Należy dawać dupy?

Obrazek użytkownika Koteusz
Kraj

Niecałe pół godziny temu na TT Radio Żet przytoczyło słowa Adama Bodnara: 

Radio ZET NEWS‏

 @RadioZET_NEWS 8 min.

"Z satysfakcją przyjęliśmy orzeczenie SN oddalające kasację prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry ws. drukarza, który odmówił usługi fundacji LGBT - napisał w oświadczeniu Rzecznik Praw Obywatelskich @Adbodnar." 

No to ja uważam, że taki wyrok, to zwykła dyskryminacja, dyskryminacja ze względu na światopogląd. 
Bo jeśli komuś jedzie z gęby i ja nie mam przyjemności z takim kimś rozmawiać, to według Sądu Najwyższego i tzw. RPO, czyli Adama Bodnara ja jednak muszę wąchać czym z komu z gęby jedzie. I dla mnie jest to najzwyczajniej dyskryminacja oraz przymuszanie do tego, żeby np. takiemu komuś dupy dawać! 
To ja taki wyrok zwyczajnie pierdolę! 

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:12)

Komentarze

I przyklepania przez Kaczyńskiego.

Juda wetując i Kaczyński popierając, dali  żydo-komunie w togach bezkarność.

To niech teraz nastawiają dupska, chamsko i bezczelnie zahamowali naprawę Polski i teraz wciskają kit, że są niewinni.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1566097

jasne, że zatrzymali a nawet zahamowali naprawę Polski. o IV. RP nie wspominając. to by miało sens tylko wtedy, gdyby wkrótce wyjść z UE i wtedy wszystko przemeblować za jednym zamachem. ale tak nie ma, nie ma na to gwarancji ani że będą dalej rządy większości, prezes też nie jest najmłodszy. nie zbudujemy wiekszej siły, jak fundamentem dalej będzie III. RP czyli strażnik post-magdalenki.

co do roli Kaczyńskiego, to nie wiesz jak było. po co go winić akurat o związek z wetami? najwyraźniej chciałby zmian, ale też nie ciśnie, bo tak jest PiSowi wygodnie. i nawet nie mają chęci czy jaj jasno wytłumaczyć ludziom o co chodzi i czego chcą. tak sie nie traktuje wyborców.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1566257

Myślę, że tego typu rozterki “moralne” dotyczą raczej tych, którzy zatrzymali się na podstawowym szczeblu piramidy potrzeb w rozwoju społecznym, o ile ci jakieś rozterki mają, bo refleksyjność i samoświadomość to już trochę wyższa półka.
Prawda jest taka, że prości ludzie, u których instynkt góruje nad intelektem, skupiają się na zaspokajaniu dominujących, podstawowych potrzeb fizjologicznych.
Co dalej, mówi się też, że to bieda determinuje ten stan, owszem też lecz nie do końca, bo ta pozycja wiąże się wyrażnie z preferowanym stylem życia, wychowaniem, wzorcami postaw wyniesionymi z domu rodzinnego i otoczenia.
Zatem k*wa nie będzie mieć tego typu dylematów, bo dla k*wy dawanie dupy to najzwyklejsza w świecie rzecz, “chętni” natomiast korzystają i kółko się zamyka.
Osobiście nie oczekiwałabym od k*wy i jej absztyfikantów refleksji, czy logiki w wypowiedziach, bo to jest po prostu niemożliwe na tym etapie rozwoju.
Kurewstwo to problem ogólny, który objawia się we wszystkich sferach życia (osobistej, społecznej, politycznej etc)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1566189