Lech Wałęsa brał pieniądze za nieszczęście żywych ludzi, swoich kolegów i znajomych

Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
Kraj

"Lech Wałęsa brał pieniądze za nieszczęście żywych ludzi, swoich kolegów i znajomych."

O TOTO LOTKU TW BOLKA!

- Czyli o głównych wygranych Bolka - 6 z 49.

Jak Bolek wygrywał 1000 razy z rzędu.

Danuta Wałęsa też o tych bardzo częstych wygranych swojego męża pisała w swojej książce.

[quote]W najnowszym numerze miesięcznika „Na Poważnie” znajduje się ciekawy i obszerny wywiad z Krzysztofem Wyszkowskim. [/quote]

[quote] Były działacz opozycji antykomunistycznej opowiada m.in. o swoich procesach z Lechem Wałęsą, który pozywa Wyszkowskiego za mówienie o agenturalnej przeszłości Wałęsy.

Wyszkowski wyjaśnia w gazecie, dlaczego jest tak nie przejednany w swojej postawie mówienia o prawdziwej roli Wałęsy w SB:

Kiedy już się poskłada te długo skrywane fakty co do roli Wałęsy w Stoczni Gdańskiej, staje się jasne, że chodzi tu o sprawę wyjątkowo obrzydliwą. Lech Wałęsa nie był jakimś tam, powiedzmy, inżynierem kontrolowanym – jak to się wówczas zdarzało – przez SB w sprawach produkcyjnych. Nie, on donosił za pieniądze na swoich kolegów z pracy, na uczestników Grudnia ’70 w Gdańsku. Na skutek tych donosów wielu z nich drogo zapłaciło za swoją ofiarność na rzecz wolności Polski. Zapłacili własnym złamanym życiem i okropną krzywdą swoich rodzin, żon, dzieci. Lech Wałęsa brał pieniądze właśnie za to – za nieszczęście żywych ludzi, swoich kolegów i znajomych. Ci ludzie cierpieli. Ja ich spotykałem po latach i widziałem, jak bardzo zostali przez PRL zniszczeni. Jak ta ubecka nagonka przyczyniała się czasem do ich szybszej śmierci.

Wyszkowski wskazuje, że Lech Wałęsa powinien przeprosić wszystkich, których skrzywdził:

Lech Wałęsa dokonywał wobec tych ludzi prawdziwej podłości, za którą teraz, po tylu latach kłamstwa, powinien ich przepraszać – jeżeli sobie tego zażyczą – nawet publicznie i na kolanach.

Krzysztof Wyszkowski zaznacza również, że Lech Wałęsa ciąga go po sądach „z zazdrości!”.

W III RP dwaj baronowie postkomunizmu – ten tytuł im się należy, jako że jeden z nich mieni się być potomkiem cezara, a drugi nie przyznaje się do przodka rzezaka – nienawidzą mnie wprost zoologicznie. Ta nienawiść, w której zgodnie partnerują sobie Lech Wałęsa i Adam Michnik, robi wrażenie wręcz obsesji. (…) Myślę, że przy całej różnicy pomiędzy tymi dwoma, w obu przypadkach chodzi o kwestię – nazwijmy to tak – pewnej estetyki, czyli odmiennych wyborów życiorysów w stosunku do relacji pomiędzy zaangażowaniem politycznym a kwestią wynagrodzenia finansowego za tę działalność. (…) Mam poczucie, żezwalczający mnie nienawistnicy cierpią właśnie z powodu swojego bogactwa, do którego doszli dzięki układowi z Jaruzelskim i Kiszczakiem. To bogactwo jest skrzętnie skrywane za ich wielką sławą, ale musi ich dręczyć dniami i nocami, gdy muszą wmawiać sobie, że ono im się słusznie należało, że mają do niego prawo, no i w końcu, że przecież wszyscy tak robią. A tu okazuje się, że jednak nie wszyscy

- mówi Wyszkowski i wskazuje, że „nie dorobił się na Polsce nikt z ludzi, których szanuje – ani na przykład Jan Olszewski, ani Antoni Macierewicz, ani Lech i Jarosław Kaczyńscy”.

Na koniec rozmowy Wyszkowski zaznacza:

Dzisiaj Wałęsie pozostaje tylko stękać w ścianach swej mitogennej studni, jak to on sam, własnoręcznie, obalił komunizm, a Michnikowi marzyć, że może jeszcze kiedyś zdoła ostatecznie poniżyć polskość. Niedoczekanie!

