Gringo Go Home

Obrazek użytkownika Colas Bregnon
Świat

Nielegalna emigracja to największy dotąd nierozwiązany problem Ameryki, co więcej nikt nie wie jak go rozwiązać. Obywatele USA są sobie samym winni, przez ponad 50 lat akceptowali Meksykanów scinających trawę w ogródkach, niańczących im dzieci, sprzątających mieszkania, zmywających naczynia czy zbierających płody rolne.
Okazało się nagle że jest ich ponad 12 milionów i zaczynają głośno domagać się praw. Co więcej niektórzy z nich wołają: „Gringo go home”.

Pierwszy Maja w USA odbył się pod znakiem demonstracji tzw. nielegalnych emigrantów, którzy tym razem poprawili swą taktykę działania. W zeszłym roku w odpowiedzi na debatę w Kongresie dotyczącą załatwienia problemu nielegalnej emigracji ulice zaroiły się osobnikami przeważnie pochodzenia latynoskiego, przeważnie powiewających swymi narodowymi flagami. To oburzyło nawet najmniej spostrzegawczych miłujących całą ludzkość Amerykanów i wywołało bardzo nieprzychylne komentarze w mediach. Tego roku już tego błędu nie popełniono.
Flagi były prawie wszystkie amerykańskie a demonstranci unikali jakichkolwiek akcentów kojarzących się z krajami skąd pochodzą. Wybrano inną taktykę, otóż popularna zaczyna być teoria że Latynosi jako rdzenni mieszkańcy Ameryki nie dzielą się na obywateli USA, Meksyku etc. Sa po prostu Amerykanami a jako tacy mogą mieszkać gdziekolwiek zechcą. To biali są intruzami na kontynencie amerykańskim to oni chca zbudować mur dzielący Meksykanów od ich północnych braci. Ameryka należy do Amerykanów a ci z Europy, którzy ją ponad 500 lat temu podbili niech wracają skąd przyszli. Takie hasła są już niebezpieczne a ich eskalacja może być powodem bardzo poważnych problemów o podłożu socjalnym i politycznym.
Powoli i bardzo nieśmiało odzywają się głosy że jak tak dalej pójdzie Ameryka Północna nie będzie już należała i nie będzie rządzona przez białego człowieka.
Nadchodzi po prostu koniec dominacji białej rasy jest nas nie tylko coraz mniej ale sami oddajemy to co kiedyś nasi przodkowie zdobyli i zbudowali.
Jeden z czołowych, zdobywjący sobie coraz większą popularność komentatorów
TV- giganta CNN – Glenn Beck http://www.glennbeck.com/home/index.shtml stwierdził że to co się dzieje i co następuje świadczy że nasza cywilizacja jest już w stadium regresu i powoli zaczynamy ustępować pola innym znacznie mniej rozwiniętym lecz agresywnym i bezwzględnym. To że historia się powtarza nie jest żadną tajemnicą i patrząc wstecz możemy spojrzeć na starożytnych Asyryjczyków, Etrusków, Egipcjan, Greków czy Rzymian – cywilizacje te nie tylko zniknęły z powierzchni ziemi, w większości przypadków zabrały z sobą to co stworzyli. Tacy n.p. Egipcjanie nie tylko zbudowali wspaniałe budowle, znali matematykę, astronomię a co najważniejsze byli zdolni stworzyć taką przewagę militarną że była ona w stanie obronić państwo przed zewnętrznymi nieprzyjaciółmi. Potem zwyciężywszy i podporządkowawszy sobie wszystkich okolicznych wrogów zezwolili na osiedlanie się ich na swym własnym terytorium, na mieszanie się z orginalną ludnością Egiptu co powoli doprowadziło do zaniku tego co w czasie tysiącleci dominacji stworzyli. Narody ościenne zaś nauczyły i skopiowały egipskie sposoby walki, broń i gdy zaczęło być jasne że Egipt nie będzie już w stanie się obronić zmietli tą tysiacletnią cywilizację z powierzchni ziemi. Ci natomiast, którzy zajęli ich miejsce nie zbudowali już nic, praktycznie żyli z okradania grobów tych, których zwali swymi ancestorami.

Jedno jest pewne że postęp technologiczny, który mieliśmy okazję zaobserwować w ostatnich 2 tysiącleciach nie był efektem współpracy całej ludzkości. Został zbudowany przez rasę białą a ta po stuleciach brutalnej dominacji zdecydowała się na podzielenie się, tym co nas robiło niezwyciężonymi, z resztą mieszkańców naszego globu. I tak dostała się w nieodpowiednie ręce energia jądrowa, którą wielu z nich ma zamiar ponownie w celach militarnych wykorzystać. Jak by wyglądała Iracka lub Afgańska „guerilla” bez przez nich uwielbianego AK-47 i RGP-panc (RPG)?

