Duda namawia Komorowskiego do obalenia Tuska

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Piotr Duda „Jeśli ten rząd nie chce prowadzić dialogu społecznego, to jedynym wyjściem jest zmiana rządu „...”Kilkanaście lat temu pokazał to prezydent Lech Wałęsa, zmieniając rząd Jana Olszewskiego. Pamiętamy, jak został zmieniony.  Na pewno nie chodziło wtedy o sprawy teczek. Wszystko jest możliwe, rząd sam się może podać do dymisji. Już nie takie rzeczy działy się w krajach Unii Europejskiej” ….”- Jeśli ten rząd nie chce prowadzić dialogu społecznego, to jedynym wyjściem jest zmiana rządu – „.....”Miesiąc temu w Bułgarii nikt nie sądził, że rząd może podać się dymisji. Parę demonstracji i rządu pana premiera Bułgarii nie ma - „...(źródło)
 
Joanna Ćwiek „Zdaniem politologa Rafała Chwedoruka (także z UW) rozgrywki Dudy mają na celu osłabienie pozycji szefa rządu. – Stąd jego zbliżenie do Komorowskiego, Schetyny i tej części PO, „...(więcej)
 
Gowin „Fakt, że poparcie dla PiS po przejściu do opozycji cały czas utrzymuje się na poziomie 25 – 30 proc., to zasługa charyzmy Jarosława Kaczyńskiego.”...”A Komorowski ma charyzmę?Jest kompletnie innym przykładem polityka...Czyli pozbawionym charyzmy? ) ..(więcej)
 
Olszewski „ Olszewski. 1992 i 2005 Bunty wobec Układu Okrągłego Stołu „....”W porozumieniach Okrągłego Stołu zawarta jest zasada, że nowa demokratyczna polska państwowość będzie budowana w oparciu o struktury PRL. Ta zasada została zakwestionowana w wyborach 4 czerwca 1989 r. przez większość Polaków. Tzw. strona solidarnościowo-opozycyjna nie skorzystała z tej okazji, aby odrzucić porozumienia i podyktować własne warunki odbudowy państwa. W rezultacie po przeszło 20 latach dominuje w naszym życiu politycznym nie tylko mentalność, ale także konkretne struktury i układy personalne z tamtego okresu. Próby zmiany tego stanu rzeczy podjęte w 1992 r. przez pierwszy rząd powołany po wolnych wyborach do parlamentu, a potem w 2005 r. po wyborze Lecha Kaczyńskiego na urząd prezydenta RP zakończyły się niepowodzeniem. W rezultacie mamy dziś w Polsce swoistą hybrydę prawno–ustrojową, w ramach której instytucje demokratycznego państwa prawnego współegzystują z personalnymi i organizacyjnymi układami postkomunistycznej proweniencji. „.....(więcej )
 
Rybak tak pisze o Dudzie „Jego charyzmę jedni porównują z  Lechem Wałęsą, inni z Andrzejem Lepperem. Ten sam słuch społeczny, ta sama umiejętność porywania tłumów. Działanie na emocje słuchaczy. ...(więcej
 
-------
Mój komentarz
 
Duda „  Na pewno nie chodziło wtedy o sprawy teczek. „ To zdanie najlepiej świadczy o tym po czyjej stronie stoi Duda . Lepper wylansowany, aby wesprzeć Millera, Duda lansowany , aby wesprzeć II Komunę . Co chciał uzyskać Duda domagając się obalenia rządu z jednej strony i zaciekle zwalczający Kaczyńskiego. Przecież samo obalenie nic nie da . Ktoś musi utworzyć nowy rząd . A jeśli nie Kaczyński to kto .
 
Duda dał odpowiedź . Rządy Platformy obali ...Platforma . Masowe protesty, po których Tusk składa dymisję na ręce Komorowskiego . Pozorny trium Dudy , faktycznie pyrrusowe zwycięstwo polskiego robotnika . Komorowski powierza misje tworzenia rządu....Platformie. Rękami Dudu nomenklatura II Komuny zrobi ruch , które pozwolę utrwalić status quo . Już widzę jak Duda pacyfikuje wpadających w coraz większą nędzę robotników obiecując im ,że nowy premier, na przykład Schetyna , czy inny figurant Układu „zrobi im dobrze „ . Oligarchia dostanie znowu czas na dalsze okradanie Polaków, a będące na jej usługach lewactwo w tym czasie dokończy przewrót ideologiczny i kulturowy.
Duda odmóżdża Solidarność .Zwalczając Kaczyńskiego i Obóz Patriotyczny de facto zdradził polskich robotników . Bo jedyne co może Polakom, polskim robotnikom , polskim rodzinom zagwarantować byt to nie są taktyczne drobne ustępstwa dotyczące koryta , ale likwidacja patologicznego systemu , likwidacja socjalizmu .
 
