Klamstwa w Internecie

Obrazek użytkownika Archiwum X
Kraj

Polskie media sa zaklamane a pomaga im w tym Google Google manipuluje w wynikach wyszukiwania w Polsce w taki sposób aby propaganda zawsze byla na wierzchu. Tutaj prawda nie powinna nigdy wychodzić na jaw.

 

Google AdSense zawsze zamyka konta przed wypłatami pieniędzy.Google manipuluje polityka prywatności w sposób nielegalny. "Google słabo informuje użytkowników o danych, które zbiera na podstawie ich aktywności" - stwierdza raport, sporządzony na wniosek 27 państw członkowskich Unii Europejskiej." Jak długo Google będzie kłamać, okradać i oszukiwać ludzi?

 

Google zbudowało w internecie swój "własny wirtualny świat" mimo tego, ze jest inaczej. Jest ciężko znalezc prawdziwe informacje dotyczące naszej Polskiej rzeczywistości. Niezależne blogi z wiadomościami mają obniżany PageRank aby ich "siła przebicia" była słaba. Dlatego "w Polsce jest dobrze" i będzie jeszcze lepiej, ale czy tak jest naprawdę? Mam wrażenie, ze Polski rzad okupacyjny zniewalający Polskę specjalnie "nakazał" propagandę w internecie.  Kiedy wydział antymonopolowy dobierze się im do dupy dla Googla za nie płacenie podatków w krajach takich jak Polska?  Google manipuluje, wynikami wyszukiwania.

 

Google manipuluje wynikami wyszukiwania i trzeba coś z tym zrobić.

 

Google manipuluje wynikami wyszukiwania

...........................................................................................................................................................

Brak głosów

Komentarze

Ustaw sobie bing albo inną altavistę jako główną wyszukiwarkę, zablokuj sobie dostęp do stron google, co by Cię nie korciło, i przyczyń się w ten sposób do osłabienia monoplisty.

Vote up!
0
Vote down!
0
#304839

Google - a Wikipedia to czym jest, czy nie tubą propagandową lewackiego deala?

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#304867