Cieć Graś świadkiem koronnym Cezarego Gmyza - O materiałach wybuchowych w próbkach z TU-154M

Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
Kraj

Paweł Graś, cieć i rzekomo rzecznik tuskowego nierządu gaworzący PO rusku.

Ad rem.

Panie i Panowie.

Zapewne znacie Państwo niemieckiego ciecia, który pełni również fuchę rzekomego rzecznika TuskoPOmiotnego nierządu, prawda?

Otóż ten rzecznik o nazwisku Graś w Tusk Vision Network (TVN24) u Pochanke WSIowiedzącej raczył był powiedzieć, że niejaki prokurator generalny Seremet, znaczy Andrzej Seremet (Ten powołany na fuchę od nic nie robienia w prima aprilis w dniu 1 kwietnia 2010 roku. - czy dlatego ciągle łże? Tego nie wiem.) w dniu 2 października 2012 roku w rozmowie z Tuskiem, znaczy z Donaldem Tuskiem poinformował tegoż o tym, że biegli i prokuratorzy stwierdzili w Smoleńsku obecność materiałów wybuchowych na badanych elementach wraku TU 154M 101.

Skąd posiadam taką informację?

Bo przypadkowo w godzinach nocnych przełączając programy w poszukiwaniu moich ulubionych programów popularnonaukowych trafiłem na rozmowę dwójki czekistów o publikacji artykułu Cezarego Gmyza w Rzepei i o konferencji Proroka moskiewskiego, znaczy się nic nie wartego Szeląda z ProKurwoj.

Program Pochanke „Fakty po Faktach” z rzecznikiem Graś z dnia 30.10.2012 , odcinek nr 422 jest do obejrzenia TU:

http://tvnplayer.pl/programy-online/fakty-po-faktach-odcinki,315/odcinek-422,30102012,S00E422,16151.html

Nie oglądam powtórnie więc nie wiem czy te wypowiedzi nie zostały z niego usunięte.

Za to ta wypowiedź potwierdza jedynie moje przypuszczenie na to, że Tusk ze swoją klaką mieli 28 dni na rozpisanie smoleńskiego spektaklu o materiałach wybuchowych na wątki i partytury dla swojej medialnej i PR orkiestry nim tekst poszedł do składu i druku w Rzepie.

Przykryli jednocześnie propagandowo i medialnie seryjną śmierć „samobójczą” jednego z głównych i kluczowych świadków zamachu w Smoleńsku.

Tak więc zamotany nieco przez Pochanke cieć niemiecki Graś powiedział w programie o parę słów za dużo, a tym samym stał się mimowolnym świadkiem koronnym dla tez postawionych w artykule o trotylu przez Pana Cezarego Gmyza.

Tusk wiedział o tym, że biegli wykryli kilkaset próbek, które mogą zawierać materiały wybuchowe w tym trotyl i nitroglicerynę już w dniu 2 października 2012 roku.

Prokurator Generalny Andrzej Seremet powinien za ten bezprawny czyn beknąć i przed Trybunałem Stanu i przed sądem karnym, bo zdradził tajemnicę śledztwa dla głównego podejrzanego o zamach smoleński.

Gdyby pierwszy link nie działał podaję drugi link do programu w Tusk Vision Network 24/24 WSIowiedzących czekistów.

http://faktypofaktach.tvn24.pl/premier-nie-bedzie-zastepowal-rzecznika-prokuratury,285931.html

PS
Popieram zaangażowanie i postawę Pana Cezarego Gmyza i żądam by flanelki i turyści łonowi odpierwiastkowały się od Cezarego Gmyza.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Bo to cieć jest po prostu, a w dodatku jakiś nie nasz.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#303354

Zapewne wiesz, że każdy cieć wie o mieszkańcach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów więcej niż sam prezes tego urzędu.
W tym wywiadzie dla WSIowiedzącej wyznał parę spraw za dużo w tym chlapnął bolszewickim ozorem o rozmowie PG z podejrzanym Donaldem T.
A to stawia PG w nieciekawym świetle, bo zdradził bądź co bądź tajemnicę śledztwa być może jednemu z głównych podejrzanych.

Pozdrawiam,

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#303358

Paweł Graś w programie czekistki udzielił najlepszego z możliwych alibi dla Cezarego Gmyza w przedmiocie wykrycia przez biegłych i prokuratorów w szczątkach rozerwanego na drobny MAK wraku TU-154M materiałów wybuchowych w tym trotylu i nitrogliceryny.
Cezary Gmyz winien zarchiwizować ten program WSIowiedzącej czekistki z Tusk Vision Network, bo stanowi dowód na to, że nie tylko miła rację pisząc artykuł w Rzepie o wykryciu trotylu i nitrogliceryny lecz jest to także dowód na to, że Prokurator Generalny zdradził podczas rozmowy w dniu 2 października 2012 roku tajemnicę śledztwa jednemu z głównych podejrzanych o zamach smoleński.
Należy w tym miejscu przypomnieć jaki podnoszono wcześniej rwetes gdy premier Jarosław Kaczyński chciał się zapoznać z aktami prokuratorskimi dotyczącymi afer III RP, w tym paliwowej czy węglowej, w których Jarosław Kaczyński w przeciwieństwie do Donalda Tuska nie był podejrzanym o udział w nich tak jak może być podejrzany Donald T. w zamach smoleński, jeśli nie za współudział to choćby z racji mataczenia śledztwa i ukrywanie jego sprawców.

