Ilu Żydów zamordowała porucznik Olejnik?

Obrazek użytkownika Mareczek
Kraj

Porucznik Olejnik dostała kolejne zadanie , mianowicie musiała wesprzeć naszego błazna który występuje w roli Prezydenta RP.
Jak zwykle w publicznym wystąpieniu po raz kolejny Komorowski opluł Polskę i Polaków obwiniając naszych przodków za holokaust.
Robi to od dłuższego czasu "GW" ,która Polaków nienawidzi i Polakami pogardza.
Komorowski uznał ,że za śmierć Żydów w Jedwabnem odpowiada naród polski. Komorowski udowodnił już kilka razy ,że jest człowiekiem który z nauką był na bakier. Jego ortografia najlepiej o tym świadczy.
Ponadto za politykę historyczną w jego kancelarii odpowiada zatwardziały komunista Tomasz Nałęcz. Nic więc dziwnego ,że Komorowski kierowany przez Nałęcza myśli raczej o zadowoleniu w swoich wystąpieniach salonu niż mówieniu prawdy.
Ponieważ wystąpienie Komorowskiego było na tyle skandaliczne , odezwały się głosy sprzeciwu i protestu wobec czynienia z Polaków narodu morderców.
Na pierwsza linię wysłano porucznik Olejnik pseudo. Stokrotka. Pani porucznik jak zwykle piórem a raczej klawiaturą komputera wali jak cepem pomijając meritum zarzuca krytykom Komorowskiego nieprawdę.
Polacy to naród morderców oto główna myśl przewodnia porucznik Olejnik.
Porucznik Olejnik nie przychodzi do głowy ,żeby tak może przeprosić za swojego tatusia wysokiego oficera komunistycznej bezpieki , nie proponuje tez przeprosin Michnikowi za brata sądowego mordercę czy za ojca który walczył o utratę niepodległości Polski. Nie zachęca też do przeprosin komunistycznych zbrodniarzy Kiszczaka , Jaruzelskiego oraz całej bandy komunistycznych morderców pobierających wysokie emerytury.
Nie oni nie muszą za swoje zbrodnie przepraszać chroni ich "GW" z porucznik Olejnik na czele.
Przepraszać ma polski naród ten naród który w latach 1939 - 1989 był mordowany na Wołyniu ,w Katyniu , Auschwitz, Poznaniu, Wybrzeżu, kopalni Wujek i w setkach innych miejsc. Czy ktoś przeprosił nas Polaków za wymordowanie elity narodu w czasie II wojny światowej?
A może to było potrzebne aby za tych zamordowanych w Katyniu ,Lwowie przyszli tacy jak Komorowski , Nałęcz, Kuczyński , porucznik Olejnik i cała ta zgraja salonowych
mędrków gotowych na każde świństwo ,każdą podłość dla poklasku lewicowych salonowców z UE?
Dłoń zaciska się w pięść gdy pomyślę o tych zdradzonych ,który oddali życie za Polskę o Lwowskich Orlętach kilkunastoletnich dzieciakach którzy ginęli za Polskę o naszej najlepszej młodzieży z Powstania Warszawskiego o żołnierzach września 1939 ,o żołnierzach wyklętych , o zamordowanych w ubeckich katowniach.
To także za nich PRZEPRASZA ten błazen o mentalności wiejskiego głupka a wspiera go porucznik Olejnik swoim bełkotem w "GW".

Brak głosów

Komentarze

   dałbym ci dwie dyszki.

Vote up!
0
Vote down!
0
#170503

Vote up!
0
Vote down!
0
#170509

Proponuję aby każdy chętny mógł się wpisać na jedną z dwóch list:
Lista nr 1 - Popieram inicjatywę prez. Bul-Komorowskiego i też przepraszam.
Lista nr 2 - nie czuję się odpowiedzialny za czyny, za które przeprasza prez. Bul Komorowski.
No i by się okazało kto poczuwa się do odpowiedzialności.

Vote up!
0
Vote down!
0
#170510

... warto to odkurzyć celem dokopania sowieckiej gadzinie. NIE oglądać podczas jedzenia, zwłaszcza str.3.

http://nocoty.pl/title,Olejnik-traci-forme,wid,9900029,wiadomosc.html?ticaid=5caaf

Vote up!
0
Vote down!
0
#170522

... i ogolą Olejnik na łyso!!! I uPOmni się o nią, "menager" ze skupu butelek :)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#170527

Ta sowiecka agentura staje się coraz bardziej zuchwała.
Sfałszowane wybory prezydenckie dały jej niestety niezłe "otwarcie" po mordzie smoleńskim.
Następne sfałszują także.
Co robić?
Organizować się oddolnie.
Edukować młodych.
Prowadzić akcje uświadamiające.
Szerzyć propagandę.
Dawać świadectwo przykładem i postawą własną.
Każdy na swoim odcinku.
I pozostawać w gotowości....

