Mamy szanse na międzynarodową komisję do wyjaśnienia przyczyn Katastrofy Smoleńskiej - został tydzień na zbieranie podpisów !

Obrazek użytkownika kayan
Świat

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Solidarni 2010 zainicjowało petycję do rozpatrzenia przez administrację Baracka Obamy na stronie WhiteHouse.gov.

Domagamy się poparcia dla Narodu Polskiego w sprawie powołania międzynarodowej komisji do wyjaśnienia przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 r.

Petycję poparło wiele środowisk, w tym liczne grono Polonii z całego świata.

Prosimy o Państwa poparcie. Jeżeli zbierzemy 25 000 podpisów do dnia 05 lipca 2012 r. Biały Dom rozpatrzy nasz wniosek i odpowie.

Dołącz do nas w walce o prawdę!

Petycję można podpisać tutaj:

http://wh.gov/zMU

Tu znajduje się instrukcja w kwestii sposobu podpisywania:

http://solidarni2010.pl/n,3421,8,petycja-solidarnych-2010-do-administracji-baracka-obamy-o-wsparcie-narodu-polskiego-w-powolaniu-miedzynarodowej-komisji-do-wyjasnienia-przyczyn-katastrofy-pod-smolenskiem-10-kwietnia-2010-r.html


Ponieważ petycja jest w języku angielskim, podajemy jej tłumaczenie:

PETYCJA DO ADMINISTRACJI BARACKA OBAMY o wsparcie Narodu polskiego w powołaniu międzynarodowej komisji do wyjaśnienia przyczyn  katastrofy pod Smoleńskiem, 10 kwietnia 2010 r.


10 kwietnia 2010 r. Prezydent Polski, Pierwsza Dama oraz 94 najwyższych urzędników państwowych zginęło w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem w Rosji.

Rosjanie są sędzią we własnej sprawie. Śledztwo prowadzone jest przez Międzypaństwowy Komitet Lotniczy (MAK). Mimo iż feralny lot był lotem wojskowym, MAK prowadzi śledztwo ag załącznika 13 konwencji chicagowskiej, która odnosi się wyłącznie do lotów cywilnych. Wszystkie dowody – wrak samolotu, czarne skrzynki znajdują się w Rosji i dostęp do nich jest niezwykle ograniczony. Sam wrak samolotu był niszczony tuż po katastrofie.

Konkluzją finałowego raportu (MAK) jest fakt, że główną przyczyną katastrofy był błąd pilotów, uderzenie w brzozę oraz złe warunki atmosferyczne.

Tenże raport został podważony przez wielu naukowców. Dodatkowo wielomiesięczne badania naukowe wykazały iż najprawdopodobniej przyczyną  katastrofy były dwie eksplozje. Mamy prawo znać prawdę !


Stowarzyszenie Solidarni 2010

 

fejsbukowe "wydarzenia" :

https://www.facebook.com/events/258066774293224/
https://www.facebook.com/events/404106816302536/ 

Ocena wpisu: 
Brak głosów