Spotkać prawdziwego hipstera? - wieczór autorski

Obrazek użytkownika kles
Ogłoszenie

Spotkanie z Maryną Miklaszewską - autorką bestselerowych książek, przekładów z języka czeskiego (piosenki K.Kryla!), libretta musicalu "Metro"; dziennikarką radia i wydawnictw niezależnych. Wrocław, Włodkowica 21, poniedziałek 20 maja, g.19:oo.

Mikołajek w szkole PRL
Wojtek z Armii Andersa
Spotkałam kiedyś prawdziwego hipstera

to tytuły, które warto rozpoznawać - jeśli dodatkowo jest możliwość spotkania i rozmowy z Autorką tych książek, to nie należy takiej okazji przepuścić.
Wieczór w Klubokawiarni Republikańskiej - tradycyjnie już w klubie przy ulicy Włodkowica 21 - poświęcony będzie głównie promocji ostatniego z tytułów - książce wyjątkowej, nietypowo, a chwilami lekko, dotykającej naszej współczesności w jej bardzo bolesnych i najboleśniejszych aspektach.
Lektura ta, którą szczerze polecam, warta była zainwestowanego czasu i pieniędzy.
Wprawdzie ulotnego, tytułowego hipstera nie spotkamy, ale znajdziemy interesujące ujęcie rozgrywających się, obok ale i w nas, wydarzeń. Przytaczana, niekiedy wprost cytowana z mediów, rzeczywistość chwilami wręcz nas stłamsi, ale nie całkiem. W książce znajdziemy naprawdę tak wiele z wdziękiem, udanie odmalowanych zachowań, wrażeń i sytuacji, że nie upadniemy na duchu - zresztą taka też jest jej końcowa wymowa.
 

 

Przyjrzyjmy się jak Autorka prezentowała swą książkę w Warszawie

Zapraszamy na spotkanie

Brak głosów