Do trzech razy Szczuka.

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Nienawidzą mnie, bo jestem Żydówką i feministką, zwłaszcza feministką - Kazia Szczuka -  New York Times.

Droga Kaziu, że tymi słowy zacznę ten list, być może nie do Ciebie. Wybacz mi moją próżność, ale na moją nienawiść trzeba sobie zasłużyć. Żadna z Ciebie Żydówka, ani tym bardziej feministka, w dobrym tego słowa znaczeniu. Zatem gdybym nawet miał coś do starszych braci w wierze, czy też do kobiet palących biustonosze, co akurat może się podobać, gdyż idzie za tym ich istotny brak pod bluzeczką, to byłabyś ostatnią, która by mnie podjarała. Nie do Ciebie te słowa kieruję, jednak jesteś spinką, choć do Kamei Ci daleko. Choćby ze względy na fakt, iż jesteś miernotą wybitną. I to mi się właśnie w Tobie podoba. Ta Twoja wyjątkowa mizeria, okraszona zjełczałą śmietaną.

Z Ciebie nie aż taki...

"Skuteczny Korepetytor" - link.

Tekst autorstwa Marcina B. Brixena - godny uwagi.

Nie po raz pierwszy na daleko wysuniętych przyczółkach bolszewików stoją w jednym szeregu zarówno tęgie umysły, jak i oddane do ostatniego zwoju nerwowego sieroty po komunizmie. Który to raz tępi odmieńcow z całą stanowczością, a innym razem przytula ich do czerwonego jak usta Stalina serca. Za pierwszy raz nie uważam zaborów, to zupełnie inna historia, choć bohaterowie podobni. Do tych, co po odzyskaniu „niepodległości” przez Polskę oddali się bezgranicznie krzewieniu nowej kultury i wdrażaniu postępu. Dla i w imię. Ten pierwszy raz to dla mnie rok 1945. Co się wtedy działo, powitania na miarę Żydów witających Armię Radziecką na Kresach. Ileż pięknych życiorysów pokazało, czy to ze zwykłego strachu, czy też z chęci, by żyło się lepiej, swoje prawdziwe oblicze. Ileż było deklaracji, manifestów i pieśni. Murarze przekraczali normy, rolnicy ścigali się na plon z hektara, a poeci krzyżowali pióra w pojedynkach o względy Batiuszki, a tak naprawdę o kolejny kieliszek i szpaltę na łamach. Gdy w lasach mordowano Polaków Wyklętych, to na salonach gościli piewcy Nowego Ładu. Od amatorów i nowicjuszy, do zawodowych prostytutek. Dla których obojętne, kto groszem i kaszanką rzuci, a czasem kawiorem i kieliszkiem, albo i całą skrzynką Coвeтcкoe Игpиcтoe.

Jakże szybko zdejmowali ze ścian krzyże i chowali portrety przodków ci zacniejsi. Przy jeszcze szybszej metamorfozie, a może jednak tylko adaptacji, czy też powrocie do swoich kacapskich korzeni. Trójcę zastąpiła nowa. W szkołach i w urzędach. Jak by tak dalej szło to i u nas kościoły zamieniłyby się w magazyny lub bardziej potrzebne sowieckim ludziom obiekty. Wspomnieć jednak warto, a nawet należy, że nie wszyscy czuli dziejową potrzebę oświecenia, które tak niespodziewanie dla wszystkich przyszło ze Wschodu. Jedni bardziej otwarcie, inni, i wybaczyć im można, bardziej lękliwie nie godzili się na deptanie Naszej Polskiej Ziemi i Serc sowieckim buciorem. Na zmianę punktu odniesienia, jakim zawsze były Nasze Własne Wartości. Zapewne będące wypadkową wielu kultur i ich naleciałości, nigdy jednak niepozbawione zdrowego rdzenia.

W każdej najmniejszej cząstce Naszego Ciała, geście, słowie i czynie trwała Polska. Wbrew Pra-Sczukom i innych jej WoleRuskim podobnych. Plan bowiem był lichy, zdając sobie sprawę z tego kim jesteśmy i jak mocne są Nasze Korzenie, postawili na powolny rozkład Narodu. By buntu nie wzniecić, ni żadnej pożogi, która strawiłaby ich niechybnie. W NRD i Czechosłowacji nie brakowało do czasu materialnego aspektu życia, a nam pozostała racjonowana rękami i piórami elit wolność. A i w fabrykach i PGR-ach powstawały spontanicznie Kółka Poetyckie. By dać ujście jedynej poprawnej myśli. Mieli przecież z kogo brać przykład nowoobjawieni poeci. Tak wiarygodni, bo z fabryk i z roli. Tam gdzie.

„…Niezwyciężone pepesze dał Stalin….”.

Władysław Machejek

Słowa „poetów” kierowane do Stalina, a tak naprawdę do swoich, tych sprawdzonych już wcześniej i neofitów są wymowne…

„…I Stalin mówi: Zwyciężymy! 

Wschodzi wolności pierwszy kłos…”.

Wiktor WoroszyIski

To bardzo ważne słowa, ten „pierwszy kłos” z ziarna zła gdy, wyrośnie, to nie ma zmiłuj. Zarośnie cała Polskę takie właśnie zboże, z którego prędzej samogon można uczynić niż dobrą polską nalewkę.

Znamienne jest też, iż podobnie jak dzisiaj ( tu daleki skok do PRL-u do czasów nam współczesnych ) prowadzona była niepodważalna narracja. Bezdyskusyjna jak argumenty lewaczków i ich promotorów. Sowicie - Sowiecko opłacanych kreatorów jedynie słusznego kierunku rozwoju, ku zatracie. W słowach piewców Stalina ukryty jest przekaz podprogowy owych czasów. Nie ma nic innego niż, co może ruszyć z posad bryłę świata. Tylko po co pytam ? Gdy raczej jawi mi się powrót do korzeni.

