NOWY EKRAN A NP - OSTATNI MÓJ WPIS NA TEN TEMAT

Obrazek użytkownika Polak2013
Blog

Od kilku dni trwa jakaś dziwna dla mnie przepychanka . Chcę ją zakończyć bo w sumie nie ma ona sensu - to taki mój apel .

Zacznę od siebie . Napisałem w dobrej wierze , że wiadomość o sytuacji w NE wcale nie jest pocieszająca ale nie chcę czytać tylko i wyłącznie o tym bo to jakby sprawa rodzinna . Przykro mi że tak jest z NE , nie chcę w tej sprawie zajmować głosu bo sprawy nie znam , a to co wiem jest jakby jednostronne . Czuję tylko że nad NE są opary smrodu .

Może źle zrobiłem że tak napisałem , jeśli kogoś z NE tym uraziłem powiem przepraszam .

Ale to co później miałem okazję przeczytać zabolało i mnie . Przykłady :

"OHV, 31 stycznia, 2013 - 01:14 Głupota i otumanienie na niepoprawnych jest porażające."

"LunarBird, 31 stycznia, 2013 - 16:29 Nie da się ukryć, że spora grupa tzw. blogerów na Niepoprawnych to zwykli twardogłowi łysole, odnoszący się z iście nazistowską nienawiścią do wszystkiego co niepisowskie."

Głupota i otumanienie ? No coments .

Twardogłowi łysole hihi , no ja jestem blondynem , daleko mi do łysienia a do twardogłowych raczej bym się nie zaliczył .Nazistowska nienawiść do wszystkiego co nie PiSowskie .

Odpowiem tak : to nie prawda , proszę poczytać co nie tak dawno blogerzy NP pisali o PiS , jak ich zapraszali , jak krytykowali za brak odpowiedzi . To był cykl pt. PiS nie zaprasza , zaprośmy PiS autor Contessa , polecam .Udział w polemice i dyskusji brało prawie 100% NP .Czy to się kwalifikuje do takiej opinii , wg mnie nie . Było także wiele innych artykułów krytycznych w stosunku do PiS.

O Smoleńsku - NP pisze co uważa na ten temat , ma prawo do tego , nie wszyscy z NP się z tym zgadzają, to nie był zgodny chór , także polecam .

Moje zdanie to zbrodnia z premedytacją . Ale jeśli ktoś ma odmienne zdanie chętnie podejmę temat .

To mamy kilka spraw wyjaśnionych .Dalej czytam że NP to portal słaby ze względów technicznych , zawiesza się , nie ma takich możliwości jak NE.  

Zgoda , NE to był mercedes z klimą , szyberdachem, kilkanaście głośników , szyby elektronicznie otwierane i zamykane . siedzenia podgrzewane . A NP to taki stary duży Fiat 125 P . Tylko straciliście mercedesa a Fiat jedzie dalej . I mi w tym fiaciku dobrze i miło . I ja np jakby mnie ktoś wziął do takiego Fiacika po wyrzuceniu z mercedesa podziękowałbym a nie wybrzydzał jakie to badziewie .

Poza tym ten fiacik takze zostanie wymieniony na może mercedesa moze WV nie wiem, to zalezy od administracji i pomysłu jak do tego dojść ale KIEROWCA BĘDZIE TEN SAM . I to chyba w tym najważniejsze . 

Gdybym był złośliwy napisałbym  że jeden gość ma jaguara , ostatnio podwoził nim Niesiołowskiego , tego co często zmienia zdanie i pluje jak mówi , jeździła nim także Olejnik i Michnik. Ten jaguar także ma dobry wypas , więc jakby co ....

Ale tego nie powiem .

A tak do rzeczy . Wyczytałem jestem wnukiem majora LWP nie ma znaczenia kto to z NE napisał . O key podoba mi się otwartość i szczerość , i tutaj ku zdziwieniu na pewno kilku osób powiem że to nie powód do wstydu . Prawie 50% oficerów , a wiem co mówię , było zawsze anty komuchami  , dzięki nim to wojsko miało jakiś szacunek w społeczeństwie , z tego 20% nigdy nie należała do PZPR . Wyrzucano ich z FPR, najwyższy stopień do jakiego dochodzili to major .Nie mogli zajmować wyższych stanowisk niż d-ca kompanii . Najwięcej takich oficerów było w wojskach lotniczych . 

Warunek był tylko jeden ,. nie był to oficer polityczny ani KW , ci z automatu byli szumowinami , tumanami którzy śledzili kadrę i ich rodziny w sprawach wiary , przekonań itp. Zniszczyli wielu dobrych oficerów i ich rodziny .

Niektórzy NP zarzucali to autorowi wyznania , a to akurat mija się z prawdą . Ma prawo nie wstydzić się tego jeśli było jak napisał . 

Na zakończenie , jesteście tutaj mile widziani i to in plus dla NP że można was czytać , czytałem NE , bardzo wiele tam było super wpisów , na ważne tematy , ciekawe polemiki. 

Ja bardzo długo czytałem i śledziłem wpisy zarówno na NE jak i na NP , inne portale także. Zdecydowałem się tylko na NP - z wielu powodów . Mam swoich ulubionych blogerów mam tych mniej ulubionych jak to w rodzinie . Ale wiem że codziennie czegoś nowego się dowiem , z kimś wymienię poglądy i wiem że rozumiem co tutaj piszą identyfikuję się z tym. Na głupotę jeśli się takowa zdarzy umiem odpowiedzieć .

Jako goście zachowaliście się także nie fer ale było minęło . Mam nadzieję że się zrozumiemy i zakończy się ta bezsensowna wymiana zdań . 

Nie chcę żebyśmy wszyscy pokazali że jesteśmy jak mówi Grzegorz Braun : resztkami . Polska inteligencja została wymordowana przez sovietów i hitlerowców. Resztkę czystki dokonała UB-ecja a dzisiaj stara się to robić na młodziezy Tusk and company za pomocą medii i nie tylko . Cel jest jeden Polacy nie mogą się odbudować jak inteligencja i jako klasa średnia . To zarezerwowane dla Grupy Trzymającej Władzę oraz oligarchii .

