Czy to koniec NATO?

Obrazek użytkownika edward
Świat

Ich prezydent magister Komorowski Bronisław wybrał się na szczyt NATO w Lizbonie. Wg jego mowy jest to najważniejszy szczyt w historii tego paktu wojskowego. Dlaczego tak stwierdził? Chyba nie dlatego, że to on "zaszczyci" swoją osobą to posiedzenie po raz pierwszy w życiu? Chyba nie dlatego, że NATO ma podjąć decyzje w sprawie obrony przed totalnym atakiem wroga? Zapewne nie, bo wrogi Układ Warszawski został rozwiązany przez sowietów 20 lat temu. Brak również widocznego zagrożenia ze strony innych państw, więc kto porywałby się z motyką na słońce?
A może rola Polski w długofalowej strategii tzw kontrolowanego upadku systemu komunistycznego miała polegać, już po przyjęciu do paktu NATO, na taktyce "konia trojańskiego" i stopniowym i kosekwentnym osłabianiu systemu? Może Polska i niektóre kraje nowoprzyjęte do NATO oraz część państw z EU z "postępowymi rządami" pod kontrolą wschodnią miały przygotować i "udeptać" właściwy grunt pod "zaproszenie do partnerstwa" i w konsekwencji członkowstwa w pakcie tego niedawno wrogiego, a obecnie "demokratycznego" kraju jakim jest Rosja? Czy nie o to tu chodzi? Bo jeśli Związek Radziecki nie pokonał NATO militarnie z powodu braku kapitału i ruiny swojego systemu, to podstępna bolszewicka taktyka założona na okres wieloletni wykombinowała taki plan.
Plan,który założył stopniowe wciąganie przez NATO i ich agenturalnych przywódców, dawnych komunistycznych państw z agenturalnymi rządami podległych Rosji aż do pełnego członkostwa dawnego Układu Warszawskiego w NATO i tym sposobem przejęcia wrogiej sobie najpotężniejszej wojskowej organizacji. Teraz etap przyjęcia Rosji do NATO. I to już się dzieje w naszych czasach i na naszych oczach. Z tego powodu jest to najważniejszy szczyt NATO wg Komorowskiego.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jan Bogatko

...teza oczywiście warta dyskusji, ale z rozmów w chwili wejścia Polski do NATO wiem, że była to autentyczna wola wejścia pod parasol. Oczywiście nie mogę wykluczyć, że w ekipie komunistów były krety lub śpiochy,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#106841

objawami końca jest chęć nawiązania współpracy z Rosją i wizja rozbrojenia nuklearnego.
Ronaldzie wracaj i ustaw tych komuchów.
konflikty.wp.pl/kat,1020229,title,Sukces-Polski-na-historycznym-szczycie-NATO,wid,12870232,wiadomosc.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Remek

#106851

Problem polega na tym, że świat a wraz z nim i my dalismy sie nabrac na tzw przemiany i koniec bolszewizmu..Muszę przyznać,że bolszewia jest mistrzem kłamstwa i kamuflażu..Rozwiązujac Układ Wraszawski i pozwalając sie połączyć Niemcom, tak na prawde spowodowali osłabienie NATO i są bliscy wyrugowania ze struktur atlantyckich USA i zastapienia jej Rosja..I o to chodziło Komoruskiemu jako przedstawicielowi Moskwy na tym szczycie..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#106882

w NATO. Zapamiętajmy dzisiejsza datę: 20 listopada 2010 roku.

To nie jest żaden koniec NATO, tylko początek. To jest nowe oficjalne otwarcie, tego co już od dłuższego czasu trwało. Nastąpiło, to w momencie dojścia do władzy w Rosji Gorbaczowa a potem Jelcyna! Ci, którzy za każdym razem wyśmiewali, to co pisałem na temat wejścia Rosji do NATO już wkrótce będą musieli to odszczekać! Jeżeli "Rosjanie" (Jacy Rosjanie, tak jak jacy Polacy?!) nie wejdą jeszcze dzisiaj oficjalnie do NATO, to na pewną zawiążą się z NATO jeszcze bardziej niż do tej pory. Europa bez Rosji nic nie znaczy, to kraj wielkich możliwości, to kraj posiadający złoża naturalne, o których możemy sobie tylko pomarzyć, to kraj, który ma dostęp do krajów azjatyckich, to wyjście do kolejnego kroku ku wprowadzeniu na całym świecie Nowego Porządku Świata.

Czytajcie dalej:

http://niepoprawni.pl/blog/1098/rosja-polska-i-nato-dzisiaj-podobno-maja-sie-wazyc-losy-rosji-w-nato-zapamietajmy-dzisiejs

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#106923

Rosja to kraj barbarzyński który tak pasuje do Europy jak świnia na salony!!  Rosja to kraj niewolników, rozpity, zdegenerowany których w jednosci trzyma mat Rosija i STRACH!! Rosja ze swoja mentalnoscia jest nieakceptowalna nie tylko w Europie ale nawet w Azji..Kiedys w hotelu oglądałem ruska telewizje HTB...tam na okragło leca programy typu 997 gdzie pokazuja mordy, złodziejstwo, gwałty i burdy zapijaczonych meneli..Odnosi sie wrażenie iż Rosja to jeden wielki kryminalny camp gdzie ludzi mozna podzielic na tych co siedzieli w kryminale, siedzą, lub beda siedziec..Z jednej strony wysublimowana POtsbolszewicka elita która nie podlega żadnym prawom, osadom, bezwzglednie podporzadkowana batiuszce Putinowi i mafii z KGB, z drugiej zniewolona , zdemoralizowana masa która w okresach trzeżwosci ma wpajana miłosc do Putina..

Ten sam model chce sie wprowadzic w Polsce co sie jednak kiepsko udaje Tusku / Komorusku..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#107043

[quote=natipak1]Odnosi sie wrażenie iż Rosja to jeden wielki kryminalny camp gdzie ludzi mozna podzielic na tych co siedzieli w kryminale, siedzą, lub beda siedziec..[/quote]

Jest jeszcze czwarta grupa: ci, którzy powinni siedzieć (nawet w celach śmierci), ale nigdy siedzieć nie będą, bo należą do neobolszewickiej "GTW".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#107047