młodybąk

Obrazek użytkownika AdamDee
Humor i satyra

Z życia Józefa Bąka...

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Szkoda, że nie ma w Polsce poduszkowców w powszechnym użyciu, bo mnie rajcują te urządzenia od dawna, i chociem nie z platformerskiej bajki, to może ktoś płacący po 5500 PLN (+ VAT) doceniłby mój wieloletni entuzjazm w tym temacie. :D

Pozdrawiam niepoprawnie

krisp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#281774

Gdybyś nazywał się Tusk, Bąk czy inny Cielebąk (w zależności od powinowactwa z aktualnym preziem), to ktoś doceniłby Cię nawet gdybyś był specjalistą od wąskotorowych wagoników kolejki kopalnianej ; ))))

A tak... musisz własnymi pazurami dodrapać się czegokolwiek ; )))))
Takie życie na zielonej wyspie.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#281794

a tak serio, tom zdumiony że na takich prymitywnych przekręciarzy x razy z rzędu głosuje ponad 15% uprawnionych obywateli RP - to perwersja albo mega- oszustwo!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#281797

Jedna sprawa to oszustwo wyborcze na wielką skalę. Zamiast pchać się do komisji wyborczych i pilnować od środka to my w ostatniej chwili szukamy mężów zaufania z przypadku i w efekcie pilnujemy 10% lokali wyborczych. Reszta to fikcja.

Druga sprawa to ogłupiony naród mając jakąś gównianą pracę za 1200 zł zrobi jakiś geszefcik na 100 czy 20 zł i glosuje na platformę bo wierzy w to że wszyscy kradną (skoro on też) a po drugie to boi się że gdyby wygrał PiS to mu CBA spadnie na głowę i go za te przekręty powieszą.

Trzecia to tłumoki które nawet jednej książki nie przeczytały a wiedzę o życiu czerpią z seriali w TVN wierzą że głosowanie na "partię postępu" czyni je od razu europejkami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#281836

marcopolo

To,jest MEGA-OSZUSTWO krecone razem przy pomocy tych za wschodniej granicy,czy to mozliwe aby tak znienawidzeni przez Polakow jak :Niesiolowski,Pitera i inni zostali ponownie wybrani ,a Palikot ,ktory kilka miesiecy przed wyborami oglaszal,ze dostanie 10 % i dostal,zebysmy nawet nie wiem jak obstawili Komisje wyborcze ,to i tak wyjdzie po ich mysli,bo przekret polega na elekronicznym liczeniu i przekazaniu tego do Krajowej Komisji Wyborczej,ktora jest w to wszystko wmieszana -czemu od lat jest ta sama komisja!,ruszcie jednego czlonka komisji ,a wszystkiego sie dowiemy,a moze by tak pogrzebac w ich zyciorysach,takze do dziela ,bo to jest jedyna narazie NASZA tajna bron,ktorej trzeba uzyc i podac tu  w NP wielkimi literami,trzeba wywlekac wszystko co zle ,a dotyczy tej PO wsiej BANDY i nie tylko ich ,rowniez Ruchu Palikota ,SLD,PSL i jak jest cos nie na "rzeczy" w PiS-ie ,to tez walic na calego!! Pozdrawiam wszystkich!!

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marcopolo

#282056