Niezbędnik Każdego Platformersa - elementarz wiedzy o tuzach Platformy

Obrazek użytkownika Hoyt
Blog

 Niezbędnik Każdego Platformersa to dobry prezent zarówno dla kobiety, mężczyzny oraz dla dzieci wychowywanych w duchu Państwa Teoretycznego. Zawiera dużą ilość porad, ciekawostek o szanowanych i wielbionych przez Ciebie politykach, zapewni Ci dodatkowy spokój ducha. Dzięki niemu będziesz gotowy na każdą ewentualność, która może spotka Cię ze strony zajadłej, nienawistnej, anty- Europejskiej konserwy Pisowskiej, Państwa anty-Demokratycznego, anty-Unijnego, anty- Genderowego, łamiącego Konstytucję, niszczącego nasze prawo do wolności, do aborcji na życzenie; Państwa rasistowskiego, faszystowskiego, ksenofobicznego, zaściankowego, reżimowego, policyjnego, zwalniającego niezależnych dziennikarzy, niezezwalającego na jednopłciowe małżeństwa, adopcję dzieci przez pary homoseksualne, zaglądającego pod naszą kołderkę, tworzącego duszną atmosferę, prześladującego nawet wyznawców Potwora Spaghetti!

 

   Dzięki Naszemu Niezbędnikowi, będziesz mógł obronić Nasze Racje i Wartości, w które wierzymy - w drodze do pracy, na kolejnym Błękitnym Marszu Wolności lub Czarnym Proteście, albo z osobą miłującą jak Ty zabawę, wolność i swobodę, poznaną na wakacjach, na przykład na Maderze lub w kilku gwiazdkowym hotelu, czy innym ekskluzywnym miejscu na krańcu świata, co świadczy o Twojej mądrości, która oznacza, że „nie pracujesz jak idiota lub złodziej za 6 tysięcy złotych w tym kraju”.

 

   Niezbędnik Każdego Platformersa polecany jest przez Nasze zaprzyjaźnione media, stację radiową TŁÓK FM a także przez Monikę MO „Stokrotkę” i samego „Rurka” odpowiedzialnego za czyszczenie upier….ego stołu w Tusk Vision Network 24.

 

Ponieważ Platforma i każdy Platformers, rozumie, czym jest demokracja w tym kraju, zatem lista tuzów przedstawiona zostaje w kolejności przypadkowej.

 

Grzegorz Schetyna

- Totalny kapitan statku Platforma Obywatelska; utalentowany organizator marszów warszawskich, geniusz stomatologii; potrafi wyrwać zęby młodym wilczkom, szczyci się najpiękniejszą klawiaturą w Sejmie i w całej Warszawie; problemy, które według Nas trapią i ten kraj próbuje rozwiązać w porozumieniu z przyjaciółmi: z gentelmanem z Brukseli - Jeanem Claudem Junckerem, przy lampce dobrego alkoholu lub z innym przyjacielem naszego kraju - Guyem Verhofstadtem. Już imię „Guy” powoduje żywsze bicie serca, każdemu zatroskanemu o prawa homoseksualne Totalnemu Platformersowi. W sprawie przyjmowania uchodźców nasz kapitan wyznaje maksymę Mędrca Europy Lecha Wałęsy - „jestem za, a nawet przeciw”. Ster statku „Platforma Obywatelska” w rękach Grzecha zawinie zwycięsko do portu przeznaczenia, tak jakby sterował nim sam kapitan Schettino.

 

Ewa Kopacz

- stojąca ramię w ramię, noga w nogę; ekspertka od przesiewania ziemi z całą starannością na metr głębokości; w wolnych chwilach relaksuje się chodząc po czerwonych dywanach ramię w ramię z Naszą Angelą Merkel.

 

Michał „Misiek” Kamiński

- facet, który nigdy nie pęka, wyjątkowo cenny dla Totalnych Platformersów, potrafi zmienić radykalnie poglądy, partie, naturalny koniunkturalista; przewidział ostateczny koniec PiS w 2012 roku; przyjaźni się z Naszym redaktorem Andrzejkiem Mrozowskim; z Romkiem Giertychem, Kaziem Marcinkiewiczem założył Instytut Myśli Państwowej, najważniejszą myślą wygłoszoną w Instytucie Myśli przez Miśka, była jego autobiograficzna opowieść, jak ważąc 116 kg, schudł do 85 kg. Uczestniczący w tym spotkaniu Ryszard Kalisz, słuchał i płakał cały czas jak dziecko.