To co MY razem robimy   obecnie utwierdza mnie w przekonaniu że to prawda , że daleko nam do prawdziwej inteligencji , jesteśmy resztkami , zajmującymi się okładaniem wzajemnym bez sensu . 

A powinniśmy dążyć do jednego , odsunięcia Tuska od władzy , i zrobienia z tego kraju nie Irlandii ale Polski , może na początku biednej ale suwerennej odbudowującej się i sprawiedliwej .I tutaj Was blogerów NE widzę , macie wiedzę , macie zdolności , piszcie o tym . 

I skończmy z podziałami bo to nie ma sensu .

Pozdrawiam wszystkich którzy są na NP .

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

 "A powinniśmy dążyć do jednego , odsunięcia Tuska od władzy , i zrobienia z tego kraju ........"

Nie wiem czy zastąpienie Tuska jakąś kacapo-podobną personą z kręgów sympatii i zobowiązań  obecnego prezydenta będzie dla nas, dla Polski mniejszym złem?

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328856

takiej zamiany nie miałem na myśli ...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#328869

'Twardogłowi łysole hihi , no ja jestem blondynem , daleko mi do łysienia a do twardogłowych raczej bym się nie zaliczył'

żaden twardogłowy nie uważa się za twardogłowego ;)

ale to nie do ciebie wrzuta, tak tylko wtrącam :)

Dominik C

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dominik Cwikła

#328857

Wpadła mi kiedyś w ręce książka napisana przez Urbana o samym sobie . Kurcze do dzisiaj żałuję że jej nie mam . I on ten świński ryj , bo jak nazwać kogoś kto depcze polskie godło , napisał o sobie własnie że jest twardogłowy .
A w ogóle to tam były ciekawsze rzeczy o nim . Ale Urban ma jedną zasadę - ZERO ZASAD .

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#328870

gość z drogi

Urban,zero zasad,ale bestia inteligentna jest,czyli bardzo niebezpieczna

wtedy i dziś....to taki mefisto....

co do rodzin,ja też miałam krewnego,który był pilotem wojskowym,ale już nie żyje...a świetny był z niego człowiek, opowiadał mi mąż jak już w dzieciństwie marzył o lataniu i z parasolką w ręce skakał z dachu..na szczęście przeżył i póżniej spełnił swe marzenie...

serd pozdrowienia :)10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#328904

gość z drogi

nie jestem łysa...nie i już :)

a co do PISu no to chyba jestem twardogłowa,bo jestem jego sympatykiem od zawsze....no bo czyim mam być ,tuskowego ludu,a moze pslu,nie mówię juz o palących koty.....czy sld....

a już na pewno nie trzeciej drogi....:)))

więc jak widzisz, jestem twardogłowa od lat :)

pozdr :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#328911

Urban tak niebezpieczny - stara dobra szkoła propagandy sovieckiej , koce buc do USA wysyłał .

Dzięki za komentarz

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#328957

Ma teraz Goebels stanu wojenneo pole do popisu - w Polsce tez jest kapitalizm i bezdomni - niech im zrobi cos jak Brat Albert :schronisko , daje zupe, dach nad glowa i kawlek ciepla -on woli pokazywac sukinkot przepych , bezczelnosc i pyche oraz "nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu";
No bo skad ma takie mordy?
Ale o Urbanie kiedys byl kawal:
Czym sie rozni Urban od Glempa?
Bo Glemp miedzy uszami ma jeszcze Twarz.
[iii] dla Kardynala, na pohybel komuchowi U.

w Alfabecie Urbana pod haslem Urban bylo:
" zadenuncjowalem swoich rodzicow niemcom,ze sa zydami"
Ostatnie BYDLE. Wól jak mowia Czesi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329003

Jeśli chodzi o Urbana, to jaki z niego twardogłowy. Ot, zwyczajny jajogłowy..... z uchwytami. I nic więcej.

 A czy niebezpieczny? Nie wiem, ile razy oglądam to jajo i słyszę te toki, to ogarnia mnie śmiech.

Aha i jeszcze jedno. Wielu ludzi myli inteligencję z bezczelnością. On jest bezczelny nie inteligentny, bowiem każdy inteligentny człowiek ma pewną klasę, której Urban  nie posiada nawet za grosz. To byłoby tyle w temacie jajaogłowego.... z uchwytami.

__________________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#329041

'tu leży Urban, pokój jego duszy
metr na lewo metr na prawo leżą jego uszy'

:)

Dominik C

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dominik Cwikła

#329110

Niemcy i Rosjanie wymordowali elity, to były setki tysięcy profesorów, oficerów, duchownych - całe to cudowne pokolenie 20 lat międzywojennych. To dzisiaj byłyby miliony jeśli przeliczyć na pokolenia. Mnie np. zastanawia, jak oni są przerażeni kiedy sięga sie do korzeni tej dzisijszej "elyty". Niemal 90% procent właścicieli mediów i ich redaktorków, sędziów itd ma pochodzenie ubeckie i bynajmniej, tak jak piszesz nie chodzi o wojskowych, czy nawet zwykłych dawnych milicjantów - to jest pokolenie ubeków i co najgorsze w przerażającej większości, kiedy to wypłynie udają,że to nic.... no pikuś. Oni dzisiaj rządzą umysłami ludzi i wmawiają im,że powstanie warszawskie, styczniowe, wojna 1920, że to wszystko jest zaścianek (wiara) i głupota (powstania). A prawda jest taka,że te pokolenia trzymają sie dzisiaj razem, rządzą, jak ich rodzice, dziadkowie,wujowie.Jeśli powiesz wśród znajomych, że w twojej rodzinie ktoś zginął za Polskę, to patrzą na ciebie z zażenowaniem, bo kto to słyszał tak się chwalić - ale jeśli powiesz,że miałeś ubeków, ale to przecież nie twoja wina, dzieci nie ponoszą odpowiedzialności i.t.d , to większość przyjmuje to z aprobatą. A przecież, nie czarujmy się, oni zostali wychowani w pogardzie do swojego narodu. Czego niby nauczyli się od swoich rodziców, dziadków, wujów?? To właśnie dlatego, kiedy czytam, że "Bitwa pod Wiedniem" to gniot, a na "Pokłosie trzeba zaprowadzić dzieci ze szkoły - szlag mnie po prostu trafia.Co do blogerów NE, to w większości wspaniali ludzie i prawdziwe elity, tam były dyskusje naprawdę na wysokim poziomie i niepotrzebnie tyle jadu się na nich wylało. Nigdy nie czytałam żadnych Migalskich, Oparów czy Tymińskich albo nawiedzonych jehowców, ale nawet z nimi blogerzy prowadzili kłótnie na poziomie - szacunek dla nich..............

