Nagrody Gazety Polskiej podczas gali 20 rocznicy GP

Obrazek użytkownika Tomasz A.S.
Kraj

Dziś o godz 18-tej w Warszawie w sali kina Palladium podczas uroczystej gali odbyło się wręczenie nagród Gazety Polskiej.

Nagrodę z rąk naczelnego redaktora Tomasza Sakiewicza, przy głośnych brawach odebrali prof. Wiesław Binienda, prof. Wacław Berczyński i prof Kazimierz Nowaczyk, a w imieniu prof. Grzegorza Szuladzińskiego jego siostrzeniec, który odczytał list z podziękowaniem za nagrodę i zapowiadający dalsze prace nad innymi szczegółami katastrofy.
Podczas krótkiego wystąpienia prof. Kazimierz Nowaczyk szczególnie dziękował licznym współpracownikom, szczególnie inż. Markowi Dąbrowskiemu i Michałowi Jaworskiemu.

Podczas uroczystości nagrodą im. Św. Grzegorza I Wielkiego - Niezależnej Gazety Polskiej Nowe Państwo - uhonorowano Krzysztofa Wyszkowskiego, który nie mógł stawić się z przyczyn osobistych. Z jego upoważnienia nagrodę odebrał poseł Antoni Macierewicz, który przeczytał przesłanie laureata.

Wręczono także Nagrodę Klubów Gazety Polskiej, której laureatem został wybrany przez czytelników Gazety Polskiej poseł Antoni Macierewicz.

Marcin Wolski przedstawił krótki film będący dowcipnym przeglądem 20-letniej działalności Gazety Polskiej.
Tomasz Sakiewicz i Katarzyna Gójska-Hejke przedstawili następnie na scenie zespół redakcji Gazety Polskiej.

W części nieoficjalnej wystąpili w piosenkach i monologach Paweł Piekarczyk, Marcin Wolski i Jan Pietrzak.

Na zdjęciu: laureaci Nagrody Człowiek Roku 2012
Fot. Tomasz A.S.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Alexola

patząc na WIELKICH WSPANIAŁYCH! Gratulacje składam wszystkim bez wyjątku zycząc szczesliwego powrotu do domow czekamy w USA.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Alexola

#332669