Kapitol: filosemita z niczym

Obrazek użytkownika insurekcjapl
Świat

Donald Trump (jak i wcześniej John F. Kennedy) /1 powiedzieli kiedyś, że światowe zło ma źródło w USA; co należy rozumieć, że rozmaite majdany idą na konto tego kraju/państwa/narodu. Także JEGO, Trumpa. Teraz mamy dowód, że ten majdan u siebie także miał gotowy scenariusz. Tak czy siak osławiona demokracja jest bezradna wobec immanentnego Zła, które się nie certoli. Diabelskie macki coraz śmielej sobie poczynają, a Polsce, gdy ma wojsko USA u siebie, jako teraz – po tej odwyrtce sił decyzyjnych – strażnika żydowskich wpływów (i tego neomarksizmu z masońską czapą i filosemitami w KneSejmie) grozi katastrofa...

 

Sprowokowano sytuację przeciwko Donaldowi Trumpowi, wykorzystując jego apel o pokojowe wsparcie na Kapitolu, i blokując mu Twitter i FB, żeby nie miał komunikacji ze swymi zwolennikami. Do manifestantów przeniknęły bojówki Antify i radykalnych murzynów, istnych furiatów z ugrupowania "Czarne życia mają znaczenie" (Black Lives Matter).

 

Prowokacja na Kapitolu: wpuszczono do środka jego zwolenników, a później odstrzelono Ashli Abbit, weterankę Sił Powietrznych USA popierającą głośno odchodzącego prezydenta. I aj-waj!: oto nieodpowiedzialny przywódca, nieudolny polityk, podżegacz do rozróby, co ma na sumieniu trupy (jeszcze inne cztery podczas tych zamieszek)!!!

 

Deep State (NWO) to grupa arcymożnych kryminalistów (w większości żydów), którą się określa zbiorowo jako tajemny Mr Global: on(-i) ma(-ją) już efekty w postaci swej przedłużanej starości dzięki pigułce wytwarzanej z płodów o nazwie adrenochrom i na tej podstawie owe Matuzalemy obiecują progeniturze długowieczność, boć przecie biotechnologia na ich usługach będzie szła jeszcze szybciej z postępem czasu i dla podłączających się do wyniszczającej ludzkość machiny, wybranych do sekty krwiopijców będzie tylko lepiej! Stąd biorą się/rodzą następcy, kolejni dranie z wdrukowanym znamieniem Lucyfera, a poza tym bezpardonowa samoobrona tych ubabranych w nieludzkie zbrodnie mafiozów musi być konieczna, bo zmiana sytuacji na przejrzystą, uczciwą i zdrową grozi tym bezwzględnym przestępcom ciężkimi wyrokami, przepadkiem fortun i długoletnim uwięzieniem. Teraz, gdy się już połapało najważniejsze konstytucyjne instytucje w Stanach, krok do odebrania Amerykanom dostępu do broni jest tylko kwestią dalszego ruchu po czarnych polach na politologicznej szachownicy.

 

Paradoks tego majdanu w USA polega na tym, że w destrukcji światowego ładu u steru, jak już zostało powiedziane (i zewsząd dowiedzione), stoją żydzi [od dawna (vide doradcy Mao z USA) wraz z międzynarodówką neokomunistyczną pod egidą Chin "Ludowych"], a Trump jest sam filosemicki jak mało kto [zrobił im, jako wazeliniarz, stolicę w Jerozolimie (a faktu dokonanego już łatwo nie cofniesz), a mośki, jak przyszło co do czego, to i tak spuściły go do zlewu]. Brak podstawowej wiedzy skąd się bierze judzenie i kto jest immanentnie wiarołomny, to, jak na głównego reprezentanta takiego mocarstwa, rzecz zadziwiająca, a naiwność, już jednak eks-prezydenta, iście dziecięca.

 

Prawdziwy kowboj na tym stanowisku w 5 minut zaaresztowałby szefów tych dwu merdiów społecznościowych a stacje-studia zamknął. Jak ktoś nie ma jaj, a tylko blefuje, że je ma (czyli pozwala od początku kadencji, żeby ogon kręcił głową), to czas pracuje na jego niekorzyść z finałem, jaki widzimy.

 

Teraz już jest pozamiatane: Trump to ten Zły, co łamie zasady demokracji i nie poradził sobie z kowidem. Donald został podprowadzony pod słopiec i złapany. Dureń! Poobsadzał urzędy mu podległe ludźmi nawet funta kłaków nie wartymi, tchórzami i zdrajcami. Doradca-Giuliani (sku...syn z NY, syn włoskiego mafioza), Pence (o spojrzeniu sztyletnika, co bez mrugnięcia okiem wykiwał szefa) e tutti quanti. Znajomość ludzi na poziomie Jarosława Kaczyńskiego, nawet nie mówiąc żartem.

