Sądy 1-sekundowe

Obrazek użytkownika ixi band
Kraj

Tusk zapowiedział "surowe ukaranie" sprawców zajść w Warszawie. Surowe ukaranie? Skąd Tusk zna z góry wyroki niezawisłych sądów ?
Nikt się nie dziwi, bo cuda to podstawowe narzędzie pracy tej władzy. Nowatorskim wkładem państwa Tuska w modernizację systemu wymiaru sprawiedliwości są już zastosowane w Dniu Niepodległości sądy 1-sekundowe. Tak przynajmniej wynika z umieszczonego w sieci słynnego już filmu, na którym widać jak policjant przygniata do ziemi zatrzymanego, a drugi koleś, po cywilnemu, od razu wymierza mu karę, kopiąc leżącego w głowę. Na innych filmach funkcjonariusze państwa Tuska tłuką ludzi za to, że szli z polską flagą w ręku - oceniali, że był to wystarczający corpus delicti. Kara wymierzana była w ciągu 1 sekundy: pałą, pięścią albo z czuba.
Tusk wyraził podziękowania.
Obróbką emocji po delegalizacji niepodległości zajmą się media w których wystąpi Palikot z przekazem, że Kaczyńskiego trzeba zamknąć. Tytuły w stylu "PiS chce rozlewu krwi" zapchają główne portale. Lemingi znowu w to uwierzą, bo po to zostały wymyślone i wyhodowane.
Blumstein będzie mógł zupełnie na poważnie stwierdzić: tylko idiota mógł tu sprowadzić tych Niemców.
Korki od szampana strzelają, cena gazu rośnie. Państwo Tuska zdało egzamin. W komisji egzaminacyjnej byli ci sami, co zwykle.

Brak głosów

Komentarze

To nic nadzwyczajnego to w końcu dobry kumpel Bolka i Kiszczaka - nigdy chyba nie pojmę skąd łachudry biorą się na świecie ?

Vote up!
0
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#199961

Z chęci awansu, cokolwiek to oznacza.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#199986

tutaj:
http://wiadomosci.wp.pl/title,PiS-chce-doprowadzic-do-rozlewu-krwi,wid,13981051,wiadomosc.html
I jeszcze, 39 Niemców wypuszczono i obiecano że będą odpowiadać w grudniu "w związku z koniecznością przesłuchania dodatkowych świadków". Poczekamy, zobaczymy.
Co do innych komentarzy niewymownego są o tyle charakterystyczne, że powtarzają tezy ze stron "11Listopada.org" w związku z czym mam informację że ma on z Niemcami analogicznie relacje jak Tusk, tylko nieco gorzej: jego tatuś był szmalcownikiem...

Vote up!
0
Vote down!
0
#199985

Kilka lat temu niewymowny w jednym z wywiadów oświadczył, że "przyszedł do polityki, żeby zniszczyć Kaczyńskich". Misja tego (----) trwa nadal.
Antifa jest niemiecka może w 30 procentach, większy wpływ ma w niej nasz nowy wielki przyjaciel, który używa tej broni do wywierania wpływu na rząd federalny.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#199993

Ja, oglądając, te wszystkie porażające filmiki, zastanawiam się czy to była Polska Policja??? Chętnie, zadałbym pytanie panu Tuskowi, czy jego rządy i tłumienie zamieszek podczas jego rządów, nie kojarzą się bezpośrednio z praktykami komunistów??? 1956r, 1970r, 1980r, straki "solidarności" i stan wojenny 1981r, jego zbrojnego ramienia ZOMO??? Wtedy, tłumaczymy, że to była komuna, rządziła Moskwa, a dziś kto rządzi??? Kim jest Policja, biegająca między spokojnymi ludźmi, kopiąc, po uprzednim obezwładnieniu gazem??? Jest chyba procedura, która służy do tłumienia zamieszek, o zwartości i szpalerze, o prawach obywatelskich mimo uczestniczenia w zamieszkach??? Zamieszki, są wyrazem niezadowolenia społecznego i należy się odpowiedni szacunek??? Traktowanie, współobywateli jak bydło, tylko dlatego, że nie zgadzają się z polityką rządzących, a nie mają innych środków wyrazu, bo zaraz władza nazywa ich faszystami, nie nic wspólnego z demokracją??? Mlodzi ldzi, z których co drugi, nie z własnej winy, nie ma pracy, ma prawa walczyć o swoje prawa??? Ten rząd, jeszcze nic dobrego nie zrobił, oprócz brutalizacji życia społecznego, czego dowodem, są właśnie te brutalne(niepolskie zachowania)scenki, nagrane wbrew mediom??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#199990

Jeśli naród nie ma prawa świętować niepodległości, to znaczy, że niepodległość jest nielegalna. Nie ma też demokracji, skoro największe media biorą udział w gigantycznym przekręcie pt. niepodległości chcą tylko kibole, bandyci i frustraci.
Szkoda czasu na zadawanie pytań Tuskowi, bo to co odpowie nie ma żadnego znaczenia. Polska może się zmienić jeśli Polacy zrozumieją, że więcej ich łączy niż dzieli, ale tego nie da się osiągnąć bez ograniczenia wpływ Michnika i bez nowych mediów. W normalnym państwie Tusk siedziałby teraz w celi.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#199999

