Ostatnia skamielina padła?

Obrazek użytkownika skorpion2
Kraj

W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie.                 Książę Adam Czartoryski                        I tak jest po dziś dzień!

 Uf, co za ulga, ostatnia komunistyczna skamielina rozbita? Teraz jeszcze trochę wysiłku, by potłuc ją na kawałki, aby można było je rozetrzeć w pył. Reszty dokona wiatr historii.

Temu, co się działo w ostatnim tygodniu towarzyszyły ogromne emocje związane z niemałą obawą czy się uda. Wściekły atak obrońców tej skamieliny powodował niepokój o powodzenie tego przedsięwzięcia. Dlatego należy się ogromne uznanie dla całej ekipy, która to przeprowadziła.

Mam nadzieję , że jest to tylko początek czyszczenia tego boksu stajni. Złogów, które tam zlegają są całe pokłady. Powstawały przecież przez kilkadziesiąt lat. Trzeba jeszcze wielkiej wytrwałości, konsekwencji w działaniu, bo to tytaniczna praca. Potrzeba tego wszystkiego, aby doprowadzić to do końca. Czy tej ekipie wystarczy sił i determinacji? Nie wiadomo. Mamy taką narodową skazę, że, jakże często, rozpoczętego dzieła nie kończymy. Oby teraz było inaczej.

Komunistyczna skamielina, choć rozbita, łatwo się nie podda. Będziemy mieli jeszcze niejedną próbę dokonania przewrotu. Będą kąsać, kopać, walić czym się da, napuszczać na nas tych, których udało im się zmobilizować. Jest ich niemało. Mieli rację ci, którzy uważają, że ci co wyszli bronić skamieliny to esbecy, ubecy, ich agenci, komunistyczni aparatczycy, byli komunistyczni mundurowi, ich rodziny, dzieci, wnuki i jak zawsze trochę pożytecznych idiotów. Ci ostatni niewiele rozumiejąc z tego, co się dzieje, dali się zmanipulować i za wszelką cenę chcą przynajmniej stanąć obok zidiociałych celebrytów i antypolskich polityków, bo to w ich mniemaniu daje poczucie bycia trendy, uważają, że w ten sposób przynależą do elity.

Ubecy, wojskowi, milicjanci, komunistyczni aparatczycy i ich krewni to zorganizowana grupa. Prowadzą ją wytrawni oficerowie dawnych służb. Obecnie utracili władzę, przywileje, apanaże i nie odpuszczą. Będą próbować wszystkiego. Teraz należy spodziewać się zamachów na życie kogoś z kluczowych postaci obozu patriotycznego. Zdarzało się, że zabójcą był ochroniarz. Obym się mylił.

Ten, kto ich zna zdaje sobie sprawę, że w strukturach „dobrej zmiany” ulokowali swoich agentów, może na razie uśpionych, ale w odpowiednim momencie ich uruchomią.

Jak ktoś obserwuje scenę polityczną, na pewno zauważył już ich działanie.

Należy szczególnie przyglądać się ugrupowaniu Kukiza, bo tam wrogie służby umieściły ich najwięcej. Być może cała ta formacja została zbudowana przez te służby. Wszyscy widzą, jak oni się zachowują. Mienią się patriotami, a głosują jak stworzone przez służby: PO i Nowoczesna, bo PSL to komunistyczne popłuczyny. Dlatego wchodzenie w jakiekolwiek alianse z tą formacją może być przysłowiowym pocałunkiem śmierci. Oni czekają tylko na odpowiedni moment. Mam nadzieję, że tak w środowisku prezydenta Andrzeja Dudy jak i w Prawie i Sprawiedliwości, mają

tego świadomość …? Może po Smoleńsku czegoś się nauczyli. Oby.

Wiemy z przeszłości jak niefortunnie bracia Kaczyńscy, tak świętej pamięci prezydent, jak i premier/prezes, dobierali sobie współpracowników. Ilu kanaliom zaufali umożliwiając zaistnienie na scenie politycznej. Jak ci, wyniesieni z niebytu, się odpłacili. Teraz widać gołym okiem, że byli to ludzie podstawieni, aby od środka rozwalać tę formację. Mam nadzieję, że teraz już każdy, kto zostaje namaszczony na znaczącą figurę, jest w każdy możliwy sposób prześwietlony, a poza tym poddany stałej obserwacji. Oczywiście nie należy wszystkich podejrzewać , do kogoś trzeba mieć zaufanie, ale nigdy bezwarunkowe. Ludzie zdradzają z bardzo niskich pobudek… Mnie zdradził przyjaciel, ktoś z kim się wychowywałem od dzieciństwa. Wydawało mi się to niewiarygodne. Z mojej strony gdyby zaszła taka potrzeba skoczyłbym za nim w ogień. A jednak… Dlatego uważam, że do wszystkich należy mieć ograniczone zaufanie.

