Ważne-Kłamstwo o SWIFT

Obrazek użytkownika ronin
Blog

    Ostatnio byliśmy bardzo zdumieni i zaskoczeni zwrotem niemieckiej polityki w sprawie elektronicznej blokady bankowej SWIFT. Oznajmiono wszem i wobec, że Niemcy nagle pod pręgierzem opini publicznej zaakceptowały w całości sankcje SWIFT nałożone na Rosję. Niestety okazuje się, że mamy do czynienia z medialnym kłamstwem na szeroką skalę, jak również z przemilczeniem szczegułów. Otóż, GAZPROM ma się dobrze, bo sankcje nie obejmują energetyki, czyli gazu, ropy i węgla. Dodatkowo jeszcze sankcje nie obejmują dwóch rosyjskich banków współpracującymi przelewami z tą hydrą. Mamy dalej niemieckie tłumaczenia, że te sankcje dotknęłyby w pewien sposób negatywnie Europę. To chyba czas Niemców zapytać, dlaczego Polska sobie radzi sprowadzając LNG statkami, a Niemcy i inne kraje nie mogą? Bo drożej? Tylko całkowite twarde stanowisko UE w zablokowaniu dostaw z Rosji, mogą rzeczywiście pokrzyżować zakusy Putina. No i wyszła z worka, niemiecka unijna solidarność....Co najbardziej irytuje, to medialne kłamstwo i przykrycie milczeniem medialnym tego oszustwa. Ja uważam, że ukrywanie wrażych faktów, jest miarą wielkiego oszustwa medialnego wobec europejskiego społeczeństwa. Czas rosyjskiego azjatyckiego knuta uderzyć każdymi możliwymi sankcjami, bo półśrodki psu na budę. Czy Niemcy czekają na moment, jak azjatycki terrorysta spali i wymorduje pół Ukrainy? Niestety trzeba stanąć i powiedzieć, że Świat stworzył dwa potwory, Rosję i Niemcy. Trzymajmy mocno kciuki za obrońców Ukrainy, bo za jakiś czas być może sami z tą dziczą będziemy walczyć. Dlatego każdy w miarę możliwości powinien pomagać, nawet drobnymi datkami, bo każda pomoc dla Ukrainy, to broń skierowana w stronę ruskiego terrorysty.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

jakoś tak przedwczoraj chyba, przemknęła przez informatory głównego nurtu wiadomość, że Niemcy ( ha,ha,ha!) znaleźli sposób na obejście sankcji SWIFT i kontynuowanie owocnej współpracy przelewowo-płatniczej. Czekam na dementi, albowiem tylko wiadomości zdementowane są prawdziwe, jak powiedział jeden taki dawniej wielki polityk. Narazie cisza. Czekam, może niepoprawni analitycy zareagują?

Vote up!
5
Vote down!
0

yenom

#1641708

   Witam! Czyli stara nowa Germania. Ale tym razem sami poszli do "przodu".Czyli PE, TSUE założyli ciemne okulary. Niemcy, to koń trojański w UE i NATO. Ręce opadają.

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1641715

Przez Amerykanów dałoby jakiś skutek.

A tak?

Był Makrelkantylizm.

Jest Cancel Stolec.

Oni nigdy nie zrezygnują z mrzonek o IV Rzeszy.

Nawet trzymając łeb na pieńku islamskiego kata.

I zamiast Germanii z lewej na mapie będzie Państwo Islamskie.

Jedna nadzieja: być może DDR- ówek ze strachu sam poprosi o przyłączenie(właściwie powrót) do Polski.

Jeszcze ma szansę.

Patrz mapka meczetów w szwablandzie.

 

Vote up!
6
Vote down!
0

brian

#1641724

"Trzymajmy mocno kciuki za obrońców Ukrainy, bo za jakiś czas być może sami z tą dziczą będziemy walczyć." Nie wykluczone. Natomiast warto mieć baczenie na naszych "przyjaciół" z za Odry. Nie wiemy, jakie "pakty" zawarł Ławrow z Niemcami. Uważam, iż ruscy bez jakiegoś wsparcia sojusznika w unii, na tę agresję by się nie odważyli.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1641737

""Świat stworzył dwa potwory, Rosję i Niemcy"

niestety,ale też tak uważam

minie troszkę czasu i niemcy wrócą znowu do swej natury,a rosja ,no cóz od dawna komunistyczny "tfór" niszczy naszą cywilizację,szczególnie nie leży im wolna i dostatnia Polska

pozdrowienia z nowego rodzącego sie dnia ,oby bezpieczniejszego dla umęczonej Ukrainy

Vote up!
6
Vote down!
0

gość z drogi

#1641766

   Witam Panią! Świat wreszcie zaczyna postrzegać Rosję taką, jaką jest. Oby to przebudzenie przyniosło owoce. Serce się smuci, ale serce też rośnie patrząc na Ukrainę. Trzymamy kciuki, bo potwór traci zęby. Kłaniam się!

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1641794

  Witam! Niestety, wszystko wskazuje na Niemcy wraz z ich wiadomą niewolniczą koalicją. Pozdrawiam!.

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1641796

Paliwo już po 7. Złotówka to 20% wartości YEwro szwabskiego i Yankesów także. Żywimy, ubieramy, chronimy - na czyj koszt? Czy lewackie TSUE zdjęło z nas choć z jedną karę? Nie słychać. Szacunek to mamy tylko u tych którzy zostali na froncie i nie wiedzą czy zobaczą jeszcze żonę i dzieci.
Zachód, hAmeryka przehandlowali nas w '45 w Jałcie aby sowieci nas wydupczyli i wykorzystali. A teraz?
Tylu tu polityków, to może ktoś mi wytłumaczy słowa nijakiego polityka i to w 2015 roku - vide - https://www.brighteon.com/700a1eda-eb31-45f0-b0d6-f3b07986212b.
Strach pomyśleć o dobrobycie który nas czeka. My pomagamy, ponosimy koszty, a szwaby zacierają ręce na roboli za darmo. Czy się mylę?

Vote up!
5
Vote down!
0

Kolejorz

#1641797