„Jezus z Nazaretu” – konkurs

Obrazek użytkownika Miesięcznik Egzorcysta
Kultura

 

 

Wydawnictwo Jedność oraz Miesięcznik Egzorcysta ogłaszają konkurs, w którym nagrodami są trzy książki pt. Jezus z Nazaretu (część II). Od wyjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania.

W drugiej części zadanie to było jeszcze trudniejsze niż w pierwszej, ponieważ w niej dopiero spotykamy decydujące słowa i wydarzenia z życia Jezusa. Usiłowałem trzymać się z dala od kontrowersji dotyczących licznych możliwych kwestii szczegółowych i rozważać jedynie istotne słowa i czyny Jezusa (…). Jeśli, rzecz jasna, pozostają jak zawsze jakieś szczegóły dyskusyjne, to jednak mam nadzieję, że dane mi było zbliżyć się do postaci naszego Pana w sposób, który może dopomóc wszystkim tym czytelnikom, którzy pragną spotkać Jezusa i mu uwierzyć - czytamy we wstępie. 

Wśród osób, które polubią nasz profil na Facebooku i wyślą poprawne odpowiedzi na adres administrator@miesiecznikegzorcysta.pl – wybierzemy trzy. Na Państwa odpowiedzi czekamy do końca niedzieli 27 kwietnia. Zapraszamy!Pytanie: W Dziejach Apostolskich św. Łukasz mówi o trzech elementach, charakterystycznych dla przebywania Zmartwychwstałego ze swoimi. Jakie to elementy (sposoby objawienia się).

Nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/MiesiecznikEgzorcysta

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)