Idealny koalicjant...

Obrazek użytkownika maciej1965
Grafika komputerowa

Tusk jako idealnego koalicjanta dla Kaczyńskiego wyobraża sobie młodego blondyna o niebieskich oczach. Ciekawe, jaki byłby jego idealny koalicjant? Może przeciwieństwo młodego blondyna, starszy brunet o charakterystycznym loczku i wąsiku? W końcu to Tusk chce wyprowadzać siłą prezesa NBP czy pozaparlamentarnie cofać ustawy przyjmowane przez PiS...

Za ]]>Niezalezna.pl]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

  • Nienawidzący polskiego patriotyzmu POstbolszewiccy mafiozi z PO Tuska i Trzaskowskiego, komuniści, zbolszewizowani lewaccy degeneraci oraz wszelkiej maści lewactwo -- wszyscy walczą z polskimi patriotami określanymi przez nich jako "faszyści".

Już sowiecki zbrodniarz Stalin kazał swoim politrukom nazywać przeciwników komunizmu "faszystami". Tak samo robi sowiecki zbrodniarz z KGB Putin - określający jako "faszystów" mordowanych przez zbrodniarzy z rosyjskiej armii Ukraińców walczących o swoją wolność. Walczących także i o to, by rosyjscy zbrodniarze Putina nie dotarli do granicy z Polską.

Bo przecież, kolejnym celem agresji rosyjskich zbrodniarzy niewątpliwie byłaby Polska. Rosyjscy propagandziści już od dawna także i Polaków określają jako "faszystów"...

Dlatego Michaił Epstein proponuje zastosowanie nowej definicji: „schizo-faszyzmu”, czyli „faszyzmu przebranego za walkę z faszyzmem”.

Jednak nazistowski i socjalistyczny faszyzm jest ideologią mającą te same źródła oraz tożsamą z tak samo zbrodniczym bolszewickim komunizmem.

Tak więc, tę niebezpieczną, karykaturalną ideologię "schizo-faszyzmu" widać także w antypolskiej działalności łgarza i oszusta Tuska i jego mafijnego PO-PSL - z członkami PO w Sejmie i Senacie chronionymi immunitetem przed oskarżeniami o przestępstwa kryminalne.

Mafiozo Tusk chce wspólnie z bolszewicką UE i mafiami w UE i w Niemczech znów rabować Polskę, czyli "aby było jak było".

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1651956