Z TVN-em u nogi...

Obrazek użytkownika maciej1965
Grafika komputerowa

Jakoś dziwnym trafem dokładnie od chwili, gdy TVN przejęło od TVP transmisje skoków narciarskich, nasi skoczkowie systematycznie przegrywają zawody. Przypadek? A może mają rację politycy PO, którzy od dawna twierdzą, że TVP uprawia propagandę sukcesu? To ciekawa teoria i zapewne każdy leming ją kupi. Jak raczej stawiam na to, że skoczkowie stracili motywację. Szczególnie po tym, gdy zamiast transmisji ze skoków TVN nadawał transmisję z wiecu przeciwko ustawie porządkującej zasady własnościowe w mediach.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

Ja bym w to wplótł fizykę kwantową oraz zjawisko korpuskularności materii/informacji/energii. Pozytywna i szczera energia/świadomość widzów sprzyjała wygranym - po prostu. Marna energia i świadomość widzów TVN nie sprzyja.

Wpływ obserwatora na rzeczywistość/materię jest udowodniony poprzez różne odmiany eksperymentu Younga. Polecam zapoznać się z wynikami jednego z takich eksperymentów:


 

Fizyka kwantowa potwierdza to na swój naukowy sposób. My, wierzący nazywamy to wiarą, modlitwą. W medycynie nazywa się to efektem placebo. Jakbyśmy tego nie nazywali, TO/ON istnieje ;)

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1639652