Rafał Trzaskowski

 - „obywatel pół-boski, już Bruksela cała uwielbia Rafała, pracowity wielce, zadba o nas w brukselce” - poezja Grzegorza Turnaua mówi sama za siebie; Już Warszawka się cieszy, Rafałek na prezydenta bieży. Potrafi jak nikt inny od zaraz rozwiązać problemy potrzebujących. Starszej kobiecie, która zbierała na lekarstwa dał 20 groszy; wielkoduszny, Trzaskowski jest jednak nie pół, ale całkiem boski!

 

Roman Giertych ( advocatus diaboli )

- jego obezwładniająca fizjonomia w połączeniu z pokrętną argumentacją w Sądzie, przekonuje każdego rozgrzanego Sędziego; Romek jest wesoły; potrafi najwyżej z miejsca skakać do góry, wprawiając w zdumienie nawet Pisiorów - z tej racji nosi przydomek „Skaczący Koń”. Przed laty dla zabawy wsadzaliśmy chętnie „ Giertycha do wora, a wór wrzucano do jeziora”. W Niezbędniku zamieszczamy tę aktualnie wielce szanowaną postać, jako ewidentny przykład wytężonej pracy zaprzyjaźnionych z nami mediów, że od wielkiej nienawiści do niezwykłej miłości do Romana może dzielić każdego Platformersa, jeden Giertychowy krok.

 

Radosław Sikorski

- ekspert kulinarny; polecany przez światowe biura podróży, jako świetny organizator pielgrzymek; zatrudniony na stanowisku MSZ, jak zeznawał „nie odpowiadał praktycznie za nic”, umacniając struktury krzepnącego Państwa Teoretycznego. Jako minister zrezygnował niemal całkowicie ze snu, na rzecz służby. Najłatwiej można go było spotkać w prywatnym aucie. Od rana harował jak dziki osioł, by przejechać każdego dnia 600 kilometrów, aby wykorzystać publiczne środki na podróże. Autorzy Niezbędnika Każdego Platformersa podkreślają wykwintny gust i smak Radka. Nasz Tuz poleca aspirującym Platformersom restaurację Sowa i Przyjaciele. Na stole powinny się znaleźć: krwista polędwica wołowa, foie gras i comber z królika. Potrawy powinno się popić szampanem, a następnie drogim portugalskim winem. Należy pamiętać, że potrawy smakują lepiej, kiedy jemy i pijemy ze świadomością, ze za nie Platformers nie płaci.

 

Stefan Niesiołowski

- nasz ekspert od toczenia piany i muchówek; rzadki gatunek muchy został nazwany na cześć Stefana Suillia niesiolowskii; biednym ludziom zaleca dietę ze szczawiu zebranego z nasypu kolejowego i mirabelki; „człowiek o gołębim sercu” - tymi głębokimi słowami, określił go sam Król Donald Tusk. A my powtarzamy za poetą „O większego trudno zucha, jak był Stefek Burczymucha”. Słowa poety potwierdza narzeczona Stefana, Pani Elżbieta Królikowska oraz Andrzej Czuma " Stefan sypał odważnie".

 

Hanna Gronkiewicz-Waltz

- znawczyni kamienic; potrafi za śmiesznie niską sumę załatwić każdą warszawską kamienicę; w wolnych chwilach rozdaje za darmo kanapki potrzebującym, stąd nazywana sympatycznie „bufetową”. Na warszawskiej Woli i nie tylko Woli, woli abyśmy nazywali ją „Naszą Hanią”. Obecnie działając w Stanie wyższej konieczności wskazujemy, że obowiązkiem każdego Platformersa oraz elity tego kraju jest stanie murem na dobre za Naszą Hanią”.

 


Piotr Misiło

- aktualnie Nowoczesny Sejmowy Szogun, jak nikt inny z Pisiorami leci sobie w papierowe kulki; w bardzo niedalekiej przyszłości będzie Nasz, gdyż zapowiedział na swoim blogu „a ja będę w worku pokutnym stał u bram PO prosząc o „ciepłą wodę w kranie”; Misiło jak woj. Mirmiło, bravo!

 

Sławomir Nowak

- uważany powszechnie za największego eksperta w dziedzinie zegarków, zwłaszcza zegarków markowych i ekskluzywnych, czyli zegarków lubianych przez każdego Platformersa; zagraniczny przedstawiciel firmy Pendolino bardzo chwalił ministra Nowaka za korzystną dla jego firmy transakcję; aktualnie za cenę otrzymania wysokiego stanowiska przyjął obywatelstwo ukraińskie; wzór polskiego patrioty!

