Królowo Polski. Broń nas przed unicestwieniem.

Obrazek użytkownika edward
Kraj

Pokład samolotu, który jest własnością danego państwa jest własnością naszą?

TU 154M101. Czy to nie było terytorium i nie jest Polską?

Mantra obecnej opcji rosyjskiej w Polsce "przyjaźń polsko-rosyjska, brzmi jak przedtem: polsko-sowiecka.

Obecnie jest to oddawanie suwerenności polskiej, uległość i spolegliwość, bo nie można tego przyjąć jako POjednanie z tego powodu, że dialog polega na tym, że druga strona chce pojednanania dlatego, że przyznaje się do wszelkich krzywd i mordów na milionach obywateli państwa polskiego i chce według własnej i nieprzymuszonej woli zadośćuczynić swoim krzywdom.
I dopiero wtedy pokrzywdzony może przebaczyć i przyjąć ich zadośćuczynienie.
Ale to POjednanie tak haniebnie promowane w reżimowych mediach jednak nie jest bezsilnością Polski, tylko jest takim, jak to propagują i szermują to sprzedawczyki, tak jak w Targowicy. Czyli ich protoplaści i POtomkowie.

I to jest obłudą i bezdennym kłamstwem, tak jak wtedy, jak ONI tego chcieli, by ratować swoją zdradziecką dupę, że gwaranten praw Rzeczypospolitej ma być car Rosji. Tak jak dzisiaj kagiebowiec Pucin i jego kmioty, dawniej egzystujący jako parobki w naszych majątkach polskich.

Adekwatnie do IIIRP działali i dzisiaj działają rezydenci sowieccy jak Jaruzelskij, Bolek, Mazowiecki, Oleksy, Kwaśniewski, Komoruski...
Bezsilność mnie wk...
Obecny p.Rezydent i płemieł nie POdejmuje żadnej próby w dialogu dotyczącym wyjaśnieniu trudnych spraw, jak na przykład mord w Smoleńsku w 2010 roku.
A to oznacza, że następcy okupantów Polski chcą tego samego, jak car Mikołaj, który był gwarantem praw ruskich w Polsce na wieki wieków.
Jego następcy byli i są jego gwaratantami prawa ruskiego w RP, czyli tak jak 200 lat temu.
Najważniejsze decyzje podejmuje się w Moskwie.

I tak do dzisiaj...

Matko Boska, Królowo Polski módl się za nami, zawsze Twoimi Polakami.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#290088