ŻYCIORSY MORDERCY - SHOOT TO KILL

Obrazek użytkownika jwp
Blog

SHOOT TO KILL - STRZELAJ BY ZABIĆ.

Nie bez znaczenia jest sposód działania mordercy.

Strzelaj by zabić - 4 kule, nóż by dobić. (]]>www.bibula.com/]]>)

Pistolet typu, nomen omen, Walter.(www.niepoprawni.pl/blog/164/bohaterski-ryszard-cyba)

Krótki wtręt.

Od niedzieli przygotowywałem wpis o kampanii wyborczej Stanisława Kracika pod hasłem "Stać nas na więcej". (]]>www.gazetakrakowska.pl/fakty24/320883,krakow-znamy-program-wyborczy-kracika,id,t.html]]>).

Zastanawiałem się "na co jeszcze stać PO".

Zadałem nawet takie pytanie prof. Andrzejowi Nowakowi.

Lecz nie przypuszczałem, iż odpowiedź nadjedzie tak szybko.

I że będzie tak tragiczna.

I przejdźmy do meritum.

62-letni Ryszard C., który we wtorek zaatakował biuro PiS w centrum Łodzi, mógł pracować w służbach specjalnych PRL. Informacje te już sprawdza policja w archiwach IPN-u.(]]>www.polskatimes.pl/aktualnosci/322199,ryszard-c-pracowal-w-prl-owskich-sluzbach-specjalnych,id,t.html]]>)

Ten - Pistolet Walther P 38 (]]>www.pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_Walther_P_38]]>).

Lub ten - Pistolet Walther P99 (]]>www.pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_Walther_P99]]>).

Osobiście ze względu na wiek mordercy stawiam na P38.

Jak podaje prasa Prokuratura przesłucha Ryszarda C. jutro, dziś - mówi rzecznik policji - kontakt z nim jest utrudniony - Ryszard C. nie chce rozmawiać z policjantami. Ryszard C. do lipca mieszkał do lipca na ul. Mała Warszawka, w małym parterowym domu na peryferiach Częstochowy. Wymeldował się ze swojego domu, który prawdopodobnie sprzedał. Co robił od tamtej pory do dziś - nie wiadomo.

Cztery ostatnie dni mieszkał w łódzkim hotelu. Hotel Centrum Łódź, to hotel trzygwiazdkowy. Ryszard C. - jak podaje łódzka policja - nie był do tej pory notowany.
"...Pracował jako taksówkarz. To był spokojny, uśmiechnięty człowiek. Małomówny. Niewiele rozmawialiśmy, a o polityce to już w ogóle. Widywaliśmy go zresztą tylko wieczorami, jak wracał z pracy. W wakacje Ryszard C. dom sprzedał i gdzieś wyjechał..." - tak ponoć powiedzieli reporterowi "GW" sąsiedzi.

Ponoć wyjechał do za granicę ?

Wyobraźmy sobie jego życiorys.

Ryszard C. urodzony w 1948 roku w... - dobry rok dla PRL-u.

W tym roku stanowisko sekretarza generalnego ]]>PPR]]> objął ]]>Bolesław Bierut]]> (]]>Władysław Gomułka]]> odsunięty ze stanowiska przywódcy PPR), a w grudniu na na I Zjeździe ]]>PZPR]]> ]]>Bolesław Bierut]]> wybrany I sekretarzem partii.

Ryszard C urodził się w rodzinie wielodzietnej, w małej miejscowości, gdzie po wojnie zamieszkał jego ojciec, były żołnierz ]]>Armii Ludowej]]>, który wstąpił do ]]>Milicji Obywatelskiej]]> i dzielnie zwalczał Antykomunistyczne Podziemie Zbrojne (]]>www.podziemiezbrojne.blox.pl/html]]>).

Po zakończeniu walki kontynuował pracę w resorcie, a jego kariera owiana jest mgłą tajemnicy. Z dzieciństwa Ryszard C. pamięta wspólne, choć rzadkie, ze względu na ciągłą nieobecność ojca, z nim zabawy. Ojciec uczył go strzelać, chciał go bowiem wychować na prawdziwego mężczyznę. Uczył go strzelać z Walthera P 38, ale nie tylko. Opowiadał mu też o zbrojnych bandach, które niszczyły młodą jeszcze Socjalistyczną Polskę, o swoim szlaku wojennym z Armią Ludową, o wyzysku chłopów i robotników w Polsce.

