Kibice - prawdziwi patrioci, bez prawa głosu.

Obrazek użytkownika FootballFanatic
Sport

  W PZPNie trwa cisza przed burzą. W mediach nie wypowiada się nikt, bo wszyscy wiedzą, że teraz za każde głupie słowo mogą pożegnać się z ciepłą posadką. Ważnym wydarzeniem dla wyborów był mecz z RPA a jeszcze ważniejszym będzie mecz z Anglią 16 października.

  Podczas meczu z Anglikami na Narodowym obecni będą wszyscy baronowie oraz kandydaci na prezesa. Na boisku będzie toczyć się gra oraz na trybunach będzie się toczyć gra. Gra powiedziałbym zakulisowa. Będą rozmowy, zbieranie głosów itp. A ja się tak zastanawiam dlaczego kibice, największy sponsor PZPNu nie ma prawa głosu w wyborach na szefa związku ? Myślę, że to nie byłby głupi pomysł aby powstała współpraca taka sama jaka była dotychczas między zarządem a stowarzyszeniem kibiców Legii Warszawa. Podobna współpraca jest na linii zarząd a stowarzyszenie kibiców Lecha Poznań. Zrobić poważny Klub Kibica w którym będzie zarząd i będą oni mieli prawo głosu w ważnych sprawach dla polskiej piłki. 

  Kibice jest to największe źródło dochodów w piłce nożnej. To dla nich piłkarze grają, trenerzy ustawiają oraz sędziowie sędziują. A u nas w Polsce są traktowani jak śmiecie i zwierzęta. Dla czego policja zabrania wywieszać transparenty upamiętniające ważne wydarzenia historyczne lub bohaterów ( jak rot. Pilecki - szczególną pamięcią wobec tego człowieka wykazali się kibice Śląska Wrocław ). Gówno Wyborcze traktuje patriotycznych kibiców jak chuliganów i rozbójników. TVN robi to samo. Nie twierdzę, że każdy kibic jest "aniołkiem". Lecz większość z nich to ludzie którzy by zginęli za nasz kraj i mają większą wiedzę historyczną niż naszych dwóch wspaniałych magistrów historii - pana Premiera i Prezydenta. 

  Kibice u nas w Polsce bardzo się zmienili. Także przez poprawiony system bezpieczeństwa na stadionach. Ale także sami pewnie doszli do wniosku, że bez sensu jest to aby przez ich wybryki ich ukochany klub płacił wielkie kary. Także, ciemna maso oglądająca TVN i czytająca Gówno Wyborcze ! Apel do Was. Nie narzekajcie tak na naszych kibiców ! Nie mówcie, że boicie się iść na stadion przez kibiców, bo zadymy na stadionach to już przeszłość. Pooglądajcie filmiki na YT z opraw robionych przez Legię, Śląsk, Wisłę czy Lechię Gdańsk. Nasi kibice w innych krajach są lepiej postrzegani niż naszym kraju... HORRENDUM.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jeśli był to Twój debiut na niepoprawni.pl, to uznaję go za dość udany. Czekam na te "zakulisowe" sprawy z PZPN-em w roli głównej.

Pozdrawiam z dziesiątką, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#297969

!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#297975

Uwolnić Starucha i Kelnera!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#298005

Nie jest na pewno wykluczone, że pokazano, iż tak kończą (może nie kończą, ale takie mają problemy) ci ktorzy zadrą z rządem i premierem. Następny przywódca kibicowski na pewno się zastanowi. Choć zagadkowa, a może nie zagadkowa, tylko "normalna" jak na Polskę, jest sprawa opinii pozytywnej jakiegoś komendanta co do uczestniczeniu Starucha, zdejmująca z niego zakaz stadionowy, w meczu (w Bydgoszczy?) na którym "doszło do zamieszek".

Niemniej może chodzi o większą zbrodnię w III RP niż zadzieranie ze "słusznym rządem". Publiczne przypomnienie Michnikowi jego nazwiska, i udziału rodziny w komunizmie, za które może Staruch nie jest odpowiedzialny,ale jakoś to firmował. To juz trąci tzw. "antysemityzmem" :))) i może byc prawdziwą przyczyną kłopotów Starucha.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#298011