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Astra - Anna Słupianek

#328909

..miło Cię spotkać na niepoprawnych rubieżach...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#328914

hej, Ciebie też

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#328919

Przed II wojną światową, w czasie, po niej... Aż do teraz. "Wspaniali ludzie" służą komunie wspanialej, niż proste trepy. "Wspaniali ludzie" powinni wspaniale widzieć Ina przykład komu i czemu służą), zamiast wspaniale okłamywać siebie i innych. Od wspaniałych ludzi więcej się wymaga, a i oni powinny wymagać więcej od siebie, podczas gdy "wspaniali ludzie" starają się tylko udowodnić innym i sobie, jacy są wspaniali, a przy okazji... skubnąć dla siebie :):):)
Skończcie już te żenujące płacze nad sobą, "wspaniali ludzie" i nie każcie nam rozpływać się we współczuciu i podziwie. Przestańcie nas szantażować moralnie i zmuszać do roztkliwienia nad rozdartymi (jak gacie w kroku) duszyczkami! Do akceptacji sprzedajnej głupoty! Nie stać was nawet na refleksję, o wstydzie nie wspominając.
Ja pamiętam jeszcze, jak ten sam numer wykonywali "prawdziwi komuniści", "pragmatycy", "Wallenrodowie" i inna swołocz komunistyczna. Wy jesteście spadkobiercami, a zarazem karykaturą tych morderców, katów i zdrajców, ale niewiele się od nich różnicie (na razie nikt ??? przez was nie stracił życia, choć przez waszych mocodawców - tak). Obrzydzenie bierze. I złość, bo dziś każdy agent i TW może już bezkarnie ogłaszać, że jest ofiarą... własnych, bezradnych ofiar i bezradnej sprawiedliwości.
Kto chce pisać uczciwie i o rzeczach ważnych na NP, niech pisze. Reszta won na nowe mutacje NE!!!
-----------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328962

Ostatnio coś mniej było o tych "wspaniałych ludziach".
Chyba od czasu, jak im "Nowy Wspaniały Świat" na
Krakowskim antifa zdekonspirowała.
Ale pożyteczni idioci są niezniszczalni i flaki
sobie wypruć dadzą, aby nowego Bolka wyprodukować.
Trzecie drogi, piąte nogi i sojusze pod znakiem
gumowego penisa w cieniu ruskiej budy.
Oni nie przyszli pisać o Polsce.
Oni przyszli pisanie utrudniać.
Niebawem zresztą zaczną opowieści o metrykach do piątego
pokolenia Bohaterów.
Znamy to już przecież na pamięć.
Ten dryl, ten styl, ten dąs, ten pląs...
Pozdrówka serdeczne

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#328966

właściwie to do kogo Cię to obrzydzenie bierze- bo tak do końca nie wiem?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#328980

Do ludzi, którzy współpracowali z WSI, a wręcz służyli agenturze za czapkę gruszek, a teraz rozdzierają szaty. Czas zmądrzeć. Tych naiwnych trochę (ale tylko trochę) mi szkoda. Świadomych współpracowników, agentów na usługach agentów nie mam zamiaru tolerować.
Napisałem wszystko w mocnych słowach, co może przesłania sens (choć powinno wzmacniać), ale wypowiedź jest przemyślana i, wbrew pozorom, merytoryczna. Moim zdaniem dobitna i jasna. Inaczej nie pisze, bo mam szacunek dla siebie, a przede wszystkim do rozmówców.
Nie chce mi się "karmić trolli", więc jeśli masz ochotę na prawdziwą polemikę - zapraszam. Jeśli chcesz się głupio bawić - wybacz, nie chce mi się.
------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328988

Kiedyś w wieku 22 lat stanie wojennym chciano mnie,że tak powiem udupić, fakt,że do tego nie doszło zawdzięczam zwyczajnej mądrej kobiecie, którz miała odwagę powiedzieć,żeby się ode mnie odczepiono (zmarła wtedy moja matka a brat był w wojsku)- to była księgowa, zwyczajna Pani przez duże P. Więc nie wciskaj mi tutaj pijaru, czy propagandy o jakimś WSI i "głupiej zabawie". Znam strach i wiem co to WSI-ale nigdy nie pojmę tej niszczącej nienawiści do blogerów NE, którzy pisali tam rzeczy mądre, polityka wbrew temu co piszesz, była tam na dalszym planie. To jest nieuczciwe, to szarganie ich dokonań, to po prostu taki przemysł nienawiści, który obserwuję w stosunku do p. J.Kaczyńskiego. To jest dokładnie to samo niestety......

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#329020

"... polityka wbrew temu co piszesz, była tam na dalszym planie"??? No, chyba, że na pierwszym planie były interesiki i ambicyjki, skrzętnie wykorzystywane przez Służby. W to uwierzę.
PS
Czy ten Twój brat nie handlował potem sprzętem medycznym do szpitali i więzień, a potem-potem czy nie pokłócił się ze wspólnikami...? :):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#329103

,,nigdy nie pojmę tej niszczącej nienawiści do blogerów NE, którzy pisali tam rzeczy mądre, polityka wbrew temu co piszesz, była tam na dalszym planie,,.

Zrozumieć nienawiść to awansować do kręgu ludzi wolnych, niepoprawnych politycznie, do kręgu ludzi walczących o sprawiedliwość w tym sprawiedliwość wspólnotową, czyli demokrację, o prawość, moralność w tym morale wspólnotowe, czyli nasze ludzkie wartości wyższego rzędu, o człowieczeństwo dojrzałe, do kręgu ludzi, którzy się nie dadzą rozbroić duchowo, a już zwłaszcza lewackim łachmytom.
Może coś pomoże posłuchanie i poczytanie:
http://niepoprawni.pl/blog/6567/pulapki-mowy-nienawisci#comments

Bronienie blogerów NE, którzy ,,pisali tam rzeczy mądre,, , a polityka ,,była tam na dalszym planie,, , to jakaś paranoja.
,,Rzeczy mądre,, nie dzieją się w abstrakcji. ,,Rzeczy mądre,, muszą mieć swoje odniesienie do dobra i do ludzkich konieczności życiowych.
Właśnie od tego mamy politykę, żeby kanalizowała nasze ,,rzeczy mądre,, ku służbie człowieczeństwu, ku budowie i ochronie narodowego dobra wspólnego.

