Faszyści z PO.

Obrazek użytkownika Mareczek
Idee

W ostatnich dniach jesteśmy świadkami niesłychanej wręcz kampanii propagandowej POlszewii.
Tematem jest nadciągający faszyzm w postaci Jarosłąwa Kaczyńskiego i PISu. Do walki z "faszyzmem" zaoprzęgnięto dosłownie wszystkich ,którzy są w stanie utrzymać w ręce pióro , długopis lub mikrofon.
Jako pierwszy w trąbę antyfaszyzmu zadął Stefan Bratkowski ,który jak w maglinie powtarza o "feltzugach" PiSu. Co to jest nie wiem ,ale ma to świadczyć o Kaczyńskim jako faszyście. Michnik jako znawca różnych rodzajów nienawiści klasyfikuje Kaczyńskiego jako Furera.
Nasza niezastąpiona HG. Waltz nagle ujrzała w pomniku świateł ku czci poległych w Smoleńsku nawiązanie do faszyzmu.
Bełkot tych medialnych małp ,które niewątpliwie dostały rozkaz aby stworzyć Antyfaszystwoski Front Ocalenia POlszewii mógłby i śmieszyć gdyby nie twarda antydemokratyczna działalność rządu Tuska.
Tusk zachowuje się bowiem jak klasyczny faszysta.
Koncentarcja mediów w jednym ideologicznym froncie przeciwko opozycji jest niewątpliwie elementem faszyzacji kraju. Ściganie obywateli ,którzy na transparentach wyrażają swoje niezadowolenie z rządzących to jawne nawiązanie do nazistowskich metod tłumienia antyrządowych demonstracji.
Próba delegalizacji parti opozycyjnej to wypisz wymaluj delegalizacja socjaldemokratów przez Adolfa Hitlera.
Próba zamknięcia ostatniego niezależnego od rządu Radia Maryja to nic innego jak podporządkowanie sobie mediów przez ministra propagandy III Rzeszy Goebelsa.
Rząd Tuska stosuje znaną metodę gościa który ukradł torebkę i krzyczy łapaj złodzieja.
Mamy obecnie przeżarty korupcją i politycznym podporządkowaniem system sprawiedliwości.
Za powiedzenie prawdy o Lechu Wałęsie o jego płatnej współpracy z SB sąd karze rujnującym karami finansowymi.
Krzysztof Wyszkowski za stwierdzenie faktu o TW Bolek jest skazany i uznany winnym mówienia nieprawdy!!!!!!.
Każdy kto jest w pełni władz umysłowych wie i nie ma wątpliwości ,że Lech Wałęsa to płatny donosiciel.
Jestem przekonany ,że sędziowie ,którzy skazali Wyszkowskiego też o tym wiedzą.
Faszyzm nie zbliża się do Polski , on już jest w Polsce dzięki Tuskowi , Michnikowi , Bratkowskiemu , całej tej bandzie medialnych łgarzy z WSI 24 , Czerskiej.
To oni zaprowadzili tu metody Adolfa Hitlera , zamykając usta opozycji , wyjmując ją spod prawa. To właśnie ONI dają dzień w dzień świadectwo ,że są duchowymi spadkobiercami faszystów.
Powtarzam faszyzm to Platforma Obywatelska czyli banda która postanowiła zniszczyć Polskę ,która Polski się wstydzi ,która Polskę nienawidzi.
Zgodnie z tym co,powiedział Tusk ,że nie rozumie nienawidzi tego czegoś co nazywa się "polskością".
Ten facet ma ambicję zrobić z nas obywateli IV kategorii zjednoczonej Eurobolszewii , on postanowił sobie ,że jeszcze za jego rządów przestaniemy być Polakami.
Możemy sobie być ślązakami , kaszubami ale nie Polakami.
Ten gość ma ambicję aby pomiędzy Odrą a Bugiem były plemiona ale ,żeby tylko nie było narodu.
Narodu polskiego dodajmy dla jasności.
Podobne ambicje miał Adolf Hitler.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