Przypis:

1/ https://www.youtube.com/watch?v=G9hw_Xv5ui8&feature=youtu.be

 

Jako aneks taki oto uszczegółowiający cytacik (Romuald Kałwa):

 

"Oczywiście, że wybory w USA zostały sfałszowane i źle przeprowadzone. Oczywiste, że Trump był dobrym prezydentem dla Ameryki, jednak „głębokie państwo” – deep state – nie mogło znieść, że Trump nie wywołał ani jednej wojny. Przede wszystkim, jednak, Trump nie był dobrym prezydentem dla Polski.

Tu proszę się zastanowić..., ale ja naprawdę nie mogę płakać za Trumpem – najbardziej prożydowskim prezydentem USA w historii, który owszem, zaczarował wielu Polaków, jednak ja nie mogę mu zapomnieć aktu 447 i poniżenia Andrzeja Dudy czy polskiego premiera, gdy Żydzi znieważali Polskę.

Przecież Andrzej Duda miał zakaz wstępu do Białego Domu, gdy podpisał ustawę o IPN, którą to, pod naciskiem USA i Izraela, naszych „sojuszników”, zmieniono.

W dodatku Trump chciał wycofać wojska amerykańskie z Niemiec, co przyczyniłoby się do wzrostu potęgi militarnej naszych „zachodnich przyjaciół” i ich zbliżeniu z Rosją. Trump robił z Polski poligon do przyszłej wojny.

Zresztą, spójrzmy na ambasador Mosbacher – silikonowe oczy i uszy Trumpa. Gdzieś zniknęła jej buta. To właśnie ta kobieta pokazywała prawdziwy stosunek Trumpa do Polski, dlatego też ja nie będę za nim tęsknił."

Źródło: https://romualdkalwa.neon24.pl/post/159702,donald-trump-to-trup-strup

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:11)

Komentarze

z czarnymi proroctwami. Tu jest prężne społeczeństwo, które nie da się zniewolić.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1658296

To jest prawdziwe spojrzenie na rzeczywistość. Krótko i na temat !
To się nazywa mieć cojones. Ty zawsze taki byłeś.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1658324

Mam inne zdanie niż Autor i przedmówcy ("przedpisarze"), otóż to jaka będzie Ameryka nie do końca jest dla Polski obojętne. Nie zależy mi na tym, który kraj mnie lubi, a jaki kraj mnie nie lubi.

To co zrobił PDT (447, przysłał mądrą ambasadorkę, utrącił ustawę IPN-u) to zrobił, chciał to zrobił, dawaliśmy - Polska - sobą pomiatać, to pomiatał.

Ważne co robimy, my Polacy sami i poprzez naszych reprezentantów, a że nie mamy koncepcji czego chcemy, to nasi reprezentanci robią co robią i pomiatają nami jak pomiatają. III Zasada dynamiki: Każdej akcji towarzyszy reakcja.Równa co do wartości i kierunku, lecz przeciwnie zwrócona.

Wczoraj od rana piszę (jak kto głupi), aby stworzyć własny, polski fejsbuk i tłiter. Zainteresowanie ogólne kiepskie, nie zakłócone szczegółami. Prawie nikogo nie obchodzi, to czemu się dziwić, że PDT nas doił, że myckowi nas dymają?

Widocznie tak należy, więc tak robią. Jeżeli Patriotom z Patriotów się nie chce palcem w klawiaturę kliknąć, to czego oczekiwać od decydentów.

A Ty Verito, co zrobiłaś dla swego kraju?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1658335

Gdy lewicowy Biden, będzie wprowadzał żydo-masońskie porządki w USA, a ludzie potracą pracę i nastanie kolejny wielki kryzys. Jak było wieku 20 i w latach 20. 

My to w Polsce już przerabialiśmy, gdy do władzy dostali się tacy ludzie jak, Balcerowicz, Lewandowski, Geremek, czy Tusk.

I jakie zniszczenia zostawili po złodziejskiej prywatyzacji i ile milionów Polaków straciło pracę. A potem za śmieciowe wynagrodzenie płacili Polakom, osiągając miliardowe zyski, do swoich kieszeni.

I tak będzie w USA, gdzie korporacje będą czerpać miliardy, a pracownicy będą dostawać nędzne wynagrodzenie, by przeżyć i harować po 12 godzin.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1658330

- zadłużą Stany Zjednoczone na biliony dolarów a to im wystarczy na 4 lata "rządów" aby sztucznie podtrzymać gospodarkę i móc spokojnie okradać USA.

