Mocne słowa prezydenta o Gersdorf: "Wstyd za to, kto w ogóle został na urząd tego I prezesa Sądu Najwyższego wybrany"
Po prostu wstyd – tymi słowami prezydent Andrzej Duda ocenił w wypowiedzi I prezes Sądu Najwyższego Małgorzaty Gersdorf na temat projektu nowelizacji ustaw sądowych.
CZYTAJ RÓWNIEŻ: Prezydent Andrzej Duda o ustawie PiS ws. sędziów: „Jest potrzebna, a nawet powiedziałbym, że jest niezbędna”
W punkt! Prezydent Duda: Ludzie nie mają zaufania do wymiaru sprawiedliwości, gdy widzą bezkarność sędziów. WIDEO
Andrzej Duda pytany był w TVP Info o wypowiedź I prezes SN sędzi Małgorzaty Gersdorf, która nowelizację ustaw sądowych nazwała „ustawą kagańcową”.
Pani prezes Gersdorf opowiada - w szczególności za granicą - o Polsce takie rzeczy, że powiem tak: wstyd mnie ogarnia, kiedy słyszę, że ktoś, kto mieni się I prezesem SN, może o polskim państwie poza granicami kraju opowiadać takie rzeczy. Nawet jeżeli to się dzieje tylko w środowisku sędziowskim - po prostu wstyd. Wstyd za to, kto w ogóle został na urząd tego I prezesa Sądu Najwyższego wybrany
— odpowiedział prezydent.
(...)
https://wpolityce.pl/polityka/478910-prezydent-o-gersdorf-wstyd-za-to-kto-jest-i-prezesem-sn
- Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz
- 841 odsłon
Komentarze
To z inicjatywy pierd..tego Bronka z WSI wybrali bacię klozetową
23 Grudnia, 2019 - 06:14
- na I-szą prezes Sądu Najwyższego (przepraszam za to porównanie wszystkie zwykłe babcie klozetowe bo ta tłusta spasiona bolszewica z SN nie miała nawet kompetencji do WC).
Takie bolszewickie tałatajstwo rządziło Polską przez prawie 25 lat z małą 2-u letnią przerwą na Rząd PiS-u i na początku lat 90-tych Rząd J.Olszewskiego.
Ta uległość PiS-u wobec tych antypolskich q..ew zachęca ich tylko do ataku na nasza Ojczyznę. Pamiętajcie że tylko stalowa pięść na mordzie czerwonego bandyty robi z niego potulnego baranka co zostało już wielokrotnie udowodnione naukowo.
Trzeba znaleźć sposób prawny (mogą ich aresztować Amerykanie i wywieźć do bazy w Guantanamo)- aby najgorszych komunistów powiesić na szubienicy. Trzeba to jak najszybciej zrobić zrobić dla ich dobra.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".