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#170532

dychę

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#170533

dychę

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#170534

Monika Olejnik

tańczy na szkle , władzy potulna jak trusia
i pierwsza dama TV, z rekomendacji tatusia...

pobożna telewizja

modlą się do władzy i kasy
Stokrotka i jej tefałenowskie...koledzy
mniej służąc Polsce, bardziej tym zza miedzy...

odruch obronny

kiedy kropka na szkle się miota
zaraz sięgam po pilota...

idiotyzm

być Polakiem i wysmiewać patriotyzm
to czysty idiotyzm...

brak instyktu państwowego

polskiej historii to psikus
przewlekła choroba: homo sovieticus

przemiany ustrojowe

PRL, III RP, kaczyzm i nowosć!
oligarchiczna bezideowosć...

http://www.niepoprawni.pl/blog/1748/politycy-we-fraszce

Vote up!
0
Vote down!
0
#170540

Wspomnicie moje słowa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#170546

Kwestia tylko w jakim kraju? Bezrobocie w Polsce rosnie w sile i niedostatek... smieci. Juz sama praca w zakladach oczyszczania to luksus. Nie wierzycie, sprawdzcie. Poza tym. MO ma odlozone w niepolskim banku sporo kasy. Ma tez nieruchomosci. Wolalbym ja pod zageszczona cela, z wypiska jak wszyskie inne i 4,5 kg paczka raz w m-cu. Moglaby pokierowac radiem wieziennym lub bilioteka. Pomarzyc mozna...

Vote up!
0
Vote down!
0

Nasza Szkapa

#170568

Dla osoby tak próżnej i zadufanej w sobie tylko medialny byt ma sens. Sądzisz, że ktoś taki ona mógłby się realizować prowadząc schronisko dla zwierząt?

Vote up!
0
Vote down!
0
#170578

Abyśmy wiedzieli, że nie tylko od Ukraińców, Sowietów czy Żydów w powojennym UB mozemy żadać przeprosin.

Wspomnienia z lat 1939-41 Kresy:

"Rozpoczęły się straszne represje. Cała władza to prawie nieomal Żydzi, Polacy nie mieli nic do powiedzenia. W dzień oficjalnie konfiskowali Polakom mienie, w nocy ci sami dokonywali grabieży z użyciem broni, opornych zabijali i nie było na­wet gdzie iść na skargę, bo w większych miastach cale komendy milicji to Żydzi.

Sąsiad poszedł do Tarnopola, bo zabrali mu wszystko co posiadał, a przy tym zgwałcili córkę i pobili żonę; poszedł i nie wrócił więcej. Wiedzieliśmy, że Polska jest cala zajęta przez Niemców. Czasem zdarzało się, że udało się z Polski uciec daw­nym komunistom. Wierzyli oni, że towarzysze radzieccy ich przygarną i zaopiekują się nimi, tymczasem takich właśnie zabijano, bo jak głosiła plotka zdradzili komu­nistów w Moskwie.

 

Wielu moich kolegów ukrywało się po lasach, żeby ocalić życie. Zbrodnie były teraz na początku dziennym. Co parę dni dowiadywaliśmy się, że w lesie leży dużo trupów. Ludzie chodzili rozpoznawać, bo przecież prawie z każdego domu kogoś zabrali i nie wrócił. Najgorzej było zimą. Trudno było ukryć się w lesie, gdyż zosta­wiało się ślady, poza tym w milicji i w NKWD byli miejscowi Żydzi. Oni doskonale wiedzieli, ile w każdym domu powinno być ludzi, jeśli więc brakowało kogoś kogo oni szukali, to brali zakładników i trzymali dotąd, aż poszukiwany sam przyszedł, żeby tylko matkę i ojca wypuścić. Już nie odprawiano mszy prawie we wszystkich kościołach, bo zakaz zgromadzeń rozszerzono na Kościół."

 

"

W czasie wiezienia mnie furmanką widzę, że wszyscy milicjanci to moi kole­dzy Żydzi ze szkoły. Zaczynam więc prosić jednego i mówić: "Czego wy chcecie ode mnie? Żadna polityka mnie nie interesuje. Nie należę też do żadnej grupy czy partyzantki". -Tak, to prawda - odpowiada mi jeden - ale grasz w kościele i to twoja wina. Więcej grać już nie będziesz". No, to wiozą mnie, żeby zabić - pomyślałem. Ale stało się inaczej.

Wjechali na podwórko do znajomego rolnika i pytają się: "Masz siekierę?" Chłop, przerażony, oczywiście daje im siekierę, a ja już jestem przekonany, że zabiją mnie właśnie tą siekierą. Tym bardziej, że po wioskach było tak zamordowanych dużo Polaków. - A gdzie masz pień do rąbania drewna?" - pytał chłopa milicjant. "O, stoi na środku drewutni" - pokazywał przestraszony chłop. Zwalili mnie z wozu i kazali iść do tej drewutni. No to już moje ostatnie chwile - myślałem i modlę się po cichu.

Przy pieńku kazali mi położyć prawą rękę na pniu. "Co, do cholery, chcecie mnie po kawałku rąbać" - spytałem Jakuba, tego co chodził ze mną do szkoły. "Kładź" -krzyknął, bo przybiję gwoździami jak nie położysz. Dwóch złapało za moją rękę w okolicy łokcia i położyli na pieńku. Jakub rąbnął siekierą i poczułem straszliwy ból. Puścili moją rękę, z której przez parę sekund krew nawet nie leciała. Patrzę, a na pieńku leżą moje trzy palce.

Ale pozostali Żydzi zaczęli krzyczeć na Jakuba: "Miałeś urąbać mu wszystkie palce, a nie tylko trzy". "Miałem, miałem" - powtarzał Jakub. "Weź i utnij ty, skoro ja nic nie umiem" - bronił się Jakub. Zaczęła obficie płynąć krew, więc zacząłem ści­skać tę rękę. "Teraz to pobrudzimy się tą krwią - zaczęli mówić. - Niech tak zostanie. Już nie będzie mógł grać więcej"."

Vote up!
0
Vote down!
0
#170571

Dobosz
150+

Vote up!
0
Vote down!
0

Dobosz

#170596

kto rządzi Polską.

Wierzę w Polskę która będzie POLSKĄ.

Vote up!
0
Vote down!
0
#170698