Adam Ważyk

Rzeka  

Mądrość Stalina 

rzeka szeroka 

w ciężkich turbinach

przetacza wody, 

płynąc wysiewa

pszenicę w tundrach,  

zalesia stepy

stawia ogrody.

Zalesia, stawia, przetacza. Wydawałoby się, iż już po robocie. A tu materia oporna, nie taka jak w Rosji. Krwi utoczonej sowieckim bagnetem i kulą tchórzliwą nie dało się zastąpić byle juchą. Nie prawdziwej sztuki, tą Szczuką Socrealistyczną. Która choć jak i ideologia na obraz i podobieństwo kultury hellenistycznej i też chrześcijańskiej kreowana była, to i tak pozostała tylko marną karykaturą.

Władysław Broniewski

Słowo o Stalinie

(fragment)

Pędzi pociąg historii, 

błyska stulecie – semafor 

Rewolucji nie trzeba glorii, 

nie trzeba szumnych metafor, 

potrzebny jest maszynista, 

którym jest On: 

towarzysz, wódz, komunista – 

Stalin – słowo jak dzwon!

By jednak spełnić odwieczne marzenie o Wielkie Rosji, czy pod Carem, czy też pod innym Wodzem, trzeba było poradzić sobie z własnym narodem. I dopiero wtedy można było ze zdwojoną siłą uderzyć na ostatnie bastiony. A takim była Polska. Wtedy Europa już się staczała w stronę Rzymu. Nie tego, jakim chciałby być w naszej pamięci. Tego prawdziwie barbarzyńskiego. Lenin, Stalin bardzo unowocześnili maksymę „Igrzysk i chleba”. Tego nie muszę chyba nikomu tłumaczyć. Przodownicy Pracy przegonili w trudzie i poświęceniu budowniczych piramid. Tych od potu i krwi. A wielcy kapłani i architekci tychże oraz „bogowie za życia” mogą się schować… Wobec tego jak potrafili wykorzystać ich doświadczenie i metody kontynuatorzy ich dzieła. Nic bowiem nie zmieniło się od zarania dziejów. Jedni dźwigają, by inni bawili się dobrze ich kosztem. Ponad miarę. Jak w dowcipie…

Dwie „świnie” jedzą łapczywie z koryta. Jednej się ulewa z pyska.   

Wtedy druga chrumka z oburzeniem - 

Nie dolewaj, tyle nie zjemy.

Ten drugi raz to nie 1989 rok. To wiele lat wcześniej. To budowanie styropianowych bohaterów, którzy jak się po latach okazało, nie wtedy, a teraz zatrzymują Tramwaj Historii, a raczej chcą go zwrócić. To kolejne pokolenia, które z powodu swojej duchowej marności i intelektualnej miernoty pocałują każdą dłoń gotową im rzucić kość do obgryzienia. I dla tej marnej strawy pójdą w każde zaprzaństwo, oddadzą się w całości, by i tak spłonąć na ołtarzu obcych nam idei. Mając we krwi geny swoich równie zauroczonych przodków…

Anatol Stem

Do współczesnych

(fragment)

O, przyjaciele! Nadejdzie stulecie,

Jasne jak szczęście – i zupełnie inne.

Ale mu za nie tych dni nie oddamy, 

Kiedyśmy żyli tutaj. Ze Stalinem.

A on nie przemija, niełatwo go wyplenić z wielu marzeń i wspomnień. Ze słów i czynów nie naszych Matek i Ojców. Jedyne, co daje nadzieje, to, że znowu oddzielimy ziarna od plew. Ile by to nie miało kosztować. Ofiarę krwi, rezygnację z pozorów dobrobytu. Iluzoryczny Gmach chyli się ku upadkowi, ruiną już jest. Nie tylko u nas. My nie mamy tak wiele do odzyskania i do obronienia, raczej do obrobienia naszej grządki jak nasi sąsiedzi. Przeca tam też ludzie żyją. Pięknie by było mieć ich za sąsiadów, jeżeli się wyzwolą spod jarzma. Narzuconego i  nieswoistego. Nie będzie to łatwe, bowiem dalej słowa „poetów” brzmią zbyt silnie…

Stanisław Jerzy Lec

Stalin

(fragment)

I moja lira z nowej stali  

i dumnie przemieniona muza,

obywateli jasny wzrok

i głos, i oddech, myśl i krok 

i wolność, która nas odurza,

– to Stalin!

Szczególnie ta „lira z nowej stali” brzmi niebezpiecznie i jakoś tak dziwnie współcześnie wybrzmiewa w kontekście „Młodych Wilków Batiuszki”. Dumnie, a może za kolejne srebrniki, tym razem „porszawki” i inne atrybuty zdrady. Miast czytać karty pocztowe i spoglądać na polskie na nich widoki odbieramy kolejny spam od Marty z Mobime i Fotosika z treścią, a raczej jej brakiem - „…Witaj! Gratuluję KLIKNIĘCIA! Potwierdzam ważność Twojego kuponu. Nowy telefon jest już w zasięgu Twojej ręki. Potwierdź swoją rejestrację i wybierz nagrodę…”.

Który to już nowy telefon, nie pomnę. Więcej jeszcze gadżetów dla świniopasów i ich trzódki. Tym więcej, im mniej ma być Polski, Świata. Normalnego i tak zdrowego jakim mógłby być. Co jest z ludźmi, że prze tyle tysięcy lat daje się zapędzać w kozi róg, I jeszcze zjada własne i cudze eksrementa. Bez treści pożywnej. Nic się nie zmienia, nic naprawdę do przodu nie idzie. Nie o to przecież chodzi. Zarówno nam, jak i im. Nasze kierunki są bardzo rozbieżne. Jak ruch na tureckiej ulicy. Jak polski i rosyjski interes. Nigdy zbieżne.

