Bohaterowie wyklęci

Obrazek użytkownika skorpion2
Idee

Bohaterowie wykleci

Kolejny raz w ustanowionym dniu pamięci  o żołnierzach niezłomnych staramy się wspominać  ludzi, którzy oddali życie  za wolność  naszej Ojczyzny, ukochanej przez nich Polski. W  płomiennych przemówieniach wygłaszanych ustami naszych obecnie rządzących  oficjeli przywraca się im należytą pamięć  i cześć. Nie udało się komunie wygumkować Ich z naszej historii, choć bardzo się o to starała .

Jak wszyscy przyzwoici Polacy klękając przed ich cieniami oddaję im głęboki hołd za ich właściwy wybór, bohaterstwo i heroizm. Będąc w tak beznadziejnej  sytuacji nie stracili z pola widzenia świętej sprawy, o którą walczyli. Wieczna chwała im za to. Oni odeszli, pozostali ich bliscy, którzy przez dziesięciolecia cierpieli tak za nich jak i za swoje trwanie przy nich.

  Komunistyczna władza wspierana przez sowieckich towarzyszy przez te wszystkie lata panoszyła się w Polsce, ubabrana krwią najwartościowszych naszych współbraci. Doczekaliśmy  wolnej Polski, nareszcie wiemy kto mordował tych co walczyli ze zniewoleniem, a więc wiemy kto był zbrodniarzem i mordercą. W cywilizowanym świecie takich ludzi stawia się przed sądem i wymierza sprawiedliwą karę… W Polsce zbrodniarze żyli i wciąż żyją wśród nas. Jakby tego było mało dożywają sędziwego wieku w dostatku, przez nikogo nie niepokojeni. Największym skandalem jest, i tej hańby nic nie wymaże, urządzanie zbrodniarzom  pogrzebów państwowych  z pełnymi  honorami, w asyście wojskowej i składanie ich truchła na cmentarzach uważanych za narodowy panteon bohaterów. 

 Jaki przekaz idzie do społeczeństwa?  Jak czują się żołnierze stanowiący asystę honorową asystując zbrodniarzowi w otoczeniu innych bandytów i ich rodzin? Co może wyniknąć z takiego pomieszania z poplątaniem? Z jednej strony prawdziwi bohaterowie, obecnie wynoszeni na piedestał,  stawiani jako wzór heroicznego  patriotyzmu,  z drugiej ich oprawcy. Za co w ten szczególny sposób im się dziękuje? Przecież jedno powinno wykluczać drugie.  Całkowite pomieszanie pojęć . Czy to jest normalne…?   W jakim kraju my żyjemy?! Gdzie podziała się choćby elementarna sprawiedliwość?!

W narodowym panteonie wiecznego spoczynku, choćby na warszawskich Powązkach Wojskowych,  obok siebie spoczywają oprawcy i ich ofiary. W świętym dla Polaków dniu zmarłych spotykają się w tym samym miejscu rodziny zamordowanych, z rodzinami morderców, którzy bezczelnie śmieją im się w twarz. Słyszy się czasem z ich ust „no i co nam zrobicie?”     

  Czy  nie jest to  jakąś narodową paranoją? Czy doczekamy się takiego momentu gdzie to zostanie w jakiś sposób uporządkowane aby nareszcie było wiadomo, kto jest kto? Czy morderca lub ktoś zaangażowany w wymordowanie najlepszych synów Polskiego Narodu ma prawo mieć grób w nekropoli poświęconej bohaterom naszej Ojczyzny?