Doskonale wiedzieli o tym robotnicy I Solidarności. Wtedy jej doradcami byli ludzie , którzy w większości byli za obaleniem ustroju . Teraz cichymi doradcami II Solidarności , Dudy są ludzie , którzy dążą do utrzymani II Komuny u władzy , do pogłębienia ekonomicznej eksploatacji polskich rodzin .
 
Duda walcząc z kultem politycznym prezydenta Lecha Kaczyńskiego , „olewając” Zamach Smoleński wyrwał polskim robotnikom kły. Mdłe strajki, pozbawione głębszego politycznego przesłania .
 
Duda próbuje wykastrować polskich robotników . Zrobić z nich masę , dla której koryto jest najważniejsze .
 
Przypomnę tylko jeszcze werbalne stwierdzenie Dudy że Solidarność to związek chrześcijański. Udaje mu się jednak spacyfikować polskich robotników i nie dopuścić , aby Solidarność zaangażowała się realnie w sprawę in vitro, czy małżeństw homoseksualnych.
 
Duda „- Ale "Solidarność" to związek chrześcijański, oparty na społecznej nauce Kościoła i każdy, kto do nas przystępuje, nawet jak się z tym nie zgadza, wie, na jakich wartościach się wzorujemy - stwierdził przewodniczący.  - Dlatego jako katolicy nie akceptujemy związków homoseksualnych. „...(źródło)
 
Duda „ Solidarnośćto nie jest związek lewicowy ani prawicowy,jest to związek chrześcijańsko-pracowniczy.Nie będziemy wasalem żadnej partii, ale będziemy współpracować dla dobra Polski - „....”Dodał, że obecnawładza powinna jak najszybciej odejść, bo rząd Donalda Tuska jest przeciwko społeczeństwu. „...(więcej )
 
video „Nocna zmiana-cały film” . Film Kurskiego .Kulisy Obalenia rządu Jana Olszewskiego
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
„Jest sposób na sprawdzenie, czy kryminalista w przyszłości jeszcze raz wejdzie w konflikt z prawem. Badania wykonano z udziałem prawie setki więźniów „.....”Jeżeli teoria dr. Kenta Kiehla z Mind Research Network znajdzie potwierdzenie, będzie to przełom w polityce traktowania przestępców, w szczególności recydywistów. Zdaniem naukowców już teraz, przy użyciu rezonansu magnetycznego można odczytać z aktywności mózgu, czy badany człowiek ma skłonność do popełnienia przestępstwa. „.....”jest coś, co wyróżnia osoby skłonne do recydywy. To widoczna w badaniu mniejsza aktywność tzw. kory przedniej zakrętu obręczy. Osoby z niższą niż przeciętna aktywnością tego regionu aż dwukrotnie częściej kolejny raz popełniały przestępstwo niż ludzie pod tym względem „normalni”. …..”– Nie tylko zyskujemy narzędzie pozwalające przewidzieć, kto popełni przestępstwo po raz wtóry, a kto nie, ale również daje nam szansę skierowania takich ludzi na odpowiednią terapię.Kent Kiehl twierdzi, że możliwe jest nawet zwiększenie aktywności kory przedniej zakrętu obręczy.– Czeka nas jeszcze wiele pracy, jednak ten kierunek badań może sprawić, że nasz system wymiaru sprawiedliwości stanie się skuteczniejszy – mówi dr Walter Sinnot-Armstrong, profesor etyki i filozofii z Duke University.”...(źródło )
 
Amber Lyon. To nazwisko dziennikarki CNN, która oskarżyła stację o to, że wymuszała na niej fabrykowanie informacji, które oczerniłyby Syrię oraz Iran. Lyon dodaje przy tym, że zmuszano ją również do pomijania informacji niekorzystnych dla Waszyngtonu. Według dziennikarki tego typu cenzura to stała metoda w amerykańskich mediach, a sam proceder nie dotyczy jedynie CNN „...(źródło )
 
video „Nocna zmiana-cały film” . Film Kurskiego .Kulisy Obalenia rządu Jana Olszewskiego
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 

Ed. SG img. 14:30

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Przyznam, że nie przeczytałem treści powyższego artykułu (tytuł mnie zniechęcił), dlatego nie mam prawa tej treści komentować. Przeczytałem jednak tytuł a więc mogę się do niego odnieść.
Tytuł uważam, za delikatnie mówiąc przewrotny, żeby nie powiedzieć sugerujący nieprawdę.

