Sasin: Konfederacja wpisała się w ten antyPiS-owski front i maszeruje razem z PO, Lewicą i PSL

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Artykuł

Wszyscy na jednego? Sasin: Konfederacja wpisała się w ten antyPiS-owski front i maszeruje razem z PO, Lewicą i PSL

Zadziwiające jest to, że również Konfederacja wpisała się w ten antyPiS-owski front i maszeruje razem z PO, Lewicą i PSL. Nie mam wątpliwości, że gdyby przekroczyła próg wyborczy, to znalazłaby się w jednym obozie anty-PiS. Podobnie jak Paweł Kukiz — mówił w Polskim Radiu 24 wicepremier Jacek Sasin, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Prezes PiS, szef MON i szef sztabu w Radiu Maryja: Miejmy świadomość, w jakim kierunku może pójść Polska, jeśli wygra opozycja!

Minister Sasin z ramienia PiS brał udział w debacie wyborczej w TVP.

Można było ciekawe scenki rodzajowe oglądać, jak chociażby siłowanie się przedstawicieli Konfederacji z realizatorami. Byłą umowa, że żadne symbole nie będą stały na stolikach, a pan Wilk [Konfederacja] uparł się, by postawić proporczyk flagą. Nikomu flaga nie przeszkadza, ale umowa to umowa. Widać, że komuś puszczają nerwy

— opowiadał o kulisach.

Wicepremier stwierdził, że nie ma co wątpliwości co do tego, że cała opozycja idzie razem przeciwko PiS.

Ta debata powinna uświadomić to wszystkim. To była gra wszystkich na jednego, front anty-PiS. Czułem się okładany ze wszystkich stron bejsbolami. To powinna być jedna wielka riposta, ilość kłamstw i przeinaczeń jaka została wyprodukowana, była rekordowa

— mówił. (...)

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (6 głosów)

Komentarze

Sasin (jak juz pisałem wcześniej gdzie indziej) już dawno nie jest dla mnie żadnym autorytetem. Po Smoleńsku bardzo sie udzielał i myślałem, że jest inny - dałem się nabrać, bo nie chce mi się wierzy, ze się nagle tak zmienił, to po prostu typowy drański POlityczny cynik. Tak wiec jak PiS chce przegrać wybory, to niech więcej daje Sasina jako wizytówkę - ludzie widzą to jego zakłamanie aż bije po oczach.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1604852