po mordzie bić!

Obrazek użytkownika jan patmo
Humor i satyra

 

 

 

jak za Stalina

żydziądko chciałoby żyć

strzelać Polakom

w tył głowy

wyrywać paznokcie

po mordzie bić!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Trzymaj fason. Chyba do Izraela Cię nie wpuszczą.

Vote up!
8
Vote down!
0

Apoloniusz

#1646598

Jak w powyższym przypadku, skrajna bezczelność polskojęzycznych szumowin, wynika z ochrony roztaczanej nad nią (przede wszystkim) przez sądowniczą kastę i merdia. W tychże zaś dominują nadal zajadle antypolskie kreatury, wywodzące się wprost ze stalinowskiej swołoczy przywleczonej do Polski na sowieckich tankach. 

Nie tylko do Izraela, ale i do kilku innych destynacji, nie wybieram się.

Pozdrawiam Ciebie i Twoją szanowną Małżonkę, drogi Apoloniuszu.

Vote up!
8
Vote down!
0

jan patmo

#1646602

  Parę grupek KEDYWU i zapanuje normalność w kraju. Pewnie część antypolskiej hołoty szybko by się w popłochu ewakuowała z walizami. I tu nie pomogłyby żadne tytularne koneksje.

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1646612

To coraz częstsze wygrażanie się antypolskiej szumowiny, że strząśnie z drzewa, że opiłuje, że siłą wyprowadzi, że da po mordzie..., świadczy o jej narastającej frustracji - by nie powiedzieć - desperacji, wynikającej z coraz większej bezsilności. A będzie tylko gorzej, gdyż mocodawcy płacą i wymagają!

I tak, jak piszesz roninie, Polacy są nadzwyczaj spokojni... ale do czasu!  

Serdecznie pozdrawiam

 

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1646626

I się dziwić że sędzia też pasożyd uniewinnił pasożyda?

Vote up!
6
Vote down!
0

Niepoprawny

#1646609

Przysłowiowe już... żeby było, tak jak było, żeby pasożydnictwo bezkarnie się szerzyło!

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1646628

Dobrze pamiętam jak milicjant z MO kopał nas po nogach, kiedy staliśmy z kolegami, twierdzą, że to nielegalne zbiorowisko i mamy się rozejść, pamiętam też jak mnie spałowali w 68 roku i po tzw. wg. MO "wybrykach chuligańskich" zostałem skazany na karę grzywny. Tego się nie zapomina. Niejaki Najsztub aż przebiera nogami, aby tamte krwawe czasy wróciły.  Nigdy więcej!

Vote up!
9
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1646606

Dziś w POLSCE  NASZEJ 

zamiast POLAKÓW  prezydentami od lat są jakieś POPy udające polaków?!                        judasze ełniące O bowiązki Polaka!!!

Przefarbowali się, POzmieniali nazwiska - 

https://freeimage.host/i/polscy-prezydenci.gUhWRj

i wciąż im się marzy jakiś jewrejski polin!!! W NASZYM KRAJU nad Wisłą. I wszystko co czynią, co robią, jak niszczą Naszą Polskę - ma ten jeden jedyny cel - Polska ma przestać istnieć jako suwerenne państwo, a Polacy mają stać się niewolnikami POPów, judaszy - polińczyków!

Czy pozwolimy im na to?!

TRZEBA NAM KOS! 

POSPOLITEGO RUSZENIA NAM TRZEBA. 

KONFEDERACJI OBRONY SUWERENNOŚĆI !!!

https://niepoprawni.pl/blog/1644/apel

Czyżby

jakiś judasz polińczyk na naszych Niepoprawnych tak sobie minusuje??? judaszom,  POPom, takie pisanie nie pasuje. TO oczywista oczywistość.

 

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1646608

To 'ruszenie' 

Vote up!
1
Vote down!
-1

kazikh

#1646627

Podobną do pospolitego ruszenia mamy rozrastającą się liczebnie i rosnącą w siłę w Obronę Terytorialną. A gdy zajdzie potrzeba, w obronie Polski stanie każdy, kto Polskę ma w sercu.

