Obywatele Decydują Na Taczki ze Zdrajcami Polski i Polakow!

Obrazek użytkownika Archiwum X
Idee

„Dość olewania”. TVP i Polskie Radio odmówiły publikacji spotu

Rozlicz polityków z obietnic wyborczych!

Tylko Prawda

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:15)

Komentarze

Jak śpisz i "śnisz o lepszym życiu", to lepiej się obudź, bo nic z tego nie będzie, gdyż OBCY U WŁADZY CIĘ OLEWAJĄ..

Warto też zajrzeć na filmiki pod spodem. Ważne i NIEPOPRAWNE rzeczy o zdrowiu.

Nadto bardzo ważny filmik o tematyce okołobiblijnej. 

Np.

Kultura judeochrześcijańska  - Janusz Zagórski powiedział na poważnie, że istnieje coś takiego, a jego rozmówca Szczodrak nie zaprotestował. Może i w ramach jakiejś dzisiejszej refleksji można tak powiedzieć, ale historycznie nic takiego nie było.

Mówił też o kulturowo-religijnych tradycjach. I też nic. A są takie? Czy rzeczywiście gdzieś do siebie przystajemy (kulturowo- religijnie)? Czy to coś więcej jak ekumeniczne naginanie Kościoła?

„Trzonem ideologii judaizmu jest Tora – częściowo wymyślona podczas tzw niewoli babilońskiej 587 r przed Chrystusem – ze strzępów mitów i legend. Wymyślonym elementem jest, że Bóg ustanowił kastę kaplańską i dziedziczną. Nadto Żydzi przywłaszczyli sobie wybraństwo, choć prorocy rzucali na nich klątwy, twierdząc, że wybrana jest tylko mała grupa społeczna – reszta Izraela. Dalej, że Mesjasz jest prototypem tego gatunku. Tu brakuje stwierdzenia, że to chrześcijanie są Nowym Izraelem.

Warto się zapoznać z całą treścią.

miarka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1449297

Swiadomosc, to pierwszy warunek odzyskania wlasnej Ojczyzny z lap zydowskich lichwiarzy i pollitycznych "szczurow" bedacych na lichwiarskiej smyczy.
Drugi warunek, to odpowiednie "narzedzia" w naszych rekach, jak: paly, taczki, widly, by to szabrownicze "plemie" wywiezc poza granice raz na zawsze.
Trzeci warunek, to konsekwentne wprowadzanie mysli Narodowej i Patriotycznej do Sejmu (i Rzadu).
Czwarty warunek, to niezwloczne zastapienie zydowskiego "kneSejmu" Patriotami Narodu Polskiego, ktorzy nie znaja ZADNEGO kompromisu z oszustwem, klamstwem i korupcja. (12 sprawiedliwych na poczatek wystarczyloby. Jesli pol swiatem rzadzi 9 zydowskich syjonistow, to ja osobiscie nie widze problemu, aby Polska i Polakami rzadzilo 12 Polakow).
===========================
jasiek z toronto

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

jasiek z toronto

#1449303

... że ci, co rządzą to OBCY. To dlatego nas olewają. To dlatego się kłócimy, bo im chodzi o skłócanie nas - na zasadzie "Dziel i rządź" - ale i na biblijnej zasadzie: "Nie ostoi się dom skłócony". 

Do tych "Patriotów Narodu Polskiego, ktorzy nie znaja ZADNEGO kompromisu z oszustwem, klamstwem i korupcją" dodał bym ..."ze złem".

Wielką krzwdę naszej świadomości robią ci, co zacierają granice między dobrem, a złem, a nawet chcą tolerować zło, pochwalają tolerancję zła (sataniści) i nas nakłaniają do tolerancji zła.

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1449307

Polak z Polakiem nigdy w zgodzie nie będzie.

Dlatego oni wygrają.

Polska jest doskonałym miejscem na wszelkiego rodzaju doświadczeń na Polakach takich jak: masowe morderstwa np: samolot prezydencki, zabójstwa niewygodnych polityków, celowe zubażanie społeczeństwa, aresztowania bez powodu, tortury świadków, trujące szczepionki antywirusowe, celowe zadłużanie Polski, jawne okradzenie Polaków ze składek OFE i publiczne wciskanie "kitu" w telewizji publicznej i prywatnej.

Polacy przecież nic się nie dzieje :)

Teraz mamy jeszcze gorsza dyktaturę, polecam artykuł: http://ewakopacz.nwo13.com/2014/11/07/ewa-kopacz-niszczy-polske/

Jeżeli nasz naród nie ruszy na belweder, to już nigdy Polska nie będzie Polska!!!

Polacy pobudka!!!

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1449326

... że: "Polak z Polakiem nigdy w zgodzie nie będzie.

Dlatego oni wygrają".

Dzielą nas Polaków potrzeby, ale łączą wartości. A to więcej.

Dzielą wartości zwykłego rzędu - te polityczne, jak prawo, władza, ekonomia i gospodarka. Dzieli propaganda medialna odwołująca się do naszych niskich emocji.

Dzieli partyjniactwo i prywata przestępczych organizacji upodobnionych do partii politycznych, a z drugiej strony dzielą interesy osobiste związane z powiązaniami z którąś z opcji „politycznych”, pozostawanie w uzależnieniu czy zastraszeniu, czasem układzie.

Dzielą wartości niższego rzędu, którymi włada polityka – te zaspokajające potrzeby materialne i cielesne.

