Unijna Pała, to koszmarny przekręt

Obrazek użytkownika ronin
Świat

    Unia Europejska uderza w polską suwerenność obwarowując należną pożyczkę pocovidową dla Polski, wymyślonym pojęciem praworządności. Z tego zmyślonego argumentu, stworzono pałę, którą cały czas okłada Polskę. Moim zdaniem czas olać tą unijną pożyczkę i zaciągnąć podobną od innych podmiotów finansowych z poza Unii, a procentami obciążyć UE. Wypowiedzenie unijnej pożyczki, paradoksalnie zatrzęsie obecnymi strukturami unijnymi. Czas radykalnie zakończyć z nieuprawnionym biczowaniem naszego kraju. Dodam parę słów o możliwym polexicie. Anglia wyszła z UE zabierając przyszłe wkłady finansowe {składki} do Unii. Ale położenie geograficzne Anglii, nie jest tak newralgiczne, jak Polski. To Polska leżąca w środku Europy, już jest, albo za niedługo będzie nerwem transportowym Europy. Polexit zatrząsłby UE w posadach, a przede wszystkim Niemcami, gdzie 60% półprzetworzonych  półkomponentów dla swojego przemysłu czerpią z Polski. Dzisiaj ważny dzień, bo dzisiaj prawdopodobnie decyzja naszego Trybunału Sprawiedliwości o wyższości naszej Konstytucji, nad prawem unijnym. Polacy pilnie tego potrzebują, bo to nas utwierdzi o naszej suwerenności państwowej. Przewlekanie tego orzeczenia, tylko wygeneruje kolejne absurdalne ataki na nasz kraj. Pozdrawiam!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

- m.in. przygotowany plan aresztowania zdrajców bo za zdradę jest kara śmierci przez powieszenie (dziś zawieszona na czas akcesji w UE).

Druga sprawa to nasza sytuacja gospodarcza, na dziś jeszcze w stanie rozwoju i trzeba pamiętać że jeśli Francja zrobi nacisk na UE i na Anglię cłami zaporowymi to Anglicy mogą mieć najtrudniejszy czas w swojej historii bo rynek europejski się dla nich zamknie.
To może i nas dotyczyć po opuszczeniu UE.

Na polski rynek należy wprowadzić firmy i auta spoza UE jako konkurencja dla Niemiec bo na dziś to oni zmonopolizowali i motoryzację w Polsce.

Z UE raczej trzeba pozostać ale wymienić ten wykolejony zarząd komunistycznych wariatów który sam siebie mianował na najwyższe funkcje w UE.

To jest pole do popisu dla mądrych ludzi aby przejrzeli akty prawne w UE i aby tak je zmienić żeby nie dopuścić do rządów szajki uzurpatorów władzy z przewagą Niemiec.

Vote up!
13
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1632533

można zrobic po podpisaniu Traktatu Lizbońskiego i ustaleń z 10 lipca 2020? Pacta sunt servanda, Mielibysmy szanse, gdybysmy chociaż dopisali do porozumienia aneks/klauzule/punkt/itp. mówiący o tym jak tę praworządność rozumieć. I nie zgadzali się na żyrowanie dlugu innych krajów. Nie wiem dokładnie jak stanowi prawo bankowe (w szczególności w takich sytuacjach), ale niektóre kraje, którym pożyczkę żyrowaliśmy forse juz wzięły. Czy my się możemy (i jak) z tej imprezy wycofać? Bo jesli nie, to możemy płacić żyrowane pozyczki bez otrzymania jednego nawet eurocenta.

Vote up!
12
Vote down!
0
#1632535

Kluby GP odkupują koszulki z napisem Konstytucja.
Ogłoszenie! 
Odkupimy od polityków PO koszulki z napisem "Konstytucja". 
Cena - złotówka

https://niezalezna.pl/414002-ogloszenie-odkupimy-od-politykow-po-koszulki-z-napisem-konstytucja-cena-zlotowka-a328539

Vote up!
5
Vote down!
0
#1632649

   Witaj! Chyba, że nowe, bo po Bolku bym nie założył. Ale zapytam w moim klubie posła. Cześć!

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1632656