Wracając do tematu. Będziemy musieli stoczyć z tą hydrą jeszcze nie jedną bitwę. Wiadomo jak to jest z hydrą, obetniesz jej jedną głowę i zaraz wyrastają następne i tak bez końca.

Jesteśmy narodem posiadającym skazę pęknięcia. Znaczna część z nas najlepiej się czuje służąc komuś, bo ma gen niewolnika. Nie zależy im, aby Polska była wolna i niepodległa. I to tych ludzi należy się bać. Druga część narodu jest szlachetna, kocha wolność i niezależność. Są to ci, którzy, kiedy zachodzi potrzeba, oddają życie w obronie swojej ojczyzny. Mamy w Polsce takie wahadło, które wychyla się, raz ku uciesze naszych odwiecznych wrogów, innym razem ku ich zmartwieniu. Lecz oni nigdy nie zrezygnują, aby Polskę sobie podporządkować, wykorzystując w tym celu plemię przekupnych niewolników. Ma to i teraz miejsce. Wiemy przecież kto za tym stoi i skąd dostają pieniądze. Sprzedajnych zdrajców u nas nigdy nie brakowało.

Dlatego Bracia musimy być mocni!!!

Wolności nie można posiadać, trzeba ją stale zdobywać!!!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

... bo OSŁOWIE PiS nie zauważyli sprzeczności w art. 12 i 18. Mamy ich 235 ale żaden nie zauważył. Żaden! 

 Tak więc na ustawę o SN trzeba będzie chyba poczekać do września. Sfuszerowano sprawę.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Traczew

#1544809

Komunistyczna hydra wsparta przez pieniądze Sorosa i lewaków z Brukseli musi wtc i wrzeszczeć bo za to jej płacą...ale damy radę...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1544813

Skorpionie szanowny, chapeau bas!/Czpki z głów! Tekst dla rozumnych i tych co szukają, prawdy. Traczewskie ośle zwąchanie i prykanie już po zawodach. Parlament/sejm i senat)  zatwierdził. Prezydentem się nie zasłoni. Trybunał konstytucyjny może zaklepac. Mr. Traczew, każdy bład jest do poprawy post factum/po fakcie. W tym przypadku również post factum, rządowa nowelizacja/ poprawka już zaklepana. Do września czekać można na, grzyby?

Yagonie drogi, zgadzam sie z tym co piszesz. Ufundowana hydra bolszewicka działa w całej UE i jeszcze dalej. Obserwuję to na żywo u siebie, w Berlinie. O tym, po tym. Damy radę, to pewne. Tylko z uwagą na te skamieniałe szczątki. Mogą trafić nimi w nas ci, którzy biorą za to limity finansowe. Na razie rżą, ale rżnąć, które już było, może się ponownie zdarzyć. To już wybucha z ich twarzy.

Pozdrawienia z Berlina 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Nasza Szkapa

#1544822

W swej notce wyrażałem tylko obawy, że na skutek niedopatrzenia ustawa o SN musi zostać poprawiona. Kiedy? Sejm na wakacjach. Czyli we wrześniu. Senat mógłby dokonać poprawki sam, gdyby to on popełnił błąd. Ale jeśli błąd był w ustawie przyjętej w Sejmie, to proces legislacji trzeba powtórzyć, bo każda poprawka Senatu wraca do Sejmu i TAM musi zostać zaakceptowana. Pozostałe dwie ustawy prezydent może podpisać, ale o błędzie w ustawie o SN mówił już rzecznik PAD.

Dlatego źle to wygląda i proces naprawy sądownictwa o którym pisze Skorpion ulegnie wydłużeniu.Totalniacy dostali okazję aby grzać sprawę.

Skorpion pisze także o agenturze. A czy ten błąd w ustawie o SN jest tylko błędem, czy........