Zawsze się jednak znajdzie ktoś, kto będzie bronił straconej sprawy. Wierząc, że idzie pod prąd, a stare wróci. Tak z przekory, jak się na końcu cytatu okaże, a może z nadziei, że warto być wiernym. Aż do końca. A może jednak prześmiewca dał wreszcie wyraźny jak Dzwon Zygmunta głos ? Z tym pytaniem pozostawię Was do końca lektury.

Marian Hemar

Moja przekora

(fragmenty)

Zaledwie przyszła z Moskwy 

Komenda, żeby w try migi 

Likwidować Stalina, 

Już hurmą, na wyścigi, 

Ruszyli moi koledzy. 

Chruszczow kazał. Nu, znaczy, 

Bić Stalina, jak w kuper, 

Za przeproszeniem, kaczy. 

Hej, kto pierwszy ten lepszy! 

Do ataku! Do wierszy! 

Do satyr! Do dyskusji! 

Patrzcie – Słonimski pierwszy. 

I Jastrun, Kott, Broniewski, 

Przyboś, Mitzner, Osmańczyk – 

Patrzcie, który gorliwszy, 

Skwapliwszy wańczyk – wstańczyk. 

Z bohaterską odwagą, 

Z ryzykanckim zuchwalstwem, 

Krzyczą: Precz ze Stalinem! 

Krzyczą: Precz ze służalstwem! 

Krzyczą: precz z lizusostwem! 

Bez żadnych ceregieli 

Krzyczą. Bo Chruszczow kazał, 

By teraz tak krzyczeli. 

A ja człowiek przekorny. 

Ja odchodzę na stronę 

I myślę: Czas przed nimi 

Wziąć Stalina w obronę. (...) 

Ty, jeden z drugim, coś przed nim 

Drżał i truchlał, jak woźny – 

Ty teraz na niego z pyskiem? 

Że car Iwan był Groźny? 

Teraz „precz!” krzyczysz? Teraz 

Za późno! Teraz nie sztuka! 

Wara od Stalina wara. 

To jest moja chazuka. 

196 

On był dla was, jak ulał. 

W sam raz. Dobry. Wyborny.

Ja jego dzisiaj bronię!

(Bo ja człowiek przekorny...

W mojej podróży po Świecie spotkałem tyluż pięknych, co podłych ludzi. Sądzę jednak, że teraz jest ten trzeci raz. Bo powiedzenia i przysłowia, które są mądrością narodu nie powstały bez kozery. Ostrzegają i pouczają nas. Byśmy nie popełniali tych samych błędów uzbrojeni w mądrość naszych przodków. A także coraz lepiej ją wykorzystywali. Zarówno do sadzenia, jak i plewienia. A praca w polskim ogródku po srogiej zimie wkrótce się zacznie. Dzięki Bogu nie tylko u nas. Bo gdy sąsiedzi będą zajęci swoimi porządkami na wiosnę, tedy my będziemy na poważnie zająć się wietrzeniem Polski.

I może wtedy kolejny poeta z minionej, choć nie do końca epoki inaczej zważyłby słowa…

Ryszard Danecki

Niemieję zdumiony

(fragment) 

Którego pradziadów groby   

rozrzucono wzdłuż rzeki Warty 

który łączę słowa

tak samo uważnie

jak ojciec mój

szczepiął wagony pociągów – 

niemieję zdumiony,

gdy ktoś mnie pyta: 

– Czy jesteś za partią.

która jest polska

i robotnicza? 

Zapytajcie,

czy jestem 

za okiem moim

i sercem moim!

Miłaż memu sercu Mizerio, że tak się do Cię w ostatnich słowach zwrócę. Nie udało wam się dwa razy, to i teraz nie liczcie na sukces. Gdyż wobec tego, co za Nami, to wy cieniem bez osoby zaledwie jesteście. I nie ważne co za plecami, jacy sponsorzy, tudzież idee. Takie jak podpalanie bąków. Bo z tego i tak nic poza smrodem nie pozostanie. Nadchodzą wielkimi krokami zmiany, a może coś wraca. Wasze lęki i obawy. Jednakowoż z marnym zapleczem. Nie macie żadnych szans. Bowiem trzeci raz ta Szczuka nie przejdzie. Ani też żadna inna. My Kaziu nie walczymy, ani z Feministkami, ni też tym bardziej z Żydówkami. My walczymy o Polskę. W przeciwieństwie do was. Którzy innych Bogów macie.

„…Aborcja nie jest ani morderstwem, ani kosmetycznym zabiegiem, ani podłubaniem w nosie.

Aborcja to aborcja – przerwanie ciąży, usunięcie ciąży, spędzenie płodu, sztuczne poronienie…”.

Milczenie Owieczek - Kazimiera Szczuka.

Nie martw się jednak Kaziutku.

Nie Ty pierwsza i nie ostatnia dałaś DUPY.

A może by tak idąc śladem MaRyja Czubaszek i Kazi wyskrobać polskie podłogi.

Nie tylko na salonach, ale i w naszych izbach.

Z tego GóW- na co nam bolszewia naniosła.

Wtedy będzie można znów chodzić na bosaka po Naszej Ziemi.

Bez obawy, że nam się tak drzazga wbije i zajadzi...

Cytaty pochodzą z…

ANTOLOGIA POEZJI

GŁUPICH I MĄDRYCH POLAKÓW

W

LUDWIKA STOMMY

WYBORZE

A teraz z innej beczki.