O tym ze idzie faszyzm w najczystszej postaci pisalem juz podczas rozroby grupy Tarasa na Krakowskim Przedmiesciu juz wtedy widac bylo jaki jest cel tego rzadu i tej parti z tym ze Jude zastapili Pisowcy i tym i tamtym odmawiano godnosci i podjudzano przeciwko nim inne grupy spoleczne i wtedy Hitlerjugend teraz grupa Tarasa zachowywala sie podobnie to az sie rzucalo w oczy.Wiec zarzucanie teraz PISowi faszyzm jest klasycznym przykladem zlodzieja wolajacego lapaj zlodzieja .A zachowanie tej halastry wrzeszczacej o faszyzmie  jest rownoznaczne z zachowaniem ludzi chorych na schizofrenie albowiem i ci i ci zyja w swiecie wyimaginowanym i proba zmiany ich stanowiska tak jak w poprzypadku ludzi chorych nie ma zadnych szans .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#159583

że odróżniając faszyzm od narodowego socjalizmu, twierdzę że Tusk jest faszystą z zapożyczeniami z nazizmu. Nazizm ma więcej z bolszewizmu i w zasadzie jest wersją marksizmu. W końcu daleko nie musiał szukać. Miał to w rodzinie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#159604

Dodam, że w ramach opisanej sowieto-hitlerofilskiej faszyzacji kraju (nazwijmy go tymczasową PO-lską Socjalistyczną Sowiecką Republiką) "panujące" nam pachoły Moskwy prowadzą pierwsze w 1000-letniej historii wrogie i bydlackie działania wobec jedynego szczerze bratniego nam Narodu Węgierskiego:

http://www.bibula.com/?p=35105

Zapewne jest to sowiecki odwet za węgierską pomoc w zmieceniu czerwonej hołoty w 1920 r. - opisane szczegółowo tutaj:

http://wierni-ojczyznie.pl/index.php?topic=2817.0

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#159611

W Oświęcimiu powinien jeden piec pracować na okrągło.dla przykładu WRZUCIĆ KILKU URZĘDASÓW (tych z samej góry)CO SZKODZĄ POLSCE I POLAKOM ,LUB zrobić coś JAK NA WĘGRZECH I SPOKÓJ będzie.szybko by się opamiętali

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#159625

nasili się niewątpliwie w związku z wizytą Steinbach w Gdańsku i Rumi.Jakoś dziwne mam przeczucie ,że ta wizyta nie jest "przypadkowa" a związana z tą nagonką na PIS.
Chciałabym się mylić.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#159634

...przyrównując ich do PO. Faszyści byli ideowcami. W złym czy dobrym sensie, ale byli. PO jest to zwykła banda złodziei, nierobów, leni i bandziorów, a do tego kompletnie bezideowa. Ups, przepraszam, ideą jest ukradzenie pierwszego miliona, a później to już zgórki.

____________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#159778

Faszyzacje Polski bylo widac juz od bardzo dlugiego czasu. Wszystkie nienawistne hasla jakie z siebie wydalaja peowcy i ich zwolennicy, w sposob nieunikniony do tego prowadzily. Haslo przeciwko Giertychowi (ktorego nie lubie), jeszcze za czasow rzadu premiera Jaroslawa Kaczynskiego, skandowane przez uczniow  za przyzwoleniem nauczycieli - sympatykow PO:" Giertych do wora, wor do jeziora" bylo jednym z pierwszych sygnalow kim jest tamten oboz. Kiedy teraz patrzy sie na nienawisc i calkowity brak tolerancji ze strony wyborcow PO, to jestem gleboko przekonana, ze wykorzystuja oni rowniez w swoich miejscach pracy mozliwosc szkodzenia kazdemu "moherowi". A tu juz tylko krok do tego co czynili wyznawcy Hitlera -delegalizacja PiS i fizyczne unicestwienie jego zwolennikow. PO w sposob klasyczny, tak jak zlodziej zlapany na kradziezy wrzeszczy: "lapac zlodzieja" , bratajac sie z SLD imputuje to w mediach PiS-owi. Wprowadziwszy faszyzm, twierdzi, ze  zagraza on nam ze strony PiS.

Slowo Feldzug to dwa wyrazy feld-pole i zug od slowa pociag,ale tutaj bardziej od slowa -ruch.Razem oznaczaja marsz wojenny,pochod wojenny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#159813