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Traczew

#1544827

Wielu Patriotów Polski - POLEGŁO - polegając na kanaliach…

To te totalno totalitarne ”elitarne” kanalia systemowe zMONtoWały antynarodowe ściany, pokoleniowych straceń - wymurowane z instytucjonalnego znieczulenia teorEtycznej wiedzy, umożliwiającej całościOwe pro narodowe przewidywanie skutków  - nieodpowiedzialnego sądzenia o zbiorowym POLEGANIU…na łonie Ojczyzny …

– OJ, CZY ZNAmy …my mali zwykli Suwereni władania Polską, którzy zwykli są wierzyć w systemową moc – dobrostanu, prawa - do dobrze demokratycznego -> doborowego zaRZĄDzania - sądowym (dojrzałym- mądrym) egzekwowaniem konsekwencji systemowych -.> ZBIOROWYCH LEKCEWAŻEŃ - kroków sekwencji - systemowego hodowania uczelni znieczulic KANALIzujących  medialną  „wiedzę” ...

o służbach ukrywających – antynarodowe „kształcenie elit”- służących  do „SYSTEMatyzowania” sądzenia antynarodowego – hołdującego NIE WYCHYLANIE SIĘ z systemowej „kanalizacji” - obliczonej „matematycznie” dla ścieków błędnych założeń, nie uwzględniających "matemaEtyki"  tego że Naród ma tematy etycznie doświadczone życiowo, które powinno się skrupulatnie wyjaśniać z pełnoprawnym użyciem prak(E)tycznego LICZENIA NA PAŃSTWO (odpowiedzialności zbiorowej - dokumentowanej w KONSTYTUCJI – w artykule 44 – (szczytującym organicznie) towarZYSKIm POdzialem ( w zyskach ze ZŁOdziejstwa ) z uprawiania władz trójpolówek - platform  POlujących na łupy z POspolitego ZŁOdziejstwa.

Trzech „Mam karmiących” (karygodnie mamiących większość społeczeństwa niemowlęco poddanych nikczemnemu systemowi - systematycznego ukrywania zbrodni - sądownictwem  zorganizowanym systemowo do: NIE-WYKRYWANIA POlitycznie sprokurowanych patologii -ewidentnie antynarodowych – imperiaLiZmów ZMÓW (policyjnie  wykrytych i zlustrowanych) ”łowców skór” (POlitycznie mordujących pacjentów w Polsce traktowanych jako towar"skóry"  dla  ZUSowego uzysku dla  przemysłu grabarskiego - systemowy przyRządu do „konstytucyjnego” zniewalania niepodległości sądownictwa...

– Jadącego na „dopalaczach - sądowego uprawomocnianiu” - zbrodniczych procederów - antynarodowych aktywności, przy pasywności wielu paserów „sądowych”

Trzymamy 3 władze, czy tylko~ trzy Mamy Mamy, które dają cyca „racje” tylko swoim PO(CIECH)om…

Koniecznie wracając do narodowej obrony koniecznej – Polaków POLEGAJĄCYCH na piersi Mamy - Polskiej Karmicielki Narodu… Naszej Najjaśniejszej Pani, której nie godzi się zdradzać z niegodnymi „paniami” dla samolubnych URZĄDzooCyco- ssawek, POlitycznie dostawionych do patologicznego interPREToWania trójpodziału łupów i podatków od ZŁOdziejstwa - wewnątrz narodowych „elit” POdstawionych - do odstawiania cyrku „elit intelektualnych” – „prawnie” aktualizujących (lawinowo od 1989r.)system sądowego deprawowania „sądownictwa”

Patrioci POLEGAJĄCY na UPAdającym systemie „prawnych prawidłowości”

do końca żyli w nadziei, że warto być Polakami, choćby- wspaniałomyślnie,idealistycznie polegającymi,

na nieZŁOmnym – przykładnym liczeniu na własne- narodowe zdolności przeTrwania - dla oddawania czci - obowiązkowej 

prawdzie (nad/chodzącej) - czerpanej z wiary w wiedzę wypracowywaną na narodowych zasobach ( osobowych- życiowych  poświęceń) - z doświadczeń szczegółowych (doświadczeń na diabłach – błędów urzędniczych- tkwiących w zaparte w szczegółach ...przybliżających prokuratorów-do/prawdy)

FAktów opartych na prawdzie, która nieZŁOmnie- każdego Polaka prowadzić może  NALEŻycie - POLEGAJĄC

na mądrym- dojrzałym pro-narodowym sądzeniu ...

niezbędnym przy właściwym dzieleniu wiedzy wspólnotowej, chociaż „wiemy, że nic nie wiemy” (o rozgrzewaniu siedzisk prawnych) i dopiero wszystkim (w sensie całościowym) może stać się pospolicie nawiedzana -  w pełni BOGAta  wiedza - z najczystszych  nurtów, czystego- sumiennego POLEGANIA  - na ojczystych instytucjach państwa  -z przyszłością narodowego myślenia – o Stworzeniu, bożego organizmu - dóbr pro społecznych - ludzkiej inteligencji, niepodległej Polski..

