BKP: Besungu jednoczy się z pseudopapieżem w programie sodomizacji Afryki, ale strategicznie okłamuje afrykańskich biskupów. Jakie jest rozwiązanie?

Obrazek użytkownika Bizantyjski Katolicki Patriarchat
Blog

Szanowni Biskupi Afryki!

Stoicie przed historyczną decyzją. Z deklaracji „Fiducia Supplicans” z 18 grudnia 2023 r. oraz z motu proprio „Ad theologiam promovendam” 1 listopada 2023 r. jest całkowicie jasne, że Bergoglio już poprzez fałszywy papieski autorytet przekształcił kościół w antykościół New Age. Uświadomcie sobie, że Bergoglio już zniósł istotę Dekalogu i Credo! To, co teraz głosi i reprezentuje, nie jest już nauką katolicką! To już nie jest Kościół katolicki! To jest wam całkowicie jasne. Jorge Bergoglio, jako oczywisty heretyk, który wykluczył się z Kościoła Chrystusowego, nie może być jego głową. Tak uczy Tradycja, jak również św. Bellarmin i inni święci. Wynika to także z samej istoty Pisma Świętego.

Oświadczenie z 11 stycznia 2024 r. kardynała Besungu, który jest w jedności z pseudopapieżem Bergoglio, ma na celu promowanie sodomii – ukryte i etapowe. Musi was uspokoić, abyście nie podejmowali decydującego, zbawczego kroku, jakim jest oddzielenie się od podporządkowania się arcyheretykowi Bergoglio, a tym samym jemu – Besungu.

Patrz wideo: https://vkpatriarhat.org/pl/?p=21250  https://prisikelimas.wistia.com/medias/8tf5e5lje3

https://bcp-video.org/pl/besungu-jednoczy-sie/  https://youtu.be/q6YCzhozJfY

Przyjmując tzw. koncesję od nieważnego papieża dla Afryki, pokazujecie, że w dalszym ciągu uznajecie go za głowę Kościoła i chcecie być mu posłuszni. Ale wtedy on i Besungu cynicznie usuną was ze stanowiska.

Franciszek Bergoglio nie jest namiestnikiem Chrystusa! On publicznie poświęcił się szatanowi w Kanadzie i promuje sodomską antyewangelię! Wy, kiedy się od niego oddzielicie, nie popełnicie schizmy, schizmy dopuścił się on. Bergoglio i jego sekta oddzielili się (schizo) od nauk Chrystusa, rozumiecie to? I to nie tylko schizma, to także odstępstwo i bunt przeciwko Bogu! Promowanie grzechu homoseksualizmu i błogosławienie go jest publiczną zdradą Chrystusa! To droga do piekła! Rozumiecie, biskupi Afryki?

Oświadczenie Besungu z 11 stycznia to nonsens. Ksiądz na terytorium Afryki nie musi jeszcze błogosławić sodomitów. Ale afrykański ksiądz na przykład w Rzymie czy USA musi dzisiaj błogosławić sodomię.

Drodzy biskupi, przed Bogiem i przed Kościołem jesteście zobowiązani zjednoczyć się w każdym narodzie Afryki i w imieniu waszego narodu oddzielić się od jurysdykcji pseudopapieża Bergoglio i kardynała Besungu, który potajemnie realizuje program legalizacji sodomii w Afryce. Wy w każdym narodzie, po spotkaniu biskupów, wydajcie list pasterski, w którym oddzielacie się od grzechu sodomii i od nieważnego papieża, który ten grzech promuje i legalizuje. Jednocześnie, w tych nadzwyczajnych okolicznościach, przyjmijcie za prawowiernego papieża emerytowanego nuncjusza w USA Carla Marię Vigano, który udowodnił, że jest wierny Chrystusowi i niezłomny w walce o Kościół. To jedyne ratunkowe rozwiązanie. Jeśli będziecie zwlekać, wykrwawicie się na śmierć! Dialog z Bergoglio czy Besungu i ich zwolennikami jest jak dialog Ewy z wężem w raju – zakończył się katastrofą.

Drodzy biskupi Afryki, jesteście następcami apostołów! Teraz na Was spoczywa ratunek Kościoła katolickiego w Afryce, ale także ratunek Kościoła na całym świecie! Do tego zbawczego kroku nie mają warunków biskupi Europy i Ameryki, ale Bóg te warunki dał wam! Nie zmarnujcie ich, w przeciwnym razie poniesiecie straszliwą odpowiedzialność przed Bogiem.

 

+ Eliasz

Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

+ Metodiusz OSBMr                 + Tymoteusz OSBMr

biskupi-sekretarze

 

14.01.2024

 

Czy przestanie sodomizacja kontynentu afrykańskiego?

https://bcp-video.org/besungu-is-in-unity/  /english/

https://bcp-video.org/it/besungu-e-in-unita/  /italiano/

 

Zapisz się do naszego newsletter  https://lb.benchmarkemail.com//listbuilder/signupnew?5hjt8JVutE5bZ8guod7%252Fpf5pwVnAjsSIi5iGuoPZdjDtO5iNRn8gS049TyW7spdJ

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)