 

 

Mirosław Drzewiecki

- znany bardziej w środowisku działaczy Platformy pod pseudonimem „Miro”, „Drzewko”; kolejny ekspert od kasyn, salonów gier, automatów od niskich wygranych; podziela słuszne zdanie przewodniczącego Platformy w sprawie likwidacji CBA i CBŚ. Pełniąc funkcje ministra sportu i skarbnika Platformy w wolnych chwilach lubi rozmawiać z biznesmenem z branży hazardowej Ryszardem Sobiesiakiem.

 

 

Zbigniew Chlebowski
- znany w kręgu znajomych, jako „Chlebek”. Kiedyś Nasz Poseł, obecnie związany z Nami biznesmen. W celu omówienia interesów preferuje spotkania na cmentarzu lub w pobliżu stacji benzynowej.

 

 

Anna Mucha

- piosenkarka, Ministra Naszego Rządu i Rządu Gabinetu Cieni. Jej największym przebojem wykonanym bezpośrednio z fotela Marszałka Sejmu dla Platformersów był hit „Nie pucz, kiedy odjadę”. Wielka oddana fanka piosenkarki Madonny, do której koncertu dopłaciła 5 milionów złotych z pieniędzy podatnika. Wysoko ceniona w Platformie.

 

 

Sławomir Nitras

- ceniony dokumentalista; specjalista od nagrywania filmików w Sejmie, a także myszkowania w rzeczach, Pisiorów. Widok białego puchu - wiecie jakiego, tego który wciąga się nosem - od razu polepsza mu nastrój. Człowiek Orkiestra.

 

Michał " Bujda na Resorach " Szczerba

- meloman; próbuje łagodzić wszelkie konflikty i spory Sejmowe generowane zawsze oczywiście przez Kaczora potwora; jego zwrot wypowiedziany na mównicy sejmowej” Kochany Panie Marszałku, muzyka łagodzi obyczaje”, potwierdza jego uwielbienie dla muzyki i wszystkich ludzi. Jako pierwszy w historii parlamentaryzmu, przetarł dla innych totalnych, tak zwany szlak toaletowy; wymachując legitymacją poselską, olał wszystkich w kolejce i zasiadł na wygódce, by usadzić porządne gów…o. A Pisiorom powinien przecież narobić na głowę. Chwat Platformy!

 

 

Julia Pitera

- światowej klasy ekspertka od spraw związanych z Dorszem i jego ceną; zatrudniona w tym celu, na specjalnym stanowisku ministerialnym przez uwielbione Słońce Peru Donalda Tuska. Razem z kolegami Platformersami i innymi Guyami z brukselki, zagłosowała za słusznymi sankcjami przeciw anty- Demokratycznej Polsce. Chwała bohaterce, chwała bohaterom!

 


Jacek Protasiewicz

- kiper wina podczas samolotowych rejsów, ofiara pisowskiego spisku we Frankfurcie nad Menem, podobnie jak Nasz przyjaciel Jan Maria Rokita, którego bili Niemcy.

 

Janusz Palikot

- Nasz człowiek od zadań specjalnych, powołany w tym celu przez samego króla królów Donalda Tuska; jego groźnym atrybutem jest gumowy penis i świński ryj. Darzony nadal wielkim szacunkiem przez obywateli RP.

 

Andrzej Olechowski

- mentor w zaprzyjaźnionej z nami stacji, Prawdziwy Ojciec dla każdego Platformersa; członek Grupy Bilderberg, założonej przez wolnomularza Józefa Retingera; o Jego wielkości mówią same za niego zgromadzone dobra ziemskie. Tak bardzo bogaty, że nie wiadomo do końca jak bardzo bogaty; doświadczony we współpracy z kolegami ze WSI, kilka razy coś tam podpisał, ale nie interesowała go praca donosiciela, jak każdego czcigodnego obywatela Naszego Obozu. Michał Boni razem z Andrzejem, Lechem przyjęli podobny sposób walki z komuną. Chwała naszym bohaterom!

 

Bronisław Komorowski

- kolejny ekspert w Platformie od Dunek i kaszalotów; zawstydził prezydenta USA niewiedzą kulinarną w sprawach bigosowania; jako prezydent Państwa Teoretycznego wprowadził szybko nowe zasady pisowni słowa „bul” i „nadzieji”; przeprowadził gruntowne zmiany kadrowe w wojsku, po raz pierwszy zamieniając stopień generalski na tytuł szoguna; w Parlamencie Japońskim stanął na krześle, pokazując tym samym gospodarzom kraju kwitnącej wiśni, do czego, prócz siadania może służyć krzesło!