Zaszumiało, zawrzało, a to właśnie z dąbrowy
Wbiegł na chóry kościelne krzepki upiór dębowy
I poburzył organy rąk swych zmorą nie zmorą,
Jakby naraz go było wespół z gędźbą kilkoro.
Rozwiewała się, trzeszcząc gałęzista czupryna,
I szerzyła się w oczach niewiadoma kraina,
A on piersi wszem dudom nastawił po rycersku,
A w organy od ściany uderzał po siekiersku!

Grajże, graju, graj
Dopomóż ci Maj,
Dopomóż ci miech, duda
I wszelaka ułuda!

Bił prawicą na lewo, a lewicą za prawo,
Pokrzyżował ryk z jękiem, a lamenty ze wrzawą,
Aż z tej dudy - marudy dobył dłonią sękatą
Pieśń od wnętrza zieloną, a po brzegach kwiaciatą.
Wyszli święci z obrazów, bo już mają we zwyku,
Że się garną śmierciami do śpiewnego okrzyku.
I Bóg przybył skądinąd, niebywały w tej porze,
Niebywały, lecz cały zasłuchany! O, Boże!

Grajże, graju, graj
Dopomóż ci Maj,
Dopomóż ci miech, duda
I wszelaka ułuda!

Grał ci drzewne obłędy, sen umarłej zieleni,
Rozpacz liści, porwanych wirem zimnych strumieni,
I grał marsze żałobne muchomorów, co kroczą
Jedną nogą donikąd, kiedy zgon swój zaoczą.
I grał o tym, jak mszary jeno milczą,
Jak śmierć leśna śpi na wznak pod jagodą, pod wilczą,
I jak rosa beż oczu swymi łzami się nęka,
I jak drzewo pod ziemią w nagły żal się rozklęka!

Grajże, graju, graj
Dopomóż ci Maj,
Dopomóż ci miech, duda
I wszelaka ułuda!

A gdy śpiew mu uderzył durem leśnym do głowy,
Grał wszystkimi jarami wszystkie naraz parowy!
Aż ten ołtarz zlękniony, gdzie wyzłota się święci,
Chciał już runąć na ziemię, lecz potłumił swe chęci.
A on wpodłuż organy, stare miażdżąc im koście,
Porozpędzał swe dłonie, jak te nogi po moście,
I rozwiawszy tłum dźwięków po pieśniowym rozłogu,
Wygrzmiał z miechów to wszystko, co las myśli o Bogu!

Grajże, graju, graj
Dopomóż ci Maj,
Dopomóż ci miech, duda
I wszelaka ułuda!

Między Bogiem a grajem znikła inszość i przedział,
Skoro Bóg się o sobie snów dębowych dowiedział.
"Odkąd żyje na świecie, a wszak jestem wieczysty,
Nigdym dotąd nie słyszał takiego organisty!"
Grajek znawstwu bożemu na pamiątkę i chwałę
Porozbujał pieśń górą w dwa ruczaje niestałe,
Rozmurawił ją dołem, aż się kościół zielenił,
A cienistym przyśpiewem twarz słuchacza ocienił!

Grajże, graju, graj
Dopomóż ci Maj,
Dopomóż ci miech, duda
I wszelaka ułuda!

I Bóg słuchał wzruszony, słuchał duszą bezkreśną,
A w tej duszy mu było ruczajno i leśno,
I coś jeszcze miarkował i coś dumał na stronie
I biegł żywcem do grajka i wyciągał swe dłonie!
Święci, wiedząc, co czynią, w nagłej cudom podzięce
Poklękali radośnie wziąwszy siebie z ręce,
Bo od kiedy świat światem, a śmierć jego obrębem,
Po raz pierwszy Bóg płacząc obejmował się z dębem!

Grajże, graju, graj
Dopomóż ci Maj,
Dopomóż ci miech, duda
I wszelaka ułuda!

Bolesław Leśmian - Dąb

Brak głosów

Komentarze

I Dziękuje.Znakomita praca

I znowu Bonaparte nam pokaże jak zwycięzać mamy.Bo niestety jeszcze śpimy.

A Europa juz się budzi.

Z ręką w nocniku.

Serdecznie pozdrawiam "jwp"                                                           

Vote up!
0
Vote down!
0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#223595

Witaj,
rzekłbym w nocniku multi-kulti z domieszką sowieckiej agentury na szczytach władzy.

Pozdrawiam Równie Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#223837

wiem, zakompleksionej, wrednej, złośliwej, a mającej przy tym tak niewiele do powiedzenia, dawno nie widziałam.
Cedzi toto przez zęby, wyzłośliwia się, chrzani od rzeczy...
Sądzę, że nerwowość tych kłamców i zdrajców narasta nie bez powodu. I w to nam graj!

Vote up!
0
Vote down!
0
#223602

Mój Drogi! Muszę udzielić Ci reprymendy! Zaszczuwanie szczwanej, szczujnej Szczuki jest wręcz nieprzystojne! Tę pełną uroju szczwaczkę należy potraktować z miłością. Proponuję więc, abyś zrekompensował jej Swoje niestosowne zachowanie dedykacką muzyczną, piosenką "Kaziu, zakochaj się!" Możesz oczywiście zaznaczyć, że Kazia powinna zakochać się w kimś innym niż ona sama. ;-)

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#223605

Wielce Szanowny Panie, gdzieżbym śmiał "Kozię", jak ją Rospin nazwał obsobaczać. Z mojego wpisu bije niczym gejzer niebywała do nie atencja. Zatem zgodnie z zaleceniem dołączam dla Naszej Kazi Kochanej... Serdecznie Pozdrawiam jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#223880

nie istotne czy żydówka czy feministka - jedno jest pewne: z "postaci" tej wyłazi sama nienawiść, złość, smród sam. Pytam się jak można jak można skumulować w sobie tyle gniewu bezinteresownego, zawiści nie wiadomo do kogo i czego, parchu nie do zmycia ?
Momentami żal mi tej "śmierdzącej onucy" pozostawionej po bolszewickich buciorach. Aliści ino one wyszły z tego kraju, brudne szmaty porozrzucane są po "podłodze" naszego kraju i niemiłosiernie śmierdzą !

