Trudna polityka wspierania Ukrainy. "Warszawa musi bardzo uważać"

Obrazek użytkownika contessa
Artykuł

W co gra Ukraina?... Red.Marek Budzisz odsłania przedstawia dziwne szczegóły dziwnej polityki Ukrainy. Zwraca uwagę - " Działaniom zmierzającym do umocnienia państwa i armii, towarzyszą te, o zupełnie przeciwnym znaku. (...) Wszystko to razem wzięte ułatwia Moskwie rozgrywanie sytuacji. (...) Warszawa musi bardzo uważać, aby jej słuszne poparcie dla ukraińskiej sprawy, nie zostało w Kijowie odczytane jako poparcie każdego działania, lub zastanawiających zaniechań, ze strony ukraińskich elit.". 

Przestaje dziwić, że USA i NATO są - nazywając najdelikatniej jak tylko można - niezbyt przychylne Ukrainie. 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

Cóż, jak pokazuje historia, do Ukraińców też nie można mieć pełnego zaufania...
Vote up!
0
Vote down!
0

MK

#1639844

- mimo napadu sowietów na jego kraj dalej prowadził z okupantem interesy to coś tu chyba nie gra z nim. Jak mi wiadomo ma w Rosji fabrykę słodyczy która cały czas produkowała i sprzedawała swoje wyroby.

Dziś został zajęty jego majątek i słusznie. Tu linki do tematu: https://tvrepublika.pl/Ukraina-Sad-zajal-majatek-bylego-prezydenta-podejrzewanego-o-zdrade,133541.html

Tak się powinno zrobić z polskimi komunistami i przy odrobinie chęci można to zrobić - czyli skonfiskować im majątek. Nasze, czerwone świnie będą trochę kwiczeć ale to zupełnie normalne i nie ma co się tym  przejmować tylko robić swoje.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1639845