KOMUNO WRÓĆ czyli PLATFORMA TOTALITARNA

Obrazek użytkownika dirtyman1960
Kraj

 

Rak neobolszewizmu albo jak kto woli neototalitaryzmu toczy Polskę. Jak w każdej chorobie nowotworowej mamy okresy remisji,  okresy pozornego zdrowia organizmu i okresy nasilenia choroby. Zdawać by się mogło, że chemioterapia zastosowana w latach 1980 - 1989 przyniesie pokonanie szkodliwej tkanki niszczącej organizm, jednak tak się nie stało. Rak znów wygrywa.

Pod pozorami demokracji jaka to niby panuje w kraju, rozrasta się chora tkanka totalitaryzmu i atakuje coraz to większą ilość narządów. Przeciętny obserwator otaczającej Nas rzeczywistości przerzuty dostrzeże praktycznie wszędzie, w skali mikro i w skali makro. W swej gminie oraz w swym powiecie, w skali regionu i w skali całego kraju. Rządząca od roku 2007 platforma nazywająca siebie samą, niczym w ponurym żarcie, partią miłości, tak naprawdę jest tylko sprawnym aparatem o strukturze mafijnej mającym na celu jedno zadanie. Utrzymać się przy władzy za wszelką cenę, każdą metodą i w każdy sposób. Mieć w rękach słoik konfitur z napisem WŁADZA i czerpać z niego całą łychą ile się da, a wszystkim sprzyjającym i spolegliwym rzucać ochłapy z pańskiego stołu na pożarcie. 

Sytuacja taka jest możliwa dzięki wykorzystaniu wzorców i doświadczeń największych reżimów totalitarnych  z ubiegłego wieku jakie rządziły w Rosji, Niemczech czy Chinach, no i oczywiście wzorców i doświadczeń rodem z Polski rządzonej przez PZPR. Ten PZPR z którego wywodzi się większość autorytetów platformy. Ten PZPR którego byli członkowie i duchowi spadkobiercy stanowią dziś trzon elektoratu platformy. I jak pokazało doświadczenie dni ostatnich, ten wierny ideom socjalizmu elektorat śle do swego przywódcy listy nawołujące do rozprawienia się z opozycją tak samo jak za czasów towarzyszy Gomułki, Gierka czy Jaruzelskiego.. Analogii pomiędzy tym co dzieje się w Polsce a tym co miało miejsce w tamtych latach jest tyle, że wymienienie ich zajęło by więcej czasu niż słynne expose premiera z roku 2007. 

Tak jak każdy totalitaryzm obawia się wybuchu niezadowolenia społeczeństwa, tak samo i rząd platformy ma przed oczami wizję utraty władzy, i to zarówno na drodze decyzji wyborców jak i w sposób siłowy. Jedno i drugie rozwiązanie to koszmarny sen  platformy  gdyż wiąże się z niechybnym rozliczeniem szkodliwej działalności, jedno lub drugie jest możliwe, bo wreszcie jak w bajce Andersena ktoś krzyknie "król jest nagi" i tak naprawdę niewiadomo co się wtedy stanie. Niezadowolenie społeczeństwa narasta mimo zaklęć i propagandowych sztuczek. A i w szeregach partii milości widac coraz więcej rys i pęknięć. Lato może byc gorące.

Póki co, to jednak przed Polską stoi wyzwanie jakim jest EURO 2012, dla mnie osobiście będzie to łabędzi śpiew partii miłości po którym zostanie nam tylko bałagan i koszmarne długi do spłacenia. Rozum nakazuje więc szybkie działanie. Bez względu na to czy zastosujemy chemioterapię czy też rak usuniety będzie operacyjnie, musi to nastapić, bo niestety istnieje trzecia możliwość: organizm nieleczony umrze. Jednak wierzę w mądrość Narodu którego sam jestem cząstką. Nadzieja umiera ostatnia. 