 Moze pan pytac ,on pana, a i tak ma te pytania tam gdzie cala Polske.A jak bedzie sie pan domagal odpowiedzi to skopia pana jak tego biednego czlowieka na ulicy.Wibrator glosi ,ze Kaczynski jest zadny krwi,ze to Kaczynski sprowadzil bandytow z Niemiec i innych panstw.Skandal ,za skandalem!!!.Jak musi byc uczciwy Kaczynski ,ze cala zgnilizna naszej ojczyzny tak bardzo sie go boi.11.11. to mial byc sadny dzien nad Kaczynskim ,ale im sie plany nie udaly.Tyle tylko,ze niewinni ludzie zostali pobici, sponiewierani  tylko dlatego ,ze sa POLAKAMI!!!!!Pozdrawiam.Jolka

Vote up!
0
Vote down!
0
#200002

pewnie tych,którzy głosili hasło BÓG,HONOR,OJCZYZNA. W relacji jednej z dziennikarek ,te słowa to są słowa faszystów. Broń nas  Boże przed takim dziennikarstwem!

Vote up!
0
Vote down!
0
#199996

Te słowa też będą nielegalne. Podobno słowo Bóg już usunęli z frontowej ściany jakiegoś ministerstwa. Postęp przyśpieszył, bo przyjaźń rusko-pruska dostała przyśpieszenia. Czy nazywają nas faszystami, oszołomami, bandytami, psycholami to nie ma żadnego znaczenia. Słowo się zawsze znajdzie, jak ma się wolne cele i klucze do nich.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#200000

Nagrana jeszcze jedna morda prowokatora który bije w twarz reportera:
http://vod.gazetapolska.pl/688-prowokator-zaatakowal-reportera-podczas-marszu-niepodleglosci

Może ktoś rozpozna tego bydlaka?

Niemieckich bandziorów już wypuszczają do domu bez postawienia zarzutów:
http://www.fakt.pl/Niemieccy-anarchisci-wolni-niemcy-nie-dostali-zarzutow,artykuly,136545,1.html#miniPoll

Nie chcą popsucia miłosnych układów między Tuskiem a Merkel.

Vote up!
0
Vote down!
0
#200006

Dlaczego wyszedł problem z hitlersynami? Bo organizatorzy nie znają historii. Przypominam, że 11.11.1673 hetman wielki koronny Jan Sobieski pokonał pod Chocimiem armię turecką pod wodzą Husejna Paszy. Co to ma do rzeczy?

Otóż wystarczyło zorganizowac grupę reknstrukcyjną złożoną z kilkudziesięciu husarzy z pełnym uzbrojeniem. I niech sobie hitlerki rozrabiają - do pierwszego spotkania. Potem można ich przeprosić za to, że się konie spłoszyły i pokryć koszta pogrzebów. Myślę, więcej by tu nie przyjechali a przynajmniej nie ci sami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#200014

Niemców zaproszono dlatego, że była to większa gwarancja na wywołanie zadym, no bo Niemcy, wiadomo. Chodziło o sprowokowanie dużych zamieszek. Czym większa zadyma tym łatwiej ją sfilmować, wybrać odpowiednie ujęcia, a przez to wywołać mocniejsze emocje. Czym więcej ujęć i emocji, tym łatwiej specom od strategii 360 stopni+ przygotować opowieść o złej prawicy i jeszcze gorszym Kaczyńskim.
Prowokację tę wymyślili ci sami ludzie, którzy celowo wywołali i reżyserowali wojnę o krzyż na Krakowskim.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#200054

Tym bardziej podtrzymuję to, co napisałem. Skoro nie da się uniknąć bijatyki z Hitlerjugend to należy zadbać aby była to ostatnia bijatyka. Teraz przyjechali z sanitariuszami, następnym razem niech wezmą worki na zwłoki. Możemy nie świętować 11 listopada lub zatłuc bydło, które nas atakuje.

Vote up!
0
Vote down!
0
#200094

Dotyczy to obywateli polskich. Ale nie wszystkich, tylko większości. Sąd uznał, że niektórym przysługują specjalne promocje. Jak w Biedronce? Nie, bo tam przysługują wszystkim, a w SO w Gdańsku tylko wybranym.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy Kowalski

#200019

Gdyby poszli do paki to mogliby nie chcieć tu więcej przyjeżdżać, a obóz postępu będzie ich jeszcze potrzebował.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#200057

Proponuję Tuskowi stworzenie sądów polowych.Kto jest polskim
patriotą,kula w łeb.Wierzę w jego możliwosci.
http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhee#p/u/0/V556jxrXsoc

Vote up!
0
Vote down!
0

JAN OLSZEWSKI

#200026

Prościej będzie Tuska zdymisjonować. Bezprawie i manipulacja muszą się skończyć.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#200061

Takie sądy to nic nowego.Podczas okupacji Niemcy stosowali takie sądy wobec Polaków pomagającym Żydom,za podanie choćby kromki chleba ludzi rozstrzeliwano bez wyroku sądu doraźnego:przeprowadzano tzw.egzekucję na miejscu zdarzenia(an Ort und Stelle).Stosowano przy tym zasadę odpowiedzialności zbiorowej.

Źródło:Anna Zechenter "KGB gra w szachy"

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#200073