Vote up!
0
Vote down!
0

Podłe słowa bolą !

#223610

Witaj,
rację masz niewątpliwie, nie nacja czyni, lecz racja jakiej się broni. A onaż, nasza Szczuczka kąsa Nasze Wartości jakby mentorem była.
Szkoda, że tak mało ludzi widzi ich prawdziwe oblicze, a niektórzy za tymi Jewropejczykami podążają, myśląc, że to ich prowadzi ku świetlanej przyszłości. Nie po raz pierwszy i ostatni zapewne.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#223845

Tak się składa Braciszku, że w Polsce takie Kozie, stoją na straconej pozycji. U podstaw, w wychowaniu. Cóż bowiem rzecze mądra Mama Polka, swemu wzrastającemu Synowi, na życiową przestrogę? Pamiętaj, abyś rano nie musiał się wstydzić za wczorajszy wieczór! Mnie zaś Mama uprzedzała: Nie znajduje się siusiaka na śmietniku, aby go w byle dziurę wtykać! Jakże więc czerwone ścierwa, zasymilować się z Polakami mają? Szanujący się Lechita, jeśli takie coś pod kołdrą znajdzie, to psy przywoła i poszczuje. A pościel wymieni, by zarazy nie wywołać! I pokój wywietrzy, by waciakiem nie klepało... Pozdrówka "My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart  
Vote up!
0
Vote down!
0
#223617

 Dziękuję za świetną zabawę. To zapewne FEMINISTKA i piła na pewno więcej, niż  nie  jeden  mężczyzna zdołałby w siebie wlać. Świetna kompozycja z tekstem piosenki. Ubaw po pachy.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#223860

Witaj Bracie. Właśnie to jest sedno sprawy, owo chowanie młodzieży. Mamy jednak sporo takich, co to lubią ten smrodek i się przy num grzeją. Mam nadzieję, że zabraknie im wkrótce tego "воздуха". Ja, jak i zapewne ty nie wpuściłem do domu, a tym bardziej w pościel czerwonej zarazy. A inni będą stali w kolejce do pralni. Po tym poznamy "nawróconych". Pozdrawiam jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#223876

Witaj Ossalo,
Kazia wśród literatów oraz kolegów po fachu, że tak powiem naukowców nie cieszy się zbytnim poważaniem. Marny ma dorobek naukowy.
Jednak ma, a raczej miała wzięcie w TV.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#223838

Szczuka jak doświadczony pijarowiec potrafi ocenić swoją wartość. Perfekcyjnie  trafia w jakąś lukę, powiększającą się niestety coraz bardziej. Wyczuwa, że jest na nią zapotrzebowanie,  potrafi uwodzić kołtuństwo. Bez kołtuństwa, które na gwałt potrzebuje nobilitacji, nie byłoby Szczuki.

Vote up!
0
Vote down!
0
#223608

Witaj, zapewne masz rację. Pocieszające jest jednak to, iż nie każdy nabiera się na takie szczuczki, a i sama uczyniła wielu swoimi wrogami. Tak wysublimowana "Paniusa", w gruncie rzeczy zwyczajna chamka. Pozdrawiam jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#223879

Z punktu widzenia prawa mojżeszowego Szczuka jest Żydówką. Stary Szczuka wziął sobie za żonę Żydówką i zgodnie z prawem mojżeszowym wszystkie dzieci z tego związku są Żydami. Oczywiście problemem jest czy są Żydami praktykującymi, czy podpierają się swym pseudo żydowstwem wtedy kiedy jest im to wygodne. A w tym konkretnym przypadku zachodzi właśnie ten drugi casus.
To jest tak samo jak po wojnie gdy ci wszyscy "internacjonaliści" latali z naganami i zaganiali ludzi do PGR-ów, to wrzeszczeli, że to z pobudek internacjonalistycznych, a jak chłopi w końcu takiego ancymonka przybijali widłami do stodoły to podnoszono wrzask, że biją ŻYDA.

Venenosi bufones pellem non mutant
Andrzej.A

Vote up!
0
Vote down!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#223609

Witam,
dokładnie jest tak jak napisałeś.
Bez wschodniego wiatru w żagle te miernoty zapijałaby się jako niespełnienie artyści w podrzędnych knajpkach. Podobny los dzielili by "żurnaliści" z Czerskiej i Wiertniczej.
Należy przywrócić prawdziwe proporcje i porządek. Bez tego byle kolejni internacjonaliści będą nam wprowadzać swój ład i wizję świata.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#223883

A jeśli ktoś jest dodatkowo antykatolikiem i ma punkty "za pochodzenie", to karierę zrobić musi. Dostęp do mediów i państwowej kasy dostaje z przydziału.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#223616

Witaj,
jakże by inaczej. W końcu swój do swojego ciągnie, lub mu...
I doskonale się rozumieją, mają wspólny język, Jakże odmienny od polskiego.
A i rodzinę i znajomych przy okazji pożywią.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#223884

w rzeczy samej!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#223644

 Pamiętam program "Najsłabsze ogniwo". Byłam oburzona sposobem, w jaki traktowała uczestników, jak ich poniżała. Oburzona na nią, a jednocześnie wściekła na tych, którzy wyrażali zgodę na uczestnictwo w tym programie, bo nigdy nie było wiadomo  kogo i w jaki sposób potraktuje. Jeden wystawiony był na pośmiewisko, innemu wręcz ubliżała.