Kto się odżegnuje od uprawiania polityki, ten truteń i pasożyt, a jego ,,rzeczy mądre,, to tylko destrukcyjne, w tym często zbrodnicze filozofie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329176

"Miarka za miarkę" :):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#329182

Niech "Rzeczy mądrych" nie bronią głupcy, z korzyścią dla "Mądrości", bo one bez tej "pomocy" się same obronią.

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#329194

masz całkowitą rację , odciągają młodzież od kościoła domu rodziny szkoły , pokazują nowe wzorce fura skóra i komóra, pierwszy milion trzeba ukraść, to są ideały wpajane młodym Polakom, jak ma powstać inteligencja .
A klasa średnia , jak przeciętny Polak ma założyć sklep , firemkę , własny biznes jak Tuskowate pomioty wszystko zablokowały . Jak ma prawda dotrzeć do społeczeństwa jak media to potomkowie UB i w rękach oligarchii .
Jak ma to państwo się rozwinąć i stanąć na nogach jak dzieci głodują i to na skalę ogromną , społeczeństwo ubożeje a tv albo kłamie albo puszcza ogłupiacze M jak miłość Pierwsza miłość Ostatnia Miłość i inne pierdoły . A ile Polek to ogląda i czeka na następny 1700 odcinek i nie czuje jak się z niej robi resztkę wg Brauna . I co taka Mama powie dziecku , jak je wychowa .
Trzeba z tym skończyć , odbudować wartości wychować młodzież . Dziękuję za komentarz .

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#328961

Dziękuję również, ale właśnie to wszystko to jest wynik tej pożal się Boże "elyty", czsem myślę,że wszyscy uczestniczymy w jakimś "tańcu z gwiazdami" a wtedy tylko się modlić aby dobry Bóg nas wysłuchał :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#328984

Dziękuję również, ale właśnie to wszystko to jest wynik tej pożal się Boże "elyty", czsem myślę,że wszyscy uczestniczymy w jakimś "tańcu z gwiazdami" a wtedy tylko się modlić aby dobry Bóg nas wysłuchał :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#328986

otoz te mamy wlaczaja TVN i inne dziadostwa od lat 20-tu swoim dzieciakom bo chca miec swiety spokoj dla siebie!
Obserwowalem to w nie jednym domu w PL !
Tak to przez telewizornie, TELEWIZORY kszatltowana byla i jest mlodziez, na ktora dzis pisze sie "lemingi".
Ksiazki na ktorych ja sie chowalem - dzieciaki znajduja w tzw sciagach jesli sa lektura lub pomijaja wcale,
ida na skroty, latwizne.
Staszic powiedzial ok 200 lat temu
"Takie beda Rzeczypospolite
jakie mlodzierzy chowanie"
No to Solorz z Walterem , dobrze oplacani propagandysci
+ Mamuski z pilotami wychowaly ....
A na ile my w tym przeszkadalismy?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329014

który raz już powtarzany jest w telewizji? A na film o rotmistrzu Pileckim [za nasze w końcu pieniądze] ciągle nie ma!
I dalej mit o LWP i bitwie pod Lenino, [gdzie Berling posłał na śmierć w bagnach setki niedoszkolonych i wygłodzonych na Syberii nieszczęśników - ale tej prawdy tam nie ma]
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#329151

..w sumie ty też zacząłeś od desantów,
http://niepoprawni.pl/blog/7195/do-desantu-z-nowego-ekranu
...i co teraz prostujesz bo ci głupio ?? Paru gośći się tutaj poważnie zbłaźniło tymi spazmami, że chołota, WSI-ioki itp
..naprawdę wystawiliście sobie niezłe świadectwo...musisz pojąć jedno, siła portalu, to blogerzy i komentatorzy, jeśli jest ich wielu to portal się rozwija, projekt NE był bardzo dobry, zanim panowie nie chwycili się za łby o kasę..ale i tak na tych zgliszczach zrodziło się coś extra...to Legion św Ekspedyta pod wodzą Asadowa..
http://www.legion-polska.h2.pl/wp/
tam zebrało się już wielu Blogerów i Komentatorów i to jest siła, bo ci ludzie poznali się na NE...i powiem ci jeszcze jedno najbardziej na tym stracili Opara i Łazarz...tyle ode mnie...pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#328910

taka niepotrzebna niechęć, a u niektórych wręcz nienawiść. Przecież na portale zaglądają zwykli czytelnicy, po co ta nienawiść na prawicowych portalach?? No i jeszcze podałeś stary serwer, który mulił strasznie, bo tam się ruch zrobił niesamowity nowy to : http://www.ekspedyt.org Trzeba zapamiętać,że przecież wielu blogerów pisze na różnych portalach, więc po co to wszystko. Polonia ma rację- nie można osądzać ludzi, a tylko, to złe co robią :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#328924

,,nie można osądzać ludzi, a tylko, to złe co robią,,.

A cóż to za szerzenie tu jakichś chorych streotypów ?
Ba, stereotypów bardzo wygodnych dla lewactwa, stereotypów wybitnie poprawnopolitycznych.

Czyż nie mamy się kierować sprawiedliwością ? Czyż nie musimy się kierować odpowiedzialnością, czyli względem na przyszłość naszą i naszych dzieci ?
Czyż mamy się dać sprowadzić do roli nieświadomych rzeczywistości zwierząt lub niewolników, którym to ich właściciel, czy pan rozlicza ?

A jak przy takim podejściu pozbawić zębów lewackie potwory, by już nikomu więcej zła nie wyrządziły, by nie wsadzały już swoich paszcz w sprawy dobra wspólnego ludzi prawych, w sprawy przyszłości ludzi prawych, dla jej niszczenia ?