Pozdrawiam J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#1544828

Zastanawiam się czemu Pan pubkikuje to na moim blogu. Nie ma Pan własnego? Nie jest to na temat. Odbieram to jako próbę zagłuszenia rzeczowej dyskusji, odwrócenia uwagi od meritum. Kilka razy przeczytałem ten tekst i oceniam to jako typowy bełkot trola. Dlatego proszę o wycofanie go z mojego blogu, bo nie życzę sobie tego radzaju wpisów.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

gmmk

#1544838

Ani ostatnia…ani skamielina….ani nie jesteśmy narodem posiadającym skazę pęknięcia. Skąd ta naiwność?
Jesteśmy narodem rozbitym doszczętnie.... skorupy rozrzucone są po całym świecie. Może wystarczą czystki w PiS... Czy nie jest za późno...Aby to mogło się zrosnąć ...jak i kiedy ? ...potrzeba cudu, potrzeba nam wstawiennictwa św. Andrzeja Boboli. Innej szansy nie widzę.
http://wprawo.pl/2017/07/21/czy-jaroslaw-kaczynski-zrobi-wreszcie-audyt-czystke-wewnatrz-pis-u/
http://www.radiomaryja.pl/kosciol/zyciorys-sw-andrzeja-boboli/

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1544829

Obawiam się, że jeszcze nie padnie. Nie wiem co to za gierki z tą pomyłką w ustawie o sądzie najwyższym.
Trudno uwierzyć, w sejmie uchwalono ustawę z tak oczywistym błędem, jeżeli oczywiście jest to błąd. Nawet gdyby jeszcze w lipcu senat wniósł poprawkę to cały proces legislacyjny należy powtórzyć. Sejm zbierze się dopiero we wrześniu. Niech mi ktoś wyjaśni o co tu chodzi... Przecież jeżeli miało by tak być to będziemy mieli przez całe wakacje to co mieliśmy, protesty wściekłych przeciwników normalnośći. Dano tym samym paliwo wszystkim wrogim elementom. Jako, że nie potrafimy się temu przeciwstawić i widać, że nikomu na tym nie zależy. To o co tu chodzi ?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiktor

#1544873

najmiłościwiej nam panujacy Jędrek Duda veto ponent. azaliż to szatani jacyś tam byli czynni, a może nieobyczajność jakowąś jurgielt sprzedajny przez brandenburskie konszachty exploit.zaiste domysłów kupa. Miejmy nadzieję że ustawa z bombką w srodku po prostu wycofana została aby ludzi prosto i pieknodusznych w czerń nie obrócić w większej ustawce do jakiej ustawa z bombka miała służyć. elektorat i pana prezydenta i pana prezesa to małe miasteczka i gminy. a ta Polska mówi językiem lokalnych elit a te elity silą się na wielki świat a wielki świat idzie jak dawniej w szklanej pogodzie, chociaż szyby już nie niebieskie tylko raczej tęczowe od telewizorów. Myślę że jakiekolwiek tensory działały przy decyzji ośrodka prezydenckiego teraz trzeba rozmawiać. Angażować pięknoduchów do działania, nie pozwolić tęczowemu jurgieltowi na zrobienie z naszych szkolnych kolegów, sąsiadów, koleżeństwa z miejsca pracy czerni pędzonej na nasze bohaterskie szańce. wyłazić z okopów i iść do tych chłopów. sadzić sady i rozmawiać, dzielić się sobą, odważnie świadczyć, pod byle pretekstem organizować, uspołeczniać. Zamiast obśmiewać wściekłe macice zakładać żłobki, towarzystwa szkolne, stowarzyszenia rodziców, samotnych matek. zawieźć teściową do osrodka kultury a dzieci i żonę choćby na lody, pojść z sąsiadami na wycieczkę, zrobić grilla dla kolegów z pracy. samemu nie agitować ale stanowczo sprzeciwiać się ciągle idącej praktycznie wszędzie szeptanej agitce. panowie, zostańcie przy starostwach i gminach stolicę traktując wyłącznie rozrywkowo

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Onufry Zagłoba

#1545041