Vote up!
0
Vote down!
0
#223667

Witaj,
uwiera ją wszystko co polskie. Ona taka oświecona, męczy się wśród ciemniaków i musi się wypłakiwać na łamach zagranicznej prasy. Droga wolna, ciekawe co ją tu trzyma ?
Może fakt, że inni mają swoje Szczuczki.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#223890

Witaj.
Kazia jako człowiek skisła już dawno. Nie raz zdarzyło jej się pokazać twarz, dać ciała i dupy.
Taka praca, taki charakter.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#223887

Wstyd się przyznać, ale nie wiedziałem że szczuka to żydówka i feministka. Mimo to nienawidziłem jej i nienawidzę.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------------------------------------------------------

http://www.kapela.info/mp3.php?id=578

#223649

Witam,
jak widać i bez tej wiedzy można być jej "cichym wielbicielem, podobnie jak ja.

Pozdrawiam, a nienawiść zachowajmy dla wrogów większego kalibru.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#223897

Jeśli jest się polonofobem, kosmopolitą, feministką i na dodatek żydówką, to powody są wystarczające. Nie trzeba budować, żadnych przybudówek i pretekstów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#223663

Witaj,
jak widać Kazia ma w sobie to wszystko, czego nam na szczęście brakuje. Nie wiem czy jej to wstrzyknęli, czy też sama łykała te pastylki.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#223898

Nie nienawidzić, a pochylić się z litością i współczuciem nad kaleką moralnym. Toż to biedaczyna, chora i ułomna, a my, jako chrześcijanie, powinniśmy ją otoczyć modlitwą, chociaż ta modlitwa tak bardzo brzydzi inkryminowaną p.Szczukę.
Nie wiem, czy p.Szczuka jest jeszcze reformowalna, ale tak jak i smutnej karykaturze kobiety, p.Czubaszek, tak i jej należy się jej napomnienie i współczucie.
Dorzucanie do pieca tylko dodaje im pałera, tylko je napędza. Litość, empatia i miłosierdzie skutecznie wytrąca im broń i amunicję. Wobec miłosiernego napomnienia stają się te smutne istoty absolutnie bezbronne. Wtedy właśnie najlepiej widać ich mizerię etyczną, moralną i w ogóle człowieczą.
Pozdrawiam z dyszką.Ursa Minor

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#223718

Witaj,
pochylić się należy. Jednak głowa podniesiona do góry. Bolszewicy tylko czekają na nasze chwile słabości.
Zanim będziemy ich leczyć musimy odebrać im oręż i unieszkodliwić. Samo skierowanie do lecznicy to za mało, trzeba jeszcze silnych pielęgniarzy i doświadczonych medyków.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#223900

"Jednak głowa podniesiona do góry. Bolszewicy tylko czekają na nasze chwile słabości."

Ma się rozumieć, że "pochylić" nie znaczy "na kolana", bądź "czołganie, pełzanie".
Spokojne wypunktowanie kpiną, pobłażliwe wyśmianie i nade wszystko fala empatii dla groteskowych form jestestwa.
Mam tylko litość dla takiego wynaturzenia, ale to nie znaczy, że odpuszczam, bo szkodników nie można lekceważyć. Unieszkodliwiam spawdzonym sposobem, święconą wodą :-) Uwierz, nic tak nie boli tego typu falsyfikaty moralne, jak otoczenie ich współczuciem i modlitwą. W tym tkwi siła pielęgniarzy i doświadczenie medyków, tego one Szczuki i inne Czubaszki boją się najbardziej :-)

Serdeczności również.Ursa Minor

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#223940

Jak najbardziej wierzę. Ludzi są różni i metody też. Adekwatne do delikwenta i sytuacji.
A rzeczywiście brakuje nam ostrza satyry w walce z nimi.
Oni mają swoich dyżurnych szyderców.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#223950

Jeeezuuuuuuuuu !!! Ile tego tekstu.

A nie moglibyście tak w krótkich żołnierskich słowach ???

Wy nie wiecie, że resortowy czas cenny jest ? Widzę, że Wy tego wprost nie przyswajacie.

Ale niech Wam będzie (całkiem wyjątkowo) przeczytam.

Pozdr.

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#223735

Tak jest.

Zatem w krótkich...

Szałowa

Była w sam raz
Na jeden raz.

(Jan Sztaudynger)

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#223903

Pulkowniku,

naprawde troche oszczedniej.

Jest czas rewolucji. Licho nie spi. Nie ma czasu na dlugie dywagacje !

Rewolucyjne pozdrowienia 

z Kazia~ w tle... plus oszczedna dla przykladu Edyta Herbus:

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#223909

Witaj,

 jako, że Resort zawsze ma więcej wydatków niż funduszy, to taka oszczędność u funkcjonariuszki Herbuś mile widziana.

]]>]]>Dla Szczukopodobnych Resort zaleca...

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#223954

I to jest właśnie regulaminowy ubiór funkcjonariusza pracującego pod przykryciem.

Pozdr.

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#224063

Widzę Was - Kazimiera Szczuka

]]>]]>

Podobnie jak Batiuszka

A to najnowszy zakup Resort, urządzenie do rozpędzania demonstracji...

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#224103

Kazia ma ciezka reke. Co widac na zalaczonym filmiku ;)

Powiem Wam w tajemnicy, ze w warszawie jest inna lwica lewicy. Ikona feminizmu walczacego - Agnieszka Graff. Corka, czy wnuczka stalinowskich funkcjonariuszy Resortu i Prokuratury w  czasach wujka Stalina.