Duda nie może namawiać Bronka do obalenia Tuska, bo jest Bronka podwładnym i przydupasem. A od kiedy to konfident mówi/namawia swojego zleceniodawcę co ma robić ?
Po drugie, gdyby duda chciał obalić Tuska, zorganizowałby jako przewodniczący Solidarności strajk generalny 3 dniowy wszystkich branż na terenie całego kraju i po ptokach.
A że jest agentem w służbie u służb Bronka, to tego nie zrobi.
To tyle o kłamliwej tezie autora zawartej w tytule.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#348064

Tak naprawdę to tytuł jest chyba pewną prowokacją wskazującą na faktyczną rolę Dudy w całej tej grotesce mającej na celu zrobić roszadę władz "u góry" przy zachowaniu WSI-owego rządzenia.

Cały artykuł ponadto niejako potwierdza twoją dignozę Dudy, z kóra sę zgadzam. Mam nadziję, że "drugi Bolek" w porę zostanie odsunięty od władania Solidarnością...

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#348137

Dziękuję za potwierdzenie mojej diagnozy i streszczenie treści artykułu.
Teraz z ciekawością go przeczytam :)
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#348144

GW zachwycona nie jest:
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,12612766,_Premierze__porozmawiaj_z_Duda__Trzeba_gadac_ze_zwiazkowcami_.html
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#348128

Dlaczego Tusk nie boi się Dudy ?
Strajk generalny, który symulował Duda pokazał gdzie stoi Duda.
Dziwię się, że robotnicy po jego "okupacji" Sejmu latem, przystali na parodię strajku generalnego.
Mam nadzieję, że ludziom oczy wreszcie się otworzyły.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#348136

Nie mam teraz czasu na post o Dudzie, ale powtarzam, że "drugi Bolek" nie ma prawa ponownie zawłaszczyć robotników. Po prostu nie ma!

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#348139

Smoku... Sądzę, że GW krytykując i obawiając się Dudy ma za zadania po prostu go uwiarygodnić. I tyle... Nie wierzę Dudzie nawet na 1%.

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#348140

Od samego pocztku ten PObolszewicki agent postawiony na czele SOLIDARNOSCI dzialal na szkode ruchu robotniczego i Polakow.
Ma tak jak Walesa wsparcie medialne a jego zadaniem jest kontrola i prowadzenie w dobrym kierunku dla wadzy buntow spolecznych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348150

Związek zawodowy kierowany przez Dudę, nie ma nawet prawa używać nazwy SOLIDARNOŚĆ. SOLIDARNOŚĆ została zdelegalizowana przez bandytę jaruzela i nigdy nie zalegalizowana z powrotem. Ofiara złożona z LUDZI SKOLIDARNOŚCI, czy to krwawa, czy więzienna została zniweczona przez Wałęsę, Frasyniuka i Borusewicza przy aktywnym współudziale Gieremka, Kuronia i Michnika z jednej strony, a Kiszczaka i KGB z drugiej. Nigdy nie należałem do tego komuno-korowskiego potworka i nigdy nie będę należał! A ci co tam robią kariery mają tylko dwa wyjścia, albo się utytłać w gównie, albo szybko ztamtąd uciec. To byłoby na tyle.
_______________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#348192

Taki duży a taki naiwny ? Panie Smoku sądzi Pan, że tak ważny i newralgiczny fragment życia politycznego jakim s związki zawodowe, rządzący w Polsce reżim postkomunistyczny pozostawiłby bez opieki, nie nadzorowany i nie sterowany ?

Panie kochany, te przezorne komuchy to nawet takie stetryczałe instytucje jak ZBOWiD obsadzili i Związek Żołnierzy Armii Krajowej (prezes Eugeniusz Debich T.W. "Wysoki" ) a co dopiero Solidarność.
Bardzo lubię Pańskie filozoficzne wywody ale proszę też na życie spoglądać czasami realistycznie.
Ten postkomunistyczny reżim w Polsce funkcjonuje, ponieważ obsadził swoimi wszystko, WSZYSTKO.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#348156

Sama Solidarnosc to etatystyczny twor,ktory chwieje sie jak pijawka ciagnaca zapamietale krew.

Niebawem juz nie bedzie z jakiego zakladu ciagnac te zwiazkowe daniny bo zakladow nie bedzie.

Solidarnosc to truchlo ,ale moze sie okazac ze i tak bedzie zapalnikiem do ulicznej konfrontacji a WKURWIENI POLACY MOGA NAPSOCIC I PCHNAC SPRAWY NA TOR KTORY NIE PRZEWIDZI PO

Sama koncepcja PO jak najbardziej trafna.Ten uklad mafijny jest rzadem ,opozycja/PALIKOT -narkotyki,mlodziez/oraz jak widac ma posluch w zwiazkach.