Na domiar złego te kraje, które przez podboje zawładnęły prawie całym Światem straciwszy swą dominację po drugiej wojnie rozwinęły w sobie takie poczucie winy za to że uciskały inne narody, że zaczęły przyjmować masowo pod swój dach obywateli swych byłych imperiów kolonialnych. Dlatego w UK, Francji, Holandii czy Belgii roi się od różnorakiej maści cudzoziemców, którzy nie tylko mają problemy z dostosowaniem się do warunków życia, poziomu socjalnego czy organizacji społecznej nacji, które ich gościnnie do swych krajów przyjęły, co więcej przywiozły z sobą swe własne wierzenia, zwyczaje i co najgrożniejsze wolę zniszczenia istniejącego porządku ich gospodarzy i wprowadzenia własnej dominacji.
Tu jest następny problem, którego my Europejczycy zdajemy się nie dostrzegać.
To co się dzieje jest zgodne prawami natury. Jej podstawą jest dominacja i piramida pokarmowa; jest się albo zjadaczem lub zjadanym, innego wyjścia nie ma.
Wszystko na to wskazuje że przybysze z Azji czy Afryki o tym doskonale wiedzą, my natomiast wierzymy że następnym stadium ewolucji jest wzajemna tolerancja, miłość bliżniego i zdolność egzystowania jedni obok drugich. Niefortunnie my Europejczycy w to wierzymy, ci co nas otaczają nie mają o tym pojęcia, oni czekają aż osłabniemy tak bardzo że będą mogli nas pożreć i odebrać nam to co w trudzie stworzyliśmy i użyć tego aby zapanować nad Światem.

Polska jest jeszcze na marginesie tego problemu, nie mniej przynależność do EU i polityka tej organizacji w przyszłości może nas zmusić żebyśmy przyjęli pod swój dach ludzi, którzy będą się od nas różnić absolutnie wszystkim, co więcej prędzej czy póżniej mogą starać się nas zdominować i zabrać nam to co do nas należy, naszą ziemię, naszego Boga i prawo do decydowania w naszym własnym kraju. Bądżcie gotowi Polacy, wyciągnijcie właściwe wnioski z problemów, które już doświadczają naszych europejskich i amerykańskich kuzynów. Co robić i jak się bronić? Wyjście jest tylko jedno – tylko zjednoczeni możemy skutecznie przeciwstawić się wrogim tendencjom, tylko zjednoczeni będziemy mieli dość siły by unicestwić tych, którzy prędzej czy póżniej mogą doprowadzić do zagłady Polski i Polaków.

Colas Bregnon – Nuda Veritas.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Och , co za bufonada, rasistowskie teorie :)
Od jakiegoś czasu rasa żółta nadaje tempo.
socjalizm amerykański i lewizna europy - kuszą .
Nie dziwne - muchy siadają

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#46375

Colas Bregnon
Jak nie zassałeś to wiedz że pointą tego arta był fakt że latynoscy nielgalni, swego czasu manifestowali na amerykańskich ulicach powiewając flagami Meksyku, Hondurasu, Gwatemali etc. domagając się specjalnych praw w USA, których to praw nie mają w swych własnych krajach, a co więcej żaden, absolutnie żaden inny kraj na Świecie, nie pozwala obcokrajowcom rodzić dzieci za darmo w swych klinikach, ani na naukę dzieci za frajer, w swych szkołach.
To tak jakby mniejszość germańska w RP latała po ulicach i wyła w niebogłosy żeby no... oddać Gdańsk albo i Szczecin, który, nota bene, był dłuzej niemiecki niż polski.
Albo Ukraińcy, żeby beatyfikować Stefana Banderę.
Tu się niema co indyczyć, to co robią nielegalni w USA jest paranoją. Nawet prości Jankesi to zrozumieli i wytworzyła się taka sytuacja że organizacje laytynoskie stanowczo zabroniły wiwać innymi sztandarami niż amerykańskie.
Tak na marginesie dodam że w tłumie wiwaczy widziałem też flagę polską. Out.
CB

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Colas Bregnon

#46415

A legalny emigrant nie zabrał ziemi , Boga i prawa do decydowania ? Śmieszne to jak i żałosne .  A i groźne  : nawoływać do unicestwienia ? 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Aleksandra

#46423

Możemy śmiało powiedzieć, że plemiona zachodnoisłowiańskie które utworzyły Polskę znajdują się na ziemiach między Bugiem i Odrą oraz Bałtykiem i Karpatami, prawem kaduka. Na tych terenach w owym czasie żyły inne plemiona, Germańskie. A więc wygląda na to, że Niemcy mieniący się spadkobiercami tych plemion mają pełne prawo do wyrzucenia Polaków z tych ziem. Poza tym dzisiejsze Warmię i Mazury ok. 600 lat temu zamieszkiwali Prusowie i Jaćwingowie, bardzo blisko spokrewnnieni z Litwinami, a więc ziemie te według tego co napisałaś trzeba oddać Litwie, mało tego Małopolska wchodziła w skład państwa Wielkomorawskiego, a więc znowu, jako że Czasi są spadkobiercami Państwa Wielkich Moraw, cała Małopolska powinna należeć do Czech.

