Macierewicz: "Ci zdrajcy, ci zbrodniarze, ci przestępcy, ci, którzy są odpowiedzialni za wsparcie Putina, za to, że legalizują zbrodnię smoleńską"

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Nazwa serwisu: 
niezalezna.pl
Cytat: 

Atak na TK. Macierewicz: "Robią to ci ludzie, którzy zaakceptowali zbrodnię smoleńską". Wymienił nazwiska

"Jesteśmy dziś w takiej sytuacji, w jakiej byli nasi rodzice, dziadkowie, pradziadkowie, którzy znaleźli się w sytuacji walki o niepodległość Polski. My dziś musimy walczyć o niepodległość Polski!" - mówił przed Trybunałem Konstytucyjnym w Warszawie wiceprezes PiS Antoni Macierewicz.

Podczas Protestu Wolnych Polaków przed Trybunałem Konstytucyjnym głos zabrał Antoni Macierewicz, który w mocnych słowach mówił o politykach koalicji rządzącej. 

- Ci zdrajcy, ci zbrodniarze, ci przestępcy, ci, którzy są odpowiedzialni za wsparcie Putina, za to, że legalizują zbrodnię smoleńską. Za to, że zgadzają się na to, by nie osądzić tych, którzy zamordowali prezydenta Kaczyńskiego i polską elitę narodową. To był początek tego straszliwego procesu, który dziś przeżywamy. Procesu mającego na celu likwidację Polski - powiedział Macierewicz.

"Jesteśmy tu po to, żeby się nigdy na to nie zgodzić. Jesteśmy po to, żeby bronić Polski, którą chcą zlikwidować" - dodał wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości.

Atak na Trybunał, polskie media, gospodarkę, rolników, wolność to wszystko ma na celu zniszczenie Polski. Robią to ci ludzie, którzy zaakceptowali zbrodnię smoleńską. Robią to ci ludzie, tacy jak Tusk, Sikorski, Kosiniak-Kamysz, którzy legalizują zbrodnię smoleńską

– wskazał Macierewicz.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)