Akcja "Gazety Polskiej" - wytnij, sklej i wyślij kopertę marszałkowi Tomaszowi Grodzkiemu

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Nazwa serwisu: 
[NIEZALEZNA.PL/]
Cytat: 

Do dzieła!

Marszałek Grodzki bez koperty jest jak Wałęsa bez kuponów totolotka, Kwaśniewski bez flaszki albo Tusk bez Angeli Merkel, jednym słowem czuje się nieswojo bez czegoś, co dotąd towarzyszyło mu w życiu.

W najbliższym, środowym wydaniu tygodnika "Gazeta Polska" znajdą Państwo specjalną kopertę, którą można wysłać Tomaszowi Grodzkiemu.

Niełatwe jest życie marszałka, który od czasu ówczesnych kontaktów z pacjentami zgolił wąsy, jednak i tak został rozpoznany. Ale możemy przyczynić się do tego, by trzecia osoba w państwie odzyskała niezbędny do sprawowania funkcji, w tym walki o wolne sądy w Europie, spokój.

Przepis jest prosty: wydrukowaną w najbliższym numerze tygodnika "Gazeta Polska" (w kioskach od środy 8 stycznia) wycinamy i sklejamy, a następnie wypełniamy ją tak hojnie, jak tylko nas stać (redakcja "GP" zaleca włożenie do niej niezwykle specjalnego banknotu publikowanego w tygodniku). I wysyłamy pod adres podany na kopercie. 

Niech koperty od nikogo z nas nie zabraknie, by marszałek mógł pochwalić się masowym poparciem w swoim kolejnym orędziu! - zachęca redakcja "GP".

"Gazeta Polska" w kioskach już od środy 8 stycznia. Nie przegap!

Ocena wiadomości: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:4)

Komentarze

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1614180

Oficer szkoleniowy UB, czyli kim jest "Pan Staszczyk", który stanął w obronie Grodzkiego

Kim jest słynny "Pan Staszczyk", na którego dziś na konferencji prasowej powołał się marszałek Senatu Tomasz Grodzki? Okazuje się, że prawdopodobnie... byłym pracownikiem [sowieckiego, zbrodniczego - Andy] Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego. Marszałek Grodzki, pytany o przeszłość informatora, nie potrafi precyzyjnie odpowiedzieć.

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki odpierał dziś zarzuty dotyczące oskarżeń o przyjmowanie łapówek w czasie, gdy pracował jako lekarz. Podczas konferencji prasowej ujawniona została lista osób, które zostały pozwane przez marszałka Grodzkiego, padały nawet stwierdzenia, że to "zamach na konstytucyjny organ państwa".

Podczas konferencji prasowej marszałek Grodzki puścił nagranie, na którym wypowiadać ma się jego pacjent. Starszy mężczyzna mówi, że przyszła do niego osoba, która oferowała mu 5 tysięcy złotych w zamian za napisanie oświadczenia o tym, że marszałek Grodzki przyjmował od niego pieniędzy na leczenie.

"Pan Staszczyk", jak nazywał go Tomasz Grodzki, nie zgodził się na tę propozycję i miał powiadomić o tym samego profesora, obecnie marszałka Senatu. (...)

Dane dotyczące Tadeusza Staszczyka (w przypadku pacjenta marszałka Grodzkiego oraz oficera UB mamy do czynienia z tą samą datą urodzenia) są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej IPN. Marszałek Senatu Tomasz Grodzki, zapytany o to na koniec konferencji prasowej, przyznał, że nic o tym nie wie, a poza tym przysięgał jako lekarz, że leczył będzie wszystkich niezależnie od poglądów.

Całość na: https://niezalezna.pl/304924-oficer-szkoleniowy-ub-czyli-kim-jest-pan-staszczyk-ktory-stanal-w-obronie-grodzkiego

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1614190

Co wiemy o „panu Staszczyku”? Duklanowski: Miał dobrą opinię w SB. Był oddany, rozwijał się

Miał bardzo dobrą opinię w Służbie Bezpieczeństwa. Był oddany, rozwijał się… To pozwoliło mu na awans - mówił dziennikarz Tomasz Duklanowski w programie Telewizji Republika "Dziennikarski Poker", opisując "człowieka honoru", na którego słowa powołał się dziś podczas konferencji prasowej marszałek Senatu Tomasz Grodzki. Rozmowę przeprowadził red. Tomasz Sakiewicz.

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki odpierał dziś zarzuty dotyczące oskarżeń o przyjmowanie łapówek w czasie, gdy pracował jako lekarz. Podczas konferencji prasowej ujawniona została lista osób, które zostały pozwane przez marszałka Grodzkiego, padały nawet stwierdzenia, że to "zamach na konstytucyjny organ państwa". (...)

Dziś, powołując się na Radio Szczecin, informowaliśmy już o Tadeuszu Staszczyku. Mężczyzna w przeszłości pracował, najpierw w Urzędzie Bezpieczeństwa, później w Służbie Bezpieczeństwa. Pisał o swojej żonie, że ta ma wrogi stosunek do obecnej rzeczywistości, co spotyka się z jego niezadowoleniem.

       Czytaj również: Duklanowski dla Niezalezna.pl: zeznań w prokuraturze więcej niż tych, o których było w mediach

Dziś na antenie Telewizji Republika padły kolejne informacje nt. „człowieka honoru” Tomasza Grodzkiego.

„Miałem dziś okazję przejrzeć akta osobowego tego byłego funkcjonariusza UB. Jako młody człowiek zatrudnił się w Urzędzie Bezpieczeństwa Publicznego w 1950 roku. Pracował tam przez 7/8 lat. Później został funkcjonariuszem Służby Bezpieczeństwa. Tę funkcję pełnił do 1980 roku” - mówił Tomasz Duklanowski w programie Telewizji Republika „Dziennikarski Poker”. (...)

Całość na: https://niezalezna.pl/305023-co-wiemy-o-panu-staszczyku-duklanowski-mial-dobra-opinie-w-sb-byl-oddany-rozwijal-sie

[Nadtytuł mój - Andy]

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1614226

"bo to zła kobieta była"

8-))))))

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1614229