Jednym słowem, Ryszard C. odebrał prawdziwe patriotyczne wychowanie i poszedł w ślady ojca. W szkole zawodowej wstąpił do ]]>Związku Młodzieży Socjalistycznej]]>, a  w trakcie służby wojskowej udzielał się w

, gdyż przez wiele lat dojeżdżał do szkoły na rowerze.

Po służbie wojskowej za namową ojca poszedł w jego ślady i wstąpił do ]]>Milicji Obywatelskiej]]>. Musiał sprostać legendzie ojca. Okazja nadarzyła się wkrótce. Jako młody Milicjant dostał swoją szansę. A był to marzec 1968 roku (]]>www.ipn.gov.pl/portal/pl/203/1585/Marzec_1968.html]]>).

A jako, że wyjątkowo sprawnie machał pałką, kariera nabrał rumieńców, a i ojciec jak trzeba pomagał - ten już na zasłużonej emeryturze, ale dalej w resorcie.

I jakoś szło.

A to grudzień 1970.

A to Radom 1976.

I na sam koniec grudzień 1980 - Kopalnia Wujek - to zwieńczyło jego karierę.

Rok później przeszedł na zasłużoną emeryturę, niemałą, w końcu stopień oficerski, służba w "resorcie" i kilka odznaczeń to w sumie kilka tysiączków.

I tak żył sobie spokojnie, ale niestety władzy rura zmiękła i oddała Polskę w ręce wrogiego elementu. On jednak nie dał się na to nabrać. Dobrze wiedział jaką grę prowadzą koledzy z resortu.

I dalej dzielnie sekundował córkom PZPR w różnych mutacjach.

Aż do...

Chłopcy z ferajny stracili władzę ( oczywiście nie realną ) i jemu jako ideowcowi nie podobały się interesiki z Rywinem i Michnikiem.

Jeszcze chwilę im sekundował, aż tu nagle zakochał się w cudownym uśmiechu...

Znalazł tam wielu ludzi, z którymi mógł znaleźć wspólny język.

Było mu z nimi PO drodze.

Dorabiał sobie też na taksówce, jak wielu kolegów z branży, czas pracy nienormowany, a i z ludźmi można porozmawiać.

Po Smoleńsku też bywał pod Krzyżem.

Coś w nim pękło, miał dość obłudy PiS-u i ich zwolenników.

Zadzwonił do kilku kolegów z branży i umówił się na wódkę, jak Michnik z Urbanem.

A potem sprawy potoczyły się już szybko. Sprzedał dom i wyjechał do Anglii ???

A jak wrócił to już wiedział co zrobić.

Potrafił strzelać i władać nożem tak by zabić. To nie był przypadkowy człowiek.

Może tak było, może nie. Nie dowiemy się szybko prawdy.

Przeczytajcie też:

]]>www.nicek.info/index.php/2010/10/19/soviet-story/]]>

www.niepoprawni.pl/blog/1489/donaldzie-tusk-masz-te-krew-na-rekach

]]>www.aman.salon24.pl/240425,smiertelne-zniwo-pis#comment_3407155]]>

www.niepoprawni.pl/blog/164/projekt-eliminacja-ostateczna-%E2%80%93-appendix

]]>www.igor.czajka.art.pl/2010/07/rewolucyjna-prowokacja-wadzy.htm]]>

]]>www.zbyszeks.salon24.pl/240665,strach-nienawisc-i-klamstwa-video]]>

Myślałem, że Smoleńsk przelał czarę goryczy, ale ta kropla spowoduje powódź.

Nie dajmy się tylko sprowokować.

Poczekajmy na ich kolejny ruch.

Będzie to ich ostatni ruch.

Cześć Pamięci Ś.P. Marka Rosiaka.

Módlmy się o zdrowie Pawła Kowalskiego.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński     
Wtorek, 19. Październik 2010 15:49 
 
„Chcę zacząć od wyrażenia współczucia rodzinom tych, którzy padli ofiarą tego ataku, w szczególności rodzinie pana Marka Rosiaka, który zginął, i rodzinie pana Pawła Kowalskiego, który jest ciężko ranny i walczy o życie.
 
Mamy tutaj do czynienia z wydarzeniem nowym w polskiej praktyce politycznej i z wydarzeniem, które nie miało charakteru przypadkowego.
 