W licznych rozmowach, prowadzonych na ten temat najczęściej daje się słyszeć, że rządzący, żeby nie wiem jak byli propolscy, nigdy nie zdecydują się na to aby ten stan rzeczy zmienić. Powstaje pytanie dlaczego? Wyrzucenie szczątków i grobów morderców, zdrajców na specjalnie przygotowane w tym celu miejsca wymaga nie lada odwagi. Podobno przeciwni  są  również  hierarchowie kościołów chrześcijańskich, z katolickim na czele. Dlaczego? Trudno to pojąć. Są to przecież  ludzie,  którzy z całych sił  zwalczali naszą chrześcijańską tożsamość , pluli na nasze świętości , wiarę i Boga, a spoczywają w poświęconej ziemi. Czy święte dla Polaków miejsca doczekają się kiedyś wyczyszczenia z tych złogów morderców i zdrajców? Nie chodzi o zemstę czy jakieś bezczeszczenie, tylko o w cywilizowany sposób wyczyszczenie nekropoli z ludzi, którzy nie zasługują aby w tych miejscach spoczywać, bo w rażący  sposób urąga to pozostałym przyzwoitym Polakom, a ich ofiarom w szczególności. Skoro politycy nie mają odwagi na takie posunięcie powinien powstać zdeterminowany ruch społeczny, który wywrze presję  na politykach tak silną, że zmusi to ich do podjęcia odpowiednich działań. Jesteśmy to winni naszym bohaterom. Dopóki to się nie stanie Polska nie będzie normalnym sprawiedliwym krajem.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Korzenie i fundamenty mamy trwalsze od spiżu, bo na kościach bohaterów wzrosłe... Śmiejcie się psubraty, żeśmy nie dość piękni, że braki wielkie mamy, że garnitury nie takie, że inaczej czujemy, żeśmy nie nazbyt światowi... ale w marzeniach - nawet się do nas nie zbliżycie...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1582386

cyt:

Dokładnie tak samo morduje ISIS w Syrii.
Pytają o wyznanie i mordują jak nie jest "właściwe".
Bandyci przeklęci i ISIS to warci siebie zbrodniarze.
To bardzo dobra analogia.

Dzisiejsi miłośnicy bandytów przeklętych to również miłośnicy terrorystów 
banderowców(to też terroryści), islamistów ...
To wszystko jedna skrajna ekstrema używana przez globalną mafię żydowską do terroryzowania narodów.

 

Oscar 

04.03.2019

 

 

Tak się piszę w tym ścierwo medium o żołnierzach niezłomnych
A wszystko to pod czujnym  okiem nowo mianowanej burdelmamy oraz złodzieja i warszawskiego cwela
Tak psiaku to Twoi znajomi
Co za ścierwa nie ludzie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1582391

Po co robisz burdel z Niepoprawnych?   Przecież on już ledwo zipie...a ty mu jeszcze lejesz szambo na głowę.

Tylko na tym się znasz, burdel - specjalisto?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1582394

Verito Braun velGender
Jak ci się tamto szambo podoba to WYPAD tam.
Nie siedź tu okrakiem
Tam burdelmama nie daje sobie rady więc pomożesz tym parchom
Ile czasu ci trzeba na to pożegnanie co już wielokrotnie ogłaszałaś
Braunowa ,co jest warte twoje słowo

ps.
a zipiesz to pewnie tylko ty
EOT

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1582444

Bo już was coraz mniej i robicie bokami, za czterech, jak to dawniej bywało.

Jeżeli tam takie szambo...to po co tam łazicie i zdajecie nam sprawę z tego co się tam dzieje? He ..he ..ciekawe czy odpowiesz.

Nie siedzę okrakiem...tam  jest paru mądrych ...więc nic tam po mnie....a tu...może się jeszcze na coś przydam.

Nigdy się nie żegnałam ...czasem wychodzę tylko na chwilę,  by zaczerpnąć świeżego powietrza jak mnie zemdli od zawiedzonych komentarzy...a jak zechcę wyjść....to po prostu trzasnę drzwiami...i nie będę się z nikim żegnać.

Więc nie zmyślaj i nie fantazjuj jak tu niektórzy "szanowni" blogerzy mają w zwyczaju.

Nie popisuj się slangiem angielskim (EOT)  bo póki co jeszcze na tym portalu mówimy po polsku...chyba że nie wiesz jak to  napisać po polsku...pomożemy, my Polacy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1582448

Verito, nie karm tego londyńskiego buraka. Nie odpowiadaj na jego chamskie zaczepki, to się gnom ze złości zapluje...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1582456

Już nie będę...a jak mnie poniesie...to przypomnij, dziękuję

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1582458

spadaj wiejski pajacu

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1582504

Oscar to dość ortodoksyjny piewca czasów głębokiej komuny.
Te czasy były dla niego "najlepsze".
Dziś z racji wieku wspomina je z łezką w oku.
Niewielu tam takich ortodoksów,ale są
8-))))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1582453

....ani sprawiedliwym krajem...bo Polacy nie wiedzą co jest dobre a co złe.