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#303357

Ty wiesz, ja wiem i co z tego ?
Ludzie są odporni na wiedzę..
A czas już dojrzał do decyzji !

Pozdrawiamy Cię z należytym szacunkiem.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#303359

gość z drogi

nosił wilk RAZy kilka i POniesli wreszcie wilka....

cieć od aszibki  wyłożył  się idealnie 

ukłony dla Pana Cezarego Gmyza

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#303374

ale w cytowanym wywiadzie zwracam uwagę na postawę czynowniczki partyjnej "na odcinku propagandy" tow. Pochanke

Graś w zasadzie prezentuje racjonalna linię obrony (pomijam tu merytorykę - chodzi o retoryke) a ten tępy betonowy babon w kółko - "dlaczego premier nie steruje ręcznie prokuraturą". To że to akurat rząd Tuska robi cały czas to niepodważalne ale zeby tak otwarcie o to atakować publicznie - to wygląda jak łajanie rządu przez zwierzchników zasadzonych w TVN czyli łajanie politycznych figurantów przez ich mocodawców z WSI - ja tak to widzę.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#303397

gość z drogi

dycha za komentarz,wiem że" instrukcja tego nie przewiduje" ale dycha....

tępy betonowy babon...itd...:)

długo szukałam w myslach odpowiedniego określenia dla tej funkcjonariuszki,ale TY zrobiłeś ,to super...:)

a więc tępy betonowy babon

a do babona dodałabym "śledczego " z babolandu,zwanego babilonem....

ten z kolei moim zdaniem robi za" śledczego" dokładnie tak zachowywali sie ci co nas "śledzili i przesłuchiwali"

dycha i pozdrowienia :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#303669

Czy głupców po trochu oświecić
POtem powiedzieć że tak musieli
Ciemnota uwierzy i ich wybieli
Dlatego trzeba ciemniakom zabrać Prawa
Ich rola to rolna odprawa
W ziemi ryć nosem wiecznie
Skoro myślenie to zło konieczne
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#303582

W swojej notce w dniu 3.11.2012 r. wskazałem na na fakty znane publicznie już w dniu 30.10.2012 r., bo o nich mówił sam rzecznik rządu Paweł G., znaczy cieć.
Wyciągnąłem wnioski i wskazałem na naruszenie prawa karnego przez prima aprilisowego PG Andrzeja S.

Dopiero w dniu dzisiejszym zaczynają o tym trąbić tzw. "nasze media" jak choćby Gazeta Polska Codziennie czy Niezależna.pl

http://niezalezna.pl/34566-seremet-ujawnil-tuskowi-tajemnice-sledztwa
Chociaż już wczoraj tj. 6.11.2012 roku pisali o tym, że Andrzej S. spotkał się z Donaldem T., któremu Andrzej S. przekazał podczas rozmowy w dniu 2.10.2012 r. tajne informacje pochodzące z prowadzonego przez NPW śledztwa w sprawie katastrofy rządowego samolotu TU-154M nad Smoleńskiem.
PG Andrzej S. fakt o przeprowadzeniu rozmowy z Donaldem T. w dniu 2.10.2012 r. potwierdził to sam Andrzej S. w udzielonym mediom wywiadzie.
By dojść do tego, ze Andrzej S. jako PG mógł złamać prawo karne, bo przekazał podczas tej rozmowy tajne informacje ( być może głównemu sprawcy?) zajęło opozycji i "naszej prasie" aż 9 dni.
Gratuluję szybkiego myślenia i szybkiej reakcji zarówno jednych jak i drugich.
Nie jestem na etacie ani partii ani gazet, a jednak podchwyciłem temat już w nocy przy powtórce "Faktów po Faktach", gdy przypadkowo usłyszałem wypowiedź ciecia Pawła G. w TVN24. To ze napisałem o tym 3.11.2012 r. nie zmienia mojej negatywnej opinii ani o partiach opozycyjnych (wszystkich kanapach też) jak i o wszystkich tzw. "naszych dziennikarzach".
Ale z drugiej strony się nie dziwię, bo skoro chcą naprawiać zgniła od podstaw III RP i ją dalej budować Polskę na napisanej pod potrzeby mafii kanciastostołowej konstytucji III RP, to nie widzę szans na zbudowanie jej ani wolnej, ani sprawiedliwej, ani suwerennej ani niepodległej.
Mało tego zauroczeni konstytucją III RP chcą budować kolejne partie polityczne dokazujące Polakom, o których to sami piszą z małej litery "polaków".

PS
Po tej rozmowie w dniu 02 października 2012 Andrzej Seremet oświadczył, że nie przeniesie śledztwa w sprawie Amber Gold do innej prokuratury.Ciekawe są przypadki z tym prima aprilisem, prawda? @Obibok to i owszem kojarzy lecz nie partia opozycyjna czy tzw. "nasi dziennikarze". Zarówno jedni jak i drudzy wzięli się za pracę, do której się w ogóle nie nadają - umieją za to przytulać i liczyć nienależną im kasę.

PS2
Moją notkę bezprawnie i w całości bez podania źródła wkleja się PO GWnianych stronach bez mojej zgody, jak choćby TU:

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/409184,rzecznik-rzadu-pawel-gras-jaroslaw-kaczynski-powinien-zawiadomic-prokurature.html

Nieładnie @TU-154M /2012-11-03 05:19/, bo wklejając jakichś nieznanych fejsów nie podajesz prawdziwego źródła, którym jest portal Niepoprawni.pl.

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#304422