Premier Powiedział Prawdę

Obrazek użytkownika dirtyman1960
Kraj

Po gorącym lecie szykuje się Nam gorąca jesień, a zapowiedzi tejże płyną ze wszystkich praktycznie stron. Nawet ze strony Newsweek`a co samo w sobie jest zadziwiające. Jak wszyscy już wiemy Nesweek ma opublikować "taśmy Tuska" czyli wypowiedź premiera na temat zawodowej przyszłości Pana Jacka Majchera. Wypowiedź na tyle znamienną co i pokazującą prawdziwe oblicze Patologi ups oczywiście Platformy Obywatelskiej. Mówiąc o Panu Jacku premier powiedział:

- Pisior. Na mój nos on nie będzie długo dyrektorem gabinetu.

Uwaga wszystkich skupiła się na sformułowaniu "PISIOR" którym to w rozmowie z członkami swej partii posłużył się premier. Jednak najwięcej  o tym kim jest premier i czym tak naprawdę jest Patologia ups Platforma Obywatelska świadczą moim skromnym zdaniem te słowa:

- Ja nie mam pojęcia, kim jest pan Majcher (...) Dzisiaj jeszcze spytam pana ministra Sienkiewicza kto zacz. I jak rozumiem (...) że to jest zupełnie obcy człowiek – stwierdził Donald Tusk.

Nikt jakoś specjalnie nie zwraca uwagi na te słowa a znaczą one tyle co:

Nie jest nasz, jest obcy - dyrektorem nie będzie.

Słowa te wypowiedział premier na spotkaniu z członkami swej partii

Skojarzenia z książką i filmem Ojciec chrzestny są jak najbardziej na miejscu. Wszyscy, którzy łudzili się, że Patologia, ups Platforma Obywatelska jest partią polityczną mają praktycznie, i z pierwszej ręki dokładnie wyjaśnione czym nie różni się od mafii partia Tuska. Trwaja poszukiwania znaczących różnic. Jeśli zostaną dostrzeżone jakiekolwiek znaczące różnice pomiędzy mafią a partią Tuska, to ja bardzo chętnie o tym napiszę. Póki co szukam sobie innego tematu

 

źródło niezalezna.pl/44697-tusk-chce-wycinac-pisiorow-wycieklo-nagranie-kompromitujace-premiera

Brak głosów

Komentarze

Tusk zachował się jak podwórkowy obszczymurek, gdzie mu tam do don Corleone. Na prymitywny donos odpowiedział jeszcze bardziej prymitywnie.

Paweł Majcher zaczynał w 1997 w rozgłośni Radia Eska we Wrocławiu. Eska, dla przypomnienia, należy do Grupy Radiowej Time spółki zorganizowanej przez Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe. Pracował w Radiu Wrocław, współpracował także z Programem 1 i 3 PR oraz z Informacyjną Agencją Radiową. Od 1999 do 2006 r. w TVP Wrocław prowadził programy publicystyczne. Dziennikarz publikujący m.in. w „Gazecie Wyborczej” i „Polska The Times”. W latach 2006 – 2009 prezes i redaktor naczelny Radia Wrocław i Radia RAM. Od grudnia 2009 na stanowisku wiceprezesa Polskiego Radia. Obecnie pełniący obowiązki rzecznika prasowego MSW.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#375217

Nie miałem zamiaru porównywać tuska do Don Corleone, wszak to inna klasa inny kaliber. Don Corleone prowadził swą działalność przestępczą na ściśle określonych zasadach, zgodnie z ustalonymi regułami, w oparciu o konkretne struktury. A tusk nie ma zasad, nie ma reguł a ma tylko partię zorganizowaną na wzór struktur mafijnych. Bogu dzięki ze Patologia nie ma Dona Corleone tylko ma tuska. Ten nieudacznik nigdy nic nie potrafił zrealizować vide KL-D czy UW albo teraz Patologia Obywatelska, gdyby na jego miejscu był jakiś Corleone wtedy byłoby gorzej. Cóż, pozostaje Nam teraz czekać na rozpad tuskowej partii i rozpoczęcie naprawy kraju. No i oczywiście trzeba Patologiczną partię rozliczyć.
Z każdej złotówki. Z każdego działania.
A na pocieszenie przypomnę:
To chyba Ziemkiewicz napisał cos w stylu, mam dwie wiadomości, pierwsza to taka że rządzi Nami gang, druga zaś taka, że to gang Olsena

Pozdrawiam
 __ __ __ __ __ __ __
....pechowcom kamień z serca spada zawsze na odcisk

Vote up!
2
Vote down!
0
#375222

jeszcze niedawno mozna było nawoływać do fizycznego mordowania PISiorów, moherów itp a teraz Donaldzik powiedział; "pisior" i afera? przecież oni cały cza stak mówili tak jak i my ich nazywamy "platfusami".
teraz tylko referendum i żegnamy HGW a później pana plemiela.
układ rządzi, układ radzi.....

Vote up!
2
Vote down!
0
#375220

właśnie o tym jest ta notka, że łżemedia piszą jaki to tusk niedobry i mówi pisior.... a tak naprawdę to tusk powiedział to co wielu osobom już dawno świtało a on tylko potwierdził
PO to mafia, chora patologiczna narośl, nowotwór niszczący Polskę

pozdrawiam

 __ __ __ __ __ __ __
....pechowcom kamień z serca spada zawsze na odcisk

Vote up!
1
Vote down!
-1
#375228

A to ci dopiero ryży oszołom.Ale to podobno wszyscy rudzi tak mają,że tylko wtedy powiedzą prawdę gdy się pomylą.

Vote up!
2
Vote down!
0

Marika

#375251

Polak to honor. Tusk i jego partia się kończą 

Vote up!
2
Vote down!
-1

<p>Polak to honor.</p>

#375262

Vote up!
2
Vote down!
0

M-)

#375411