OB - CIACH w Plazie, Lublin

Obrazek użytkownika weronka
Idee

Byłam pierwszy raz. Załączam jedna fotkę, potem będzie więcej.

Spóźniłam się nieco ponad godzinę, potem nie mogłam znaleźć, ale w końcu znalazłam, kiedy już zamierzałam wyjść po nabyciu czegoś tam podczas marszu po całym markecie, przez cały czas z wyraźnie widoczną gazetą w ręku.

Znalazłam na parterze, w kawiarence nieopodal punktu czytelniczego ze standardową, ogólnie dostepną "Wybiorczą" wypełniającą kratkowane szufladki. Kiedy dołączyłam, było jeszcze kilkoro OB-CIACHOWCÓW, jednak bez wielkiego tłumu obyło się i o czasie, czyli w południe. Nie przybyła licznie "Pod prąd"; jak zrozumiałam, część osób, które przychodziły wcześniej, a moze i "nowych" mogła też nie mieć pewności, czy spotkanie odbędzie się, bo na jego miejsce znów wyznaczono Plazę, z której kierownictwem miesiąc temu były opisywane w s24 problemy.

Spotkanie miało się ku końcowi, właśnie pożegnały się obiecując kolejne spotkanie Długodystansowiec i Tatiana, kiedy wyciagnęłam komórkę w celu uwiecznienia spotkania. Kilka zdjęć zrobiłam sama, resztę inni. Byliśmy w Plazie w tym miesiącu:)

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Droga Weronko, wrzucaj zdjęcia jak najszybciej :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#134845

Myślałam, że dam radę sprawnie, ale mi się jakiś błąd na stronie włącza... proszę Cię, wrzuć całość, gdybyś mogła, skoro już jesteś!

:)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#134848

Napisałam Ci już wiadomość w tej sprawie na saloonie, ale widzę, że tutaj praca wre i zdjęć coraz więcej :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#134861

ale wystarczy. Odpisałam:)

Dobrej nocy:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#134864