Atakujący, morderca wpadł z okrzykami odnoszącymi się do mojej osoby, stwierdził, że skoro mnie nie ma, to oni ponoszą odpowiedzialność. Oni można powiedzieć stracili życie, czy dzisiaj walczą o życie, jakby, można powiedzieć, za mnie. To stawia mnie w szczególnej sytuacji.
 
Chce powiedzieć że, to, co się stało, jest wynikiem wielkiej kampanii nienawiści, która jest prowadzona wobec Prawa i Sprawiedliwości od długiego czasu. Trudno precyzyjnie określić, kiedy był jej początek. Na pewno „moherowe berety" Donalda Tuska to był jej początek. Później mieliśmy do czynienia z „dorzynaniem watahy", przypomnę, że temu, który walczy o życie poderżnięto gardło. Później mieliśmy do czynienia z „bydłem" i z całą masą różnego rodzaju ataków.
 
Ostatnio, po śmierci Prezydenta Rzeczypospolitej, po katastrofie smoleńskiej doszło już do fizycznej agresji wobec tych, którzy modlili się pod krzyżem. Doszło do tego, że na oczach policji krzyż profanowano, ludzi bito, a premier Tusk był zachwycony. Był zachwycony tym, że mamy Hyde Park i część mediów też była zachwycona, że mamy Hyde Park. Tak tego rodzaju Hyde Parki się kończą.
 
Dzisiaj za bezpieczeństwo wszystkich biur, wszystkich pracowników, działaczy Prawa i Sprawiedliwości odpowiedzialność ponosi rząd. Każde słowo, które będzie nawiązywało do tej kampanii nienawiści, będzie już dzisiaj po prostu wzywaniem do morderstw. To bardzo mocno chciałem podkreślić. Powtarzam. Każde  słowo, które będzie kontynuacją tej kampanii, wszystko jedno, kto je wypowie, czy to będzie polityk, czy to będzie dziennikarz, to będzie po prostu wzywanie do mordów. Tak to wygląda, takie są fakty.
 
I to jest właściwie wszystko co my mamy w tej sprawie do powiedzenia. Chcę jeszcze powiedzieć, że Parlament Europejski podjął już rezolucję, jednomyślną, potępiającą ten mord. Będziemy w tej sprawie działać na wszystkich możliwych odcinkach. Jutro będziemy tą sprawę stawiać w Sejmie. Będziemy walczyć, by w Polsce wróciła demokracja, wrócił normalny porządek polityczny, gdzie jest władza, jest opozycja, ale nie ma tego szaleństwa, tego wszystkiego, co od kilku lat w polskiej polityce, w związku z rządami Platformy Obywatelskiej, obserwujemy”.
Brak głosów

Komentarze

to specjalna przeróbka modelu p 99 na polski rynek, dokonana przez rusznikarzy; Sianecki, Morozowski, Miecugow niezastąpiona do eliminacji niewygodnych przeciwników.
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#95872

... byłym był były taksówkarz pozostaje w mocy.
Ciekawe, że komunistów i agentów nikt nie mordował...

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#95879

... byłym był były taksówkarz pozostaje w mocy.
Ciekawe, że komunistów i agentów nikt nie mordował... O pardon! Kilku zginęło z rąk mafii, czyli kolegów i wspólników.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#95882

Właśnie usłyszałam że to J.K nawoływał i zaczął wogóle tę nienawisć siać, na pytanie jakim sposobem znany polityk odp, że tym iz brał udział w pochodzie z pochodniami ku pamięci ofiar katastrofy. Zwariuje za chwile to jest jakieś chore.

Vote up!
0
Vote down!
0

kaczoorek

#95887

jeszcze myślę, że to prowokacja, a nie osobiste przekonanie.

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#95904

Wcale się nie zdziwię, jak ten facet "własnoręcznie się powiesi". Jacek

Vote up!
0
Vote down!
0
#95960

To nie mógł być przypadkowy człowiek.Na niezależnej.pl podają informację o jego możliwych powiązaniach ze służbami specjalnymi PRL.

http://niezalezna.pl/artykul/zamachowiec_dzialal_w_sluzbach_prl_/40367/1

Atmosfera na posiedzeniu połączonych komisji sprawiedliwości i praw człowieka oraz ds. służb specjalnych ,postawa Kalisza,skandaliczna wypowiedź Czumy,głupawo uśmięchnięta twarz Cichockiego, dokładnie pokazują w jakim kierunku to wszystko zmierza.

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

Korsak

#96017