Sądzić ludzi, to się boją ci, co sami mają przestępstwa na koncie i boją się, że w trakcie obrony oskarżonego mogą one wyjść na jaw. Ludzie uczciwi nie boją się być sędziami.
Ludzie prawi nie ulękną się oskarżeń, że w swoich sądach mogą być niesprawiedliwi, czyli egoistycznie interesowni.

Sądzić musimy przede wszystkim ludzi polityki. Bez pozytywnego przejścia naszego sądu nie można ich obdarzyć mandatem zaufania.
Sądy już po wyborach na funkcje społeczne mogą ten mandat zaufania odebrać, a więc taki ktoś automatycznie przestaje być politykiem.
Sądzić musimy i w naszej polskiej rzeczywistości, gdzie waadza już nie uprawia polityki tylko faszyzm.
Nie mogą czuć się bezkarni. Nasza bierność nie może umacniać zbrodniarzy.

Stereotyp ,,nie można osądzać ludzi, a tylko, to złe co robią,, ma jeszcze jeden bardzo szkodliwy wymiar.
Ginie sprawa osądzania ludzi ,,za dobro, którego nie czynią,,.

Nasze ludzkie wybory, wybory, które mają być w pełni świadome i dobrowolne, bez dokonania tego osądu tak w naszych kwestiach osobistych, jak i politycznych gubią się w naiwności i bylejakości.
Bez tego sądu nie da się przejść od wyborów ,,negatywnych,, do ,,pozytywnych,, , a do takich powinniśmy zmierzać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329244

"..naprawdę wystawiliście sobie niezłe świadectwo...musisz pojąć jedno, siła portalu, to blogerzy i komentatorzy, jeśli jest ich wielu to portal się rozwija, projekt NE był bardzo dobry, zanim panowie nie chwycili się za łby o kasę..ale i tak na tych zgliszczach zrodziło się coś extra...to Legion św Ekspedyta pod wodzą Asadowa.."

tak, masz rację, siła portalu to blogerzy i komentatorzy ale nie musi być ich wielu, ale ich wpisy powinny być mądre i rzeczowe.
Na tym polega różnica, której nie dostrzegasz Ty i chyba wielu desantowców z NE. I nie pieprz mi o wystawianiu sobie świadectwa bo, jak do tej pory, byłem miły dla nagłego najazdu oświeconych blogerów z NE (dla których blichtr i przerośnięta forma stanowi o wartości) to po idiotycznych komentarzach podobnych do Twojego przestaje rozumieć intencje, chyba, że traktujecie portal jako tratwę, która ma wam tylko pozwolić przetrwać ciężkie chwile czyli jak Łżący Łazarz chcecie ją wykorzystać i wypluć.
Muszę zaznaczyć, że oczywiście piszę to w swoim imieniu bo nie mogę zrozumieć ludzi, którzy dali się ograć w tak prostacki sposób i mają później czelność wpaść tutaj i pouczać jak mają działać i wyglądać Niepoprawni.
Chcecie się tutaj logować to się logujcie, chcecie coś z od siebie przekazać to piszcie ale wasze smuty i rozliczenia piszcie sobie na priv i nie zawracajcie sobą czasu innym a
komentarze co do portalu zastawcie dla siebie bo jesteście tu raptem dwa dni z dojazdem.
Gości też obowiązują zasady i kultura.

germario

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#328930

A skąd wiesz,że to tylko tratwa, może chcemy tutaj pisać, może i na innych portalach również, co to w ogóle znaczy "jesteście tutaj gośćmi"??? A jeśli chodzi o siłę portalu, to są nią odwiedzający. Oni najczęśćiej czytają, a potem pędzą dalej na inne portale.Co chciałbyś im przekazać? Że nie żyjemy w jednym kraju,że nie możemy się różnić ? I wiesz co? - mam nadzieję,że piszesz to tylko w swoim imieniu, bo kto tu kogo ogrywa? Człowieku zastanów się, co to znaczy "jesteście tu raptem 2 dni"? Do kogo to mówisz, do Polaków, blogerów? Zapamiętaj sobie na zawsze - żaden germario nie będzie mi mówił,że jestem "gościem" we własnym kraju !!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#328946

To, co napisałeś/aś, to demagogia i tyle.
Jeśli tu zostaniecie, to bardzo zaniżycie poziom portalu.
Pokazaliście już swoje wizytówki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328951

Od początku istnienia tego portalu może na niepoprawnych zarejestrować się każdy.
Nie wiem, jak reagowałaby Administracja, gdyby się tu zarejestrował Palikot albo Jerzy Urban, ale koledzy tacy, jak patria mogli się tu zawsze rejestrować bez problemów.
W odróżnieniu od niektórych portali nie było tu nigdy jakiś kodów itp. dziwactw.
Ani Tobie, ani nikomu z Twoich kolegów z NE nikt nie bronił założyć sobie konta na niepoprawnych.
Po prawej stronie ekranu wisi lista nowych użytkowników. Czasem trzeba na nią wejść ze swego konta, nie wiem dokładnie jak to działa.
Nigdy, ale to naprawdę nigdy, nie widziałem tutaj komentarzy na temat tego, któż to się ostatnio zarejestrował i dlaczego. Nie wykluczam, że mogło tak być w przypadku jakiś znanych ogólnie lub jedynie w blogosferze postaci, ale ja niczego takiego nie pamiętam.
Nikt wam się tu nie bronił zatem rejestrować, ale też - sprostuj, jeśli się mylę - nikt was tu nie zapraszał.
Jeśli były jakieś wpisy "Podły Opara, rozumiemy was, chodźcie z nami, tu nie biją", to mi je uprzejmie pokaż.
Między innymi ze względu na jego zachowanie wobec niepoprawnych mam do ŁŁ zastrzeżenia tego kalibru, że gdyby to ode mnie zależało, to bym ani jego, ani jego stronników tu w ogóle nie wpuścił.
Administracja nie ma aż takich zastrzeżeń i musi, dla tej przyczyny, wysłuchiwać chamskich uwag o swoim prowadzeniu i gościnności.
Aha, gościem we własnym kraju nie jesteś, ale tutaj tak.
Nie ma tu wprawdzie, jak przed różnymi lokalami rozrywkowymi, bramkarza, ale jednak z samego faktu bycia polskim obywatelem nie wynika, że można w Polsce wchodzić wszędzie tam, gdzie się komuś podoba.
Niepoprawni nie są utrzymywani z Twoich podatków i nie mają obowiązku świadczenia Tobie jakichkolwiek usług.
Jak się Administracji spodoba, to wprowadzi od jutra obowiązek logowania przez konto na Facebooku albo przy pomocy kodów przekazywanych zaufanym osobom przez zaufane osoby. I co wtedy byś zrobił? Opowiadałbyś o "gościu we własnym kraju"?
Aha, zrób sobie eksperyment i spróbuj się - tak dla draki - ujawnić na portalu tego Awatowa jako Świadek Jehowy. To też Polacy, jest ich chyba ze sto tysięcy i też by zapewne chcieli wchodzić tam, gdzie Ty sobie wchodzisz.
A jak ten eksperyment zrobisz, to wróć tu i opowiedz nam, co circ na to powiedziała i inni koledzy, i w ogóle.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328953

