POlszewicki ciąg matactw pogrążających ich samych trwa!!!

Obrazek użytkownika edward
Kraj

" W sektorze z kokpitem Tu-154 znaleziono nie tylko zwłoki członków załogi i gen. Andrzeja Błasika. Łącznie było tam trzynaście ciał i ich fragmentów – podał "Wprost".

Informacje potwierdził rzecznik prokuratury badającej katastrofę płk Zbigniew Rzepa.

"Ciało gen. Andrzeja Błasika zostało znalezione w sektorze pierwszym (czyli tu, gdzie był kokpit – red.). W sektorze tym znaleziono także dwanaście ciał i fragmentów ciał innych ofiar katastrofy" – napisał płk Rzepa."

Przecież to NOWE FAKTY!!! UKRYWANE PRZEZ RZĄD I PROKYURATURĘ. Bo już nie tylko nie ma żadnego dowodu że Błasik wywierał presję, już nie mówiąc o tym że cokolwiek mówił, ale wręcz wychodzi na to, że nie ma żadnego dowodu, aby był w kokpicie. Powyższa informacja wskazuje na to że przynajmniej POŁOWA znalezionych osób nie mogła być w kokpicie, mimo że znaleziono tam ich ciała, bo trudno sobie wyobrazić żeby zmieściło się tam wiecej niż sześciu ludzi. Równie dobrze w kokpicie mogłby być ktokolwiek inny z osób które przebywały w przedniej części samolotu albo tylko piloci.

Podstawowe pytanie brzmi: od kiedy prokuratura i politycy rządu posiedają tę wiedzę, bo jeżeli informacja ta była znana od 1,5 roku i dopiero teraz jest ujawniana i to przez gazetę, to był by to niebywały skandal i dowód na arogancje władzy i brak poszanowania obywateli, z których robi sie idiotów, manipulując udostępnianymi im informacjami. I oznacza to, że rząd koalicji PO-PSL-SLD-Ruch Palikota i najwyższe organy państwa działają wspólnie i w porozumieniu z Rosją na szkodę państwa polskiego!!! W takiej sytuacji byłoby tylko jedno wyjście: szereg dymisji od prezydenta, premiera i rządu zaczynając, a na prokuraturze kończąc.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

We WSI 24  się produkował. Jutro marychę ma w sejmie palić w pokoju swojego klubu parlamentarnego.. Ale kopaczka się stawia, że użyje nawet.środków...prawnych przeciwko niemu.

Biedroń'ka z kolei zaprasza innych posłów do spróbowania fantastycznego smaku tej używki. Toż to naprawdę na łbie  wszystko postawione.  Robią sobie kpiny ze wszystkiego co polskie. Gmach sejmu traktują jak spelunkę, burdel i wszystko, gdzie wszelkich niecnych czynów można się dopuszczać.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#217193

POlszewiki uważają, że (oprócz lat okupacji niemieckiej i sowieckiej) po tzw transformacji - 22 latach ogłupianiania Polaków, wypędzeniu kilku milionów za chlebem do obcych krajów, pozbawienia pracy milionów Polaków (co nie zostało bez wpływu na stan ich świadomości), po wymordowaniu kadry Wojska Polskiego i elity państwa polskiego w "katastrofach", są bezkarni i mogą zrobić wszystko co tylko możliwe, by zniszczyć Polaków i Polskę do końca. Uważają, że mogą to zrobić, bo jako jurgieltnicy i "polacy" pod przybranymi spolszczonymi i polskimi nazwiskami mają "protektorów" ruskich, niemców i żydków.
Tylko, że przegięli w tej swojej bucie, pysze i ordynarnych kłamstwach i mordach, co jawnie wykazuje im coraz więcej Polaków. POlszewikom strach zajrzał w fałszywe ślepia z tego powodu i sypią się w swoich matactwach.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#217203

"Był by to niebywały skandal i dowód na arogancje władzy i brak poszanowania obywateli" w niepodległym kraju!

germario

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#217208

Może głupie pytanie, ale czy został zrobiony ogląd i zdjęcia ofiar przez kryminologów? Ułożenie ciał, pomiary i różne takie procedury, które mają miejsce podczas każdego śmiertelnego wypadku?? Jeśli takich dokumentów nie ma (mniemam, że nie ma), to Ruskie mogą pisać w swoim raporcie, że przy okazji wykopali kosmitę. Może jakiś Kopacz wykopał...

____________________________________________
musiałam wyryć patykiem własne Rio Grande...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#217246

Jakie zdjęcia? Przytulonych i przyklepujących się Tuska z Putinem? I zdjęcia na Okęciu rozbawionych mord Komorowskiego i Tuska, gdy stawiano trumny z zabitymi w Smoleńsku na płycie lotniska. Tak. Takie wszyscy widzieli.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#217256