 

Lech Wałęsa

- potomek rzymskiego cesarza Walensa; jedyny wyjątkowy świadek, który zeznał, że w czasach PRL osobiście widział nieodnalezioną do dnia obecnego maszynę Bolek; wierzymy, że jak utrzymuje komuniści nagrywali jego sny w Arłamowie, w celu zdyskredytowania jego osoby; niezaawansowanym Platformersom radzimy nie wdawać się w dyskusje o Lechu; więcej informacji na temat Lecha Wałęsy znajdą Państwo w specjalnie opracowanym przez nas wydaniu Niezbędnika Każdego Platformersa. Pozycja ta ukaże się już wkrótce!

 

Adam Szejnfeld

- Aaaaaadam - wzdychają wszystkie panie; koneser piękna kobiecego, juror konkursów piękności. Nasz apel: jeżeli jesteś piękna lub chcesz zostać kandydatką na Miss Świata Parowozów wystarczy, że zgłosisz się do Aaaaaadama. Sukces gwarantowany ;)

 

Donald Tusk

- założyciel Państwa Teoretycznego, potrafi sprzedać Polskę Niemcom za grosze, Król Królów, Słońce Peru; otrzymał więcej tytułów z nadania Niemiec, niż wszystkie razem wzięte do kamieni kupy tytuły samego Idi Awo-Ongo Angoo; każdy Platformers codziennie wypatruje powrotu Naszego Donka na białym koniu; ważne - należy pamiętać, że imię Donald nie może kojarzyć się nikomu z kaczorem Donaldem; ciemnogrodzian, którym się kojarzy - stanowczo wyprowadzać z błędu, nazywając ich oszołomami.

 

Kazek Sowa

- ksiądz, który nie przepuści żadnej okazji, aby uwielbić Platformę. To jedyny ksiądz, przed którym uklęknie nawet Król Królów Donald Tusk.

 

 

Paweł Olszewski

- wystarczy o nim wiedzieć, że jest i jest Nasz. Zmęczona wiecznie twarz potwierdza, że ma nieustające wizje, gdy coś sobie poniucha - wizje, jak powinna wyglądać Polska Platformerska.

 

 

Borys Budka

- Odrzuca pogląd Darwina i Kościoła Katolickiego. Wierzy, że życie pochodzi z kosmosu...

 
         

                                         Hoyt/2017
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Po, stworzona przez służby postpeerelowskie za obce pieniądze nigdy nie była partią, a na pewno - partia polską, to tylko sitwa kolesi zainteresowanych łatwymi publicznymi pieniędzmi - to jest ich program i idea...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1554367

mnie najbardziej podobie się B B,

czyli ten kosmita z kosmosu. I tu pytanie do kosmity: A SKĄD POCHODZI KOSMOS ???

POdsumowując - niezbędna wiedza w tym niezbędniku. Czekam z niecierpliwością na specjalne bolkowe wydanie. Będzie pewnie "uczta".........Danie specjalne - czar PGRu, przepraszam, czar z POMu w Koronowie, czyli

"Życie i przypadki "bohatera" (obalacza komuny) - Lejba Kohne" 

https://us.search.yahoo.com/yhs/search?hspart=itm&hsimp=yhs-001&type=smy_ydef&param1=1&param2=cat%3Dweb%26sesid%3D764f5b249813503c94416fed2698df21%26ip%3D50.29.168.182%26b%3DChrome%26bv%3D62.0.3202.94%26os%3DWindows-8.1%26os_ver%3D6.3%26pa%3Dsearch-manager%26sid%3D0fdf7dd63c4d1f2d999d56bf025192fd%26abid%3D%26abg%3D%26a%3D%26cd%3D%26cr%3D%26f%3D%26xlp_sess_guid%3D%26xlp_pers_guid%3D%26xt_ver%3D%26uref%3D%26xt_abg%3D&p=LEJBA%20KHONE

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1554374

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1554400

 penis z popiołów, rubikoń, i jeden z sześciu króli. "geniusz" intelekt, tajna broń ! totalnych w Polsce debili. Czym jeszcze nas zaskoczy, "wóc" POtuskiej swołoczy ???

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1554412

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1554413

że aż dwoje z wymienionych tuzów, może się poszczycić czysto polskimi korzeniami?...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1554515