glejt na hejt

Obrazek użytkownika jan patmo
Humor i satyra

 

 

 

jeśli chcesz uprawiać

antypolski hejt

od ręki ci wystawią

stosowny glejt

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (12 głosów)

Komentarze

Vote up!
8
Vote down!
0

M-)

#1494452

Żydostwo  pisze  nową  historię  Polski.  Zacierane  są   ślady  Polski  zniewolonej  ,  sowietyzowanej  z  Polską  "  wolną  "Polacy  to  mądry  zdaje  sie  naród  i  cicho  siedzi   do  czasu.  Przyjdzie  taki  dzień  ,  że  wiory  polecą.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1494462

Dziękuję bardzo za znakomity komentarz.

Nie powinno nam być jednak tylko do śmiechu w związku z tymi "napadami" na Polskę zarówno Grossa, jak i "ambasadora" rosyjskiego. Za tym kryje się perfidna gra, w której bierze udział nie tylko nasz odwieczny śmiertelny wróg Rosja, lecz także nasi "niezawodni i sprawdzeni sojusznicy", którzy to razem za naszymi plecami ubijają świetny geszeft, oczywiście naszym kosztem i kosztem innych krajów tej części Europy.

Serdecznie podrawiam      

Vote up!
6
Vote down!
0

jan patmo

#1494465

Nikomu  tu  do  śmiechu,  czarno  to  widzę.  Rosja  Niemcy  ,  Żydzi  robią  interesy  ponad  naszymi  głowami.  Te  wszystkie  zagrywki  nie  wróżą  nic  dobrego . W  Iraku  krecą  lody  Rosjanie  z  Niemcami  i  Żydami  i  może  dlatego  wyprosili  przybyszy  z  Afryki  do  Europy.  Pan  Kaczyński  juz  dawno  powiedział  Tuskowi-  Polska  to  kondonimium  rosyjsko-    niemieckie.  On  wiedział  co  mówi. Zaprzańcy  stalinowscy   sprzedali  nas .  Wróg  jest  tu  na  miejscu,  nie  musimy  sie  rozglądać  dalej .  To  jest  bardzo  groźny  wróg,  bo  udaje  Polaka.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1494476

Tak właśnie jest, że tym najgroźniejszym naszym wrogiem jest wróg wewnetrzny. Dlatego też trzeba bezwzględnie usunąć resortowe ścierwo i ich pomagierów ze sfery publicznej. Bez tego nie można nawet marzyć o odbudowie Polski. Cóż tu gadać, choćby o prowadzeniu propolskiej polityki zagranicznej, gdy większość dyplomatów to sieroty po Stalinie! I tak dalej...

Serdecznie pozdrawiam  

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1494507

W swojej grafice w zasadzie z niczego się nie śmieję (a jeśli już, to przez łzy), tu są prawdziwe cytaty z obu kłamców i to, co, może z ironią, a może i ze złością sam bym im w twarze chętnie wykrzyczał.

A forma graficzna po prostu bardziej przyciąga uwagę, dzięki czemu ta informacja trafia do wielu ludzi. Przyznam, że czasem czytając tasiemcowe wpisy na Niepoprawnych z trudem dochodzę do końca. Te teksty są jak najbardziej słuszne, prawdziwe, zawierają pogłębione analizy, ale niekiedy ciężko się je czyta. Fakt, często są niezbędne. Ja osobiście wolę jednak formę skróconą, bardziej zwięzłą. A uzupełniona grafiką po prostu bardziej przyciąga uwagę.

Vote up!
5
Vote down!
0

M-)

#1494478

Nie ma skuteczniejszej broni niż ta której używasz przeciwko lewackim absurdom, którymi jesteśmy zewsząd bombardowani. Właśnie to co robisz doprowadza ich do prawdziwego szału. A że my możemy się przy tej okazji nieźle pośmiać, to chyba nic zdrożnego.

Czekam niecierpliwie na kolejne powody do śmiechu.

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1494508

Ale niestety, czasem nie wiem co wybrać z dużej gamy możliwości. Już kiedyś nawet zamieściłem tu apel do Pani Premier, żeby wolniej produkowała afery i wpadki, bo nie nadążam rysować :-)

Vote up!
4
Vote down!
0

M-)

#1494511

O mój Boże...

 

W tym przypadku... o mój dobry Boże...

Twoja wszechmoc też nic nie pomoże!

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1494514

atmosfera odnosnie tzw. starszych braci na Niepoprawnych od pewnego czasu ulegla zmianie. Pamietam bowiem, ze gdy po mojej dlugiej przerwie zaczalem tutaj ponownie troche popisywac i to w temacie zydostwa, to spora czesc na mnie napadla...Naturalnie nastapilo to po mojej niewyszukanej dygresji odnosnie dziwnego wowczas zabarwienia Niepoprawnych...