Masz układy w Administracji? W razie czego wydrukowane mam :) A po drugie, setne i tysiączne już czaję o co chodzi- nie wiedziałam,że jest W A S 100 tysięcy, nie lubię jehowców, m.in. dlatego, że jestem katoliczką a oni z Matki Boskiej po prostu kurwę robia, wiem bo miałam kiedyś "przyjemność ich gościć. Calwój post odczuwam jako atak na mnie i katolików, i bardzo się cieszę,że się odkryłeś

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#328974

.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328977

A jak Ty na moim miejscu byś o takiej odpowiedzi pomyślała?:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#328990

No cóż, pewnie by pomyślała, że jak ktoś pisze, żeby coś tam zrobić "dla draki" to niekoniecznie reprezentuje jakąś tam ideologię.
Ty wiesz, co to znaczy dla draki?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329029

Już idę spać, ale postanowiłem podziękować.
Byłem przez ostatnich kilka tygodni zdemaskowany jako Żydek,niemiecki wysiedleniec i ubek. Ale to już było, jak mówiła poetka, a śpiewała Maryla. Za uznanie mnie za Świadka Jehowy masz u mnie szacun. Duży szacun. Niby dla draki, ale co szacun to szacun.
Jehowa zapłać!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329038

Rebeliantka, czy pilna Uczennica?
"W razie czego wydrukowane mam :)"
Oj nie lubimy tu kapusty!
Dlatego cieszę się, że się odkryłaś.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#328982

Wiem, że jej wielu tu nie lubi, ale te nasze zaszłości sprawiają, że się szanujemy i psów na sobie nie wieszamy.
Mówię w ciemno, bo od dawna nie mieliśmy kontaktu, ale mówię też z dużą pewnością.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329030

Dała się tu poznać.
Z nie najlepszej strony.
Darzyłem Ją przyjaźnią i bardzo mi było przykro
zmieniać zdanie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#329040

Jestem katoliczką i nie czuję się zaatakowana komentarzem Traubego.

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#328994

To bardzo śmieszne, że jakiś ... mógł uznać, że mam coś wpólnego z zabawną sektą Świadków Jehowy. Sieczkę we łbie musi mieć taki ktoś.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329032

Grożę Ci?
Co Ty bredzisz?
Podałem przykład Świadków Jehowy, bo wczoraj jacyś durnie rozpisywali się tu o rzekomym desancie reprezentantów tej sekty na niepoprawnych. Jakiś Karen coś tam się tu podobno zarejestrował i trzeba mu dać odpór.
Dlatego podałem ten przykład.
Twoja radość z mojego "odkrycia" jest radością głupiego.
Z czym się niby odkryłem?
Że zapytałem jakiegoś faceta czy świadkowie Jehowy mają wstęp na jego portal bez cenzury?
Ja tych świadków spotykałem parę razy, każdorazowo informowałem ich, że w żadnych bogów nie wierzę i że jest mi zupełnie obojętne, co się będzie ze mną działo po mojej śmierci. I zawsze to na nich świetnie działało.
Teraz zapytam, czy na ten wasz portal może przyjść ktoś z Gazety Wyborczej. Ty się ucieszysz, że się ponownie odsłoniłem, a ja wam jedynie na waszą potworną obłudę pragnę zwrócić uwagę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329027

gość z drogi

przyznam,ze zaczyna się robić paskudnie...napaści,pouczania....

a tymczasem Polska tonie i nie obchodzą mnie czyjeś 'jojczenia"ani połajanki....

Czas na sprawy bieżące....

serdeczne pozdrowienia dla "chorych na Polskę" ale nie na NE

                  ile można...bić pianę...na tematy , mnie osobiście nic a nic nieobchodzące...

padł NE ,nie padł,a co to ma do Rzeczywistości,która skrzeczy...i do spraw naprawdę Ważnych...?

Obiecałam sobie nie nabijać wejść na ten temat....ale to zaczyna zakrawać na jakąś chorobę...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#329761

Czyżbym zauważył dysonans poznawczy?
We własnym kraju nadal jesteś.
Tylko nie zauważyłeś, że tu już nie portowa speluna,
i dlatego należy grzecznie o zamówienie prosić.
Nam się "atmosfera" na NE nie podobała i dlatego
nie powiększaliśmy tam "klikalności".
Dlatego bądź grzeczny w gościach i przestań paskudzić
do szafy.
Jak ładnie poprosisz, to ci łazienkę wskażą.
We WŁASNYM kraju.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#328958

