BKP: Fiducia Supplicans Anatema Boża na kardynała Besungu

Obrazek użytkownika Bizantyjski Katolicki Patriarchat
Blog

Autorytetem urzędu prorockiego i apostolskiego, w imię Trójjedynego Boga Ojca, Syna i Ducha Świętego, ogłaszam anatemę Bożą, ekskomunikę z Kościoła i przekleństwo Boże na kardynała Fridolina Ambongo Besungu. On sprowadził na siebie najsurowszą karę Bożą, zgodnie z Ga 1:8-9, za jedność z programem pseudopapieża Bergoglio w masowym promowaniu sodomickiej antyewangelii. Jednak sprytnie zwodzi biskupów i mieszkańców Afryki,  jakby był prawowierny. W rzeczywistości jest to jedynie jego przebiegła strategia forsowania planu Bergoglio polegającego na sodomizacji Afryki. Czyniąc to, współpracuje w transformacji Kościoła w Afryce w bergogliański antykościół New Age, synagogę szatana. Besungu robi to w wewnętrznej jedności z anatemizowanym pseudopapieżem. Jeżeli Ambongo Besungu w tym stanie uporu umrze, czeka go ogień piekielny (Jud 7), będący karą Bożą za propagowanie sodomii. Dlatego każdy, kto mu się podporządkuje i jednoczy się z tym odstępcą Besungu, w ten sposób ściąga na siebie również anatemę Bożą – przekleństwo.

Patrz wideo: https://vkpatriarhat.org/pl/?p=21258  https://ulestousmine.wistia.com/medias/9132yz6skt

https://bcp-video.org/pl/fs-anatema-na-besungu/  https://youtu.be/jOTzx9apirI

Biskupi, księża i wierzący w Kongu i Afryce muszą oddzielić się od Besungu jako od tego, kto zbuntował się przeciwko Bogu i służy szatanowi, potajemnie i podstępnie promując sodomię. Msze Besungu, święcenia kapłańskie i inne akty kościelne są nieważne. Udzielane przez niego błogosławieństwo jest nadużywaniem imienia Bożego, ponieważ za Besungu stoi duch zdradzieckiego apostoła Judasza.

 

+ Eliasz

Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

 

14.01.2024

 

Fiducia Supplicans - Boża anatema na kardynała Besungu

https://bcp-video.org/anathema-against-besungu/  /english/

https://bcp-video.org/it/l-anatema/  /italiano/

 

Zapisz się do naszego newsletter  https://lb.benchmarkemail.com//listbuilder/signupnew?5hjt8JVutE5bZ8guod7%252Fpf5pwVnAjsSIi5iGuoPZdjDtO5iNRn8gS049TyW7spdJ

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)