Tak że Aleksandro, zanim napiszesz następną bzdurę uwłaczającą jakiemukolwiek państwu czy narodowi, zastanów się bardzo głęboko nad tym co piszesz.

Amerykanie stworzyli swoje państwo od zera, doprowadzili je do supermocarstwa. Napewno nie zostało to zrobione poprzez rozmówki w szkółce niedzielnej, a mieszkańcy Gwatemali, Peru, Salvadoru, Wenezueli, Meksyku i wielu innych mają swoje państwa w których mogą żyć i zrobić porządek. Dlaczego chcą to robić w Stanach Zjednoczonych? Bo Amerykanie mają miękkie serca? A u siebie dostaliby kulkę między oczy?

Powtarzam raz jeszcze. Nie zabieraj głosu na temat czegoś, o czym nie masz zielonego pojęcia.
_____________________________________________
"Strzeżcie się Wilki, strzeżcie się przynęty..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#46497

Colas Bregnon

....że Berlin się kiedyś nazywał BRANIBOR i był słowiański.
A co do reszty komentarza to masz absolutnie rację.
Tylko.... nie wyżywaj się na kobicie sugerując, delikatnie nawet, że niewiasta jest (co wynika z podtekstu) Hm... ignorantka.
Remember she is only woman and we must love them, no matter what.
CB

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Colas Bregnon

#46509

Słyszałeś bardzo dobrzem ale nie do końca. Granica aachodniej słowiańszczyzny przebiegała na Łabie, a co poniektórzy dostrzegali grupy słowiańskie koło Renu. Jeśli chodzi o ten Ren to wydaje mi się to lekko naciągane, ale Łaba jest udowodniona,

Wracając do Aleksandry. Ależ ja nie mówię, że jest ignoratka. Ja tylko proszę aby dobrze przejrzała źródła.

Nawiasem mówiąc, czasami ja też dam się ponieść fali, i nie sprawdzę dokładnie. Ale taki już jestem. Emotional man. By the way, I really love them, I adore them. Especialy one.
________________________________________
"Strzeżcie się Wilki, strzeżcie się przynęty..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#46581

Colas Bregnon

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Colas Bregnon

#46597

Mój komentarz , Jurandzie , nie dotyczył wielkich wędrówek migracyjnych , a jedynie pozwoliłam sobie na konstatację , że legalny emigrant ( bo zakładam ,że taki ma status autor " Gringo go home " nawołuje do unicestwienia tych nielegalnych .Jak dla mnie zalatuje tu smrodkiem hipokryzji . No chyba , że pradziadowie tegoż Pana przemierzali prerie walcząc z Indianami .

Był to zdecydowanie podbój przedstawicieli wyżej rozwiniętej pod każdym względem cywilizacji białych Europejczyków od brutalnie zamkniętej w rezerwatach prymitywnych technologicznie Indian . Tak więc cały wywód oparty na analogii podboju Egiptu , Rzymu  jest chybiony .

Trudno od barbaros oczekiwać szacunku dla pokonanych , a można , wręcz trzeba ,żądać tego od oświeconych białych chrześcijan .

Co do prawa kaduka Niemców , też nie jest to do końca ustalone . Radzę zaznajomić się i z innymi hipotezami . Widzę , że kategorycznie przyznajesz rację stanowisku allochtonistycznemu , taki pogląd usilnie szerzyła , naginając fakty , prusko-niemiecka ideologia . Polska ( nie tylko) opcja neoautochtoniczna od prof.Kostrzewskiego  po Grzegorza Labudę przedstawia odmienną koncepcję : powiązania Wenedów , kultury łużyckiej z Prasłowianami .

Germanie , owszem wypłynęli na początku naszej ery ze swych posiadłości skandynawskich i jutlandzkich na ziemie Europy centralnej , a nawet śródziemnomorskich , ale na " naszych " terenach długo nie pobyli .Zresztą wywodząc się wraz z nimi z ludów praindoeuropejskich , tworząc wyodrębnioną falę migracyjną ( przodkowie Germanów , Slowian , Bałtów ) w rzeczy samej razem Starą Europę zaanektowaliśmy . O jakim prymacie tu mówić ? Zdecydowanie większy problem z prawem do posiadania Ameryk ma nasza biała rasa , bo minimum 10 tys.lat zamieszkują ją przybysze z Azji .

Well , matter of fact  czasami nie pasuje do naszych stereotypów .