Ogólnie to dzieli to, co uważamy, że „nam się należy”, oraz do czego „mamy prawo”, czy czego „jesteśmy warci” (dzieli to, co nam podsuwają reklamy), dzielą przywileje i immunitety, obitnice i gwarancje, które obcy i nasi zdrajcy wprowadzili do ich faszystowskiego prawodawstwa dla nas.

 

Za to łączą ludzkie wartości wyższego rzędu – te zwyczajne, którymi żyjemy na codzień, te z potrzeb których formujemy cele dla polityki i którym polityka służy - sprawiedliwość, prawość (zwłaszcza stosunek do prawdy i dobra), łączy moralność, zwłaszcza morale wspólnotowe zaczynając o sztandarowych wartości jak Bóg, Honor i Ojczyzna.

Łączy chęć pracy i walki o godną przyszłość, o prawdziwie pokojowe warunki do rozmnażania się, do zapewnienia potomstwu godziwej przyszłości, łączy człowieczeństwo  dojrzałe  – zaczynając od podejścia do ludzkiej godności, do kultury...

Łączy odpowiedzialność zwłaszcza za rodziny, ale Naród i Państwo jako gwaranta naszej przyszłości – jedynego gwaranta – bo obcy to tylko by chciał taniego niewolnika bez własności, a więc na jego łasce.

Łączy nierozłącznie związana z odpowiedzialnością wolność. Łączy dobro wspólne, które powstało z krwawizny pracy i krwi przelewanej w walkach naszych przodków, Ojców Narodu, ich ofiar i wyrzeczeń” „Żeby Polska...”.

Łączy troska, by tego żadni zdrajcy nie zaprzepaścili, łączy troska, by nasze potomstwo przejęło od nas Polskę w lepszej kondycji duchowej i materialnej jak kiedykolwiek i z perspektywami do życia.

 

Dlatego uważam, że Polak z Polakiem się dogada, że jak zawsze w trudnych sytuacjach stanie na wysokości zadania.

Pogoni obcych, pogoni najeźdźców, rozliczy i osądzi zdrajców, odbierze majątki przestępcom i skorumpowanym. Ustanowi władzę prawdziwie patriotyczną, odpowiedzialną, dalekowzroczną, odpowiedzialną wobec Narodu.

 

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1449392

Jakie wartości łączą Polaków?

Nikt poważnie nie traktuje Polaków na zachodzie ani we własnym kraju. Brak jedności narodowej kiedyś i teraz.

Nigdy nie będzie żadnej rewolucji narodowej w Polsce ani w żadnym słowiańskim kraju. Polska to świetne miejsce do doświadczeń na ludzkości. Nowy porządek świata jest zapoczątkowany właśnie w Polsce. Polska jest w trakcie "testow".

Moje doświadczenie z Polakami na obczyźnie:

Odkąd przestaliśmy obsługiwać Polaków w naszym biznesie w Wielkiej Brytanii - nasze dochody wzrosły. Po co nam problemy?

A wczesniej byly i to jakie!

Zycze każdemu klientowi wszystkiego najlepszego, wiec nie chce komplikować sobie życia, a było one wcześniej bardzo skomplikowane, gdy bylem "otwarty" dla swoich rodaków.

W swoim biznesie trzymam się z Ruskimi, dlatego wszyscy Litwini, Ukraińcy, Białorusini i Afganistanie korzystają z naszych usług.

Poza tym nikt nie olewa nas bo każdy wie co może zrobić "Rusek" jak go ktoś "wkurwi".

Putin jest uważany bardzo przez Rosjan i nie wiem dlaczego wszyscy z państw nadbałtyckich szanują Ruskich (na obczyźnie)?

 

...każdy dzień zwłoki i kłótni - powoduje, że Polska jest bardziej zadłużana przez "nich"!

Teraz Kopacz kopie grób dla Polski!

zadłużenie rośnie żeby Polska była nie Polska!

Jeżeli nasz naród nie ruszy na belweder, to już nigdy Polska nie będzie Polska!!!

Polacy pobudka!!!

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1449450

Niepoprawni to potężne narzędzie przekazu a Gawrion to człowiek, który głęboko wierzy w to co robi. Szkoda, ze nie ma więcej takich ludzi jak on. Wielu z Was tylko narzeka, ze jest źle i nic nie robi! On dużo robi dla Was!

Pamiętam jak przed Euro jak zamieściłem tutaj mój artykuł na pierwszej stronie w którym to pisałem, że cala Polska będzie strajkowała.

To był świetny moment do tego aby coś zmienić w Polsce. Artykuł rozszedł się po prasie niezależnej jak wirus.

Prezydent w telewizji nawoływał do tego aby nie strajkować.

Strajków oczywiście nie było i nigdy nie będzie jest tylko "Rzeczpospolita Teoretyczna".

Ci co gleboko w cos wierzyli dlugo czekali i nic. Teraz Polska pustoszeje

Polacy wracaja do Polski po psa i rodzine: http://bardzo-wirtualna-polska.abceblog.com/polacy-wracaja-z-zagranicy-po-psa-i-rodzine/

Odchodzę z Niepoprawni, bo nie chce marnować swojego czasu.

PS: zajmuje się teraz super szybkim hostingiem i jeżeli Niepoprawni będzie chciało stworzyć jakiś dodatkowy serwis to służę pomocą.

Spędziłem wiele fajnego czasu na Niepoprawni wierząc ze coś zmienię.

Nie udało mi się. Ten kto stoi w miejscu to się cofa - świat idzie do przodu.

Pozdrawiam Niepoprawni

Archiwum X

Wszystkiego najlepszego

tu będzie można się już wkrótce ze mną skontaktować Best Turbo Host : http://bestturbohost.com/

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1449484