I pisze tutaj celowo zydostwo, a nie Zydzi, bo jest to diametralna roznica. Wsrod tego Narodu jest mianowicie calkiem sporo porzadnych ludzi i nie wolno nam tego nigdy zapominac. Niestety nasze doswiadczenia z zydostwem sa bardzo przykre, a ponadto fenomen ten gnebi nas do dzisiejszego dnia i mozna przypuszczac, ze bedzie to czynil jeszcze przez dluzszy czas...

pozdrawiam serdecznie

Krzysztof

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1494526

Nie jest nawet konieczne każdorazowe podkreślanie takiego oczywistego rozróżnienienia pomiędzy przyzwoitymi Żydami a zdegenerowanym żydowstwem.

A ostatnie "wystapienie" Grossa pokazuje "poprawnym" (także na Niepoprawnych) do czego prowadzi udawanie, że problemu antypolonizmu nie ma, bądź też określanie go mianem zjawiska o charakterze marginalnym.

Pozdrawiam  

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1494542

A widział ktoś przyzwoitego żyda, bo ja nie.

Same antyPOlskie kreatury.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1494548

W Polsce to rzeczywiście graniczy z cudem, gdyż prawie wszystkich przyzwoitych z terenów II RP wymordowali Niemcy do spółki z Ruskimi. A do tej swołoczy, którą sprowadzili tu sowieci po to, by bezlitośnie i sadystycznie mordowła polskich patriotów i sowietyzowała Polskę - to nie przyzna się przecież żaden przyzwoity Żyd.

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1494554

witaj,

Tak, znam przynajmniej jednego, a jest nim Boleslaw Szenicer. Swego czasu pisalem o nim, rowniez tutaj na Niepoprawnych.

http://niepoprawni.pl/blog/192/boleslaw-szenicer-polskie-przekrety-tym-razem-zyd-o-zydach

serdecznie pozdrawiam

Krzysztof

PS.

lubie tu zagladac, tj. do Pana Jana

bo u Niego piekni ludzie pisza juz od rana

:-))))))))))))))))

 

Vote up!
5
Vote down!
0

chris

#1494608

lubie tu zagladac, tj. do Pana Jana

bo u Niego piekni ludzie pisza juz od rana

:-))))))))))))))))

 

ps.

bez komentarza:-))))))

 

          

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Piekni-ludzie-zaatakowani-Profanacja-swiatyni-proznosci-Elity-oburzone,wid,13530869,wiadomosc.html?smgajticaid=615ac4

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1494639

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, a zobacz tych z Uni Wolności, Uni Demokratycznej, a dziś z PO.

Jakie to parchy pejsate, i jakich szkód dokonali, na Polsce.
Nie wsPOmnę już o żydowskiej gazecie gównianej, i jej pejsatych żydowko ubeckich pseudo dziennikarzy z naczelnym rabinem Adasiem.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1494646

witaj,

Tak zgadzam sie z Toba calkowicie. Niestety ta frakcja o ktorej piszesz jest w wiekszosci. I dlatego wyglada tak , jak wyglada i dlatego tyle kontrowersji... A przeciez moglo by byc tak pieknie i tak bogato...Smutno mi, gdy slysze echo z Instytutu Zydowskiego w Warszawie. Interes plemienny bierze gore nad zdrowym rozsadkiem i nad prawda.

pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1495054

Gross , to wyjatkowo odrazajaca kreatura. Niestety jemu podobnych jest wielu posrod zydostwa.Odnosnie pierwszego zdania w powyzszym komentarzu, to mozna by polemizowac. W przypadku Zydow mamy wiele nurtow, wiele grup interesow i wiele roznych "zabarwien " Termin przyzwoity Zyd uzywam wiec nadwyraz rzadko...Wielu bowiem poprzez pasywna postawe i przynaleznosc do roznych frakcji zasila szeregi napastnikow, bo tak wlasnie trzeba ich nazywac...

pzdr.