Serdecznie pozdrawiam  

Vote up!
5
Vote down!
0

jan patmo

#1646630

Pamiętam Janie dwie starsze Osoby tu w USA. Jedna to starsza Pani Kasia, właścicielka małej piekarenki w Małej Polsce, w New Britain, w Stanie CT. Córka Powstańca Warszawskiego. Była małą dziewczynką, gdy Tata walczył w Powstaniu.  Powiedziała do mnie w rozmowie, że jeśli będzie taka potrzeba, to ONA PRZYJEDZIE DO POLSKI, I BĘDZIE WALCZYĆ Z WROGAMI OJCZYZNY. Z bronią w reku. Poświęcę swoje życie DLA NIEJ. Powiedziała do mnie.

A drugą Osobą, był starszy człowiek na nowojorskiej ulicy podczas jakiejś Wielkiej Patriotycznej Manifestacji. Przed okiem kamery zapytany, odpowiedział podobnie jak Pani Kasia. Pamiętam, że mówił te słowa ze wzruszeniem, ze łzami w oczach. - JEŚLI BĘDZIE TAKA POTRZEBA, WRÓCĘ DO POLSKI, I BĘDĘ O NIĄ WALCZYŁ Z BRONIĄ W RĘKU.....

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0
#1646651

Podam przykład z polskiego, a ściślej z naszego wiejskiego podwórka. Otóż niedaleka nasza sąsiadka, kobieta w średnim wieku, właśnie ukończyła kurs podstawowy w WOT i zamierza dalej uczestniczyć w wojskowych szkoleniach. I do tego jest z przynależności do WOT tak dumna, że mnie "staremu bażantowi" aż głupio.

Pozdrawiam zaoceanicznego Wiarusa.

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1646661

Ale moja wnuczka j22lata] jest w OT 2 lata

i mój syn {st.chorąży WP 3 miesiące

Vote up!
2
Vote down!
0

kazikh

#1646665

Jestem pełen podziwu.

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
1
Vote down!
0

jan patmo

#1646679

Byłem wychowany w takim duchu!

Trzech braci ojca byli żołnierzami AK a ojciec mojej mamy pomagał i ukrywał BChowców

Zostałem wychowany w takim duchu,antykomunistycznym

 

Vote up!
0
Vote down!
0

kazikh

#1646682

Mam wiele podobnych wspomnień. Dlatego nigdy więcej raju na ziemi... dla Najsztuba i jemu podobnych!

Serdecznie pozdrawiam 

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1646629

Kiedyś przed paroma laty, trafiłem w internecie na niezwykle interesująy WPIS POETY MARKA RYMKIEWICZA.

TO był czas gdy premierem Naszej Polski, było to rusko niemieckie ścierwo matołem zwane, no i przestępcy, aferzyści, POpaprańcy pod wodzą jakiegoś paskudnego POPa Aarona Bucholtza niszczyli Naszą Polskę złodziejstwem, aferami. Zamykali stocznie, fabryki, huty, kopalnie.  Dewastowali, i zdewastowali wszystko!!! Cały polski przemysł.

Dotykał w Swojej wypowiedzi Pan Marek Rymkiewicz tego wszystkiego o czym wyżej. No i konkluzją Słów Jego było - POSPOLITE RUSZENIE!

Pamiętam Jego Słowa, gdy Mówił, gdy Pisał, że POLSKI NARÓD JEST SUWERENEM W POLSCE. ŻE POSPOLITE RUSZENIE JEST PRAWEM POLSKIEGO NARODU, NATURALNYM PRAWEM. PRAWEM STOJĄCYM PONAD WSZYSTKIMI PRAWAMI STANOWIONYMI PRZEZ RZĄDY, PRZEZ SEJMY, PRZEZ URZĘDY PAŃSTWOWE, - POSPOLITE RUSZENIE!             ŚWIĘTE PRAWO POLSKIEGO NARODU

 

I zapamiętałem ostatnie słowa Tej obszernej wypowiedzi Pana Marka Rymkiewicza. Powiedział mianowicie, że BĘDZIE POSPOLITE RUSZENIE, POWIEJE WIATR HISTORI, I ZMIECIE WSZYSTKICH ZŁOCZYŃCÓW.  ZOSTANIE PO NICH TYLKO SMRÓD! 

Ma się czego obawiać komoruskotuska, jewropejska w Polsce mafia.