Czyli 3 w jednym i rzadzimy wraz z Owsiakiem 1000lat

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348176

"Solidarność" na dudka. Tak dokładnie zrobi, a może już zrobił, jak zrobił to bolek wałęsa vel Lejba Kohne.  Pytanie ilu Polaków jest w strukturach rządu, ilu w sejmie (knesecie), wreszcie ilu jest ogólnie we władzach zarówno w terenie (powiaty, województwa), we władzach związkowych. Pejsów wystarczy tylko (czech)trzech - w sądzie w rządzie i w wojskowości i juz będą rządzić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348199

Rozumiem, że z tym "prawdziwym" nazwiskiem Wałęsy to jakiś spóźniony Prima Aprilis?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348201

,,Duda „ Solidarnośćto nie jest związek lewicowy ani prawicowy,jest to związek chrześcijańsko-pracowniczy.Nie będziemy wasalem żadnej partii, ale będziemy współpracować dla dobra Polski,,.

* To należy rozumieć, że ,,ani lewicowy, ani prawicowy,, według definicji archaicznych, z ich skrajnościami i możliwym satanizmem i aspołecznością.
,,Związek chrześcijańsko-pracowniczy,, , to z kolei związek pracowniczy, lewicowy według definicji naturalnej, używanej we wpisach:

http://niepoprawni.pl/blog/7172/prawica-i-lewica...

http://niepoprawni.pl/blog/7413/pawel-kowal-tusk...

http://niepoprawni.pl/blog/152/nie-ma-wroga-na-p...,

związek uznający autorytet moralny centrum i współpracujący zarówno z innymi ugrupowaniami partyjnymi ściśle lewicowymi, jak i prawicowymi w rozumieniu ściśle naturalnym, już bez skrajności i tendencji aspołecznych i satanistycznych.
Podkreślić trzeba tą chęć współpracy ,,dla dobra Polski,, , czyli właśnie z partiami politycznymi prawicy, dla której ,,dobro Polski,, jest priorytetem. To ,,dla dobra Polski,, znaczy też ,,dla dobra wspólnego Narodu Polskiego,, , co już oznacza otwarcie się i na politykę w najlepszym znaczeniu, której naturalnym celem jest właśnie działanie najpierw ,,dla dobra wspólnego Narodu Polskiego,,.

Dotąd można uznać, że jest wszystko w porządku. Solidarność jest i po stronie moralności, a więc i prawości, i sprawiedliwości, w tym sprawiedliwości wspólnotowej, i polityki, w tym prawa.

,,Udaje mu się jednak spacyfikować polskich robotników i nie dopuścić , aby Solidarność zaangażowała się realnie w sprawę in vitro, czy małżeństw homoseksualnych,,.

* Tu niestety już przemówił przez Dudę satanizm. Duda przyjął postawę antychrześcijańską, odszedł od moralności, odszedł od prawości w tym natury, stał się nikim. Powinien zrzec się swojej funkcji w Solidarności.
Zdradził też samą ideę Solidarności, jako walki o sprawiedliwość. I ,,in vitro,, i ,,małżeństwa homoseksualne są drwiną ze sprawiedliwości.

,,Duda walcząc z kultem politycznym prezydenta Lecha Kaczyńskiego , „olewając” Zamach Smoleński wyrwał polskim robotnikom kły. Mdłe strajki, pozbawione głębszego politycznego przesłania,,.

* Ta walka z kultem politycznym prezydenta Lecha Kaczyńskiego , to jednak nie tylko zerwanie współpracy z prawicą, ale i zdrada na rzecz faszystowskiej antyprawicy.

„Olewanie” Zamachu Smoleńskiego to:
i zdrada na rzecz faszystowskiej antyprawicy
i zdrada na rzecz satanizmu,
bo to jednak moralna powinność każdego Polaka, każdego człowieka prawego, każdego człowieka sprawiedliwego, w tym każdego człowieka sprawiedliwego, sprawiedliwego sprawiedliwością wspólnotową, czyli demokraty, czyli człowieka kierującego się zasadami wolności, równości i braterstwa w ich priorytecie wspólnotowym, w tym:
- ,,jeden drugiego ciężarów noszenie,, ,
- w tym ,,odpowiedzialność za brata swego,
- w tym miłosierdzie
- i oczywiście solidarność.
a razem, to wyrzeczenie się swoich lewicowych korzeni.
Ponadto „olewanie” Zamachu Smoleńskiego to pogłębienie zerwania z prawicą.
To zerwanie z polityką i faktyczne stanięcie po stronie zbrodniczego lewactwa.