„A skąd wiesz, że to tylko tratwa, może chcemy tutaj pisać, może i na innych portalach również, co to w ogóle znaczy "jesteście tutaj gośćmi"???”
Nie wiem, ale z wpisów można właśnie takie wnioski wyciągnąć a ja osobiście czuję się cząstką NP i jako taka cząstka nie chcę być w ten sposób traktowany. Przypomina mi to sytuację, kiedy ktoś okradziony puka do drzwi i mówi mi, że mam dać mu jeść ale jedzenie jest do bani, mam go ubrać ale krawat nie pasuje mu do koszuli i mówi mi, że jestem niegościnny. I nie jest to pierwszy gość. Reszta, która przyszła wcześniej i też jest niezadowolona (gospodarz nie ugiął się pod naporem) w ciepełku, odziana, z pełnym brzuchem kombinuje gdzie się załapać i komu narzucić swoje POLSKIE JEDYNE BLOGOWANIE (swoją drogą ładnie wam tam do głowy nawciskali).
Poza tym dla ludzi, którzy wymieniają tu swoje poglądy w tym miejscu od kilku lat to jesteście gośćmi i chyba nie jest to obraźliwe określenie, a pisanie, z wykrzyknikami „żaden germario nie będzie mi mówił, że jestem „gościem” we własnym kraju!!!” jest kłamstwem – niczego takiego nie napisałem, wręcz odwrotnie i zwróciłem tylko uwagę abyście swoje żale pisali na priv.
Ot i mowa nienawiści.

germario

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#328969

Nie stosuj jedynych znanych sobie miarek do portalu NP.
I przyjmij do wiadomomosci, że tutaj rozmawia się inaczej.
Takie są zasady dobrego wychowania. Gość dostosowuje się do gospodarza, a nie zaczyna od pouczeń i przestawiania mu mebli.
Może już wystarczy, co?

Poczytaj, zorientuj się czy ta formuła Ci odpowiada, jeśli tak, to witaj.
A jeśli nie, to szczęśliwej drogi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329006

I tak od razu z marszu chcieliście nas ustawiać po swojemu,a gdzie słowiańska gościnność dla gospodarzy,gdyby NP zrobiło desant na NE i zaczeło wprowadzać swoje zasady to zadowoleni byście byli,spokojnie,zapoznajcie się z naszymi zasadami,jakie kierunki myślenia prowadzimy,ale wyzywać i trollować nie pozwolimy sobie na to,tu blogerzy z krwi i kości,a wolna i niepodległa Polska ma nas łączyć do wspólnej walki z POlszewicko-ubeckom mafią

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328950

Byłam tam, i to rzadko komentatorem - ale powiem Ci,że desantów to tam były tysiące. Mnie najbardziej razi, zwyczajny brak kultury u (zaznaczam) niektórych. Nikt "WAS" nie będzie ustawiał - no co Ty??????

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#328999

Po żyjemy zobaczymy jak się mają słowa do czynów,tu ludzie gościnni,ale twardzi,jedyny portal gdzie trolle znikają szybko,jest mały,ale bardzo silny,bo siłą naszą jest wspólne wspieranie się,chyba już to zauważyłeś,nie chcemy nowego ładu z NE jaki pisał OHV czy jak mu tam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329085

Nie nie jest mi głupio , przeprosiłem jeśli ktoś się poczuł urażony , ale swoje zdanie podtrzymuję . Sedno sprawy jest w tym że nie chcę czytać cały czas o sprawie która w sumie dotyczy nie NP .
Wiadomość że tak się stało jest wazna , i dobrze że ją zamieścili ale rozpatrywanie tego kto komu i co zrobił już nie dotyczy NP i to w formie wpis za wpisem tylko tytuł inny .
Co do ich obecności tutaj, nie mam nic przeciwko . Wręcz przeciwnie , jestem za .
Mój wpis dotyczy tego żeby to się skończyło bo to nie ma sensu .
A w jednym masz rację tak siła portalu to blogerzy i komentatorzy , i ją na NP widać .

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#328965

Spokojnie.
To się już kończy.
Jest portal Awatowa, gdzie już wczoraj zarejestrowało się ponad 70 blogerów, kilku nawet było tak uprzejmych, że zdecydowali się nas tutaj od siebie uwolnić, za co powinniśmy być im bardzo wdzięczni.
Legenda Blogosfery, znana z głośnych rozstań z kolejnymi portalami, otworzy na dniach nowy portal, miejmy nadzieję, że już bez problemów wokól własności domeny, serwera, nazwy i konta.
Były przyjaciel Legendy Blogosfery, a przy tym wybitny emigrant i biznesmen, a w długach multimilioner, też coś założy i część naszych nowych kolegów tam pójdzie. Bo niektórzy idą tam, gdzie dostają komentrze. Wszędzie, byle te komentarze. Jak chcesz to wskażę link do takiego roześmianego miglanca.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328972

a dziękuję i proszę o takowy link , chętnie zobaczę , wiedzy nigdy za dużo.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#329011

"GPS
Posted Styczeń 31, 2013 at 4:13 PM
Mnie nie liczcie, bo ja jestem blogerem niezależnym, nie jestem żadnym rozbitkiem czy sierotą po Nowym Ekranie – ja ciągle mam kilka blogów i mam gdzie pisać. Ogólnie mam zasadę, że wklejam notki tam, gdzie dostaję komentarze – i zgodnie tą zasadą mama zamiar publikować notki i na starym Nowym Ekranie, gdy ruszy, i na nowym 3obiegu, i wszędzie gdzie się da i mnie przyjmą. Nie utożsamiajcie mnie ze sobą, bo ja jestem blogerem niezwiązanym z żadnym portalem i nie jestem sierotą po żadnym portalu czy forum. Nie czuję się żadnym rozbitkiem."

http://www.legion-polska.h2.pl/wp/r-zaleski/2013/01/31/184_lista-blogerow-komentatorow-ne-ktorzy-pojawili-sie-w-legionie.html

A tu ta roześmiana facjata:

http://gps65.salon24.pl/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329017

To było pouczające , dziękuję .

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#329034

You welcome:-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329035

...
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#329155

Może tak, jak Gadowski Sekielskiego? :):):)
http://www.stefczyk.info/blogi/dziennik-chuligana/beltanie-jasnej-strony-mocy,6596005064
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#329115

"Oczywiście każdy, także, Tomasz Sekielski, ma prawo do nawrócenia. Jeden wszakże jest warunek takiej konwersji: głośne i jasne wyznanie grzechów oraz
prośba o wybaczenie!
Tylko w takich warunkach grzesznik zasługuje na wybaczenie, choć wcale nie predestynuje go to do szukania sobie miejsca wśród patriotycznej śmietanki.