 

Brak głosów

Komentarze

gość z drogi

ale lud platformiany zaszumia to za ciężkie pieniądze,pieniądze skręcone NAM

10

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#258780

dlatego mam nadzieję, że w końcu nawet "lud platformiany" (który ja zwę tępogłowym) ocknie się z letargu i zobaczy goliznę. A tak poza tym to przypominam, w tym kraju rządzi większość wybrana przez mniejszość chadzającą na wybory

pozdrawiam

 __ __ __ __ __ __ __
....pechowcom kamień z serca spada zawsze na odcisk

Vote up!
0
Vote down!
0
#258789

gość z drogi

bo lud platformiany i sld jest ludem zorganizowanym i zdyscyplinowanym,jak dawniej bywało....

a część tzw naszych Poszła grilować,miast  GŁOSować,bo się obrazili na ?

no właśnie na CO ? i na kogo ?

i tu jest sedno sprawy,serd pozdr :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#258811

Poszła grillować bo miała co na tego grilla położyć.
Tylko grill robi się jakoś taki uboższy z roku na rok, obudzą się dopiero wtedy jak ruszt będzie pusty ?

pzdr :)

 __ __ __ __ __ __ __
....pechowcom kamień z serca spada zawsze na odcisk

Vote up!
0
Vote down!
0
#258815

gość z drogi

a obudzą się PO igrzyskach ,tak kole jesieni....GAZ<Energia,Żywność...

fitkę jeszcze można na okrągło jeść,ale OPŁATY,RACHUNKI,kredyty ?

i to jest właśnie ten moment....

pozdr serd

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#258821

"Tak jak każdy totalitaryzm obawia się wybuchu niezadowolenia społeczeństwa, tak samo i rząd platformy ma przed oczami wizję utraty władzy, i to zarówno na drodze decyzji wyborców jak i w sposób siłowy. Jedno i drugie rozwiązanie to koszmarny sen platformy"

Nie wiem tylko, jak pogodzić koszmary senne platformy z licznymi prowokacjami, które mogą spowodować wybuch niekontrolowany ?
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#258814

co innego prowokacja która może wywołać "zadymę" i ktorą zaprzyjaźnine dyżurne prostytutki żurnalistyczne przedstawią jako pisowski warcholizm a co innego mieć przeciw sobie wiekszą część społeczeństwa. Powtórzę, ponad połowa osób nie chadza na wybory, i tak do końca nie wiadomo co Ci ludzie sobie myślą. A także co mogą zrobić.
Pozdrawiam
Czy my się nie znamy z forum szalejącej i zwijającej cenzury psychiatryk24 ?
http://slawek.sztompka.salon24.pl/420894,komuno-wroc-czyli-platforma-totalitarna

 __ __ __ __ __ __ __
....pechowcom kamień z serca spada zawsze na odcisk

Vote up!
0
Vote down!
0
#258829

Tak, Sławku, znamy się z psychiatryka. Odpowiadając na pytanie "Jak trafiłeś na niepoprawni.pl", napisałam że byłam zaproszona. Bo tak potraktowałam Twoją zachętę, aby niepoprawnych odwiedzić :)
A moje pytanie o działania prowokacyjne rządu, posłużyło mi do ...sprowokowania Ciebie :)))))
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#258834

Kobieta mnie ... prowokuje
To miłe :)
Pozdrawiam

 __ __ __ __ __ __ __
....pechowcom kamień z serca spada zawsze na odcisk

Vote up!
0
Vote down!
0
#258843

Nawiązałeś do słynnego exposee z 2007, a ja sobie zajrzałam do Wikicytatów, i urzekło mnie to, co powiedział Tusk 7 lat temu:

"Wyleczymy polską władzę, polskich polityków, bo to jest źródło marności polskiego życia publicznego. Nie pozwolimy innym politykom nałożyć kagańca na obywateli. Nałożymy kaganiec władzy. Zbudujemy państwo, gdzie polityk, sędzia, policjant będą tak samo ciężko pracowali jak tak zwani zwykli obywatele. Władza musi znaczyć wyłącznie obowiązki i nigdy więcej przywilejów."

Opis: z wystąpienia podczas kampanii wyborczej, Warszawa, Hala Torwaru, 19 czerwca 2005

No i jak obiecał, tak uczynił :)))))

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#258868

mało tego, zaczyna odgrazać się, że uczyni jeszcze więcej.
Niestety.

 __ __ __ __ __ __ __
....pechowcom kamień z serca spada zawsze na odcisk

Vote up!
0
Vote down!
0
#258878