Piosenki Antykomunistyczne

Obrazek użytkownika DarekM
Kultura
Dziś pierwszego maja – w święto, podczas, którego członkowie SLD maszerują ulicami polskich miast i cieszą z tego jak zmieniła się Polska – musiałem stworzyć playlistę piosenek, które powinny być im śpiewane prosto w twarz – zapraszam do odsłuchania piosenek antykomunistycznych.
 
Pierwszy dzień maja – w okresie panowania w naszym kraju pachołków rosyjskich „świętowany” był bardzo uroczyście. Wszelkiej maści sprzedawczyki chodziły dumnie w pochodach machając ucieszonej władzy. Wielka część społeczeństwa zmuszana była do uczestniczenia w tych hucpach. Pokolenie wychowane w latach 50-60-70 uczone było przez komunistyczne szkoły, z komunistycznym programem nauczania… jedynie niewielka część naszego narodu uczyła w domach swoje dzieci tego czym był Katyń, NSZ czy Sybir – te osoby wiedziały, że idąc na taki pierwszomajowy marsz uczestniczą w poparciu tych, którzy na rękach mieli krew tysięcy polskich żołnierzy bestialstwo pomordowanych w katowniach stalinowskich. Śmiechem historii jest to, że dzisiaj, w „wolnej” Polsce postkomuna może bezkarnie organizować takie same marsze jak za czasów komunistycznej okupacji. Dlatego, obowiązkiem polskich patriotów powinno być organizowanie w ten dzień marszów patriotycznych – kontrmanifestacji – pokazując, że nasz naród za wiele wycierpiał przez komunizm i nie ma społecznej zgody na promowanie lewackich, zdegenerowanych idei.
 
Udostępniam Państwu zbiór wybranych przeze mnie piosenek i pieśni antykomunistycznych. Gatunkowo mieszczą się one chyba we wszystkich gatunkach muzyki – od poezji śpiewanej po punk rock. Proszę ją udostępniać!
 
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

az sie noz sam w kieszeni otwiera.

I ja tam bylem i zblondynka sie witalem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1424070