Moja 'ulubienina' i konkurentka Kazi na lewackim tronie:

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#224121

Tak, Agnieszka Graff. Krytyka Polityczna, Gender Studies i "dobre" geny.

Czuję się bardzo obco wobec histerii smoleńskiej. I podejrzewam, że znaczna część społeczeństwa tak się czuje. To, co dzieje się w mediach, które nie mówią na żaden inny temat, nazywa paraliżem smoleńskim. Tak było po śmierci papieża. Wydawało się, że media grają w grę pod tytułem "Kto pierwszy wypowie słowo na inny temat niż śmierć papieża, ten przegrał".

Źródło: Graff: czuję się obco wobec histerii smoleńskiej, gazeta.pl, 22 stycznia 2011

Palikot to pierwszy polityk, który ma szansę znaleźć się w głównym nurcie i mówi o tym otwarcie. Poparcie dla niego nie jest przejawem zamiłowania do świńskich ryjów, ale wynikiem ogromnej irytacji społeczeństwa polskiego wobec czołobitności całej klasy politycznej przed kościołem. Ja tę gadkę słyszę od 20 lat: Nie drażnijcie Kościoła, bo nie wejdziemy do unii. Nie drażnijcie Kościoła, bo antysemityzm się obudzi. Nie dokuczajcie Kościołowi, ponieważ lud polski jest głęboko religijny i urazicie jego uczucia.

Źródło: Graff: Kościół psuje polską demokrację. Dość szantażu PO, gazeta.pl, 22 września 2011

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#224247

Twarzowe, nie powiem...
I jeszcze "pochyla się"! ;-))

Pozdrowienia.Ursa Minor

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#224090

Zgadniesz którą bym do służby zwerbował ?

Pozdr.

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#224068

Państwo jest w rozsypce. Degrengolada dopadła resort. I jak my mamy żyć?

Vote up!
0
Vote down!
0
#224085

Jakby to powiedzieć - cichutko i bezrefleksyjnie.

Pozdr.

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#224092

Czyli jak?

Vote up!
0
Vote down!
0
#224093

Ty się nie nadasz.

Nie zadawać pytań, wierzyć, cieszyć się z sukcesów rządu i pracować do 80-tki.

Proste jak drut kolczasty.

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#224097

Tak toczno!

Vote up!
0
Vote down!
0
#224100

Generale,

proste pytanie.

Do Resortu bardziej nadaje sie Kazia Szczuka.

Inteligentna, pyskata, wyrobiona w walce z ciemnota i reakcja.

Poza tym obwieszona lancuchami. 

Oba nadaje sie na szefowa aresztu wydobywczego i wszelkich wiezien.

Prawdziwy skarb dla resortu !

* ponizej - moi kandydaci na wiezniow sumienia Resortu

(tam tez Kazia maczala paluchy) :

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#224102

Do parzenia kawki Herbuś,
a do naparzania Szczuka - patrz klip powyżej.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#224107

Dobrze kombinowałeś, ale nie uwzględniłeś, że istnieje resortowe poczucie estetyki.

Kazie to my możemy co najwyżej przesłuchać.

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#224109

Ale kto się tego podejmie, to ohydna robota. Pozostaje tylko niezawodny Jajec. On ma metody na jej poziomie... Ja się nie pisze na Kazię, wybacz. Porucznik Zaraza też ma lepsze zajęcia. Pozdrawiam jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#224115

Właśnie Jajec jest do takiej roboty genetycznie przystosowany, bez przemocy by się od niej wszystkiego dowiedział, bo mają podobny genom.

Byłaby miedzy nimi "chemia", może o zapachu siarkowodoru ale jednak. No po prostu domem by im zapachniało.

Pozdr.

Resort

 

Ps. Resortowe pozdrowienia dla por.Zarazy.

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#224124

Jak słusznie zauważyłeś najważniejsza jest chemia i te "pierdomony" oraz zapach rodzinnej ziemianki, czy tez jurty. A tak w ogóle to... Pozdrawiam jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#224249

Ciesze sie, ze mialem nosa ;)

Nie przesadzaj jednak z tym poczuciem estetyki, czy raczej jej brakiem.

Kazia jest ikona warszawskiego lewactwa.

Resortowi nie podoba sie estetyka Kazi ?

Zobacz tylko Palikota, zapatrzonego w bostwo lewicy :

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#224117

No i właśnie dlatego Palikot jest tylko Palikotem, a nie Resortem.

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#224120

Nie przesadzaj, 

zobacz, jak Palikotowi dzisiaj skoczylo.

W notowaniach zbliza sie do PiS-u.

Serio ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#224123

Tiaaaaa....... nic nie robi na mnie takiego wrażenia jak sondaże.

Dlatego szczególnym zainteresowaniem i wiarą je darzę.

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#224127

Nie ironizujcie z sondazy, Generale.

Resort musi byc naprawde czujny w swoich kalkulacjach kontroli nad tym burdelem.

Ja dodasz notowania Palikota i SLD to okaze sie, ze mamy nowa Sile Przewodnia.

Ja Cie tylko ostrzegam.

Nie jakies Tiaaaaa... szefa Resortu - tylko czujnosc !

Pamietaj tez  o wiatrach historii ;)

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#224134

Sie nam dzisiaj Szarże rozdyskutowały...
A czy nie widzicie Panowie Oficerowie, że monitoring
włączony i jutro na Kumitetach mogą ten dyskurs
poddać analizie?
Nic Was nie nauczył Edek, niekoniecznie z Fabryki Kredek?
Rozpasanie jakieś do Resortu się wkrada!
Marszałka nam trzeba, aby o morale i przestrzeganie
procedur zadbał!
Pozdrowienia od służby

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#224148

Drogi Rospinie,

niech ten dyskurs poddaja analizom.