Co dalej będzie to reszta ich nie obchodzi.

To co Pan Prezydent Donald Trupm odbudował dla Stanów Zjednoczonych - zniszczą to te Wandale i Huny w pół roku !!!

Jak im nie wyjdzie i uracą władzę to problem przekazują następcom (tak jak u nas platforma czerwonych zbójów).

To jest ten sam scenariusz i ci sami charektorologicznie "ludzie" - dlatego taki Borys Budka śle im buziaki i merda do nich ogonem - ta czerwona, zdradziecka suka.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

#1658345

Na jaki kraj spadną wkrótce z amerykańskich bombowców tony lewackiej wolności i demokracji?
Stawiam na Iran

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1658446

- zacznie się od fałszywych oskarżeń przez Żydów o posiadanie przez Iran broni atomowej - tak jak Irak oskażyli o posiadanie broni chemicznej i praktycznie zniszczyli ten kraj posługując się prowokacją i instrumentalnie Stanami Zjednoczonymi i ich potęga militarną.

Kłamstwo u żydo-faszystów to podstawa działania - niczym nie różnią sie od Hitlera i nawet Palestyńczyków wsadzili do gett ogrodzonych drutami kolczastymi pod wysokim napięciem (był porogram w TV o tym - zdjęcia , filmy i komentarze)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

#1658452

prosto zawalczyć, bo ma dwu protektorów: Chiny i Rosję (choć pejsaci w obu mogą mieszać i przekupywać polityków). A na majdany ten kraj Persów jest odporny. O tym rzetelnie i z pierwszej ręki tutaj:

Paweł Kowalski, Co myślisz o Iranie?

Podtytuł: W gościnie u zwykłych ludzi.

Zajawka:

Co myślisz o Iranie? obala mity i stereotypy. To pełna magii podróż do świata Orientu: smaków, zapachów i dźwięków. To poszukiwanie prawdy o zwykłych ludziach i ich codziennym życiu w granicach Islamskiej Republiki Iranu. To odkrywanie skarbów perskiej kultury – irańskich miast, meczetów i bazarów; tradycji – wspólnych spotkań przy daktylach i herbacie z cynamonem; a także zwyczajów – ślubnych, rodzinnych i wielu innych. Wciągająca i błyskotliwa opowieść, która otwiera czytelnikom bramy do bogactwa irańskiej różnorodności, ale przede wszystkim do irańskich domów, serc i dusz.

Paweł KOWALSKI – miłośnik podróżowania, pasjonat kultur i grup etnicznych krajów Azji. Adorator górskich wędrówek. Zapaleniec fotografii i chwytania życia w kadry. Debiutujący autor na rynku książki, choć pisanie o podróżach nie jest mu obce (m.in. publikacje w magazynach górskich). Odbył dwie roczne podróże do Azji. Docierając wyłącznie drogą lądową z Poznania do Singapuru, przemierzając legendarny Jedwabny Szlak i zagłębiając się w codzienność zwykłych ludzi spotkanych w drodze, poznał wiele krajów tego kontynentu. Podczas trzech miesięcy spędzonych w Iranie odwiedził ponad pięćdziesiąt miejscowych domów i rodzin.

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze ISBN: 978-83-764-9192-9

EAN: 9788376491929

Liczba stron: 512 (400 fotografii) Format: 165x235mm

Świetne pióro, do tego 400 ilustracji – zdjęcia Autora!

Pod redakcją blogera Zygmunta Korusa dla Wydawnictwa KOS – polecam utalentowanego debiutanta!

Do nabycia: https://allegro.pl/oferta/ksiazka-do-kawy-p-kowalski-co-myslisz-o-iranie-9186153085

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

insurekcjapl

#1658466

spora przesada a dalej to już oszołomstwo. ktoś dopiero odkrył, czym jest globalizacja i że to USA rozszerza swoje wpływy globalnie, zresztą dając i zarobić innym w swoistej kolejce dziobania? jaki inny ład miałby być lepszy, ten osiągnięto wystarczająco pokojowo i korzystnie dla wszystkich. a że z czasem potężne interesy obracają się przeciw ludziom, to normalne, i tak dochodzimy do złych stron globalizacji z częściową prawdą o tym słynnym NWO. pax americana, rządy pieniądza i korporacji. ale jak komuś w głowie tylko żydy, masony i neomarksiści, to i jaki ma mieć ogląd sytuacji? swoją drogą, skoro kluczem ma być stosunek do żydów, to weźcie wyduście wreszcie z siebie, że najlepszy był Adolf hitler.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1658477