Polska będzie miała niespodziewany audyt. Unia szuka nieprawidłowości

Obrazek użytkownika contessa
Nazwa serwisu: 
money.pl
Cytat: 

"Polska jako jedyny, jak dotąd, kraj członkowski Unii będzie miała wizytę kontrolną deputowanych z Parlamentu Europejskiego przed wypłatą unijnych środków z funduszu odbudowy. We wtorek do Polski przybędzie delegacja unijnych posłów, których celem jest upewnienie się, czy rząd PiS należycie zarządza funduszami unijnymi. Jest też drugie dno tej wizyty – dowiedział się money.pl. (...)"

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

Rząd PiS powinien natychmiast podjąć prace studyjne nad tym jak wyjść z tego bolszewickiego kołchozu zwanego UE, w którym rabujace Polskę mafie opłacające agenturę w UE razem z bolszewickimi komisarzami i politrukami łamią zawarte z UE traktaty oraz okazują swoją bolszewicką nienawiść do Polaków i polskich patriotów!

Tym bardziej, że i Niemcy i UE mają problem rosyjskim agentami wśród znaczących polityków oraz z infiltracją państw europejskich przez agentów pracujących w rosyjskich służbach. Rosyjska agentura w Unii Europejskiej czuje się jak ryba w wodzie, ani Niemcy, ani UE nie wypracowały żadnych mechanizmów obrony przed nią. Przy tym, zarówno Merkel jak i nowy kanclerz Scholtz wiernie służą swojemu nadzorcy – sowieckiemu zbrodniarzowi z KGB Putinowi.

A także agentów wpływu – osób, które ze względu na swoje powiązania ekonomiczne chcą, żeby Rosja była traktowana jak normalny partner. To także w znacznym stopniu utrudniaja prowadzenie właściwej polityki czyli polityki pełnej izolacji Rosji.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1645807