Krzysztof

Vote up!
4
Vote down!
0

chris

#1494607

Amicus Plato, sed magis amica veritas (Plato przyjacielem, lecz wiekszą przyjaciółką prawda). W cywilizacji żydowskiej natomiast Prawdę poświęca się na ołtarzu wspólnotowego interesu (oczywiście żydowskiego). Podobnie rzecz ma się w cywilizacji turańskiej czy bizantyńskiej. A zatem - poza doprawdy nielicznymi przypadkami  Sprawiedliwych Żydów - nie oczekujmy od tych nawet licznych "przyzwoitych" przełamywania zmowy milczenia w kwestiach, które by mogły zmacić ich błogi stan samozadowolenia, nawet wobec jaskrawych przejawów niesprawiedliwości, skrajnej podłości czy też zbrodni (i to nie tylko na gojach). W oczach bowiem tych "przyzwoitych" Żydów są usprawiedliwieni i tacy żydzi, którzy dla ratowania swojej skóry popełniali najnikczemniejsze zbrodnie na innych Żydach. Bardzo interesujące i szerokie spojrzenie na te kwestie rzuca - warta ze wszech miar polecenia - książka Ewy Kurek, Stosunki polsko-żydowskie 1939-1945. Poza granicą solidarności.  

Pozdrawiam i dziękuję bardzo za jakże celne komentarze. 

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1494616

Ostatnio spotkalem sie na terenie Niemiec i Austrii z ugrupowaniami chrzescijanskimi, o podlozu protestanckim, w ktorych pastorowie protestanci, w wiekszosci Zydzi usilnie czynia pranie mozgow, ukierunkowujac dana spolecznosc w strone Judaizmu. Porownal bym to do jakies mentalnej  LOBOTOMII ( http://niniwa22.cba.pl/rozpruwacze_ludzkich_mozgow.htm ) ktora aplikowana jest danej spolecznosci. Wlasnie lobotomia przyszla mi do glowy jako przyklad, gdyz jest tak samo drastyczna i brutalna w swojej formie. Dokladniej o tym fenomenie postaram napisac za kilka dni. Tak czy inaczej, jest to kolejnym koniem trojanskim, ktore Zydostwo probuje wprowadzic do chrzescijanstwa, a szczegolnie do tak znienawidzonego przez nich Kosciola Katolickiego.

serdecznie pozdrawiam

Krzysztof

Vote up!
4
Vote down!
0

chris

#1494617

Jakoś nie mogę nigdzie znależć  tych porządnych, którzy potępialiby tych nieporządnych, a w szczególności Grossa.

Vote up!
2
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1494649

Jak napisałem nieco wyżej, Żydzi przedkładają interes plemienny nad wszystko inne, stąd nawet jeśli są tacy, którzy potępiają wypowiedzi Grossa, to w imię "plemiennej solidarności" nie potępią ich publicznie, aby zachować "pokój wewnątrzplemienny". My natomiast wyznajemy diametralnie różny od cywilizacji żydowskiej uniwersalny system wartości cywilizacji łacińskiej. A tak naprawdę chodzi o Mesjasza, którym jest Chrystus Jezus.

W kwestii specyficznych relacji polsko-żydowskich, zwłaszcza w okresie 1939-1945, raz jeszcze polecam wspomnianą wyżej znakomitą książkę Ewy Kurek.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1494671

zydzi tak, wypaczenia nie :-))))))))

 

O Żydach częściej słyszę, że byli niż są. Byli tu dawno temu i już nie wrócą. A dobrzy chrześcijanie, traktują ich jak niektórzy filantropi traktują upośledzone dzieci - kupują kredki i dofinansowują turnusy rehabilitacyjne, ale do własnego domu nie wpuszczają. Czują się dobrze, bo pomogli tym gorszym, chociaż z daleka. Dla części (i tylko części) ludzi zajmujących się tematem żydowskim, historią, upamiętnianiem, Żyd jest właśnie takim gorszym - gorszym bratem w wierze.

Poznałam różne osoby zajmujące się, nazwijmy to, dialogiem polsko-żydowskim. Każda z nich jest inna, chociaż realizują podobne projekty i chodzi im o to samo - o przywrócenie pamięci o żydowskich mieszkańcach ich miejscowości. Większość tych żydowskich mieszkańców zginęła w czasie wojny, a dziś nikt taki już tam nie mieszka. Historia kończy się więc na śmierci. I na tej śmierci skupia się pamięć. Żydzi są tu biedną, wychudzoną, ubraną w łachmany masą. Są kimś, komu należy współczuć, litować się nad nim, pogłaskać na pocieszenie po głowie i powiedzieć: "Nie martwcie się, postawimy wam tablicę w miejscu dawnej synagogi". Dziś to współczucie jest łatwe, bo dotyczy ludzi, których dawno już z nami nie ma. A gdzie było wtedy? Gdzie było w 1942 albo 1943 roku, kiedy zginęła większość polskich Żydów?

http://www.jewish.org.pl/index.php/he/opinie-komentarze-mainmenu-62/5655-dobry-i-zy-yd.html

http://www.chabad.org/holidays/default_cdo/jewish/holidays.htm

 

 

ps.

