chaos etyczny

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz
Blog

Polska choruje. Bo choć kraj wypiękniał, coś się stało złego z naszą duszą, a ludzi podzielono na dwie kategorie Polaków, którzy się wzajemnie nie szanują.

Tak się wszystko zakręciło, że „gorsi” od „lepszych” zaczynają się czuć we własnej ojczyźnie jak pierwsi chrześcijanie pośród pogan.

Zła sytuacja! Jak wieszczy piosenka „Na naszej wyspie”, do której genialne w swej prostocie słowa napisał...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika lotos
Kultura

Chyba..niczego nie napiszę..Nie dam rady..Odsyłam linkiem-do filmów na You Tube-sporej liczby,będącej świadectwem-że..pokolenie wynarodowionych i odmóżdżonych..JUŻ JEST wśród nas!Te filmy-śmieszą tylko początkowo..Im dalej-tym bardziej człowiek truchleje-CO zrobiono z Polską! Z polskim pokoleniem!JAK przeprowadzono ten..podstępny proces..hodowli mięsa armatniego dla Europy-do..zmywaków i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Obserwator
Idee

Witam

Od dłuższego czasu przyglądam się blogosferze, kipiącej od rozmaitych emocji i prezentującej najróżniejsze nurty myśli oraz anty-myśli.

Z jednej strony cieszy, że tak wiele osób wkłada tyle pasji w troskę o sprawy publiczne, z drugiej strony wyraźnie widać, że zarówno owa "troska" jak i "sprawy publiczne" są odmiennie rozumiane.

Niby to oczywiste, ale prawdziwym problemem jest to, że owo...

0
Brak głosów