Władcy marionetek

Obrazek użytkownika Andrzej.A

Filmik można sobie obejrzeć w sieci, kto chce niech szuka, to nie jest problem.Po obejrzeniu i w miarę pobieżnym przeanalizowaniu nasuwa się jedno proste pytanie.Po co?Po co zrobiono filmik, z którego nic nie wynika. Po co firma TVN wydała jakieś tam pieniądze na nakręcenie, wyprodukowanie, zmontowanie, na gażę dla Pana Sekielskiego, i całej ekipy, która musiała z nim pracować.Po kilkunastu godzinach od emisji wiadomo już, że owszem Tusk najprrawdopodobniej nie rozmawiał osobiście z pielęgniarką Ewą, ale przecież to jest w sumie detal. Ktoś z tą Panią rozmawiał. Czy to był osobiście Tusk, czy jakiś tam pomagier to rzecz bez większego znaczenia.Mam nieodparte wrażenie, że film został zrealizowany tylko w jednym celu. W celu poprawy wizerunku i wiarygodności TVN. Nie mam badań statystycznych na ten temat, ale chyba interpretacja TVN-u jako Tusk Vision Network osiągnęła taki poziom powszechności w społeczeństwie, że właściciele ITI zaczęli się tego obawiać.Zrobiono film, którym zawsze będzie się można chwalić: "patrzcie to nieprawda, że atakujemy tylko PiS i Kaczorów, dostało się również Tuskowi i jego ferajnie".To jest takie alibi, żeby móc mówić o własnej obiektywności.Ciekawe kto się da na to nabrać.Mam tylko nadzieję, że wyprodukowali tego gniota troszeczkę za późno.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

warto było popatrzeć jak tusk potraktował swołocz z tvn24 i nie chciał nic skomentować, to jet ten standard i polityka miłości pomazańcow z po

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#51875

Rychu bardziej dał im siana

pozdro

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#51878

bo dobrze napisane.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#51876

Przy okazji dadali punktów Donkowi, że wszyscy kłamią a on trzy lata temu wiedział i przygotował sobie alibi!!! Tylko prościej było pokazać kłamstwo o szpitalach, że napewno PO nie chce prywatyzować. Było to po tym, jak Sawicka brała już łapówki na to konto.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#51883