Jedyne miejsce w Polsce, gdzie PiS uzyskał gorszy wynik niż 4 lata temu

Obrazek użytkownika Marek Ciesielczyk
Kraj

100-tysięczny Tarnów w Małopolsce, który uchodzi za miasto konserwatywne, jest chyba jedynym w Polsce miejscem, gdzie PiS nie tylko uzyskał znacząco gorszy wynik w w ostatnich wyborach samorządowych, ale stracił prawie 1/3 radnych i tym samym większość w Radzie Miejskiej, zaś kandydat na Prezydenta Miasta PiS przegrał znacznie wyraźniej niż 4 lata temu z tym samym konkurentem. Wielu tarnowian twierdzi, iż PiS został pokonany przez jednego człowieka dra Marka Ciesielczyka i jego miesięcznik "Zjednoczeni dla Tarnowa", który od roku demaskuje niekompetencję tarnowskiego PiS-u i jest wydawany w nakładzie 50 tysięcy egzemplarzy i dostarczany przez Pocztę co miesiąc do wszystkich skrzynek pocztowych na terenie Tarnowa.

Z treścią kolejnych numerów miesięcznika można zapoznać się także w Internecie i ocenić, czy teza postawiona przez tarnowian jest słuszna - na stronie www.ZjednoczeniDlaTarnowa.pl


Sam Ciesielczyk dostał się przebojowo do Rady Miejskiej jako bezpartyjny kandydat - mimo że z odległego miejsca na liście - z drugim najlepszym wynikiem.

 


W numerze listopadowym m.in.:

- Dlaczego Tarnów jest jedynym w Polsce miejscem, gdzie PiS uzyskał znacząco gorszy wynik niż 4 lata temu?

- Tarnowski PiS traci prawie jedną trzecią radnych i tym samym – większość w Radzie Miejskiej!

- Roman Ciepiela wygrywa z kandydatem tarnowskiego PiS Kazimierzem Koprowskim w pierwszej turze wyborów prezydenckich 43 : 34, tj. znacznie wyraźniej niż 4 lata temu!

- Marek Ciesielczyk nie tylko wchodzi do Rady Miejskiej – i to z odległego miejsca na liście wyborczej – ale uzyskuje na niej drugi najlepszy wynik po prezydencie miasta

- Kto wygra w drugiej turze wyborów prezydenckich w Tarnowie – Ciepiela czy Koprowski?

- Czy radni PiS zapłacą 7 milionów złotych odszkodowania?

- Głosowaliśmy wg ordynacji wyborczej, która jest sprzeczna z Konstytucją RP!

- Wojna plakatowa z przymrużeniem oka

- Strategia rozwoju i promocji Tarnowa – część 4

- Czy tarnowianie otrzymają kosy z Urzędu Miasta albo jak zostać w Tarnowie skazanym sądownie za koszenie trawy w swoim ogródku?

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.2 (głosów:5)

Komentarze

Pan Ciesielczyk wykonał wspaniałą pracę demaskując agenturę (efekt wieloletnich działań Czempińskiego, Olechowskiego i im podobnych) wśród Polonii amerykańskiej, ale jego walkę nawet z nieudolnym PiS-em przyjmuję z mieszanymi uczuciami. Rządzić będzie PO. Czy będzie mniej nieudolna? 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1574283

Pan Ciesielczyk jest zapewne osobą naiwną. Mam taką osobę w rodzinie, które współpracowała z wojewodą Płążyńskim i tym sposobem znalazła się w Platformie. Parę lat temu, gdy PO zaczęła lewitować, już nie wytrzymała i z niej wystąpiła.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1574286

Co za wiocha !!!!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1574289

Może wielokulturowość obudzi w nich patriotyzm. Gender lgbt naprzód.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Zakamarnik

#1574300

miesięcznik? Czy pan dr Marek Ciesielczyk będzie pobierał apanaże radnego, czy radził pro publico bono?

Ciekawe, czy za jakiś czas nie doczytamy się, iż do kompetentnie - wreszcie - zarządzanego Tarnowa nie zawitają w kominiarkach ekipy CBA?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1574426