nadzorcy demonkracji

Obrazek użytkownika jan patmo
Humor i satyra

 

 

 

nadzorcy demonkracji

 

pilnie nadzorują demonkrację

dla światowych lichwiarzy

aż dla nowego porządku świata

świat w ogniu się usmaży!

 

honorowy Radek...

 

honorowy Radek z żonką

ciągle taliban popiera

i nie dopuściłby do II Wojny

stając w szeregu Hitlera

 

promocja

 

skoro więc Żyd Żyda

za bolszewickie zbrodnie nie gani

książki jak Turowski

niech promują też esesmani!

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika o_Onufry (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Otrzymałem zgłoszenie dotyczące Twoich komentarzy. Zarzutem jest obraza uczuć religijnych, w tym przedmiotu czci religijnej. Łamanie obowiązujących przepisów prawa (w tym przypadku art. 196 kk) jest niedozwolone. Bardzo proszę o zaprzestanie łamania regulaminu i zapoznanie się z zasadami tu obowiązującymi. Dalsze łamanie regulaminu może prowadzić do dalszych sankcji regulaminowych, ale także prawnych.
Niepoprawni.pl to miejsce, w którym ludzie mają poglądy głównie konserwatywne. Zrzeszamy ludzi wierzących. Nie oznacza to że użytkownikiem nie może być osoba nie wierząca, i że nie może krytykować wiary, Kościoła. Możesz to robić i nikt nie ma prawa Cię za to obrażać. Uszanuj jednak poglądy innych a swoje wyrażaj w sposób nieagresywny i nienapastliwy.
Pozdrawiam!
G
+++++++++++++++++++++++
Wasza Wielebność!
Przede wszystkim tym nawiedzonym bigotom czy usakralnionej kołtunerii należy się sprostowanie. Oni nie mają pojęcia co ich obraża i czy w ogóle. Niech zdefiniują co to są "uczucia religijne". Natomiast co do tak zwanej "czci religijnej". Przepis art. 196 na który tak ochoczo się powołują penalizuje zachowania wyczerpujące znamiona czynu w postaci:
- znieważenia publicznie przedmiotu czci religijnej, lub
- miejsca przeznaczonego do publicznego wykonywania obrzędów religijnych.
Nie ma w moim postepowaniu żadnego z tych znamiom.
Nie zatem zaprzestaną i wyzbędą się straszenia niewiernych piekłem i wiecznym potępieniem bo to z kolei uraża moje ateistyczne uczucia.
Poza tym proszę tym faryzeuszom i hipokrytom wskazać na moje wobec nich zbawieńcze działanie, albowiem jak orzekł ich konsekrowany szaman - cytuję:
Pokusa triumfalizmu jeszcze nie została zwyciężona. Dlatego Pan posyła nam ludzi, którzy muszą robić nam źle, którzy muszą nam przeszkadzać w realizowaniu zadań życia chrześcijańskiego, ludzi złośliwych, którzy nas szykanują, którzy nas prześladują. Pan przysyła nam tych ludzi po to, żebyśmy głębiej zrozumieli tajemnicę Mesjasza ukrzyżowanego, tajemnicę Kościoła, który musi iść do zmartwychwstania i do chwały drogą krzyża [...]
Ludzie, którzy utrudniają misję Kościoła, którzy nam dokuczają, którzy nas prześladują, nie mogą nic innego zrobić, jak tylko wyzwolić większe dobro w naszym życiu chrześcijańskim. Oni są właściwie naszymi dobroczyńcami. Im więcej trudności, im więcej przeszkód, im więcej cierpień i prześladowań, tym więcej miłości.
Ks. Franciszek – forum oaza
forum.oaza.pl
W cierpieniu mają gwarantowane zbawienie. Zaś ich Kościół jak nie cierpi to cierpi.
PS. Proszę przekopiować ten tekst na użytek tej usakralnione kołtunerii.
+++++++++++++++++++++++++
Dziękuję za wiadomość. Podtrzymuję to, co napisałem w poprzedniej wiadomości. Dalsze łamanie zasad może skutkować bardziej daleko idącymi sankcjami.
Pozdrawiam!
G
++++++++++++++++++++++++
Zaprawdę powiadam Tobie...
Przekaż tym hipokrytom i sam sobie też zapamiętaj, że jak podaje Pismo zwane Świętym, "Wszystko bowiem, co się czyni niezgodnie z przekonaniem, jest grzechem. (List do Rzymian)
Natomiast każdy ma postępować tak, jak mu Pan wyznaczył, zgodnie z tym, do czego Bóg go powołał. (List do Koryntian)
Grzechem jest zatem każde postępowanie wbrew sumieniu (chociażby dlatego, że jeśli ktoś postępuje wbrew sumieniu nawet w obiektywnie nieistotnej sprawie, to uczy się sumienie zagłuszać - a to jest bardzo groźne).
Fanatyzm narodowo-religijny jest jedną z najcięższych zbrodni przeciw ludzkości. Jest bardzo niebezpieczny, bo żeruje na wierze prostych ludzi, i ich naiwności, którzy nie mają refleksji czyli rozeznania co do intencji tych religijnych szamanów-demagogów, którzy ich indoktrynują.
„Przed rzucaniem ateistów w ogień powstrzymuje dzisiejszych chrześcijan nie ich miłość do innych ludzi, lecz to, że już dzisiaj nie mają jak tej miłości okazać” Friedrich Wilhelm Nietzsche

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-6
#1513615

cierpienia i ucisk...

