WUJ HO

Obrazek użytkownika DOBOSZ
Kraj

Nasz ukochany przywódca, nie przestaje zaskakiwać, a to przenikliwością, a to mądrością, a to elegancją do tego teraz doszedł obrót barierkami sejmowymi na razie detaliczny

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

  • Celem założenia antypolskiej partii Hołowni - który jako prymitywny błazen współpracował z nienawidzącymi polskiego patriotyzmu bolszewicko-niemieckimi mass mediami - było odebranie głosów polskim patriotom pod pozorami niezależności Polska 2050 od bolszewickiej, przestępczej oraz mafijnej PO-PSL.

Partia Polska 2050 Hołowni - nominata WSI, tak samo jak Komuruski - została założona przez sowieckich zbrodniarzy z UB, SB, WSI-FSB po to, by typowo komunistyczno-bolszewwickim zwyczajem zakłamać społeczeństwo co do realnych celów tych oszustów.

  • Hołownia już wielokrotnie udowodnił, że jest na usługach przestępców z PO-PSL oraz zbrodniczych mafii, które kierują nim oraz mafiozami z PO-PSL...

Mafiozi PO-PSL i mafie - w tym m.in. vatowska i paliwowa - opłacające antypolską propagandę oraz lewaccy degeneraci już zaczęli bezkarnie niszczyć Polskę oraz rabować i Polskę i Polaków na orzestępstwach vatowskich.

* * * * * * * * * *

Związki Hołowni

Były szef MON zwrócił też uwagę na powiązania marszałka Sejmu ze służbami specjalnymi, co w jego ocenie jest o wiele groźniejsze dla Polski, niż jego zgoda z Donaldem Tuskiem. Oznajmił, że to w Polsce 2050 "byli ludzie wiązani ze służbami rosyjskimi w ostatnich latach". Wskazał tu m.in. szefów SKW generałów Janusza Noska i Piotra Pytla, a także płk Krzysztofa Duszę, którzy mieli współpracować z FSB.

"To oni wszyscy byli właśnie doradcami formacji pana Hołowni. To formacja pana Hołowni tych ludzi wprowadziła do możliwości decydowania o najważniejszych elementach państwa polskiego. Jeżeli oni mają kluczową rolę teraz w służbach specjalnych, to znaczy, że Rosjanie decydują o polskim bezpieczeństwie" – powiedział.

Dodał, że "pan Hołownia jest człowiekiem dużo ważniejszym z punktu widzenia szkodliwości Polski, niż jego relacje z Donaldem Tuskiem". - Ma relacje bezpośrednie w ten sposób, z kimś dużo ważniejszym, z kimś, kogo Donald Tusk się słucha - powiedział Macierewicz.

Za: https://niezalezna.pl/polityka/sprawe-wasika-i-kaminskiego-rozstrzygnie-policja-macierewicz-to-byloby-otwarcie-drogi-do-likwidacji-sejmu/508369

Vote up!
10
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1658799

Na temat tego rotacyjnego marszałka, to się nawet nie chce gęby otwierać. To jest zlepek chamstwa ignorancji połączone z indolencją.

Serdecznie pozdrawiam. 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1658815

Możem i Hamerykę odkrył. Ale pierwsza rzecz( dlatego o tym dotąd nie pisałem )na myśli to Żełeński.

Wymyślony Prezydent zderzający się z prawdziwą wojną.

I... mam wciąż paskudne wrażenie. Ten drugi walczy o swój wizaż, co zmieniło się w niemal prawdziwą prezydenturę( niemal bo na smyczy oligarchów ). O życie, bo polują na niego rusensyny a w razie czego zlikwidują jego mocodawcy. O ogólnie pojętą Ukrainę( Ukraińcy mają sobie jakoś poradzić ). I o szwabskie interesy. 

A takie zaplątanie i ryzyko na pewno o rzędy wielkości przekracza zdolności pojmowania"bohatera" z grzywkom a la Kim.

Vote up!
2
Vote down!
0

brian

#1658819

Może to z mojej strony małostkowe, ale ciekaw jestem czyją barierkę Hołownia opchnął na aukcji, bo przecież nie była jego. W jaki sposób wszedł w posiadanie rzeczonej, czy i ile zapłacił i czy różnicę między ceną zakupu a zbycia na aukcji wykaże w oświadczeniu majątkowym.

Bo gdyby to wszystko było uczciwe to najpierw by barierkę kupił, pokazał fakturę a potem wystawiał na aukcji.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1658820

 Miał czy już wcześniej poszła na aukcji?

Vote up!
1
Vote down!
0

brian

#1658835