po ostatniej nawalance o uchodzcow - zostalem ciapakiem z Londynu, mam nadzieje ze tym razem dostane nowy przydomek :-)))))

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1494720

No mamy w zasadzie podobne zdanie w tym zagadnieniu. Problem jest w tym, ze Polacy narodowosci polskiej sa nieco zniesmaczeni tym, ze zydostwo opluwa nas i to od dluzszego czasu i robi nam " kolo piora " na arenie miedzynarodowej. Dlaczego ? wiemy wszyscy, dosyc o tym napisano. Nikt nie neguje tego co powyzej napisales i wydajer mi sie, ze akurat my Polacy mamy dostarczajaca ilosc milosierdzia w stosunku do blizniego. Przynajmniej pokazala to historia. Na moim blogu pisalem o Szenicerze, polskim Zydzie. Warto wejsc na Youtube i posluchac tego co on mowi o swoich wspolbraciach, ktorzy niszcza w Polsce zabytki zydowskie...Na ten wizerunek o ktorym piszesz powyzej " narod wybrany " zapracowal sobie sam. I to jest gwozdz tego problemu.

pzdr.

Ps. c.d.n.

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1494833

Nie bardzo rozumiem do kogo kierujesz ten zarzut ? Jezeli kierujesz do owczesnych Polakow, to chyba jest to chybione. Nie znam innego narodu w Europie, ktory uchronil taka ilosc Zydow, jak uczynili to Polacy. Tego typu oskarzenia wychodza wlasnie od pewnej grupy Zydow i mozna o tym wiele czytac.I to jest wlasnie niestrawne dla Polakow. Juz samo podejscie do tego tematu jest jakas paranoja. Rzeczpospolita byla wowczas pod niemiecko- radziecka okupacja. Chyba nie musze Tobie przypominac jak krwawa byla to okupacja.Nie musze pisac o warszawskich lapankach, o deportacji dzieci z Lubelszczyzny i nie tylko z tych terenow, i...i...i ! Czasami, gdy czytam jakies zarzuty w tym temacie, to poprostu przykro mi sie robi na duszy. Nie bylo bowiem zadnych wiekszych mozliwosci uratowac Polakow narodowosci zydowskiej. Jest jednak znane i podparte dokumentacja historyczna, ze Zydzi amerykanscy wiedzieli o Oswiecimiu i wogole o zagladzie ich ziomkow. I nie tylko amerykanscy. O zydowskiej policji nie bede wspominal, bo to sa tematy zbyt bolesne, by sie nad nimi roztrzasac.I wlasnie w tym swietle jakiekolwiek rozczenia, jakies zaruty, badz cos innego w tym temacie, to poprostu bardzo przykre i niesmaczne jatrzenie w tej polskiej RANIE. Dochodzi do tego temat Zydow komunistow i nasza gehenna po 44 `. Do zblizenia i do poprawienia wzajemnych stosunkow jest jeszcze dluga droga. W kazdym razie kierunek , ktory przyjeli Zydzi nie sprzyja jakiejkolwiek poprawie. Echo z Ameryki, echo z Izraela, echo z Warsiawki , to nie to co chca uslyszec Polacy. Polacy jako Narod maja bardzo rozwinieta swiadomosc narodowa i choc sa nadal nadwyraz tolerancyjni, to jednak uczuleni na przerozne zmiany z zewnatrz odnosnie ich kultury, czy tez tradycji. Bog Honor Ojczyzna, to jest nasza dewiza, a nie kupczykowanie i handlowanie potencjalem panstwowym czy tez narodowym. I to powinno byc kazdemu bardzo swiadome. Kazdemu, kto probuje Polakom zalozyc homonto.

pzdr.

Ps. a odnosnie Twojego popisywania odnosnie Syryjczykow, to odpowiem Ci tak, my musimy wywalczyc sobie wlasny kraj, ktory od dziesiecioleci jest okupowany. Gdy w koncu, to osiagniemy, to zapewne pochylimy sie nad tematem syryjskich uchodzcow. Jakiekolwiek dybanie w tym temacie jest paranoja. Nie mozna bowiem dysponowac czyms, czego sie nie posiada, a my wolnego kraju nie posiadamy. Komunisci w 44 ` siegneli po wladze, a postkomunisci po 89 ` przejeli cala infrastrukture panstwa, jak rowniez przejeli powtornie wladze. I taka sytuacja trwa do dzisiejszego dnia. Czytajac Cie tu i owdzie rozumiem, ze gdyby sytuacja na polskiej scenie politycznej byla inna, to siedzial bys w Tarnowie, badz gdzies indziej w kraju, a nie w Londynie...tj. na emigracji.

Vote up!
1
Vote down!
0

chris

#1494840