Probowali zalatwic antyKomora i co - nagonili na portal ciekawskich internautow ;)

Zauwaz, ze ONI boja sie nawet detektywa Rutkowskiego !

Jak przyjda zmiany,

Resort stanie na ich czele ;)

czujne pozdrowienia przesylam !

* ponizej - miejsce na Bula, Donka, Radka, tow. Arabskiego i... generala Janickiego 

(na poczatek)  ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#224156

Pułkowniku, jestem za! Ale po zalutowaniu, trzeba tę puszkę wysłać do moskwy. I to w pierwszych Tridentach:)

]]>]]>

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart  

Vote up!
0
Vote down!
0
#224158

W końcu zawsze największe wrażenie robiła na Resorcie własna robota. Również Departamentu Sondaży. Bowiem wszystko zależy od pytań i tego kto zamawia sondaże. To przyznaje nawet delegatura Resortu w TVN24 - Szkło Kontaktowe. Pozdrawiam jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#224257

Może i Resort byłby skłonny nawiązać współpracę z wyżej przedstawionymi. O ile wiem, to nie ma kto kibli czyścić. A taka praca leży dość blisko ich bardasznej estetyki. Ale nie o to chodzi... Pozdrawiam jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#224254

maszynista parowozu dziejów. Dzisiaj jest Słońce Peru w czapce z warkoczykami do ramion. Myślę, że Kazia mogłaby mu zaplatać codziennie te warkocze w świetle kamer, jeżeli koniecznie chce być na wizji aby jej nie zapomniano.
Są niestety ludzie, którzy zrobią każde głupstwo i powiedzą każdą bzdurę byle tylko o nich mówiono. Ale to jest chyba chorobliwe.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#224060

To zapewne genetyczna choroba, takie parcie na szkło, byle kto i o byle czym. Byle na salonach kąski rzucone psom zjadać.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#224104

...nienawidzą mnie bo jestem żydówką i feministką...

 

!!! czemu szczuka nie została wezwana do prokuratury w kwestii wyjaśnienia jej udziału w pomocy dla bandytów którzy brali udział w wydarzeniach z 11 XI 2011 oraz jej udziału w dostarczeniu różnorakiej broni niepalnej dla w/w asocjalnych mętów społecznych???

 

taka postawa wiele wyjaśnia kim jest ona, tzw. oni i jaki profil reprezentują tzw. "polskie stacje tv"!!!! 

Vote up!
0
Vote down!
0
#224252

Piękny tekst nic dodać nic ująć,tak nas drenują od lat i chcą zrobić z naszych dzieci papkę jak plastelina.Dwadzieścia jeden lat prawdziwej wolności (1918-1939) dało pokolenie które już wymiera i nic wzamian nie zostanie. Ale czytając takie teksty wierzę że Bóg będzie nad nami (Polakami) czuwał i od nas zależy na kogo wychowamy nasze dzieci, tylko od nas. Wiara w Boga dała nam przetrwać już wiele ciemnych okresów, miejmy nadzieję że Boski plan już w krótce (tak jak powiedział nasz Papież) zmieni oblicze ziemi nie tylko tej ziemi.

Urszula Kochanowska
Gdy po śmierci w niebiosów przybyłam pustkowie
Bóg długo patrzał na mnie i głaskał po głowie.

"Zbilż sie do mnie,Urszulo! Pogladasz, jak żywa...
Zrobię dla cię,co zechcesz,byś była szczęśliwa".

"Zrób tak,Boże-szepnełam-by w nieb Twoich krasie
Wszystko było tak samo, jak tam -w Czarnolasie!"

I umilkłam zlękniona i oczy unoszę,
By zbadać, czy się gniewa, że Go o to proszę.

Uśmiechnął się i skinął - i wnet z Bożej łaski
Powstał dom kubek kubek,jak nasz - Czarnolaski.

I sprzęt i donice rozkwitłego ziela
Tak podobne,aż oczom straszno od wesela!

I rzekł: "Oto są-sprzęty, a oto-donice.
Tylko patrzeć,jak przyjdą stęsknieni rodzice!

I ja, gdy gwiazdy do snu poukładam w niebie,
Nieraz do drzwi zapukam, by odwiedzić ciebie!"

I odszedł, a ja zaraz krzątam się,jak mogę-
Więc nakrywam do stołu,omiatam podłogę-

I w suknię najróżowszą ciało przyoblekam
I sen wieczny odpędzam- i czuwam- i czekam...

Już świt pierwszą roznietą złoci się po ścianie,
Gdy właśnie słychać kroki i do drzwi pukanie...

Więc zrywam się i biegnę!Wiatr po niebie dzwoni!
Serce w piersi zamiera...Nie!.. To - Bóg, nie oni!...

Bolesław Leśmian

Niech nasze dzieci, gdzie kolwiek będą zawsze będą sobą, a nie jak pojadą do wielkiego miasta zapominają gdzie są ich korzenie.Jestem z Warszawy i widziałem tysiące młodych ludzi wychowanych w wierze a jak przyjeżdżali do Wa-wy zachowywali się jakby Bóg dla nich nie istniał.
Teraz mieszkam od 10 lat w małym miasteczku i widzę jak młodzież rajcuje duże miasto, nie wiedzą że tam jest bagno i dno.
Pozdrawiam wszystkich Niepoprawnych.

Vote up!
0
Vote down!
0
#225728

Witam,
dziękuję za wizytę i obszerny komentarz.
Ma Pan rację, iż Boski Świat jest przykrywany przez "Nowy Wspaniały Świat". W Bogu i Naszej niezłomności nadzieja, w dzieciach naszych, które musimy żywić Wiarą i Tradycją.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#225879