Szkodzące Polsce donosy do UE

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

 

Taktyka wrogów, wobec koniecznych reform w Polsce jest aż nazbyt czytelna po przegranych wyborach  w 2015 r.

Szkodliwe wizyty przegranych, z donosami na polski rząd do Unii, czy ostentacyjne podarcie projektu ustawy o suwerenności kraju przez posłankę POmaskę- z widocznym szaleństwem w jej oczach, przypominają powrót do czasów obowiązywania "liberum veto" i wysługiwania się targowiczan wobec państw ościennych.

Niekonstytucyjna uchwała Sejmu starej kadencji z wyborem 5 sędziów- w tym dwóch nadliczbowych,  miała wkrótce posłużyć Trybunałowi Konstytucyjnemu, jako oręż do unieważniania koniecznych reform w zarządzaniu państwem, uchwalanych przez Sejm nowej kadencji i donosów opozycji za granicą.

Doszło do sytuacji, że Prezes TK ostentacyjnie nie stosuje się do nowej ustawy sejmowej, nakazującej minimalny skład orzekający Trybunału Konstytucyjnego w ilości 13 sędziów, co w konsekwencji czyni jego orzeczenia bezprawnymi.

Poniżej- skandaliczny wybryk POmaski i fakty donosicielstwa do Unii w wiadomościach TVP1, które w nowej formie dają jasny obraz sytuacji w świecie:

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:8)

Komentarze

bladź !  

jak całe to POfaszystwo.

Za to co zrobiła powinien jej być odebrany BEZWZGLĘDNIE !!!

mandat posła. Natychmiast. Chyba słowa ślubowania poselskiego są jednoznaczne ?

Chyba POmaska interpretacja nie może być po uważanjiu ???!

WON !  s Sejmu !  Poseł, KAŻDY ! ma służyć Polsce i Narodowi Polskiemu, a nie obcym siłom z bliskiej i dalszej zagranicy !!! WON !!!

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1514078