Cały wywiad z Krzysztofem Wyszkowskim w „Na Poważnie”. Do kupienia w salonach Empik i dobrych kioskach oraz w NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM.

sklep.wpolityce.pl/

Miesięcznik “Na poważnie” zyskał już grono wiernych czytelników, nakład rośnie. Wydawany jest ze środków własnych Stowarzyszenia im. Jana Liszewskiego stworzonego przez środowisko wPolityce.pl. Z działalnością Stowarzyszenia można się zapoznać na tej stronie.

stowarzyszenie.wpolityce.pl/

Tam też informacja o tym, że Stowarzyszenie przyjmuje wpłaty na działalność statutową i numer konta a także formularz łatwego przelewu. wpolityce.pl [/quote]

Za:

http://wzzw.wordpress.com/2012/10/04/lech-walesa-bral-pieniadze-za-nieszczescie-zywych-ludzi-swoich-kolegow-i-znajomych/

 

PS

Dla Krzysztofa załączam złotą podkowę na szczęście, a i by walnąć nie w bokowy załgany ryj, też się nada.

Krzysztofie, pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę nieustającego powodzenia w zmaganiach z Bolkiem.

Obibok na własny koszt

 

Brak głosów

Komentarze

Może dożyje tego czasu,że nazwiska,Michnik,Wałęsa,Jaruzelski,Kiszczak i inni,będą w podręcznikach histori jako mordercy,zdrajcy i kapusie,którzy niszczyli i naród i Polskę,teraz mamy takie POlszewickie standarty,że kanalie to ludzie honoru

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#295529

z uroczystości nadania dla GSR imienia Józefa Piłsudskiego, które miało miejsce w dniu 11 listopada 1981 roku.

Wtedy to Marian Jurczuk reprezentujący Komisję Krajową Solidarności w swoim wystąpieniu mówił coś o wieszaniu na latarniach komunistów.

Odważny był ten TW, prawda?

Na samobójcę raczej nie wyglądał ani wówczas i nie wygląda i dziś, prawda?

Pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#295570

Kto ma szczęście w kartach, ten nie ma szczęścia w miłości...Danuśka potwierdziła....;-)

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#295534

Jakie tam szczęście, to się nazywa fart eSBeczy.

Pozdrawiam,

Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#295568

Nieskomplikowana postać Lechobolka Wałęsy została przeze mnie opisana pod linkiem
http://tnij.org/snr9
Leszek to produkt a nie osoba i tak należy go postrzegać.
A że do Biedronki Polacy lubią uczęszczać to i tanią propagandę bolkową kupują.

Vote up!
0
Vote down!
0
#295541

DEDAL

Ileż to tak zwanych lemingów jest podobnych do Wałęsy , i tak naprawdę  powinniśmy być przerażeni , bo właśnie ta grupa społeczna  tak samo ja owy firmament  zdrady i warcholstwa  jest zdolna do każdej podłości  .Sądzicie  że :nie pójdą  na marsz , że będą głosować  na idolów ??jeśli każe  TVN ....tak ,ale jeszcze doniosą  na was i bez skrupułów wsadzą  do więzienia ...

Stan naszego kraju to tocząca się  wojna ,jak za czasów II wojny światowej , mamy do czynienia  z policja : i niemiecką i sowiecką  a i nie  jest nieprawdopodobna  obecność  żydowskiej / dla mnie jej obecność  jest oczywista /, sądzą  że się  zgodzicie iż   jest   ukryty rozbiór Polski.Rozważając  sposób wyplątania się  z tej matni , należało by rozwiązać  dwa problemy;

-lemingów :są sposoby na to  vide  czasy  wojny , w których kolaborantów też potrafiono   usuwać .

- jak doprowadzić  by owy rozbiór  stał się przyczyną konfliktów między zaborcami , choć oni nie są  wrogami lecz współinwestorami w deprawacji polaków i ich majątku ,ale mają swoje cele finansowe  ...i to jest narzędzie przeciw nim ...

Z mej strony 10 za wywołanie  tematu...

Lechów , Wałęsów i bolków u nas dostatek...

Pozdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

DEDAL

#295554

w zaparte, publicznie wygłaszając, że ten układ i ten premier jest najlepszy. Oczywiście dla niego i jemu podobnych. Ten układ jest dla niego pancerzem dla jego zakłamanej przeszłości. Dlatego wspiera lewą nogę i popiera antypolski rząd kryminalistów. Jego przeszłość i "zasługi" są już znane coraz większej liczbie społeczeństwa. Dla coraz większej liczby Polaków z bohatera stał się zwykłym śc...(między innymi dla mnie).
Dlatego będzie popierał do upadłego ten stan rzeczy, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę, iż przy zmianie sił politycznych będzie to jego moralny i polityczny koniec. Nie tylko w Polsce ale i w świecie. Mam nadzieje doczekać tego faktu, kiedy zacznie odpowiadać przed prawdziwie niezawisłą temidą za swoje oszczerstwa rzucane na Prezydenta śp. Lecha Kaczyńskiego, Annę Walentynowicz, Krzysztofa Wyszkowskiego i wielu innych. Pozdrawiam z dychą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#295561

Ten bolkowy typ kanalii tak już ma, że wszystko u nich jest wspak.

Cynik, hipokryta i zarazem Judasz u sarkofagu na Wawelu:

i na mszy świętej za śp. Annę Walentynowicz:

Zamiast komentarza:

Pozdrawiam,

Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#295566

...ale zróbcie z nim coś ; )))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#295572

Otóż nie! Bujak też przepraszał za "S". Nie przyjąłem... ;-)

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#295577

Nie należałem do jego zwolenników, wyznawców czy fanatyków, wręcz przeciwnie i to już od jego pierwszej jawnej zdrady jaką dokonał w dniu 16 sierpnia 1980 roku.

Pozdrawiam,

Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#295582

No i słusznie : )

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#295590

to wszystko potwierdza dokumentując na stronicach swego kuchennego gniota!
A główna siedziba tej loterii fantowej i kolektury totka mieściła się u z-cy MO d/s SB w Gdańsku!
pzdr

Vote up!
1
Vote down!
0

antysalon

#295574

Nie róbmy polityki,budujmy szubienice

Vote up!
1
Vote down!
0
#295580

A co do niektórych kanali,to i palik zaostrzony by pasował,tak to robili nasi dziadowie ze złoczyńcami

pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0
#295593

... wielkie dzięki za Twoje , dotychczasowe wpisy dotyczące
spraw Gdańska i Trójmiasta.
- Martwi mnie sytuuacja egzystencjonalna Krzysztofa Wyszkowskiego.
Ufam, że w tym mieście ,jest sporo ludzi,którzy podadzą Mu , przysłowiową , rękę.
- Proszę, weż pod uwagę ...."w Polsce" jest sporo ludzi, którzy Cię wspierają !
Ja , mam dziwną przypadłość... życzę SBolkowi, niech żyje sto lat, może dojdzie do tego zakutego łba ile krzywd , wyrządził Polsce !
pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0
#295599

Że my nie wypracowaliśmy żadnej metody wspierania ludzi takich jak Krzysztof Wyszkowski.
Wydaje mi się jakimś koszmarem sytuacja, w której raz po raz słyszy się, że Pan Krzysztof stoi przed groźbą wykonania wyroku i nic z tym nie można zrobić, a rzecz taka może go zrujnować.

Gdyby tak zrzucić się po złotówce - z naciskiem na "po złotówce", łatwiej byłoby się policzyć ; ) - mogłoby się okazać, że skoro skarżący chce emisji przeprosin w TVN, to w prime time można by nadać komunikat, nie tyle z przeprosinami co z krótką informacją, co na życzenie sądu miałaby powiedzieć na temat kapusia jego ofiara.

Byłby z tego kolejny proces, ale w końcu Bolek musiałby z wykładami do Eskimosów jeździć żeby zarobić na prawników ; ))))

No chyba, że tak na serio, wcale nie ma nas wystarczająco dużo ...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#295601

Panu Krzysztofowi najlepiej pomożemy, jeśli (oprócz pomocy duchowej i czysto materialnej) wykupimy cały nakład jego książki. Korzyść będzie dla wszystkich: prawda się rozpowszechni a i można kilka egzemplarzy podarować w prezencie tym, którzy jeszcze wierzą w niewinność i prawość Wałęsy Lecha tudzież innych kapciowych Wachowskich.

Dołączam się do życzeń dla Pana Krzysztofa i głęboko wierzę, że prawda nie zginie a sprawiedliwość, choć nierychliwa, dosięgnie wszystkich winnych.

Dla Wałęsy ekspiacja na kolanach - tak! Ale i kara!

Pozdrawiam.Ursa Minor

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#295605