Próbowałem znaleźć TĄ WYPOWIEDŹ Pana Marka Rymkiewicza, ale bez skutku. Myślę, że ONA  jest tu gdzieś na Niepoprawnych.

Pozdrawiam z Nadzieją.

AMEN!

&

KTO CHCE ZABRAĆ SKARBY NATURALNE POLSKI!!!

:

https://www.youtube.com/watch?v=lFv2Ny34usQ

Polecam bardzo uważne wysłuchanie TEGO wszystkiego o czym mówi Ten Profesor, EXPERT W TEJ DZIEDZINIE GEOLOGII  -  SKARBÓW NATURALNYCH NASZEJ OJCZYZNY.     TO jest jakby  kontynuacja tego co wyżej napisałem. O tych wszystkich niszczycielach NASZEJ POLSKI.  Nie pasuje im Polska Bogata i Suwerenna, więc JĄ opluwają i niszczą na wiele sposobów. I CHCĄ JĄ OGRABIĆ!  Ale MY POLACY zniszczymy złodziei, i bandytów.  Z jewropy, i ze świata. Nie poddamy się nigdy!

NO PASARAN!

Nie rzucim Ziemi skąd

NASZ RÓD!

https://www.youtube.com/watch?v=452tK2Lu0GQ

Trzeba nam wziąźć przykład z Mieszkańców Żurawlowa - Małej Wioski na Zamojszczyźnie. Jak walczyli i pokonali wielki amerykański koncern Chewron, który chciał sobie zagrabić złoża POLSKIEGO gazu łupkowego. Szykujmy się Przyjaciele Polacy. Panuje w Polsce Naszej zmowa grabieżców międzynarodowych, i polski (?) rząd jakby zezwala na te przestępcze działania. 

POLSKA NALEŻY DO NARODU!

POLSKA NALEŻY DO POLAKÓW!

UCZYNIMY JAK MIESZKAŃCY ŻURAWLOWA!

https://www.google.com/search?q=PROTEST+MIESZKA%C5%83C%C3%93W+WSI+PRZECIWKO+AMERYKA%C5%83SKIEMU+KONCERNOWI&oq=PROTEST+MIESZKA%C5%83C%C3%93W+WSI+PRZECIWKO+AMERYKA%C5%83SKIEMU+KONCERNOWI&aqs=chrome..69i57j33i160l4.57972j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1646638

Z wiecznego ducha polskiego, z niegasnącego ducha wolności to prawo, którego strzec mamy jak źrenicy oka. A jeszcze baczyć trzeźwiej tego, by ten duch wolności w swawolę się nie wyrodził. Przypominał nam o tym wciąż, głosem potężnym jak dzwon Zygmunta, nasz największy rodak papież Jan Paweł II: Wolność to odpowiedzialność.

Pozdrawiam

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1646662

Gdy Przeciwnik jest słaby i czuje to, stara się przerazić egzorcyzmującego/egzorcyzmujących.

Oprócz tego zwyczajnie brak mu siły na maskowanie się. Zaczyna pokazywać prawdziwe szkaradne oblicze. Zaczyna mówić przerażającym głosem i demonstrować siłę oraz pozorną zdolność panowania nad prawami przyrody.

Ale to ostatnie podrygi.

Vote up!
3
Vote down!
0

brian

#1646649

Zaskoczył mnie Pan zupełnie tym błyskotliwym i jakże trafnym porównaniem do egzorcyzmów. Przyszło mi w związku z nim na myśl, że kwintesencją powszechnego egzorcyzmowania Polski i Polaków (i całego świata) w końcowym okresie nierządów bolszewickich satanistów, są słowa Jana Pawła II wypowiedziane przez największego z rodu Słowian podczas inauguracyjnej papieskiej Mszy: Nie lękajcie się.  

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1646660

Najszub miał zasługi ako dziennikafz w walce z mafią, ale dzisiaj jest postacią żenującą

Vote up!
0
Vote down!
0

Romuald Kałwa

#1646703

Dokładnie. 

Został uniewinniony, bo był informatorem policji.

Kiedyś pisał teksty o walce z mafią, a dzisiaj walczy z Polską.

Pozrdo!

Vote up!
1
Vote down!
0

Romuald Kałwa

#1646715