Np. Taki  zabiedzony zawiedzony pisze coś o burdelach i myśli ,że robi coś dobrego.....bo nikt mu tego nie powiedział, że to złe....i tak jest ze wszystkim.

Zanim zaczniemy kopać groby...trzeba  najpierw poradzić sobie z żyjącymi kanaliami.... i nie czcić ich jako bohaterów.

Mało to takich siedzi na  urzędach i w ministerstwach?

Nawet na podrzędnych portalikach, ani Niepoprawni...ani gawrion nie radzą sobie z takimi...

A co do bohaterów wyklętych - chylę czoła przed nimi. Oni wiedzieli co jest dobre a co złe, nie kierowali się ani interesem własnej partii ani nienawiścią.

Łukasz Ciepliński do Żony i Syna . Gryps zza krat. Słowa, które kruszą mury. „W tych dniach mam być zamordowany przez komunistów”

Wymodlony, wymarzony i kochany mój synku. Piszę do Ciebie po raz pierwszy i ostatni. W tych dniach bowiem mam być zamordowany. Chciałem być Tobie ojcem i przyjacielem. Bawić się z Tobą i służyć radą i doświadczeniem w kształtowaniu twego umysłu i charakteru. Niestety okrutny los zabiera mnie przedwcześnie a Ciebie zostawia sierotą. Dlatego piszę i płaczę… – pisał do rodziny Łukasz Ciepliński „Pług”.

http://www.wykop.pl/ramka/1884998/lukasz-cieplinski-do-zony-i-syna-zza-krat-slowa-ktore-krusza-mury/

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1582395

Verita - widać, ze jeszcze nikt ci nie uświadomił ile ty złego robisz tutaj - śmiem twierdzić, ze żadna z ciebie patriotka tylko jakaś prowokatorka. Albo się opanuj albo będziesz uważana, za gównianą antypolską prowokatorkę, co właśnie próbuje tu zrobić burdel i jako taka będziesz tępiona.

 

Ps. co do artykuliku, to pełna zgoda. Niestety kościół też umoczył gderając peany na pogrzebach tych zbrodniarzy, więc teraz w zaparte broni swego - szmacą się niestety. Powązki powinny już dawno być oczyszczone od zbrodniarzy, a tu jeszcze w ostatnich latach ich przybyło jak choćby jaruzel...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1582512

....czekam aż ty to zrobisz...

tylko najpierw sam siebie uświadom.

https://www.youtube.com/watch?v=05nHC5ltGDA

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1582518

zniknąć z przestrzeni publicznej, w tym wypadku nekropolii podobnie jak pomniki "oswoboditieliej iz wsiego". Powinno być to zrobione w sposób jednoznaczny. 

Chciałem napisać pochwałę patriotyzmu tragicznego Polaków. Jeszcze Polska nie zginęła bo oni dali życie, o bohaterów groby mamy ostrzyć bagnetów stal, z ich kości słodyczy wysysaj,  kości ich mchem porosły , użyźniły roli szmat, na snop zboża ręce składając czujemy ich obecność itd. Wszystko to, bo jesteśmy jako naród wyznawcami wojny sprawiedliwej, mimo możliwości nigdy nie poszliśmy w zamordyzm czy imperializm. Dlatego te wystawne grobowce oprawców z nadania imperialnej i niesprawiedliwej, diabolicznie złej potęgi taki stanowią w tych miejscach dostojnych dysonans. 

Problemem jest jednak miejsce, ani do lasu, bo znów będą leżeć zbyt dostojnie, dowolny kwartał stolicy tym bardziej nie, mimo powojennej ekshumacji tam wszędzie, pod każdym kamieniem groby bohaterów, nie można ich nawet pod Smoleńsk...

Trza by chyba jakiegoś rabina wynająć, żeby jakieś kosher miejsce wyznaczył, i potem do trzonu resztę tej specjalnej kasty dołączyć aby skromnie i zachowując godność ludzką powtórnie pogrześć.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Onufry Zagłoba

#1582698