 

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Aleksandra

#46575

Colas Bregnon do Aleksandry
A propos członkowie jak sami siebie się nazywają są niczym więcej jak, mówiąc z angielska, "pain in the ass" w każdej prowincji Kanady i Terytoriach dołączonych.
Z wyjątkiem Nowej Fundlandii. A bo tam płacili kiedyś 5 guldenów za ucho (i tylko lewe bo na początku oszukiwali).
Spowodowało to że w tej atlantyckiej prowincji nie uchował się ani jeden Indianin. Nie żartuję to prawda.
Ale wracając do nielegalnych ja nie darzę ich żadnym uczuciem do ich unicestwienia, oni tylko powinni się zrobić legalnymi.
Tyle że rząd USA nie ma najmniejszego zamiaru dać im tą szansę. Czy wie Pani dlaczego?
A bo jak dostaną Green Card to potem będą mogli dostać obywatelstwo a jak dostaną to będą mieli prawo do zasiłku (welfare) i Social Security (renty starczej. Jest ich około 15 milionów, zawsze zarabiali niewiele, a najczęściej na krzywo i nic nie odprowadzali na fundusz emerytalny. Ergo; jak pójdą na Social Ameryka tego nie wytrzyma.
A flagami to wiwać mogą ile chcą ale u siebie w domu.
I domagać się praw obywatelskich też

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Colas Bregnon

#46598

Colas Bregnon do Aleksandry
A propos członkowie jak sami siebie się nazywają są niczym więcej jak, mówiąc z angielska, "pain in the ass" w każdej prowincji Kanady i Terytoriach dołączonych.
Z wyjątkiem Nowej Fundlandii. A bo tam płacili kiedyś 5 guldenów za ucho (i tylko lewe bo na początku oszukiwali).
Spowodowało to że w tej atlantyckiej prowincji nie uchował się ani jeden Indianin. Nie żartuję to prawda.
Ale wracając do nielegalnych ja nie darzę ich żadnym uczuciem do ich unicestwienia, oni tylko powinni się zrobić legalnymi.
Tyle że rząd USA nie ma najmniejszego zamiaru dać im tą szansę. Czy wie Pani dlaczego?
A bo jak dostaną Green Card to potem będą mogli dostać obywatelstwo a jak dostaną to będą mieli prawo do zasiłku (welfare) i Social Security (renty starczej. Jest ich około 15 milionów, zawsze zarabiali niewiele, a najczęściej na krzywo i nic nie odprowadzali na fundusz emerytalny. Ergo; jak pójdą na Social Ameryka tego nie wytrzyma.
A flagami to wiwać mogą ile chcą ale u siebie w domu.
I domagać się praw obywatelskich też.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Colas Bregnon

#46599

To niby ja mam germańskich przodków? Nie zdzierże, jakiem Jurand! Bałtow jeszcze przeżyę, ale tamtych? W żadnym przypadku!

A teraz wracając do "Białej Ameryki". Biali stworzyli coś co nigdy nie istniało w Ameryce. Państwo. A że byli tam przybysze z Azji? Ano byli. 10 tys. lat temu ci przybysze z Azji zrobili "kęsim" ludom zamieszkałym w Ameryce. W kilka tysięcy lat później "karma" ich dopadła, i im zrobiono "kęsim". Ot i wszystko. czy z tego powodu mam się czuć winny lub ma mi krwawić serce? Nie widzę powodu. Tym bardziej, że Indianie mieli szansę stworzyć własne państwo. Zaprzepaścili tą szansę. Wielbiciele indiańskiej swobody poprostu wyrżnęli indiańskich państwowotwórców.

A nielegalni latynosi? Powinni się cieszyć, że są jeszcze tolerowani, bo po takich rozróbach gdziekolwiek indziej już dawno zostaliby wykopani. Mają szansę pomóc rodzinie? Niech pomagają, niech oszczędzają, aby któregoś dnia lepiej żyć w swoim kraju, u siebie!

Jeżeli chodzi o Murzynów, to dano im możliwość powrotu do Afryki. Specjalnie dla nich została stworzona Liberia. Kto chciał mógł wyjechać. Wielu skorzystało, ale jeszcze więcej chwało się po mysich norach, aby tylko zostać w Ameryce. Taka jest prawda. Inna rzecz, że większość z tych co zostali w owym czasie została Amerykaninami, a w latach '50, '60 i '70 walczącymi o swoje prawa Czarnymi Amerykaninami. Żadnymi tak afroamerykanami. Ci co rozrabiają teraz to przybysze już w latach dużo późniejszych i wcale nie z Afryki, tylko z Karaibów, Ameryki Środkowej czy Południowej.

_______________________________________________________________________

"Strzeżcie się Wilki, strzeżcie się przynęty..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#46600

Colas Bregnon
O to chodzi, o to chodzi...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Colas Bregnon

#46602