,,Duda próbuje wykastrować polskich robotników . Zrobić z nich masę , dla której koryto jest najważniejsze,,.

Tak, z bojowników o sprawiedliwość, ludzi wolnych i równych, ludzi kierujących się dobrowolnie wspólnotowością przed indywidualizmem, ludzi będących partnerami do rozmów z prawicą i to nie tylko swoimi pracodawcami, ale i współrządzicielami w Państwie, ludzi pełnymi swojej ludzkiej godności, ludzi zdolnych do walki o swoje świętości, chce zrobić niewolników ,,dla których koryto jest najważniejsze,,.
Przecież to są cele lewactwa, w tym żydomasonerii. Czy można mieć wątpliwości, że Duda to zdrajca ?

,,Duda odmóżdża Solidarność. Zwalczając Kaczyńskiego i Obóz Patriotyczny de facto zdradził polskich robotników . Bo jedyne co może Polakom, polskim robotnikom, polskim rodzinom zagwarantować byt to nie są taktyczne drobne ustępstwa dotyczące koryta, ale likwidacja patologicznego systemu, likwidacja socjalizmu,,.

* Oczywiście. Socjalizm i Solidarność nie mogą współistnieć. Socjalizm to system pasożytniczy, a więc satanistyczny, to system faszystowski, bo władza jest równocześnie pracodawcą. Razem socjalizm to lewactwo.
Z kolei Solidarność to sprawiedliwość, a więc brak wyzysku w żadną ze stron, to ,,każdemu to, co mu się należy,, , to pełne zrównoważenie praw obowiązkami, to zniesienie jakichkolwiek przywilejów, jakichkolwiek ,,równiejszości,,.

,,Teraz cichymi doradcami II Solidarności , Dudy są ludzie , którzy dążą do utrzymani II Komuny u władzy , do pogłębienia ekonomicznej eksploatacji polskich rodzin,,.

* Sam się oddał w ręce diabła. Jego dni są policzone.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348197

Przepraszam, że nie ustosunkuję się do treści powyższego artykułu.

  Pan Marek Mojsiewicz - jak widać również na Niepoprawnych - ma zwyczaj nie wchodzić w dyskusję z komentatorami. Tak też czyni na portalu Obiektywnie.com.pl, gdzie również publikuje. Moim zdaniem, jest to lekceważenie Komentatorów i Czytelników.  
   Na przykład ów autor w swoim artykule na portalu Obiektywnie.com.pl dnia 7 sierpnia 2012 roku, a zatytułowanym: „Kazik, Urząd prezydenta ...ni w chuj, ni w oko” - pozwolił sobie na przedstawienie swojego punktu widzenia na obecność Polski w Europie. I miał do tego prawo, czego nie neguję. Powoływał się w nim na kilku publicystów i osób związanych ze światem polityki. Przedstawił w nim (za pośrednictwem linku na stronę salon24) swoją doktrynę o brzmieniu, cyt.: „(...) to doktryna opierająca się na trzech strategicznych kierunkach, które powinny wyznaczać politykę Polski Odbudowa I Rzeczpospolitej w ramach Unii Europejskiej, budowę sojuszu, którego celem byłoby okrążenie i osłabienie Rosji oraz budowę Zjednoczonego, Federalnego Państwa Europejskiego”.
  Owa doktryna moim zdaniem w swej istocie sprowadza się do całkowitego unicestwienia Polski nie tylko pod względem gospodarczym, ale również do zniknięcia jej z mapy Europy, a która tak się ma do dbałości o suwerenność Polski, jak pięść do oka. 
  W odpowiedzi na doktrynę M. Mojsiewicza napisałem w sześciu częściach materiał obracający ową doktrynę "w pył" (tutaj: http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/kontra-czyli-dialog-satyr-m-mojsiewicz-cz-1-6.html ). 
   Mimo obietnicy, M. Mojsiewicz nie podjął ze mną polemiki. Za to swoje kolejne artykuły, - także od miesiąca również na Niepoprawnych.pl  - które zamieszcza - noszą znamiona pospolitej grafomanii. Ja w każdym razie tego autora będę ignorował do czasu, kiedy to w końcu zdecyduje się "rozmawiać" z komentatorami i blogerami, nie zaś... traktować nas "z góry" jako "wielki" publicysta. 

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348203

No, jeżeli "Mojsiek" rzeczywiście jest za budową Zjednoczonego, Federalnego Państwa Europejskiego to kiepsko o nim świadczy.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#348206