Najpierw do kuchni kochany i gary szorować,
ciesząc się z uzyskanego wybaczenia!"

bdb poglad w tym artykule, bo inaczej bedzie jak z dziennikarzynami z Trybuny i innych komuszych szczekaczek, ktorzy do 89' wprowadzali nam "demokracje socjalistyczna"
zas od 90'
zaczeji zajmowac sie wprowadzaniem
"demokracji pluralistycznej".
Taka nowa "nowomowa" dupko-KRACJI.
Jakby nie bylo po prostu demokracji.
Tak jak Trybuna po 89 zostala zmarginalizowana tak powinna zostac zmarginalizowana szczekaczka gazetowa GW i szczekaczki telewizyjne TVN, Polsat.
Co to np znaczy, zeby WSZYSCY POLACY placili [poprzez budzet] na rozne dyscypline sportowe a potem jakis cwaniak umozliwial im ogladanie wystepow tychze sportowcow na tylko swoich kanalach za ciezkie pieniadze?
To mi przypomina sytuacje gdy przez chyba 20 lat babrano sie z pieniedzy wszystkich na zbudowanie 65km autostrady Krakow -Katowice za Gierka i Jaruzelka
potem zas przyszedl komuszy cwaniak z dawnej centrali handlu stala { STALEXPORT} i wzial autostrade i jedyna jego inwestycja w nia bylo
POSTAWIENIA BRAMEK DO KASOWANIA INWESTOROW
[ KIEROWCOW WIEC PODATNIKOW ] ZA PRZEJAZDY !
Kazdy KALI by tak chcieć !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329138

...się powtarza. Znowu!!???
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#329156

"Polak po szkodzie nie byl glupi",
opracowal antidotum na stare zarazki
i je unieszkodliwil lub chocby wsadzil do odosobnienia.
Aby zaraza sie nie rozprzestrzeniala .
My musimy wyzdrowiec, inaczej WYMRZEMY JAK INDIANIE,
ktorym sprzedano koce celowo zarazone
CZARNA OSPA....
Wiec Ospowaci do kwarantanny!

Nawet Araby w Tunezji zrobili rok temu areszty, wiezienia i uniemozliwili zajmowanie stanowisk w Panstwie dla kilknastu tysiecy aparatczykow poprzedniego rezimu.
Dobrze, ze nie importowali tam okraglego stolu
spolki Kiszczak-Walesa ( Wczasy w Arlamowie..)!
Nie badzmy naiwni lub glupsi od Arabow, CZechow, Rumunow czy Albanczykow.
Bez przebaczania.
Zadnych grubych kresek.
Z terorysta mozna pertraktowac do czasu
nawet podstawc mu samolot do ucieczki
ale potem , gdy ofiary sa wolne taki samolot trzeba chocby z RGP-panc...
http://www.google.pl/search?q=rgppanc&hl=pl&tbo=u&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=Nx0NUfjwEsWHhQfC8oHQDA&ved=0CDoQsAQ&biw=1024&bih=632

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329170

dziś już wiedzą, że ta ich wolność miała być całkiem inna od tej jaką rzekomo sami wywalczyli.
W Tunezji m.in. wywalczyli odpłatne książki i przybory szkolne, które wcześniej mieli bezpłatnie.
Majątek Kadafiego miast trafić do Libijczyków wyparował na konta przyjaciół "libijskiej rewolucji".
Ale kto będzie to liczył, wszak polską transformację OS też oceniano jako coś bardzo korzystnego dla Polski, prawda?

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#329189

Dziś nazywają siebie oburzonymi na to co ustanawiali i utrwalali - jedni od 1944 roku, a drudzy od 1989 roku.

Pozdrawiam
Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#329184

To choroba związana z wyznaniem.
Oni indywidualnie tylko kradną.
A decyzyjnie, to "odpowiedzialność zbiorowa".
To taki wirus, który rozprzestrzenia się
ze ścierwa w moskiewskim terrarium.
------------
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#329203

gość z drogi

Kwarantanne,na jakieś 10 lat...

Jedna przymiarka spaliła na panewce,ale nic TO jak mawiał Mały Rycerz do swej Basi...Nic TO...damy radę,mając doświadczenia z lat poprzednich ,dzisiaj znamy ich nazwiska,czyny,,,,drugiej krechy nie będzie,do kamieniołomów i to  na 10 lat

wszelkie ministry TW,tzw Boni,i inne typy won od urzedów,na zawsze....

"celebryty i pisaki " do ciężkiej roboty,by im się odechciało drwić z nas, setki kilometrów dróg polskich czeka na robotników...więc zajęcie mają ,też na kilka ładnych lat...

ci od złodziejskiej prywatyzacji do LUSTRACJI,majątkowej TEZ,,,

paniusie ze szklanych ekranów,do kopania ziemniaków...bez prawa do malowania pazurów i botoxui  bez  prawa do szpilek ....chyba,ze leczniczych...ale im już i tak nic nie pomoże...

to tak na początek,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#329790

[quote]Basia Rejniewicz

Panie Przemku, widać,że jest Pan mlodym człowiekiem i nie zaznał Pan - chwała Bogu!- perfidii poprzedniego systemu.Ta ichnia szkoła janczarów wykształciła tabuny zgiętokarków,.Chcą je wyprostować? a uprzejmie proszę!Najpierw pokajanie,żal za grzechy, mocne postanowienie poprawy i wtedy się zobaczy.Bo jako żywo, za dużo krzywd i bezeceństw uczynili przyzwoitym, prawym ludziom.Diabli mnie biorą na to miłosierne wyrywanie się do wybaczania.Przepraszam, w czyim imieniu? I dlaczego?No, ohyda.Mojego chrzestnego Ojca rozpoznali niedawno na Łączce i co? Mam "rozumieć i przebaczać"?. Całe moje życie zdeterminowane było tą śmiercią.I moje wybory;zaręczam, nie było łatwo.Uprzejmie zatem proszę nabyć umiejętność odrzucania plew od ziarna.Troszkę się rozpędziłam, przepraszam, ale mnie poniosło.Jednocześnie zapewniam,że nie pałam rzadzą zemsty i nie trzymam w zębach krwawego noża.[/quote]

http://www.stefczyk.info/blogi/dziennik-chuligana/beltanie-jasnej-strony-mocy,6596005064

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#329190

gość z drogi

odpowiedz pani BARBARY Rejniewicz ...

pozdr :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#329778