 

cierpienia i ucisk

dla przyszłej chwały

argumenty ateisty

mnie akurat przekonały

 

PS Ale to dlatego, że jestem łatwowierny!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1513616

Skoro w Boga nie wierzysz, to twoje pochodzenie od małpy pochodzi jak przestawia Darwin.

Ciekawi mnie od której, Goryla, Szympansa czy Koczkodana.

A może od praszczura pochodzisz i tylko omyłkowo nazywają cię człowiekiem, bo widać jak na załączonym obrazku, funkcje myślowe mało rozwinięte, jak u naczelnych.

Optuję jednak za Koczkodanem.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1513620

Na "zaprzyjaźnionym" z Niepoprawnymi Neonie kilku blogerów (wcześniej aktywnych również i na naszej Stronie) przestało pisać właśnie z powodu tego, że administracja dopuściła do zamieszczenia tam tekstów żywcem wyjętch z sowieckiego "Bezbożnika".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1513621

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika o_Onufry (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wielebni – niby Nie-Poprawni
Przypuszczam, że macie jak jeden tutaj w tym temacie poważne kłopoty z dynamiką zmian eklezjalnie-ultrastrukturalnych w naczyniach kapilarnych okolicy przednio-czołowej przy podstawie mózgu (warunkowane istnieniem mózgu potwierdzonego w oparciu o tomografię... a nie teologię) towarzyszących ogniskowym uszkodzeniom szarej substancji w wyniku usakralnionej fotochemicznie indukowanej agregacji płytek krwi oraz czasowego ucisku na powierzchni podkorowej.
Z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładam, że macie Wielebni potężne zmiany w komórkach śródbłonka, pericytach i astrocytach ściśle związane ze zmianami w błonie podstawnej i macierzy zewnątrzkomkórkowej zarówno w okolicy barierowej jak i bezbarierowej szarej substancji podczaszkowej i okolicy krzyża ogólnie znanej z tego, że nic tak do boga nie zbliża jak rzeczone okolice krzyża.
To jest naprawdę przykre, tym bardziej, że jako dar boży niestety nieuleczalne a mając na względzie iż per espera ad astra - cel ten uświęcają każde, w tym Wasze Wielebni środki dane Wam przez Waszego Boga ku doświadczeniu ciernistej drogi zbawienia.
Jest mi naprawdę przykro z tego powodu, ale niech się Wasze Wielebności z tego powodu nie załamują.
Noście o świętobliwi dalej ten Wasz krzyż, który Wam Wasz Stwórca wrzucił na plecy w łaskawości swojej i miłości niewyobrażalnej, a być może zostaniecie zbawieni.
Podążajcie zatem dalej swoją drogą i niech Was to usakralnione szamaństwo na manowce zbawienia skutecznie dalej prowadzi drogą postu i umartwienia.
Amen

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-7
#1513622

GNIDA

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1513634

poetyka tomografu

 

niech poetyki tomografu

Onufry bezwiednie nie słucha

a zwróci się o dar wiary

do samego Świętego Ducha!

 

PS W tym względzie ma Onufry moje silne wsparcie modlitewne! 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1513625

Veniet tempus cum ad Deum convertam te de auxilium.

Cuma tua diebus autem numerus.

Et tum te videre uel autem ut riusum

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1513626

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika o_Onufry (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Świętobliwy Janie P.
Naprawdę nie dostrzegasz różnicy miedzy śmiesznością a żałosnością w tych modlitewnych deklaracjach? No cóż, Bóg nie wszystkich jednakowo obdarzył rozumem, ale spróbuj chociaż odpowiednio wykorzystać te mikrocząstki które podarował Tobie.
Zważ Wielebny, że religie to najtragiczniejszy nonsens w dziejach ludzkości i nieważne czy to jest to chrześcijaństwo i jego schizmy, islam czy judaizm. Wszystkie są jednakowoż destrukcyjne dla ludzkości. Zarówno islam jak też i chrześcijaństwo wywodzą się z tego samego, mozaistycznego pnia, a więc są to tylko nietolerancyjne a więc szkodliwe dla umysłu w nie wierzących zbiory przesądów, guseł i innych zabobonów pewnego prymitywnego bliskowschodniego plemienia...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-5
#1513635

Mędrzec nie mówi tego, co wie, głupiec nie wie, co mówi.

A bolszewicko-masońskie doktryny, możesz sobie wygłaszać u Petru i Nowoczesna, taki sam sort co ty

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1513637

mikrocząsteczki

 

a ponieważ jako ateiście

Bóg ci z ust nie schodzi

to twym mikrocząsteczkom

całkiem nieźle się powodzi

 

PS Gratuluję ekspresowego uwierzenia!

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1513640

https://www.youtube.com/watch?v=lOHwud3Jcmc

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1513682

Twórcy tego filmiku zrobili go w sposób profesjonalny. Wskazali w nim na prawdę, o której wszyscy patrioci wiedzą, ale nie zobaczą jej w mediach głównego ścieku.

 

Dziękuję za jego zamieszczenie i pozdrawiam,

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1513687

Dawno się tak nie uśmiałem.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1513707